RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus II (06.07-16.07.2022)


Dzień 8 - Słoneczny dzień aktywności

Dodany: 2022.07.13
Komentarze: 0
Zdjęcia: 734
Wideo: 1

#CampGirl, grupa Pani Oliwii M.
Ósmy dzień kolonii zaczęłyśmy od rozegrania meczu siatkówki, następnie poszłyśmy na karaoke, wyśpiewałyśmy się na długi czas. Później wybrałyśmy się na plażę, pływałyśmy i grałyśmy w gry. Po obiedzie poznałyśmy podstawowe zasady zachowywania się na co dzień oraz w wyjątkowych sytuacjach, także podczas posiłków przy stole dzięki zajęciom savoir-vivre’u. Następnie ponownie wcieliłyśmy się w rolę mafii w miasteczku. Dzień zakończyłyśmy świetną zabawą taneczną na Imprezie X.

33 Przygody, grupa Pani Anny Z.
Dzisiaj rano podzieliłyśmy się na dwie grupy. Część z nas grała w gry planszowe, a następnie poszła na spacer do pobliskiej miejscowości. W tym samym czasie druga część poszła na poligon na zajęcia fakultatywne - w ramach Pakietu Aktywnego jeździłyśmy segwayem, quadem oraz rangerem po specjalnie przygotowanych torach i wzięłyśmy udział w zorbingu. Następnie wszystkie razem wyruszyłyśmy do lasu na Bitwę Plemion. Po powrocie do ośrodka grałyśmy w siatkówkę. Wieczorem tańczyłyśmy na imprezie na Poziomie X w naszej przestronnej hali koncertowej.

33 Przygody, grupa Pani Sary S.
Nasz poranek trzeba opisać z dwóch perspektyw. Osoby z wykupionym Pakietem Aktywnym wybrały się na poligon, gdzie jeździły na quadach, rangerach, segwayu oraz toczyły się w zorbie. W tym czasie z pozostałymi osobami wybraliśmy się najpierw do lasu, gdzie odbyła się ogromna rozgrywka dwóch flag, a później na spacer do pobliskiej miejscowości. Po odpoczynku przyszedł czas na doskonalenie naszych umiejętności muzycznych - graliśmy na kolorowych rurkach, a wydawany przez nie dźwięk był uzależniony od ich długości. Przed kolacją wybraliśmy się na rejs rowerami wodnymi po jeziorze Łęsk. Wieczorem odbyła się wyczekiwana dyskoteka, gdzie tańczyliśmy i śpiewaliśmy do utraty tchu.

Adrenalina, grupa Pani Kariny Z.
Rano rozegraliśmy mecz siatkówki. Następnie zrobiliśmy sobie konkurs na najśmieszniejszy żart. Opowiadaliśmy też różne ciekawe historie z naszego życia. Odbyliśmy dzisiaj sparing sumo, w którym wzięła udział nawet nasza wychowawczyni. Później, aby sprawdzić nasze strzeleckie i taktyczne zdolności mieliśmy starcie łuczników podczas Archery Challenge. Na koniec czekał nas mecz piłki nożnej w półfinale turnieju oraz dyskoteka, która pozwoliła nam się rozluźnić po dniu pełnym wrażeń.

Adrenalina, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od leśnej gry terenowej Bitwa Plemion. Każdy zespół przygotował flagi ze swoimi barwami, które następnie podczas walki zdobywaliśmy. Następnie wybraliśmy się na plażę, gdzie odpoczywaliśmy oraz pływaliśmy w jeziorze. Zagraliśmy również w detektywistyczną grę przygodową, podczas której poznaliśmy podstawowe techniki zabezpieczenia śladów kryminalistycznych. Odbył się również mecz piłki siatkowej. Dzień zakończyliśmy dyskoteką w Cool Clubie, gdzie świetnie się bawiliśmy oraz zdobywaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Marii O.
Dzisiejsze przygody rozpoczęliśmy od gry pif paf oraz siatkówki. Następnie udaliśmy się na robienie znaczków, które mogliśmy dla siebie zatrzymać. Potem byliśmy na plaży, gdzie graliśmy w gry, opalaliśmy się i pływaliśmy w jeziorze. Po obiedzie mieliśmy warsztaty z robienia biżuterii. Następnie graliśmy w gry na świeżym powietrzu, między innymi w pięć podań. Dzień zakończyliśmy imprezą taneczną na Poziomie X, czyli w gigantycznej hali koncertowej.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Moniki R.
Kolejny dzień na Kulce rozpoczęliśmy od gier i zabaw. Bawiliśmy się w pif paf, a następnie z piłką w żywioły. Później poszliśmy na plażę w celu zażycia kąpieli wodnych i słonecznych. Następnie graliśmy w węzeł, podczas którego próbowaliśmy rozwiązać się z pętli, które zrobiliśmy. Po obiedzie mieliśmy zajęcia z robienia znaczków, podczas których wykonaliśmy własnoręcznie pamiątkowe przypinki. Następnie graliśmy w piłkę siatkową. Wieczorem byliśmy na imprezie tanecznej na Poziomie X.

