RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus II (06.07-16.07.2022)


Dzień 7 - Młode talenty w Kulce

Dodany: 2022.07.12
Komentarze: 0
Zdjęcia: 717
Wideo: 1

#CampGirl, grupa Pani Oliwii M.
Dzień rozpoczęłyśmy od grania w gry planszowe, następnie odbyły się warsztaty teatralne, dowiedziałyśmy się jak w dawnych czasach wyglądał teatr i zagrałyśmy w gry, które przełamują tremę. Później odbył się Talent Show, w czasie którego uczestnicy mogli zaprezentować swój talent, a na następnym bloku miałyśmy szansę stworzyć własne koszulki. Ale zabawa! Na dobranoc wspólnie czytałyśmy książkę „Mały Książę”.

33 Przygody, grupa Pani Anny Z.
Dzisiaj każda z nas, po ukończeniu szkolenia naziemnego, przeszła dwie trasy parku linowego. Następnie spędziłyśmy czas na świeżym powietrzu, grając w rozmaite gry z wykorzystaniem gumowej piłki. Kolejną atrakcją była przejażdżka quadem. Po obiedzie wzięłyśmy udział w pokazie talentów, gdzie kibicowałyśmy naszym koleżankom. Uczyłyśmy się także nowych tańców animacyjnych. Wieczorem grałyśmy w dwa ognie, mafię w miasteczku oraz w kółko i krzyżyk wykonane z patyków i szyszek.

33 Przygody, grupa Pani Sary S.
Nasz wtorek rozpoczął się bardzo skocznie. Spędziliśmy półtorej godziny wznosząc się niemal w chmury na eurobungee. Następnie graliśmy w gry oraz karty na plaży oraz podziwialiśmy piękno jeziora Łęsk. Zajęcia przedobiadowe obudziły w nas wiele emocji - losowaliśmy pytania, a później przeprowadziliśmy licytację o to, kto będzie miał szansę odpowiedzieć na nie. Nadszedł również czas na Talent Show i jedna z naszych koleżanek wystąpiła ze śpiewem i grą na gitarze. Bardzo mocno trzymaliśmy za nią kciuki i poszło jej fantastycznie. Później spróbowaliśmy swoich sił na torze quadowym. Z asystą instruktora mieliśmy okazję samodzielnie poprowadzić ten terenowy pojazd. Wieczorem zorganizowaliśmy mecz koszykówki, po którym udaliśmy się do łóżek, żeby wypocząć przed kolejnym dniem pełnym przygód.

Adrenalina, grupa Pani Kariny Z.
Od rana graliśmy w gry. Między innymi rozegraliśmy kilka partii tajniaków, czółka oraz mafii. Byliśmy też na plaży, gdzie spędzaliśmy wspólnie czas i się kąpaliśmy. Następnie mieliśmy Talent Show. Oglądaliśmy wspaniałe tańce, słuchaliśmy pięknych piosenek i podziwialiśmy rysunki młodych artystów. Dzisiaj odbyły się równie zajęcia z taktyki i strategii, gdzie uczyliśmy się stosować szyk i polecenia gestów. Na koniec dnia mieliśmy Nocny Desant, czyli grę polegającą na wcieleniu się w role żołnierzy odbijających zakładników.

Adrenalina, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od zajęć ze strategii i taktyki. Nauczyliśmy się rozpoznawać oraz tworzyć szyki i formacje. Podczas zajęć odbyliśmy również próbne przejście po drodze uwzględniając zdobytą wiedzę. Następnie wybraliśmy się na plażę oraz graliśmy w gry planszowe. Po obiedzie uczestniczyliśmy w pokazie talentów, podczas którego nasi przyjaciele pokazywali swoje zdolności i talenty. Poznaliśmy podstawy pierwszej pomocy oraz wykorzystaliśmy zdobytą wiedzę w praktyce. Wieczorem wybraliśmy się na Nocny Desant, podczas którego wcieleni w rolę żołnierzy walczyliśmy z wrogiem. Był to dzień pełen atrakcji i nie możemy doczekać się kolejnych wrażeń.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Marii O.
Dzień zaczęliśmy od gry w 5 Sekund, siatkówkę, oraz pięć podań. Następnie wybraliśmy się na zajęcia w lesie, gdzie poznaliśmy różne sekrety, jakie w sobie skrywa. Potem spędzaliśmy dalej czas na świeżym powietrzu, grając w różne gry. Po południu odbył się pokaz talentów, na którym kilkoro z nas występowało. Po nim graliśmy na boisku w gry, które sprawdzały nasze zdolności sportowe - skok w dal, kręcenie hula-hop. Wieczorem graliśmy w grę terenową Mazurska Pułapka.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Moniki R.
Dzień rozpoczęliśmy od gry w dwa ognia. Następnie graliśmy w grę terenową Błędny Azymut, podczas której szukaliśmy punktów z użyciem kompasów, a następnie znajdowaliśmy odpowiedzi na pytania. Przed obiadem zagraliśmy w piłkę nożną i siatkówkę, a po obiedzie udaliśmy się na Talent Show, podczas którego oglądaliśmy występy innych uczestników. Wieczorem rywalizowaliśmy podczas olimpiady sportowej.

