RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus III (17.07-27.07.2022)

starszy

Dzień 1 - Witajcie w Kulce!

Dodany: 2022.07.17
Komentarze: 0
Zdjęcia: 336
Wideo: 1

#CampGirl, grupa Pani Darii G.
Dzisiaj zaczęłyśmy nasz obóz. Po przyjeździe zapoznałyśmy się z regulaminami i zasadami panującymi w ośrodku, aby właściwie się zachowywać. Potem poznałyśmy swoje imiona i mogłyśmy się zintegrować. Wieczorem odbył się apel powitalny. Jesteśmy pełne energii na następne dni!

33 Przygody, grupa Pani Oliwii M.
Dziś pierwszy dzień naszej kolonii. Po przyjeździe do ośrodka zapoznaliśmy się ze sobą, a następnie udaliśmy się na pyszny obiad. Po powrocie do pokoi odczytaliśmy regulamin kolonii, aby poznać zasady funkcjonowania tutaj. Zostaliśmy oprowadzeni po ośrodku i od razu się zaaklimatyzowaliśmy. Wykonaliśmy wspólne grupowe zdjęcia i graliśmy w różne gry integracyjne. Po kolacji uczestniczyliśmy we wspólnym apelu. Po całym dniu przyszedł czas na prysznic i układanie się do snu.

33 Przygody, grupa Pani Pauliny S.
Za nami pierwszy dzień przygód w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka. Po przyjeździe zakwaterowaliśmy się w swoich pokojach oraz zjedliśmy pyszny obiad. Po obiedzie zostaliśmy oprowadzeni po ośrodku oraz zapoznaliśmy się z regulaminem kolonii. Następnie udaliśmy się na zajęcia integracyjne, podczas których poznaliśmy swoje imiona, zainteresowania i wszyscy razem świetnie się bawiliśmy. Po kolacji wzięliśmy udział w apelu, na którym oficjalnie rozpoczęliśmy naszą kolonię.

Adrenalina, grupa Pani Aleksandry Ch.
Dzień był pełen pozytywnych emocji - spotkaliśmy się po raz pierwszy w naszej grupie. Zapoznaliśmy się poprzez gry i zabawy. Gra w pif-paf oraz kolory sprawiła nam wiele frajdy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień, aby rozpocząć nasze zajęcia.

Adrenalina, grupa Pani Roksany S.
Podczas pierwszego dnia kolonii towarzyszyło nam bardzo wiele emocji. Po rozpakowaniu swoich bagaży zjedliśmy obiad i zaczęliśmy naszą wspólną przygodę w OW Kulka. Rozpoczęliśmy od zajęć integracyjnych, podczas których poznaliśmy swoje imiona oraz cechy charakteru. Zaznajomiliśmy się również z zasadami bezpiecznego zachowania się w czasie pobytu i poznaliśmy teren ośrodka podczas spaceru. Nie możemy doczekać się następnego dnia.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Zuzanny C.
Dzień był pełen wrażeń. Po przyjeździe wszyscy się zapoznaliśmy i razem graliśmy w gry integracyjne, a po kolacji zwiedziliśmy cały ośrodek. Wieczorem odbył się apel rozpoczynający nasz turnus. Przed nami intensywny czas! Nie możemy się doczekać kolejnych dni.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Aleksandry P.
Pierwszy dzień w Kulce zaczął się od zakwaterowania w budynku drugim. Udaliśmy się na plac główny, zapoznaliśmy się z regulaminem oraz zasadami panującymi na kolonii. Gry i zabawy integracyjne pozwoliły poznać się oraz zapamiętać imiona. Wieczorny apel otworzył nam drzwi do kulkowej zabawy na kolejne dni – poznaliśmy całą kadrę kolonii.

BFF, grupa Pani Roksany M.
Pierwszy dzień kolonii już za nami. Po przyjeździe do OW Kulka zakwaterowałyśmy się w swoich pokojach. Zapoznałyśmy się z regulaminem oraz całym ośrodkiem. Następnie podczas gier i zabaw poznałyśmy swoje imiona. Wieczorem odbył się apel powitalny, na którym poznałyśmy cała kadrę kolonii, a dzień zakończyłyśmy wieczorkiem rozrywkowym.

Gry i Zabawy, grupa Pani Zuzanny L.
Za nami pierwszy dzień kolonii. Po przyjeździe do ośrodka zostałyśmy zakwaterowane w swoich pokojach oraz zjadłyśmy pyszny obiad. Potem zapoznałyśmy się z infrastrukturą ośrodka i regulaminami. Postanowiłyśmy też stworzyć nasz własny regulamin z najważniejszymi zasadami zachowania się w grupie. Cały dzień bawiłyśmy się w różne zabawy i gry integracyjne, aby lepiej się poznać. Na koniec wzięłyśmy udział w apelu. To był bardzo udany dzień i już nie możemy się doczekać jutrzejszych atrakcji.