BFF, grupa Pani Aleksandry Ch.
Środa rozpoczęła się słonecznie. Po śniadaniu rozpoczęłyśmy nasz maraton gier. Wspólnie grałyśmy w mafię, pif-paf czy snajpera. Uczyłyśmy się także robić bransoletki ze sznureczków. Po obiedzie rozpoczęłyśmy naukę podstaw pracy aktora. Poprawny oddech, mimika czy ruch sceniczny. Po kolacji czekała na nas dyskoteka, na której nie zabrakło naszych ulubionych tańców. Belgijka, skrzypek i macarena to zdecydowanie nasi faworyci do tańczenia. Wieczór postanowiłyśmy spędzić razem, grając w karty, słuchając muzyki i rozmawiając o naszych przemyśleniach. Czekamy na kolejny dzień, który również będzie pełen przygód.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Aleksandry Ch.
Część z nas rozpoczęła dzień od wyjścia na poligon, gdzie realizowała wykupiony fakultatywny Pakiet Aktywny. Korzystaliśmy z takich atrakcji jak quady, zorba, segway i ranger. W wolnej chwili, korzystając z pięknej pogody, udaliśmy się na plażę. Następnie byliśmy widzami Talent Show, gdzie poznaliśmy niesamowite talenty uczestników Kulki. Odbyliśmy musztrę, ucząc się prawidłowego dwuszeregu i dyscypliny. Udaliśmy się na grę Tajna Misja, która polegała na znalezieniu atrapy bomby. Zagraliśmy też w fotograficzną grę Album Rodzinny. Tanecznym krokiem skończyliśmy dzień na dyskotece w hali koncertowej.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Emilii M.
Ósmy dzień kolonii w Kulce był pełen gier i zabaw. Po śniadaniu część z nas poszła na poligon w ramach fakultatywnego Pakietu Aktywnego, a reszta grała w gry karciane. Potem poszliśmy na edukacyjny spacer do lasu, a następnie graliśmy w baloniadę. Przed obiadem odbył się ekscytujący konkurs talentów. Po posiłku i odpoczynku poszliśmy plażować. Potem uczyliśmy się musztry wojskowej. Gdy zjedliśmy kolację, poszliśmy na imprezę taneczną na Poziomie X i świetnie bawiliśmy się w ogromnej hali koncertowej.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Zuzanny L.
Za oknami dzisiaj z rana powitało nas piękne słońce. Na początek wybraliśmy się na spacer po lesie. Po drodze zapoznawaliśmy się z ciekawymi informacjami zawartymi na tablicach edukacyjnych. Na koniec odbył się quiz z wiadomości o lesie, jego warstwach, zwierzętach, roślinności. Jeszcze przed obiadem zagraliśmy w baloniadę oraz podziwialiśmy występy na pokazie talentów. Skorzystaliśmy też z słonecznej pogody, by spędzić czas na plaży. Poza tym, jak na kadetów przystało, mieliśmy jeszcze zajęcia z taktyki i strategii. Wieczór zakończył się przebojowo na imprezie tanecznej na Poziomie X.

Harry Potter, grupa Pana Dawida K.
Dzisiejszą kulkową przygodę rozpoczęłyśmy od porannego fitnessu, który pozwolił się nam dobrze rozbudzić. Korzystając z pięknej pogody poszłyśmy na plażę, gdzie kąpałyśmy i opalałyśmy się. Następnie mogłyśmy skorzystać z dalszych uroków pięknej pogody grając w gry planszowe na świeżym powietrzu. Potem znowu plaża, a po plaży udałyśmy się na grę terenową w ramach Turnieju Trójmagicznego. Dzień zakończyłyśmy imprezą taneczną, na której po raz kolejny mogłyśmy dobrze się pobawić.