BFF, grupa Pani Aleksandry Ch.
Obóz z najlepszą przyjaciółką to przepis na świetną zabawę. Dzisiaj projektowałyśmy pamiątkowe koszulki, które wyszły przepięknie oraz miło spędziłyśmy czas na plaży. Później poznałyśmy nową zabawę zwierzogród, w której wcieliliśmy się w nasze ulubione zwierzęta. Po południu podziwiałyśmy obozowe talenty i grałyśmy w gry planszowe, a po kolacji odkryłyśmy nasze zdolności teatralne i poetyckie w trakcie wieczoru artystycznego. Już nie możemy się doczekać kolejnego dnia.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Aleksandry Ch.
Wtorek rozpoczęliśmy od wyprawy do lasu na survival. Poznawaliśmy zasady przetrwania, a na końcu budowaliśmy szałasy. Mieliśmy okazję uczestniczyć w Archery Challenge, czyli w pojedynku łuczników. Potem wyruszyliśmy na kajakową przygodę. Po obiedzie integrowaliśmy się w naszym pawilonie, rywalizując w grze między pokojami. Graliśmy również w paintball, na który każdy z nas czekał. Na zakończenie dnia wybraliśmy się na tajemniczą grę o nazwie Mazurska Pułapka.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Emilii M.
Siódmego dnia kolonii pierwszym, co robiliśmy po śniadaniu, było wspinanie się na skrzynki. Wielu z nas pobiło w tej konkurencji wszelkie rekordy. Potem pływaliśmy kajakami po jeziorze Łęsk, a następnie kręciliśmy się na żyroskopie. Po obiedzie graliśmy w gry integracyjne w pawilonie. Potem poszliśmy do lasu i poznawaliśmy tajniki sztuki przetrwania. Po kolacji wspólnie spędziliśmy czas, integrując się w grupie, dobrze się bawiąc.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Zuzanny L.
W Akademii Gwiezdnych Kadetów nigdy nudy nie ma. Na początek dnia wybraliśmy się na żyroskop. Potem pod czujnym okiem pana instruktora trenowaliśmy musztrę. Następnie z innymi gwiezdnymi kadetami zagraliśmy w grę zaszyfrowana szesnastka. Wieczorem jeździliśmy na segwayu. Na koniec czekało nas najlepsze. Przekroczyliśmy bramę tajnej Strefy UFO i osiągnęliśmy pierwszy z trzech poziomów tajności. Każdego dnia bawimy się najlepiej jak tylko potrafimy!

Harry Potter, grupa Pana Dawida K.
Kolejny dzień magicznej przygody na Kulce rozpoczęłyśmy od wyjścia do lasu, podczas którego miałyśmy okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat lasów w Polsce. Następnie miałyśmy konkurs na to, która z nas zrobi najlepszy wielometrowy rysunek w piasku za pomocą mioteł. Potem odbył się oczekiwany mecz quidditcha, podczas którego mogłyśmy wykazać się sprawnością fizyczną. Po obiedzie udałyśmy się na konkurs talentów, na którym mogłyśmy podziwiać umiejętności naszych koleżanek oraz kolegów. Po konkursie poszłyśmy grać w planszówki, przy których mogłyśmy sprawdzić nie tylko swój spryt, ale i wiedzę. Sam dzień skończyłyśmy kolejną dawką gier i zabaw.

