RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus IV (28.07-07.08.2022)


Dzień 4 - Niedziela w Kulce

Dodany: 2022.07.31
Komentarze: 9
Zdjęcia: 772
Wideo: 1

33 Przygody, grupa Pani Emilii K.
Dzień rozpoczęliśmy od gry terenowej Ranny Lotnik. Na zajęciach dowiedzieliśmy się, jak postępować w różnych sytuacjach, które wymagają pierwszej pomocy. Następnie sprawdziliśmy naszą wiedzę w praktyce. Poprzez różne gry integracyjne poznaliśmy się jeszcze lepiej. Jeździliśmy segwayem po specjalnie przygotowanym torze. Rozwiązywaliśmy zagadkę pewnego włoskiego miasteczka podczas nocnej gry Mafia.

33 Przygody, grupa Pani Natalii K.
Dzisiaj od samego rana rozwijaliśmy nasz refleks, umiejętności poznawcze oraz świetnie bawiliśmy się planszówkami i kartami do gry. Później spróbowaliśmy swoich sił we wspólnym pisaniu hymnu naszego obozu. Następnie odkryliśmy wszelakie zdolności aktorskie podczas ciekawych warsztatów teatralnych. Wszyscy świetnie bawiliśmy się na karaoke, podczas którego śpiewaliśmy nasze ulubione piosenki. Budowaliśmy ogromne konstrukcje, a także wcieliliśmy się w rolę prawdziwych detektywów, odkrywając prawdziwego przestępcę.

Adrenalina, grupa Pani Marii O.
Dzień zaczęliśmy od planszówek w naszych pokojach. Następnie bawiliśmy się w gry na świeżym powietrzu i graliśmy w pięć podań i koszykówkę. Potem zmierzyliśmy się ze sobą podczas walk sumo. Po południu graliśmy w 5 Sekund. Dzień zakończyliśmy graniem w śmieszne historie i kalambury.

Adrenalina, grupa Pani Moniki L.
Dzisiaj nie brakowało nam atrakcji. Zaczęliśmy od zajęć z wychowawcą, bawiąc się między innymi w kalambury. Tworzyliśmy również wizytówki naszych pokoi. Po pysznym obiedzie stoczyliśmy walki gladiatorów. Dzień zakończyliśmy nauką survivalu w lesie.

Adrenalina, grupa Pani Zuzanny S.
Pierwsze nasze aktywne zajęcia tego dnia to gladiatorzy. Niczym prawdziwi zawodnicy ze starożytnego Koloseum pojedynkowaliśmy się, używając specjalnej lancy. Później świetnie bawiliśmy się wspólnie grając w mafię w miasteczku. Także emocjonujące były dla nas kolejne zajęcia. Wzięliśmy udział w grze Awantura o Wiedzę. Licytacje, pytania i wiadomości to coś, co nam towarzyszyło przez całe zajęcia! Było świetnie, a wiedza, którą zdobyliśmy podczas gry, zostanie nam w pamięci. Potem nadszedł czas na wyczekiwane zajęcia z robienia znaczków. Każdy wykonał swoją unikatową przypinkę. Wieczór upłynął nam spokojnie na słuchaniu muzyki, rozmowach i opowiadaniu zabawnych historii.

BFF, grupa Pani Aleksandry Ch.
Dzień rozpoczął się muzykalnie. Poznałyśmy sztukę grania na bum bum rurkach, czyli na nietypowym instrumencie. Następnie budowałyśmy schronienie przy pomocy pałatki wojskowej i nauczyłyśmy się podstaw przetrwania, dzięki survivalowi. Później wyposażone w gumowe lance i kaski ochronne stoczyłyśmy walki gladiatorek. Po kolacji urządziłyśmy Wieczór Gwiazdorski, na którym było pełno gier i zabaw oraz mnóstwo śmiechu.

