RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus III (17.07-27.07.2022)


Dzień 10 - Zabawy nadal się toczą

Dodany: 2022.07.26
Komentarze: 0
Zdjęcia: 731
Wideo: 1

#CampGirl, grupa Pani Darii G.
Kolejny dzień naszych zabaw na Kulce zaczęłyśmy od gry Awantura o Wiedzę, w której podzielone na drużyny odpowiadałyśmy na pytania i wygrywałyśmy pieniądze. Następnie grałyśmy w grę francuską, w której przy pomocy innych uczestników, odpowiadałyśmy na pytania dotyczące ośrodka. Po obiedzie byłyśmy na żyroskopie, a wieczorem odbył się apel końcowy oraz impreza na zakończenie turnusu.

33 Przygody, grupa Pani Oliwii M.
Dziś postanowiliśmy w pełni wykorzystać dzień. Zaczęliśmy od gry Archery Challenge, w której budowaliśmy swoje schrony podzieleni na grupy i walczyliśmy między sobą, strzelając do siebie z łuków ze specjalną strzałą zakończoną gąbką. Następnie udaliśmy się na park linowy, aby spróbować przejść dwa poziomy trudności, większości z nas się to udało. Po wysiłku fizycznym postanowiliśmy ostatni dzień odpocząć na plaży i pożegnać się z jeziorem. Po obiedzie odbyły się zajęcia z wykorzystaniem instrumentu takiego jak bum bum rurki, dzięki których wystukiwaliśmy rytm różnych piosenek. Wieczorem odbył się apel końcowy, a zaraz po nim wspólna dyskoteka pod gołym niebem. To był wspaniały czas pełen uśmiechu, na pewno tu wrócimy!

33 Przygody, grupa Pani Pauliny S.
Dziesiąty dzień naszej kolonii rozpoczęłyśmy od zajęć z waterballa - próbowałyśmy utrzymać równowagę będąc w środku dmuchanej kuli umieszczonej w wodzie. Następnie wzięłyśmy udział w grach świata - zagraliśmy m.in. w fińskie molkky oraz bule francuskie. Po grach wybrałyśmy się na ostatnie plażowanie, a po obiedzie spędziłyśmy czas z wychowawcą, podczas którego zrobiłyśmy swoje grupowe podsumowanie kolonii. Przed kolacją wzięłyśmy jeszcze udział w Awanturze o Wiedzę, a na zakończenie dnia odbył się apel końcowy oraz wspólna dyskoteka pod gołym niebem.

Adrenalina, grupa Pani Aleksandry Ch.
Wtorek rozpoczął się aktywnie. Nasze zajęcia rozpoczęliśmy od parku linowego, na którym pokonaliśmy dwie trasy o różnych poziomach trudności. Następnie poszliśmy na plażę, aby wyciszyć się i odetchnąć. Później rozpoczęliśmy Archery Challenge, czyli drużynową rywalizację na łuki. W bezpiecznych maskach oraz dzięki bezpiecznym strzałom zakończonym gąbką stoczyliśmy pojedynek strzelając do siebie. Stworzyliśmy dziś pamiątkowe przypinki, które sami zaprojektowaliśmy. Wieczorem odbył się apel końcowy i impreza pod gwiazdami.

Adrenalina, grupa Pani Roksany S.
Ostatni dzień naszego cudownego pobytu w Kulce był również pełen niesamowitych przygód. Rozpoczęliśmy go od żyroskopu, czyli urządzenia, dzięki któremu poczuliśmy się jak astronauci w momencie bezwładności. Następnie stoczyliśmy walkę gladiatorów i wyłoniliśmy mistrza. Po obiadku zagraliśmy w grę francuską, z wieloma pytaniami na temat Kulki. Wieczorem mieliśmy apel kończący naszą przygodę na kolonii. Na pewno wrócimy tu za rok.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Zuzanny C.
Dzień rozpoczęliśmy od tworzenia bransoletek z koralików i gumeczek. Wykazaliśmy się wielką kreatywnością, czego efektem jest nasza pamiątkowa biżuteria. Następnie wybraliśmy się na plażowanie nad jeziorem, na którym zostały nam wręczone certyfikaty uczestnictwa w obozie. Większość z nas skorzystała z kąpieli i z uśmiechem spędziła czas na plaży. Po obiedzie odbyły się długo wyczekiwane Archery Challenge. Po przeszkoleniu każdego z nas zostaliśmy podzieleni na dwie drużyny i ubrani w maski oraz szyjki paintballowe. Próbowaliśmy wyeliminować przeciwników poprzez strzelanie z łuku i strzały, która była zakończona specjalną gąbką. Zabawa była niesamowita! Po kolacji odbył się apel kończący nasz turnus. To był cudowny czas, który zapamiętamy na długo. Do zobaczenia za rok!