Harry Potter, grupa Pani Elizy W.
Dzięki porannemu spacerowi mieliśmy okazję wspólnie zaśpiewać nasze ulubione piosenki podczas podziwiania leśnych krajobrazów. Po przechadzce czekał nas mecz quidditcha, czyli najpopularniejsza gra zespołowa w Hogwarcie. Rywalizacja była spora, ale finalnie każdy zwyciężył. Po meczu postanowiliśmy odpocząć grając przy tym w mafię. Zdecydowanie jest to ulubiona gra naszej grupy. Po przerwie poobiedniej poszliśmy kibicować Amelce i Ninie na pokazie talentów. Dziewczynki przedstawiały własnoręcznie narysowane rysunki, które wszystkim się podobały. Później przyszedł czas na tańce, przy których świetnie się bawiliśmy. Wieczór spędziliśmy przy rozgrywce w dwa ognie oraz w kółko i krzyżyk.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Gabrieli K.
Rano wyruszyliśmy na wyprawę smoczą łodzią. Wiosłowaliśmy pagajami, do wybijanego na bębnie rytmu. Następnie poznaliśmy budowę quadu i dowiedzieliśmy się jak odpowiednio przejechać tor, a następnie spróbowaliśmy swoich sił w jeździe. Później każdy z nas zaprojektował przesłanie do obcej cywilizacji, które zostaną zamienione w pocztówki drukarką tekstylną. Po obiedzie spędzaliśmy razem czas, grając w jengę i kalambury. Dzień zakończyliśmy zajęciami na strzelnicy paintballowej, trenując naszą celność.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Klaudii F.
Dzisiaj rozpoczęliśmy od wypłynięcia na jezioro Łęsk na kajakach jednoosobowych sit on top. Później mieliśmy zabawę terenową 12 prac Asteriksa a później graliśmy w mafię. Po obiedzie spędziliśmy czas na tworzeniu własnych pocztówek z wakacji, z przesłaniem do obcych cywilizacji. Ostatnimi zajęciami było Archery Challenge, podczas którego uczyliśmy się strzelać z łuków i stoczyliśmy bitwę.

Kulka Open, grupa Pani Kamili W.
Wtorek rozpoczęliśmy od wspólnej gry w dwa ognie razem z zaprzyjaźniona grupą. Potem przygotowaliśmy planszę do naszej wieczornej gry terenowej. Następnie graliśmy w przeróżne gry planszowe. Po obiedzie braliśmy udział w Talent Show, podczas którego występowały nasze koleżanki z grupy. Wszyscy im kibicowaliśmy i trzymaliśmy bardzo mocno kciuki. Byliśmy również na ściance wspinaczkowej, gdzie mogliśmy się sprawdzić na czterech różnych poziomach trudności. Wieczór spędziliśmy na grze terenowej pod nazwą Chaos.