Gry i Zabawy, grupa Pani Pauliny B.
Dzień rozpoczęliśmy od zakwaterowania się w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka. Poznaliśmy się podczas zabaw, nauczyliśmy się kilku nowych gier oraz rozegraliśmy mecz koszykówki. Zapoznaliśmy się również z naszym najbliższym otoczeniem. Dzień zakończyliśmy apelem rozpoczynającym turnus.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Magdaleny B.
Po przyjeździe całej naszej grupy i zakwaterowaniu się poznaliśmy topografię ośrodka Kulka. Po rozeznaniu się w terenie omówiliśmy regulamin i zasady obowiązujące w naszym ośrodku wypoczynkowym. Następnie przeszliśmy do najciekawszej dla nas części, czyli zapoznania się dzięki zabawom integracyjnym. Dzisiaj odbył się również apel rozpoczynający nasz turnus kolonijny. Wspólnie czekamy na kolejny dzień, w którym zaczniemy realizację naszego programu!

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Patrycji W.
W pierwszym kolonijnym dniu spotkaliśmy się wszyscy w budynku nr 3. Zapoznaliśmy się z regulaminem i zasadami panującymi w ośrodku. Zwiedziliśmy całą Kulkę, aby wiedzieć, jakie czekają na nas atrakcje. Gry integracyjne pozwoliły nam się lepiej poznać i zapamiętać swoje imiona. Dzień zakończyliśmy powitalnym apelem, podczas którego poznaliśmy cala kulkową kadrę.

Harry Potter, grupa Pani Gabrieli K.
Pierwszy dzień w Kulce zaczęliśmy od zakwaterowania się i poznania naszych współlokatorów, z którymi spędzimy kolejne dni. Po zjedzeniu obiadu poznaliśmy regulamin, a także odbyliśmy spacer zaznajamiający nas z ośrodkiem. Później poznawaliśmy się lepiej dzięki grom i zabawom integrującym. Po kolacji odbył się apel oficjalnie rozpoczynający naszą przygodę z Kulką. Dzień zakończyliśmy spotkaniem z Tiarą Przydziału, dzięki której dowiedzieliśmy się, do jakich domów Hogwartu należymy.

Harry Potter, grupa Pani Angeliki P.
Za nami pierwszy dzień w szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Poznaliśmy nasze domy dzięki mądrości Tiary Przydziału. Oprócz tego bawiliśmy się w gry integracyjne, poznając lepiej nasze imiona oraz naszą grupę. Zobaczyliśmy również cały ośrodek i zapoznaliśmy się z panującymi zasadami. Dzisiaj odbył się też apel powitalny, na którym została przedstawiona cała kadra. Nie możemy doczekać się kolejnych magicznych wrażeń!

Kosmiczna Misja, grupa Pani Karoliny J.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się spędziliśmy trochę czasu razem, zapoznając się z regulaminem obowiązującym w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w grę integracyjną, by się lepiej poznać. Poznaliśmy także topografię ośrodka Kulka. Później odbył się apel dla nas wszystkich. Rozpoczął on nasz turnus kolonijny. Wieczór spędziliśmy na tanecznych zabawach. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zacząć realizować nasze programowe zajęcia!

Kosmiczna Misja, grupa Pani Zofii M.
Pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka rozpoczęliśmy od zakwaterowania oraz zabaw integracyjnych. Podczas wspólnych rozmów poznaliśmy zasady i regulaminy, które obowiązują nas podczas kolonii, a następnie zapoznaliśmy się z infrastrukturą ośrodka. Stworzyliśmy również flagę naszego obozu. Wieczorem spotkaliśmy się na apelu inaugurującym kolonię, na którym poznaliśmy wszystkich wychowawców i instruktorów. To był dzień pełen wrażeń.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Martyny B.
Pierwszy dzień w Kulce upłynął bardzo przyjemnie. Po przybyciu na miejsce rozpakowaliśmy swoje rzeczy, a następnie zapoznaliśmy się z nowościami w naszym ośrodku oraz z regulaminem, jaki tu obowiązuje. Następnie udaliśmy się na obiad, a później zorganizowaliśmy sobie gry i zabawy, które zintegrowały naszą grupę. Graliśmy również w mafię, piłkę nożna oraz w zbijanego. Następnie udaliśmy się na kolację, a pod koniec dnia odbył się pierwszy apel. Dzień był pełen nowych atrakcji oraz wrażeń.