Aktywne Wakacje, grupa Pani Aleksandry P.
Dziś był ostatni dzień naszych atrakcji. Z rana byliśmy na quadach. To zajęcia, które budziły w nas pozytywne emocje. Następnie udaliśmy się na grę francuską, podczas której odpowiadaliśmy na pytania dotyczące ośrodka i wychowawców przy pomocy innych osób. Po obiadku podszkoliliśmy się z pierwszej pomocy. Wieczorem mieliśmy apel końcowy, na którym było rozdanie nagród i podsumowanie kolonii. Jutro rozjeżdżamy się do domów. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

BFF, grupa Pani Roksany M.
Dzień dziesiąty już za nami! Rozpoczęłyśmy go od rozegrania turnieju w siatkówkę, następnie grałyśmy w gry karciane. Kolejnym punktem naszego dnia było rozwijanie wrażliwości artystycznej – wykonanie mikro świata w słoiku, który stanowi pamiątkę kolonijną. Potem wykonywaliśmy różne figurki techniką origami. Po obiedzie odbyły się zajęcia z kultur świata, podczas których zapoznałyśmy się z tradycjami innych krajów, a następnie stworzyliśmy własna kulturę od podstaw! Przed kolacją zagrałyśmy w dwa ognie. A wieczorem odbył się apel kończący naszą kolonie oraz impreza pod gwiazdami - zabawa była super!

Gry i Zabawy, grupa Pani Zuzanny L.
Bez wątpienia skorzystałyśmy dzisiaj z wielu atrakcji. Wzięłyśmy udział w grze terenowej - Tron Króla Juliana. Malowałyśmy swoje najlepsze wspomnienia, bawiłyśmy się w różne gry i zabawy oraz robiłyśmy pamiątkowe zdjęcia. Wieczorem uczestniczyłyśmy w apelu końcowym oraz dyskotece pod chmurką.

Gry i Zabawy, grupa Pani Pauliny B.
Dzień rozpoczęliśmy od świętowania urodzin Kubusia Puchatka! Pomogliśmy jego przyjaciołom zorganizować mu imprezę - niespodziankę. Zagraliśmy w mega gry: twister, bierki. Tego dnia również nauczyliśmy się jeździć na quadach. Dzień zakończyliśmy apelem końcowym.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Magdaleny B.
Nasz ostatni dzień programowy rozpoczęliśmy od gry terenowej. Tajna Misja wymagała od nas sprawnej obsługi GPS-u, sprytu, orientacji w terenie i sprawności fizycznej. Ocaliliśmy dzięki tym umiejętnościom nasz ośrodek od detonacji bomby! Następnie udaliśmy się wraz z oficerem tajności do ośrodkowej Strefy UFO. Tam zwiedziliśmy spodek pozostawiony przez kosmitów i próbowaliśmy go uruchomić. Rozszyfrowaliśmy hieroglify znajdujące się wewnątrz niego. Na koniec w celu potwierdzenia naszych przepustek do osiągnięcia pierwszego stopnia wtajemniczenia zdaliśmy Test Merkurego. Rozegraliśmy też turniej wiedzy wewnątrz kwatery głównej. Kolejną atrakcją tego dnia był waterball, w którym urządziliśmy konkurs na jak najdłuższe utrzymanie pozycji stojącej. Następnie udaliśmy się na leśny survival, podczas którego nauczyliśmy się tworzyć schronienie z pałatek oraz zapoznaliśmy się z najważniejszymi aspektami sztuki przetrwania. Zajęcia zakończyliśmy nauką pierwszej pomocy w warunkach terenowych oraz wykorzystaliśmy tę wiedzę w praktyce. To był dzień, w którym wiele się nauczyliśmy. Wieczór zakończył się apelem podsumowującym turnus, podczas którego odbyło się rozdanie nagród każdego konkursu oraz dyskoteka. Wszyscy obiecaliśmy sobie, że wrócimy do Kulki za rok!