Harry Potter, grupa Pani Elizy W.
Nasz dzień rozpoczął się bardzo aktywnie. Leśna gra Zdobądź Flagę stała się naszą nową ulubioną aktywnością i dzięki niej nauczyliśmy się jak skutecznie unikać przeciwnika. Następnie wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do pobliskiej miejscowości. Po zasłużonym odpoczynku przyszedł czas na Turniej Trójmagiczny. Wzięliśmy udział w trzech bardzo wymagających konkurencjach i zwycięską drużyną zostali członkowie Ravenclaw. Plażowanie sprawiło nam ogromną radość oraz wytchnienie. Jeszcze większą radość sprawiła nam dyskoteka, w której braliśmy udział wieczorem.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Gabrieli K.
Kolejny dzień zaczęliśmy wycieczką rowerkami wodnymi po jeziorze Łęsk. Dopingowaliśmy też naszych kolegów na pokazie talentów. Następnie ruszyliśmy na warsztaty eko recyklingu w lesie i uczyliśmy się, jak dbać o środowisko na co dzień. Przed kolacją podzieliliśmy się na dwie drużyny i rozegraliśmy grę paintballową. Na koniec dnia wytańczyliśmy się na dyskotece do naszych ulubionych tańców, czyli belgijki i skrzypka.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Klaudii F.
Dzisiejszy poranek spędziliśmy na dwa sposoby: grupa z fakultatywnego Pakietu Aktywnego ruszyła na rejs smoczą łodzią, natomiast pozostała cześć grupy grała w gry planszowe oraz karciane. Następnie wspólnie ruszyliśmy nad jezioro, by popływać rowerami wodnymi. Jeszcze przed obiadem przekonaliśmy się o sile grawitacji na eurobungee. Zobaczyliśmy też występy innych obozowiczów podczas Talent Show. Po obiedzie ruszaliśmy na arenę, by zagrać w grę paintballową. Naszymi kolejnymi zajęciami był waterball, podczas którego w kuli biegaliśmy po wodzie. Po kolacji była dyskoteka dla wszystkich, z tańcami takimi jak belgijka, kaczuchy i macarena.

Kulka Open, grupa Pani Kamili W.
Środę rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy integracyjnej pif paf. Potem udaliśmy się na grę paintballową, gdzie podzieleni na dwie drużyny walczyliśmy między sobą. Następnie byliśmy na parku linowym, podczas którego mogliśmy spróbować zmierzyć się z dwoma poziomami trudności. Po obiedzie udaliśmy się na plażę, żeby trochę odpocząć i skorzystać ze słonecznej pogody, która nas dzisiaj rozpieszczała. Byliśmy również na strzelnicy paintballowej, gdzie strzelaliśmy do celu z różnych odległości. Wieczór spędziliśmy na zabawie tanecznej z muzyką.