Kulka Open, grupa Pani Luizy R.
Kolejny dzień kulkowych przygód był pod znakiem relaksu. Z rana po spokojnym rozruchu polecieliśmy w kosmiczna przejażdżkę żyroskopem. Było to ciekawe doświadczenie. Po żyroskopie mogliśmy odpocząć przy planszówkach, bo pogoda dziś nam nie sprzyjała. Po obiedzie nastąpiło wielkie kolonijne wydarzenie Talent Show. Kibicowaliśmy tym, którzy odważyli się pokazać swoje umiejętności. Potem przyszedł czas na Kulkowe Pochody. Podzieleni na dwie grupy ruszyliśmy do lasu tworząc i rozwiązując przygotowane wyzwania.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Celiny K.
Dzień rozpoczęliśmy od tanecznej rozgrzewki. Rozruszaliśmy się w rytm belgijki i macareny. Po śniadaniu wspólnie integrowaliśmy się poznając nowe, ciekawe zabawy. Następnie budowaliśmy tratwy, na których na czas przemierzaliśmy wyznaczony dystans na jeziorze. Po obiedzie graliśmy w popularnego ziemniaka, czyli jak najdłuższe podawanie piłki nad ziemią. Później wybraliśmy się do lasu na kolejne z serii zajęć survivalowych. Uczyliśmy się o racjach żywnościowych SRG i sztuce kamuflażu. Na koniec zagraliśmy w chowanego, by przećwiczyć to, czego się dowiedzieliśmy.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Julii G.
Na początek dnia taneczna rozgrzewka przy belgijce i macarenie. Następnie na własnoręcznie wykonanych tratwach ścigaliśmy się z czasem po jeziorze. Później przy użyciu kompasów, wyznaczyliśmy azymuty i rozwiązywaliśmy znalezione tam zagadki. Po obiedzie wspólnie integrowaliśmy się i graliśmy w siatkówkę. Popołudniu mieliśmy zadanie na wysokości i przechodziliśmy park linowy o dwóch poziomach trudności. Nie możemy doczekać się następnych dni.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Ten dzień był dla nas bardzo udany. Rozpoczęliśmy go od tańca w ramach porannej zaprawy. Ruszaliśmy się do takich rytmów, jak belgijka czy macarena. Po śniadaniu uczestniczyliśmy w drugiej części zajęć z survivalu, na których poznaliśmy rodzaje stosów ogniskowych, sposoby pozyskiwania i uzdatniania do picia wody. Następnie wykorzystaliśmy zdobytą wiedzę w praktyce - rozpalaliśmy ogień przy pomocy krzesiwa oraz filtrowaliśmy wodę. Później rozegraliśmy mecz siatkówki, po którym poszliśmy na obiad. Po południu wybraliśmy się na boisko do koszykówki, by poćwiczyć podania i celne rzucanie. Przed kolacją poznawaliśmy na zajęciach postawy strzeleckie, używając gumowych atrap broni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu tego dnia.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Wiktorii Ch.
Dzień rozpoczęliśmy tanecznie. W ramach porannej zaprawy ruszaliśmy się w rytm macareny i belgijki. Później udaliśmy się do lasu na trzecią cześć zajęć z survivalu. Poznawaliśmy czym są racje żywnościowe, co zawierają i jak w inny sposób pozyskać pożywienie. Oprócz tego uczyliśmy się kamuflować i zagraliśmy w chowanego. Potem przeznaczyliśmy czas na gry i wspólne zabawy. Po obiedzie zagraliśmy w koszykówkę, a później braliśmy udział w Akcji Integracji. Biegaliśmy w wieloosobowych spodniach, nartach oraz przeciągaliśmy linę. To był bardzo udany dzień.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Doroty Ł.
We wtorek podczas wycieczki razem z oficerem tajności Strefy UFO odkrywaliśmy najpiękniejsze miejsca turystyczne w Mikołajkach. Później graliśmy w przeróżne gry integracyjne, które wywołały dużo śmiechu. Mieliśmy też kolejny mecz turnieju piłki nożnej, a wieczorem byliśmy konstruktorami i tworzyliśmy kosmiczne budowle. Było nieziemsko.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Roksany M.
Dzień pełen wrażeń! Rozpoczęliśmy go od wycieczki do Mikołajek, na której chodziliśmy śladami UFO z mapą otrzymaną od oficera tajności z zaznaczonymi punktami docelowymi. Następnie graliśmy w adwokata, każdy z nas mógł wcielić się w rolę oskarżonego lub adwokata. Kolejnym punktem naszego dnia był laserowy paintball, w trakcie którego rozgrywały się bitwy za bunkrami, które sami zbudowaliśmy. Dzień zakończyliśmy waterballem - wchodziliśmy do kuli i biegaliśmy w niej po basenie.

Power Jump, grupa Pani Emilii S.
Nasz kolejny dzień na kolonii rozpoczęliśmy od gier planszowych, które bardzo nas zaciekawiły. Następnie odbyły się zajęcia z użyciem bum bum rurek i nauczyliśmy się grać na nich parę piosenek. Przed obiadem konstruowaliśmy wielkie budowle z klocków konstrukcyjnych. Po południu odbył się Talent Show, podczas którego mogliśmy pokazać swoje talenty całej naszej kolonii. Później zrobiliśmy piękne znaczki, które z dumą nosimy przy sobie. Na koniec dnia urządziliśmy sobie wieczorek literacki, podczas którego czytaliśmy wybrane przez nas książki.