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Patrycji W.
Dziesiątego kulkowego dnia dowiedzieliśmy się co nieco o taktyce i strategii, jak prawdziwi kadeci. Po wojskowych zajęciach zrobiliśmy sobie pamiątkowe bransoletki. Kiedy już mieliśmy pamiątki, poszliśmy zobaczyć tajemniczą strefę UFO, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. Zostaliśmy tam uhonorowani odznaką Gwiezdnego Kadeta. Mieliśmy również zajęcia z survivalu, podczas których budowaliśmy własne szałasy. Nauczyliśmy się także strzelać z łuku. Dzień zakończyliśmy apelem i imprezą pod chmurką.

Harry Potter, grupa Pani Gabrieli K.
Dzień zaczęłyśmy od nauczenia się sztuki malowania w chmurach. Okazuje się, że jest to prostsze niż sądziłyśmy i każda z nas stworzyła dzieło na chmurce. Bawiłyśmy się także z magicznie powiększonymi bańkami XXL. Resztę dnia spędziłyśmy na podsumowaniu i wspominaniu wszystkich naszych przygód. Odbyła się Uczta w Wielkiej Sali, podczas której otrzymałyśmy dyplomy ukończenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, a także dowiedziałyśmy się, który dom zdobył najwięcej punktów. Nie zabrakło także poczęstunku z fasolkami wszystkich smaków i tańców. Po kolacji odbył się apel końcowy, ogłaszający zwycięzców konkursów, a po nim dyskoteka.

Harry Potter, grupa Pani Angeliki P.
Rano zostaliśmy konstruktorami na zajęciach z bambonady. Zbudowaliśmy wieże, magiczne zwierzęta oraz domy, do których mogliśmy swobodnie wejść do środka. Oprócz tego rozwiązaliśmy trudne łamigłówki oraz rozmawialiśmy o mnemotechnikach w ramach gimnastyki szarych komórek. Po obiedzie odbyła się Uczta w Wielkiej Sali, w czasie której został wręczony Puchar Domów. Zwycięzcami zostali Puchoni. Później rysowaliśmy najlepsze wspomnienie z kolonii. Powstała wspaniała galeria wspomnień! Po kolacji odbył się apel końcowy i ostatnia już dyskoteka!

Kosmiczna Misja, grupa Pani Karoliny J.
Dzisiaj sporo czasu poświęciliśmy na zbieranie podpisów od naszych znajomych, czy ulubionych wychowawców i instruktorów. Mieliśmy też jednak parę zajęć, najpierw każdy z nas wspinał się na ściankę wspinaczkową, która miała cztery poziomy trudności. Niektórzy z nas spróbowali swoich sił na najtrudniejszej i udało się im wejść prawie na samą górę! Przeszliśmy się również na pole przeznaczone do gry do paintballa. Najpierw zostaliśmy podzieleni na dwie drużyny - niebieskich i czerwonych, a później rozegraliśmy fascynujący mecz, w którym każdy z nas miał do dyspozycji 150 kulek. Mieliśmy także okazję rozegrać inną grę - tym razem był to paintball laserowy, który odbył się w hali koncertowej. Było świetnie! Wieczorem spotkaliśmy się wszyscy na apelu kończącym nasz turnus. Zostały tam rozdane różne nagrody za przeróżne konkursy.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od zajęć z kultur wszechświata. Podzieleni na grupy stworzyliśmy plakat opisujący życie na wylosowanych przez nas planetach. Następnie poznaliśmy budowę quada i nauczyliśmy się na nim jeździć. Każdy z nas przejechał quadem po specjalnie przygotowanym torze, zarówno na miejscu pasażera, jak i kierowcy. Korzystając z pogody wybraliśmy się na plażę, gdzie opalaliśmy się oraz pływaliśmy w jeziorze Łęsk. Zabawiliśmy się dziś również w sumo. Przebrani w specjalne stroje oraz kaski, walczyliśmy na kolorowej macie. Nasza rozgrywka przypominała walkę sumo. Wieczorem odbył się apel, podczas którego podsumowaliśmy turnus oraz podziękowaliśmy oklaskami wychowawcom i instruktorom, którzy zajmowali się nami i tworzyli wspaniałą atmosferę podczas całej kolonii. Po apelu bawiliśmy się na dyskotece pod chmurką.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Martyny B.
Przedostatni dzień na kulce minął wspaniale! Zaczęliśmy od gry w ziemniaka. Następnie odbyły się zajęcia z korfballa oraz passballa. Było dużo zabawy oraz przyjemności. Później udaliśmy się na zajęcia, podczas których jeździliśmy quadami po wyznaczonym torze. Po obiedzie nadszedł czas na relaksujący spacer oraz grę w mafię. Odbyła się gra terenowa Tajna Misja, podczas której musieliśmy znaleźć oraz rozbroić tykającą bombę. Po kolacji udaliśmy się na apel końcowy. To był kolejny wspaniały dzień.