Kulka Open, grupa Pani Luizy R.
Kolejny dzień na Kulce mocno pod znakiem militarnym. Część grupy, która miała fakultatywny Pakiet Mega Paintball bawiła się na laserowym paintballu. Potem na strzelnicy paintballowej ćwiczyliśmy technikę strzelania i celowania, co później mogliśmy sprawdzić podczas gry paintballowej w terenie ze sportowymi markerami. Podzieleni na dwie grupy stoczyliśmy kolorowa walkę o skrzynie. Po obiedzie przyszedł czas na plażowanie. W końcu słońce zaświeciło mocniej, więc od razu to wykorzystaliśmy. A wieczorem czekała nas ponownie świetna dyskoteka.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Celiny K.
Środowy poranek rozpoczęliśmy od prostych ćwiczeń i tańców. Po zjedzeniu śniadania wybraliśmy się na plażę, by wykorzystać słoneczną pogodę. Odpoczywaliśmy i graliśmy w piłkę. Później utrwalaliśmy wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy biorąc udział w grze terenowej Ranny Lotnik. Ze znalezionych materiałów budowaliśmy nosze i transportowaliśmy naszego poszkodowanego pozoranta. Przed obiadem stworzyliśmy unikatową flagę naszego obozu. Po południu uczestniczyliśmy w Letnim Trójboju Obronnym. Przekazywaliśmy sobie informacje przez telefon polowy, strzelaliśmy z łuków do tarcz i rzucaliśmy atrapą granatu. Wieczorem bawiliśmy się wraz z całym podobozem na dyskotece.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Julii G.
Tradycyjnie zaczęliśmy dzień od porannej zaprawy. Po tańcach i ćwiczeniach poszliśmy na śniadanie. Później braliśmy udział w Letnim Trójboju Obronnym. W parach uczestniczyliśmy w takich konkurencjach jak strzelanie z łuków, rzut granatem i podłączanie telefonu polowego na czas. Potem wzięliśmy udział w trzeciej części zajęć z survivalu. Uczyliśmy się o racjach żywnościowych i sztuce kamuflażu. Następnie zagraliśmy w chowanego. Po obiedzie ćwiczyliśmy postawy strzeleckie z użyciem atrap broni. Ta wiedza zdecydowanie przyda nam się do kolejnych zajęć. Wieczorem wszyscy razem bawiliśmy się na dyskotece śpiewając i tańcząc.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Ten dzień rozpoczęliśmy standardowo od porannej zaprawy, by przygotować nasze aparaty ruchu do całego dnia bogatego w atrakcje. Po śniadaniu zagraliśmy w dwie gry paintballowe. Wyposażeni w kombinezony i maski strzelaliśmy do siebie zza bunkrów rozstawionych na polu do paintballu, rozgrywając grę typu death match. Następnie przeszliśmy do rozgrywki typu capture the flag. Wygrała tylko jedna drużyna, ale zadowolenie z rywalizacji było widoczne u nas wszystkich. Później zmierzyliśmy się w Letnim Trójboju Obronnym, który jest podsumowaniem zdobytej przez nas wiedzy. Strzelaliśmy z łuków, podłączyliśmy telefony polowe i rzucaliśmy do celu imitacją granatu. Potem spędzaliśmy czas grając w siatkówkę oraz ziemniaka. Wieczorem bawiliśmy się razem na dyskotece, tańcząc i śpiewając do naszych ulubionych piosenek.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Wiktorii Ch.
Poranek, jak co dzień, przeznaczyliśmy na rozruch. Po śniadaniu wybraliśmy się na wyprawę kajakami turystycznymi po malowniczym jeziorze Łęsk. Później poszliśmy na boisko i graliśmy w piłkę nożną. Na kolejnych zajęciach wspinaliśmy się na własnoręcznie zbudowane wieże ze skrzynek. Po obiedzie mierzyliśmy się w Letnim Trójboju Obronnym. Podejmowaliśmy się różnych konkurencji, takich jak rzut granatem czy strzelanie z łuku. Po kolacji spędzaliśmy czas tańcząc na dyskotece. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Doroty Ł.
Środowy poranek rozpoczęliśmy grami i zabawami integracyjnymi. Później mieliśmy konkurs na największy zamek z piasku na plaży i grę francuską, podczas której poznawaliśmy ciekawostki o ośrodku wypoczynkowym Kulka. Przed obiadem uczestniczyliśmy jako widownia w Talent Show i kibicowaliśmy Nikodemowi, Wiktorowi oraz Bartoszowi, którzy pokazali wszystkim ich wyjątkowe zdolności. W drugiej połowie dnia graliśmy w waterpolo, obracaliśmy się na kosmicznym żyroskopie i bawiliśmy się na imprezie na Poziomie X. To był czas pełen wrażeń.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Roksany M.
Środowy poranek rozpoczęliśmy od gry francuskiej, w czasie której dowiedzieliśmy się więcej na temat naszego ośrodka, w tym czasie połowa z nas była na poligonie na fakultatywnym Pakiecie Aktywnym. Następnie już całą grupą byliśmy na plażowaniu, kąpaliśmy się w jeziorze i graliśmy w planszówki. Potem wybraliśmy się na Talent Show, podczas którego oglądaliśmy występy naszych kolegów i koleżanek z innych grup. Później ponownie poszliśmy na plażę, tym razem graliśmy w piłkę w wodzie. Kolejny punktem naszego dnia była Bitwa Plemion, na której samodzielnie wykonaliśmy nasze flagi, a następnie pilnowaliśmy swoich, próbując podkraść je drugiej drużynie. Dzień zakończyliśmy imprezą taneczną na Poziomie X.