Power Jump, grupa Pani Marii M.
Dzień rozpoczęliśmy na wodzie podczas zmagań z waterballem. Wszyscy świetnie się bawili, próbując utrzymać równowagę. Następnie spędziliśmy miły czas na wspólnym czytaniu książki. Następnie udaliśmy się do strefy antygrawitacyjnej na eurobangee. Chwile w powietrzu były bezcenne. Po południu obejrzeliśmy pokazy kolonijnego Talent Show, na którym zaprezentowała się przedstawicielka naszej grupy. Następnie zbudowaliśmy gigantyczne budowle inspirowane naszą wyobraźnią. To był udany dzień!

Summer Challenge, grupa Pani Jaśminy J.
Wtorek zaczęliśmy śpiewająco. Poszliśmy do Cool Baru na karaoke. Śpiewaliśmy wszystkie największe hity. To było fantastyczne rozpoczęcie dnia. Naszymi następnymi zajęciami było wejście na wieżę ze skrzynek. Rekord to aż 18 skrzynek! Następnie mogliśmy przez chwilę poczuć się jak gwiazdy. Pod okiem kulkowego fotografa zrobiliśmy sobie zdjęcie grupowe. Każdy z nas wyszedł jak z okładki magazynu. Po obiedzie zagraliśmy w grę francuską polegającą na szukaniu odpowiedzi na pytania dotyczące ośrodka. Później przyszedł czas na kolację i nasze ostatnie zajęcia, czyli Ale Cyrk! Uczyliśmy się chodzić na szczudłach i jazdy na dziwnym rowerze, którego w ruch wprowadzaliśmy akrobatycznym podskakiwaniem. Tym cyrkowym akcentem zakończyliśmy nasz kolejny udany dzień na kolonii.

Summer Challenge, grupa Pani Magdaleny B.
Wtorek rozpoczęliśmy aktywnie. Podzieliliśmy się na drużyny i odbyliśmy pojedynek łuczniczy w zbudowanych przez nas wspólnie fortyfikacjach. Nie zwalniając tempa, wyruszyliśmy na naszą ściankę wspinaczkową. Tam zdobywaliśmy ścianki o różnych poziomach trudności. Kilkoro z nas zdobyło szczyt najtrudniejszej ścianki. Na kolejnych zajęciach przygotowaliśmy wspólnie plakaty na drzwi naszych pokoi różnymi technikami plastycznymi. Następnie udaliśmy się na Talent Show, na którym podziwialiśmy występy naszych koleżanek i kolegów. Po powrocie zagraliśmy w grę terenową opartą na dedukcji i rozwiązywaniu zagadek. Udaliśmy się również na seans filmowy w ramach relaksu. To był kolejny udany dzień.

Summer Challenge, grupa Pani Roksany P.
Na początek w kajakach turystycznych płynęliśmy po jeziorze Łęsk. Na następnych zajęciach poznaliśmy teorię survivalu i zbudowaliśmy szałasy z pałatek. Prowizoryczne łóżka i leśny wystrój stały się naszymi specjalnościami. Na Archery Challenge sprawdziliśmy nasze umiejętności strzelania z łuku i odkryliśmy, kto z nas najlepiej omija pociski. Talent Show stał się zarówno czasem odpoczynku, jak i świetną okazją do podziwiania talentów innych. Dzień zakończyliśmy turniejem Awantura o Wiedzę z ciekawymi pytaniami i emocjonującymi licytacjami. Nie możemy się doczekać, co jeszcze na nas czeka.

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny Ś.
Dzień zaczęłyśmy od nauki naszych umiejętności strzeleckich przy użyciu wiatrówek. Następnie nieustraszone pokonywałyśmy park linowy. Wybrałyśmy się również na wyprawę kajakami jednoosobowymi, poznając prawie całe jezioro. Po obiedzie oglądałyśmy występy naszych utalentowanych kolegów i koleżanek z obozu podczas Talent Show. Wieczór spędziłyśmy na grach i zabawach.