Kulka Open, grupa Pana Patryka Cz.
Wtorkowy kulkowy dzień rozpoczęliśmy od paintballa. Następnie zagraliśmy w ziemniaka i żywioły. Po obiedzie udaliśmy się na żyroskop - symulator lotów kosmicznych. Wieczorem odbył się apel, a także impreza w plenerze.

Kulka Party, grupa Pani Weroniki W.
Ten kulkowy party - dzień musieliśmy spędzić wystrzałowo, wiec po śniadanku wybraliśmy się na boisko, aby wspólnie spędzić czas na różnego rodzaju zabawach. Pani instruktor nauczyła nas jeździć na dziwnym rowerze oraz chodzić na szczudłach. Wybraliśmy się również na plażę. Po obiedzie zagraliśmy w grę francuską. Pytania były naprawdę wystrzałowe. Odbyliśmy grupowe spotkanie i udaliśmy się na apel kończący kolonie. Tuż po nim wzięliśmy udział w imprezie plenerowej, aby ostatni raz wspólnie się pobawić.

Na Orbicie, grupa Pani Celiny K.
Ostatni dzień naszej kolonii dobiega końca. Rozpoczęliśmy go od zajęć tanecznych, na które udaliśmy się od razu po śniadaniu. Nauczyliśmy się nowej choreografii i przećwiczyliśmy znane nam układy takie jak macarena czy belgijka. Później wybraliśmy się na plażę, by nacieszyć się pogodą i pięknymi widokami nad naszym jeziorem. Po obiedzie poznaliśmy gry pochodzące z różnych regionów świata. Zagraliśmy w fińskie mölkky oraz francuskie bule. Współpraca i rywalizacja szły w parze z dobrą zabawą. Potem śpiewaliśmy do linii melodycznej znane piosenki na zajęciach z karaoke. Wieczorem udaliśmy się na apel podsumowujący nasz obóz, a następnie na dyskotekę. To był udany czas na malowniczych Mazurach.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Mikołaja M.
Dzisiaj po śniadaniu rozpoczęliśmy zabawę grą w karty, następnie udaliśmy się na plażę trochę się ochłodzić przed wyprawą do lasu, podczas której poznaliśmy trzecią grupę zasad survivalu o tematyce żywność i kamuflaż. Nauczyliśmy się, jak schować się tak, żeby nas nie zauważono oraz ile potrzebujemy jedzenia i picia, żeby przeżyć dzień w pełnym komforcie. Po obiedzie odpoczywaliśmy przy grze w mafię, a następnie poszliśmy strzelać z łuków. Naszą ostatnią atrakcją był podsumowujący apel całej kolonii oraz impreza taneczna. Bardzo cieszymy się, że nasze kolonie były udane.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu, aby przygotować swój aparat ruchu na cały dzień. Później wzięliśmy udział w rozgrywce paintballowej typu death match na terenie ośrodka. Następnie udaliśmy się na plażę, aby skorzystać z pięknej pogody i uroków pobliskiego jeziora Łęsk. Później zmierzyliśmy się w walkach gladiatorów na specjalnie przygotowanej macie. Wyposażeni w specjalne kaski ochronne i broń obitą miękką pianką, mieliśmy za zadanie zepchnąć przeciwnika z miękkiego stołka. W godzinach wieczornych wzięliśmy udział w apelu podsumowującym, podczas którego podziękowaliśmy całej kadrze za wspólnie spędzony czas.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Wiktorii Ch.
Dzień rozpoczęliśmy od potyczek podczas walk gladiatorów. W czasie tych zajęć ubrani w kaski i stojąc na specjalnych podestach walczyliśmy gumowymi lancami. Następnie zrobiliśmy sobie zdjęcie grupowe i spędziliśmy trochę czasu na zabawach w grupie. Później udaliśmy się na Akcję Integrację, podczas której rywalizowaliśmy w różnych konkurencjach takich jak bieg w wielospodniach czy przeciąganie liny. Po obiedzie odbyło się rozdanie pamiątkowych nieśmiertelników. Ostatni raz odwiedziliśmy malowniczą plażę nad naszym kochanym jeziorem. Na koniec dnia byliśmy uczestnikami apelu końcowego, na którym odbyło się podsumowanie turnusu oraz bawiliśmy się na ostatniej wspólnej dyskotece.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Roksany P.
Dzisiaj zajęcia rozpoczęliśmy ostatnią częścią Pakietu Aktywnego, czyli laserowym paintballem, w którego zagraliśmy również na naszych standardowych zajęciach. Jako Odkrywcy UFO jesteśmy mistrzami strzelectwa, co udowodniliśmy na zajęciach z łucznictwa. Malowanie w chmurach i bańki odprężyły nas przed ścianką wspinaczkową i końcowym apelem, po którym odbyły się tańce. Będziemy wspominać nasze kosmiczne przygody w Kulce.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Emilii S.
Dziś rano byliśmy w wesołym laboratorium. Oglądaliśmy bardzo ciekawe doświadczenia. Najbardziej podobał nam się wybuch. Później poszliśmy do lasu i rozmawialiśmy o tym jak przetrwać w lesie. Zbudowaliśmy też schronienie z pałatki. Następnie udaliśmy się na paintball i zagraliśmy w grę na 150 kulek. Bawiliśmy się świetnie. Po obiedzie zmieniliśmy się w chomiki i weszliśmy do kuli waterballa. Każdy próbował utrzymać równowagę, co okazało się bardzo trudne. Później uczyliśmy się władać mieczem. Wieczorem odbył się apel końcowy. Już planujemy nasze następne kolonie w Kulce.