Kulka Open, grupa Pana Patryka Cz.
Pierwszego dnia pobytu w OW Kulka, zaraz po przyjeździe i rozpakowaniu walizek w naszych pokojach, udaliśmy się na obiad. Następnie wraz z całą grupą poszliśmy na plażę w celu integracji oraz omówienia regulaminu panującego na ośrodku. Na koniec dnia odbył się powitalny apel, gdzie poznaliśmy wszystkich wychowawców i instruktorów. Nie możemy się doczekać jutra.

Kulka Party, grupa Pani Weroniki W.
Z uśmiechem na twarzy wkroczyliśmy na kulkowy teren. Budynek nr 2 będzie naszym domem przez najbliższe dni. Zapoznanie z regulaminem oraz omówienie zasad panujących w Kulce było pierwszym elementem dzisiejszego programu. Następnie wykorzystaliśmy zabawy integracyjne w celu poznania swoich imion oraz zainteresowań. Pierwszy dzień zakończył się powitalnym apelem, który wprowadził nas w kulkowy nastrój.

Na Orbicie, grupa Pani Celiny K.
Pierwszy dzień w Kulce za nami. Po przyjeździe odłożyliśmy walizki i zakwaterowaliśmy się w naszych namiotach, a następnie poszliśmy na pyszny obiad. Popołudnie przeznaczyliśmy na gry i zabawy integracyjne oraz zwiedzenie ośrodka. Po kolacji uczestniczyliśmy w apelu rozpoczynającym, na którym poznaliśmy kierownictwo, instruktorów i wychowawców. Wieczorem udaliśmy się na pierwsze zajęcia Wieczór Gwiazd, podczas których z plaży obserwowaliśmy niebo i gwiazdozbiory. Nie możemy doczekać się kolejnych dni i atrakcji na naszym ośrodku.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Mikołaja M.
Pierwszy dzień w Kulce za nami. Po przyjeździe zakwaterowaliśmy się w naszych namiotach i rozpakowaliśmy walizki, a następnie poszliśmy na obiad. Popołudnie przeznaczyliśmy na integrację, zwiedzanie oraz zabawy. Po kolacji uczestniczyliśmy w pierwszym apelu, na którym poznaliśmy kierownictwo, instruktorów i wychowawców. Wieczorem namalowaliśmy flagę, która będzie naszym znakiem rozpoznawczym na polu namiotowym. Udała się nam cudownie. Nie możemy się doczekać jutrzejszego dnia.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Nasz pierwszy dzień na Kulce był świetny. Po przyjeździe poznaliśmy wiele nowych osób i mogliśmy wziąć udział w zabawach integracyjnych, zorganizowanych przez wychowawców. Następnie, podzieleni na grupy, poznaliśmy zasady obowiązujące w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później wzięliśmy udział w apelu rozpoczynającym kolonię, gdzie przedstawiono nam kierownictwo, kadrę wychowawców i instruktorów. Następnie wzięliśmy udział w ognisku, podczas którego rozdano nam mundury. Zapowiada się bardzo ciekawy obóz i nie możemy doczekać się kolejnych dni kolonii.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Wiktorii Ch.
Po przyjeździe do Ośrodka Wypoczynkowego Kulka zakwaterowaliśmy się w namiotach i zjedliśmy smaczny obiad. Następnie zapoznaliśmy się z zasadami panującymi na koloniach i poszliśmy na spacer, by poznać ośrodek. Popołudnie przeznaczyliśmy na poznanie się i integrację. Po kolacji uczestniczyliśmy w apelu, na którym poznaliśmy kadrę opiekująca się nami podczas obozu. Później wybraliśmy się na ognisko, podczas którego otrzymaliśmy mundury. Nie możemy doczekać się kolejnych dni w naszym ośrodku.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Roksany P.
Turnus rozpoczęliśmy zakwaterowaniem i poznaniem położenia miejsc wszystkich atrakcji, które umilą nam czas pobytu. Poznaliśmy obowiązujący regulamin, zasady, a także środki, które pozwalają nam na bezpieczne spędzanie czasu. Integracyjne gry i zabawy pozwoliły zbudować przyjazną atmosferę w naszej grupie i ułatwiły nam wzajemne poznanie się. Wieczorny apel stał się oficjalnym rozpoczęciem pierwszego turnusu w 2022 roku. Aby w pełni uczcić otwarcie naszej przygody, zebraliśmy się, aby wspólnie zatańczyć. Nie możemy się doczekać kolejnych zajęć!