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Ten dzień rozpoczął się bardzo kosmicznie, ponieważ weszliśmy do tajnej Strefy UFO i osiągnęliśmy pierwszy poziom tajności. Próbowaliśmy odpalić statek kosmiczny wchodząc do spodka oraz zwiedziliśmy Kwaterę Główną strefy. Następnie poszliśmy na plażę, aby zagrać w waterpolo, czyli piłkę ręczną w wodzie. Później nauczyliśmy się strzelać z wiatrówek do specjalnie przygotowanych tarcz, ćwiczyliśmy celność i skupienie podczas strzelania. Po obiedzie oglądaliśmy kolonijne Talent Show, super było zobaczyć jak wspaniałe talenty mają nasi koledzy i koleżanki. Wieczorem za zakończenie dnia graliśmy w siatkówkę oraz mafię w miasteczku, przez chwile mogliśmy poczuć się jak detektywi. To był bardzo aktywny dzień.

VIP, grupa Pani Magdaleny K.
Dzień rozpoczęliśmy od lekcji strzelania z łuku. Urządziliśmy grupowe zawody w strzelaniu i wytypowaliśmy najlepszych strzelców. Następnie udaliśmy się na wspólny mecz siatkówki oraz tańce animacyjne. W ostatnim czasie naszymi ulubionymi tańcami stały się belgijka, skrzypek oraz macarena. Przed pójściem na obiad odbyliśmy zajęcia z budowy wieży ze skrzynek. Każdy z nas budował własną wieże, po której się wspinał, oczywiście z asekuracją. Dzisiaj mieliśmy również Talent Show. Oglądaliśmy występny naszych kolegów z turnusu i podziwialiśmy rozmaite talenty. Odbyliśmy również zajęcia survivalu, uczyliśmy się robić filtry na wodę oraz rozpalać ogniska krzemieniem. Nie zabrakło również wiedzy praktycznej, czyli jakie mamy rodzaje ognisk i kiedy jakie się stosuje. Na koniec dnia zagraliśmy wspólnie w grę Mafia. Uwielbiamy wspólne wypędzanie czasu w ten sposób.

VIP, grupa Pani Natalii K.
Kolejny dzień kolonii rozpoczęliśmy od jazdy quadem po specjalnym torze. Przed jazdą poznaliśmy budowę quadu. Było super! Następnie udaliśmy się na wirtualne dywany. Miło spędziliśmy czas grając w interaktywne gry. Po pysznym obiedzie odbył się długo wyczekiwany przez nas Talent Show. Kibicowaliśmy naszym kolegom i koleżankom. Wszystkim poszło doskonale! Następnie udaliśmy się na nasze ulubione zajęcia, czyli Archery Challenge. Rozegraliśmy kolejne niesamowite pojedynki. Było rewelacyjnie! Na koniec dnia ponownie przeszliśmy ćwiczenia astronauty na żyroskopie, dzięki któremu odczuliśmy wrażania podobne do tych podczas startu rakiety kosmicznej.

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Karoliny J.
Dzisiaj mieliśmy okazję popracować nad naszymi zdolnościami teatralnymi, zaczęliśmy od rozgrzewki fizycznej, a potem rozgrzaliśmy aparaty mowy. Na koniec poćwiczyliśmy improwizowane scenki. Później przeszliśmy kurs cyrkowy, jeździliśmy na przykład na dziwnym rowerze - poruszaliśmy się nim robiąc przysiady. Próbowaliśmy również chodzić na szczudłach. Następnie uczyliśmy się podstaw survivalu oraz jak budować poprawnie szałasy. Po obiedzie mieliśmy szansę poznać talenty naszych znajomych kolonijnych na Talent Show oraz zagraliśmy w grę terenową, naszym zadaniem było znalezienie wiele informacji o naszym ośrodku. Wieczór spędziliśmy oglądając film oraz przedstawiając nasze muzyczne możliwości. Co za dzień!

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Weroniki F.
Nasz dzień zaczął się od rywalizacji, walczyliśmy piankowymi maczugami podczas pojedynku gladiatorów. Następnie wybraliśmy się na plażę, gdzie zrobiliśmy karciany turniej. Później strzelaliśmy z łuków, zrobiliśmy nawet turniej, w którym najlepsze okazały się dziewczyny. Po obiedzie odbył się Talent Show, na którym mogliśmy zaprezentować swoje talenty przed kolonistami. Później zagraliśmy w grę terenową, w czasie której pogłębialiśmy swoją wiedzę na temat OW Kulka. Po kolacji mieliśmy Wieczór Rozrywkowy, podczas którego oglądaliśmy film, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. To był kolejny super dzień.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.