Summer Challenge, grupa Pani Kamili W.
Kolejny dzień naszej Kulkowej przygody rozpoczęliśmy od gry w siatkówkę. Potem braliśmy udział w walkach gladiatorów, czyli rywalizowaliśmy wyposażeni w ze sobą wyposażeni w lance na specjalnie przygotowanych matach. Następnie graliśmy w grę terenową pod nazwą Chaos. Po obiedzie udaliśmy się na zajęcia pod nazwą Enigma, podczas których uczyliśmy się różnych metod szyfrowania wiadomości, a także wykorzystaliśmy zdobytą wiedzę w grze terenowej. Otrzymaliśmy również wszyscy pamiątkowe dyplomy z obozu i zbieraliśmy na nich podpisy od naszych przyjaciół oraz kadry kolonii. Wieczór spędziliśmy na apelu podsumowującym kolonię, po którym była zabawa taneczna z muzyką na świeżym powietrzu.

Summer Challenge, grupa Pani Anny Z.
Dziś urządziliśmy sobie piknik. Otrzymaliśmy certyfikaty uczestnictwa w kolonii i zbieraliśmy pamiątkowe podpisy od naszych koleżanek i kolegów. Byliśmy również na plaży. Odbijaliśmy do siebie piłkę, a następnie rozegraliśmy mecz siatkówki. Graliśmy także w koszykówkę. Podczas karaoke mogliśmy zaprezentować nasze wokalne talenty i umiejętności. Wieczorem przyszedł czas na podsumowanie kolonii podczas apelu. Po części oficjalnej bawiliśmy się przy muzyce na dyskotece pod chmurką.

Summer Challenge, grupa Pani Elizy W.
Dzień rozpoczął się od meczu w piłkę siatkową. Rywalizacja była zacięta, ale finalnie zwyciężyła drużyna chłopców. Później otrzymaliśmy certyfikaty udziału w kolonii, na których zbieraliśmy pamiątkowe podpisy. Następnie wzięliśmy udział w karaoke. Śmiechom nie było końca, gdyż świetnie się przy tym bawiliśmy. Później wzięliśmy udział w turnieju wiedzy, w czasie którego zmierzyliśmy się z pytaniami z różnych dziedzin. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu, który oficjalnie podsumował turnus.