Power Jump, grupa Pani Emilii S.
Nasz dzień rozpoczęliśmy od zajęć sensoryczno-plastycznych, malowaliśmy rękoma zwierzęta na ogromnych kartkach papieru. Następnie spędziliśmy miło czas czytając wspólnie „Małego Księcia”. Po obiedzie poszliśmy na plażowanie i kąpaliśmy się w jeziorze Łęsk oraz graliśmy w różne gry karciane. Później udaliśmy się do świata wyobraźni i oddaliśmy się malowaniu w chmurach oraz robieniu ogromnych baniek mydlanych. Wieczorem udaliśmy się na imprezę na Poziomie X, podczas której była super zabawa.

Power Jump, grupa Pani Marii M.
Na pierwszych zajęciach w środę malowaliśmy rękoma zwierzęta na ogromnych kartkach papieru. Następnie oddaliśmy się lekturze „Małego Księcia”, po której spędziliśmy miło czas na plaży podczas opalania się i kąpieli w jeziorze. Część grupy w tym czasie uczestniczyła w zajęciach fakultatywnych na poligonie. Po obiedzie wzięliśmy się w rolę detektywów i poznaliśmy podstawowe techniki kryminalistyczne. Na koniec dnia udaliśmy się na imprezę na Poziomie X, gdzie tańczyliśmy do największych hitów dyskotekowych!

Summer Challenge, grupa Pani Jaśminy J.
Środę zaczęliśmy od prawdziwej leśnej przygody z survivalem. Razem z instruktorem udaliśmy się do lasu, poznaliśmy teorię survivalu, a następnie przeszliśmy do budowy naszych małych obozowisk. Mieliśmy do dyspozycji pałatkę, sznurki i wszystko to, co znaleźliśmy w lesie. Wyobraźnia nas poniosła i każde z obozowisk było wyjątkowe i inne. Następnie przyszedł czas na kolejne zajęcia z użyciem łuków, tym razem Archery Challenge. Założyliśmy specjalne maski i szyjki, które zapewniły nam bezpieczeństwo. Tak dobrze wyposażeni rozpoczęliśmy budowę swoich baz z klocków z gąbki a później przystąpiliśmy do starcia. Po obiedzie poszliśmy na plażę. Graliśmy w piłkę, kąpaliśmy się w jeziorze. Po plażowaniu passball, czyli piłka na opak - tym razem nietypowa piłka nożna. Na koniec dnia dyskoteka z naszymi ulubionymi kawałkami,.

Summer Challenge, grupa Pani Magdaleny B.
Środę rozpoczęliśmy od treningu w kosmicznym żyroskopie. To było niesamowite doświadczenie. Następnie rozegraliśmy mecz baloniady, śmiechu było co nie miara. Wynik był bardzo wyrównany - 15 do 13. Po tej zaciętej rywalizacji udaliśmy się na stanowiska strzelnicze, gdzie uczyliśmy się bezpiecznego korzystania z wiatrówek. Dla wielu nas był to pierwszy kontakt z tego typu rozrywką, świetnie sobie poradziliśmy. Na pamiątkę tego wydarzenia zabraliśmy ze sobą tarcze. Dzisiaj również rozegraliśmy mecz passballu. Walka była długa i zacięta, większość meczów została zakończona remisem. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X w naszej hali koncertowej. To było idealne podsumowanie tego dnia. Odrobina wysiłku i cała masa dobrej zabawy. Podekscytowani czekamy na jutrzejsze atrakcje.

Summer Challenge, grupa Pani Roksany P.
Dzisiaj rano ujrzeliśmy chmury, eurobungee wzniosło nas ku niebu. Pokaz mody w pawilonie wyłonił osoby z najlepszym wyczuciem stylu. Urządziliśmy mistrzostwa we wchodzeniu po skrzynkach, a na plaży wspólnie zbudowaliśmy piaskowy projekt Ośrodka Wypoczynkowego Kulka. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece w Cool Clubie, gdzie każdy z nas mógł pokazać swoją imprezową duszę. Czy można wymarzyć sobie bardziej ekscytujące Letnie Wyzwanie?