Odkrywcy UFO, grupa Pani Emilii S.
Przyjechaliśmy do OW Kulka. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu się̨ poszliśmy na pyszny obiad. Następnie spotkaliśmy się̨ i omówiliśmy regulamin oraz inne ważne sprawy organizacyjne. Później, aby lepiej się poznać, graliśmy w gry integracyjne. Poznaliśmy również kosmiczne obiekty. Graliśmy też w piłkę nożną i rzucaliśmy frisbee. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu powitalnym.

Summer Challenge, grupa Pani Kamili W.
Rozpoczęcie turnusu dla wszystkich było bardzo emocjonujące. Pierwsze na naszej liście do zrobienia dzisiaj było zakwaterowanie się i sprawy organizacyjne. Następnie poznaliśmy regulamin i zasady obowiązujące na kolonii, a także odbyliśmy spacer po ośrodku OW Kulka, żeby zaznajomić się z jego topografią. Po obiedzie mieliśmy czas na zapoznanie się, wspólne gry i zabawy integracyjne. Dzień zakończyliśmy apelem powitalnym.

Summer Challenge, grupa Pani Anny Z.
Po przyjeździe zakwaterowaliśmy się w pokojach i rozpakowaliśmy nasze bagaże. Poznaliśmy obowiązujące regulaminy i zapoznaliśmy się z infrastrukturą ośrodka. Nadszedł również czas na integrację. Poznaliśmy imiona i zainteresowania nowych koleżanek i kolegów. Graliśmy w siatkówkę. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu, podczas którego zostaliśmy oficjalnie przywitani przez całą kadrę kolonijną.

Summer Challenge, grupa Pani Elizy W.
Nasza przygoda w Kulce rozpoczęła się od zakwaterowania i pysznego obiadu. Poznaliśmy teren ośrodka oraz zasady bezpiecznego funkcjonowania w nim. Następnie przyszedł czas na integrację grupy. Bawiliśmy się i poznawaliśmy nasze imiona. Po kolacji odbył się apel inauguracyjny, który oficjalnie rozpoczął turnus.

Summer Challenge, grupa Pani Jaśminy J.
W niedzielę rozpoczęliśmy naszą przygodę w OW Kulka. Po przyjeździe i zakwaterowaniu zapoznaliśmy się z topografią ośrodka i obowiązującymi nas regulaminami. Później zagraliśmy w kilka gier integracyjnych, np. grę w imiona. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu rozpoczynającym nasz turnus. Poznaliśmy wszystkich wychowawców i instruktorów.

Summer Challenge, grupa Pani Moniki R.
Dziś rozpoczęliśmy naszą przygodę w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka. Zaczęliśmy od zapoznania się, następnie zapoznaliśmy się z ośrodkiem. Później graliśmy w piłkę nożną, a następnie w różne gry w kręgu, typu pif paf czy wywołuję... Wieczorem zagraliśmy w kosza i piłkę nożną.

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Pierwszy dzień w OW Kulka zaczęliśmy od zakwaterowania się w naszych pokojach. Mieliśmy czas na rozpakowanie swoich rzeczy. Zjedliśmy obiad i poznaliśmy teren ośrodka, regulamin oraz zasady panujące na terenie obiektu. Zabawy integracyjne pozwoliły nam poznać nasze imiona i zainteresowania. Pierwszy dzień kolonii zakończyliśmy apelem powitalnym oraz zapoznaniem kadry kolonii.

VIP, grupa Pani Natalii K.
Po przyjeździe do OW Kulka wspólnie bawiliśmy się i zapoznawaliśmy. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Po pysznym obiedzie graliśmy w gry integracyjne, miło spędzając czas. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi na kolonii. Wieczorem odbył się apel powitalny. Nie możemy doczekać się kolejnych dni w Kulce!

VIP, grupa Pani Adrianny H.
Po przyjeździe do OW Kulka i zakwaterowaniu, zagraliśmy w koszykówkę oraz piłkę nożną. Wspólnie zjedliśmy obiad oraz zapoznaliśmy się z zasadami regulaminu, który obowiązuje nas na kolonii. Przed kolacją zagraliśmy w gry integracyjne, zapoznając się ze sobą. Wieczorem odbył się powitalny apel dla wszystkich uczestników turnusu. Nie możemy doczekać się kolejnego dnia, który przyniesie nam nowe wyzwania i atrakcje!

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Zuzanny Ś.
Pierwszy dzień minął nam na przywitaniu uczestników kolonii, przyjeżdżających na teren ośrodka, oraz zapoznaniu się z jego topografią. Rozpakowani poznawaliśmy naszą grupę poprzez skojarzenia imion z daną twarzą i zainteresowaniem. Wieczorem odbył się apel rozpoczynający kolonie. Kadra kolonii przedstawiła się i przywitała nas wszystkich na turnusie.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.


starszy