Summer Challenge, grupa Pani Jaśminy J.
Wtorek rozpoczęliśmy od gry w kalambury. Naszymi hasłami były polskie przysłowia, postacie z bajek i atrakcje, z których korzystaliśmy na kolonii. Nasza następną atrakcją była gra francuska – gra, w której najśmieszniejsze odpowiedzi wygrywają. Pozostając w klimacie teleturnieju i konkursów tym zagraliśmy w Awanturę o Wiedzę na kulko-dolary. Cały teleturniej wygrała drużyna żółta, doprowadzając pozostałe drużyny do bankructwa. Towarzyszyła temu zdrowa rywalizacja, również na kolejnych zajęciach na macie sumo. Jak zabawnie wyglądaliśmy w tych strojach zapaśników sumo! Wieczorem odbył się apel podsumowujący kolonię.

Summer Challenge, grupa Pani Moniki R.
Dzień rozpoczęliśmy od gier w piłkę. Następnie zagraliśmy w Archery Challenge, podczas którego wykorzystaliśmy wiedzę z zajęć z łucznictwa. Gra ta polegała na zbudowaniu fortecy z dużych klocków, a następnie strzelaliśmy do siebie z łuków, które były zakończone gąbeczką. Następnie zagraliśmy w Chaos, do którego planszę przygotowaliśmy dnia poprzedniego. Podczas gry odpowiadaliśmy na pytania, jak również wykonywaliśmy zadania. Po obiedzie zostały nam rozdane dyplomy, a następnie zbieraliśmy na nich podpisy. Wieczorem mieliśmy apel podsumowujący zakończony imprezą pod chmurką.

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Wtorek rozpoczęliśmy od osiągnięcia pierwszego stopnia tajności w strefie UFO, następnie zamieniliśmy się w miasteczkową mafię. Przed obiadem skorzystaliśmy ze stanowisk strzeleckich, gdzie strzelaliśmy w tarcze z wiatrówek. Na kolejnym bloku strzelaliśmy kulkami paintaballowymi do tarcz ustawionych w różnych odległościach. Dzień zakończyliśmy apelem podsumowującym kolonie.

VIP, grupa Pani Natalii K.
Kolejny dzień kolonii rozpoczęliśmy od trzeciego już survivalu. Dowiedzieliśmy się, jak pozyskać pożywienie w trudnych warunkach. Poznaliśmy skład wojskowej racji żywnościowej. Dowiedzieliśmy się także, jak prawidłowo się kamuflować i w czym kamuflaż może nam pomóc. Następnie udaliśmy się na wirtualne dywany. Miło spędziliśmy czas, grając w interaktywne gry. Po pysznym obiedzie udaliśmy się do gwiezdnego kina na seans pt. "Explore". Było rewelacyjnie! Wieczorem odbył się apel końcowy, a następnie zabawa taneczna pod gołym niebem!

VIP, grupa Pani Adrianny H.
Dzisiaj, z samego rana, wypłynęliśmy kajakami na wyprawę po jeziorze Łęsk. Graliśmy na wirtualnych dywanach w iluzoryczny tenis, piłkę nożną oraz odpowiadaliśmy na pytania z quizu. Po obiedzie, poznaliśmy budowę quada i nabyliśmy umiejętności związane z jazdą na torze. Wybraliśmy się również na seans filmowy do kina 3D. Pod koniec dnia odbył się apel końcowy oraz impreza pod gołym niebem. Wszyscy się ze sobą zżyliśmy, dlatego widzimy się w następnym roku!

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Zuzanny Ś.
Dzień rozpoczęłyśmy od strzelnicy paintballowej, na której trenowałyśmy naszą celność. Następnie zagrałyśmy w grę francuską, wypytując pracowników ośrodka o przeróżne zagadnienia związane z kolonią, turnusem i poznając lepiej naszych wychowawców. Pokręciłyśmy się też niczym astronauta na żyroskopie. Po obiedzie zapoznałyśmy się z zawodem aktora na Warsztatach Teatralnych, podczas których nauczyłyśmy się rozgrzewać aparat mowy oraz poznałyśmy ruchy sceniczne. Przy pomocy wiatrówki mogłyśmy dalej doskonalić nasze umiejętności strzeleckie. Dzień zakończyłyśmy apelem podsumowującym naszą kolonię.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.