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny Ś.
Wspinaczka po skrzynkach ożywiła nas z samego rana. Następnie przyszedł czas na małą lekcję nawigacji podczas Błędnego Azymutu, w czasie którego nasze mózgi rozruszały się przy rozwiązywaniu łamigłówek. Na naszym piętrze odbył się też pokaz mody, zaprezentowałyśmy najciekawsze stroje oraz osobowości z dalekich stron. Znalazł się również czas na plażowanie i kąpiele w jeziorze. Stanęłyśmy też do pojedynku w Archery Challenge. Dzień zakończyłyśmy tanecznie na imprezie na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Ósmy dzień kolonii rozpoczęliśmy od Archery Challenge, stoczyliśmy pojedynek między sobą. Zbudowaliśmy bazy oraz byliśmy wyposażeni w specjalny sprzęt z zabezpieczeniem, za pomocą łuków i strzał z miękkim zakończeniem musieliśmy pokonać przeciwną drużynę. Następnie byliśmy na plaży, aby wykorzystać piękną pogodę, która towarzyszyła nam dzisiaj przez cały dzień. Po obiedzie wybraliśmy się na wyprawę kajakami po naszym pięknym jeziorze Łęsk i oglądaliśmy zapierające wdech w piersiach widoki. Później poszliśmy na jedną z naszych ulubionych atrakcji, czyli eurobungee, gdzie zapięci w specjalną uprząż skakaliśmy do samego nieba. Natomiast wieczorem czekała na nas dyskoteka, mogliśmy wyśpiewać się i wytańczyć za wszystkie czasy!

VIP, grupa Pani Magdaleny K.
Dzień rozpoczęliśmy od pojedynku Archery Challenge, czyli starcia łuczników. Podzieliliśmy się na trzy drużyny i rozpoczęliśmy rywalizację. Starcie polegało na tym, że każda z drużyn miała po sześciu zawodników, była uzbrojona w łuki i strzały z miękką końcówką. Odbyły się niesamowite pojedynki na odpadanie. Każdej drużynie udało się chociaż raz wygrać. Towarzyszyło nam dużo zabawy i uśmiechów. Następnie udaliśmy się na plażę, gdzie graliśmy w różne gry karciane i popłynęliśmy kajakami na małą wyprawę. Po obiedzie udaliśmy się na strzelnicę paintballową, gdzie mogliśmy doskonalić nasze umiejętności strzeleckie. Na koniec dnia odbyła się dyskoteka. Każdy z nas świetnie się bawił. W ostatnim czasie bardzo polubiliśmy tańce animacyjne. Uśmiech nie schodził nam z twarzy już do końca dnia.

VIP, grupa Pani Natalii K.
Ósmy dzień kolonii rozpoczęliśmy od przeprawy kajakami po jeziorze Łęsk. Świetnie sobie poradziliśmy. Następnie graliśmy w karty, gry planszowe oraz w piłkę. Po pysznym obiedzie stoczyliśmy walki gladiatorów. Było super! Następnie graliśmy w baloniadę. Naszym zadaniem było przerzucanie przy pomocy ręczników balonu z wodą przez siatkę w ten sposób, aby rozbił się po stronie naszych przeciwników. Koniec dnia spędziliśmy na zabawie tanecznej przy muzyce.

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Karoliny J.
Dzisiaj mieliśmy okazję popracować nad naszymi zdolnościami teatralnymi, zaczęliśmy od rozgrzewki fizycznej, a potem rozgrzaliśmy aparaty mowy. Na koniec poćwiczyliśmy improwizowane scenki. Później przeszliśmy kurs cyrkowy, jeździliśmy na przykład na dziwnym rowerze - poruszaliśmy się nim robiąc przysiady. Uczyliśmy się również chodzić na szczudłach. Następnie nauczyliśmy się podstaw survivalu oraz tego, jak budować poprawnie szałasy. Po obiedzie mieliśmy szansę poznać talenty naszych kolonijnych przyjaciół podczas Talent Show oraz zagraliśmy w grę terenową, naszym zadaniem było znalezienie wielu informacji o naszym ośrodku. Wieczór spędziliśmy oglądając film oraz przedstawiając nasze muzyczne możliwości.

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Weroniki F.
Nasz dzień zaczął się od rywalizacji, walczyliśmy piankowymi maczugami podczas potyczki gladiatorów. Następnie wybraliśmy się na plażę, gdzie zrobiliśmy karciany turniej. Później strzelaliśmy z łuków, zrobiliśmy nawet turniej, w którym najlepsze okazały się dziewczyny. Po obiedzie odbył się Talent Show, na którym mogliśmy zaprezentować swoje talenty przed kolonistami. Później zagraliśmy w grę terenową, w czasie której pogłębialiśmy swoją wiedzę na temat Kulki. Po kolacji mieliśmy Wieczór Rozrywkowy, podczas którego oglądaliśmy film, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. To był kolejny super dzień!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.