Gry i Zabawy, grupa Pani Emilii S.
Dziś rano pochłonął nas świat planszówek i innych gier. Graliśmy w uno, 5 sekund, jengę, a także w quiz wiedzy o Polsce. Następnie przypomnieliśmy sobie bajkę Bob budowniczy i budowaliśmy różne konstrukcje z plastikowych rurek i łączników. Powstały mury, wieże oraz domy. Później wymyśliliśmy mnóstwo haseł i graliśmy w kalambury i tabu, a następnie w kim jestem. Po obiedzie zamieniliśmy się w reporterów i zadawaliśmy wszystkim pytania na temat Kulki. Potem graliśmy na bum bum rurkach. Wieczorem w ramach relaksu słuchaliśmy książki i kolorowaliśmy.

Gry i Zabawy, grupa Pani Magdaleny M.
Czwarty dzień za nami. Na początku poszliśmy na paintballowy trening snajperski, podczas którego ćwiczyliśmy swoją celność strzelając z markerów. Następnie spędziliśmy czas na wspólnym rysowaniu oraz poznawaniu swoich hobby. Po pysznym obiedzie pokonywaliśmy wyznaczony tor, utrzymując równowagę na segwayach, czyli dwuśladowych pojazdach elektrycznych. Na koniec dnia dużo wspólnie śpiewaliśmy oraz przedstawiliśmy różne sceny z bajek. To był kolejny dzień pełen śmiechu i atrakcji.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Adrianny H.
Nasz dzień rozpoczął się od nauki jazdy na segwayu. Pokonaliśmy specjalnie przygotowany tor, na którym omijaliśmy przeszkody. Po drugim śniadaniu przeszliśmy trening celności z użyciem wiatrówki sprężynowej. Strzelaliśmy do papierowych tarcz, rywalizując ze sobą. Następnie spędziliśmy czas na zabawie w wirtualnym świecie magicznych dywanów. Graliśmy w piłkę nożną wygenerowaną przez komputerowy projektor. Po obiedzie wypłynęliśmy kajakami turystycznymi na wyprawę po jeziorze Łęsk. Nauczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy oraz wykorzystaliśmy te zasady w praktyce podczas fabularyzowanej gry terenowej. Na koniec dnia przeszliśmy szkolenie na kosmicznym żyroskopie - symulatorze wrażeń, panujących podczas lotu rakietą. To był bardzo aktywny dzień!

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Magdaleny Sz.
Kolejny dzień rozpoczęliśmy od śniadania. Następnie wybraliśmy się na survival. Kolejną atrakcją był paintball, na którym strzelaliśmy do tarcz. Potem robiliśmy bransoletki ze sznurków, które zabierzemy na pamiątkę do domu. Po smacznym obiedzie zagraliśmy w kalambury, mafię i napisaliśmy historyjkę ABC. Później bawiliśmy się na wirtualnych dywanach.

Harry Potter, grupa Pani Darii M.
Po śniadaniu skonstruowaliśmy zwierzęta z godeł naszych domów. Później przygotowywaliśmy ulubione scenki z książek i filmów o Harrym Potterze, choć pozwoliliśmy sobie na dość luźną interpretację niektórych wydarzeń. Następnie sprawdziliśmy naszą spostrzegawczość w zabawie w pasterzy, wilki i owce oraz dyrygenta. Wykonaliśmy również bransoletki naszych domów, a także zweryfikowaliśmy swoją wiedzę w Teście Tajnej Wiedzy. Wieczorem nauczyliśmy się gry w mafię.

Harry Potter, grupa Pani Gabrieli K.
Dzień zaczęłyśmy od gimnastyki szarych komórek z profesor McGonagall. Nauczyłyśmy się, czym są mnemotechniki, jaki jest nasz sposób nauki, a także ćwiczyłyśmy myślenie dzięki różnym zagadkom. Spędziłyśmy też czas integrując się dzięki zabawom takim jak mafia, pif-paf, bitwa na głosy. Po obiedzie okazało się, że nawet niepozorne bum bum rurki są świetnym instrumentem i wiele można na nich zagrać. Wieczorem stworzyłyśmy też własny teatr i przedstawiałyśmy sceny z bajek w całkowicie różnych gatunkach.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Natalii P.
Niedzielę rozpoczęliśmy walkami sumo, następnie rywalizowaliśmy w Archery Challenge. Po obiedzie mieliśmy zabawy integracyjne, oraz strzelnice paintballową. Wieczorem udaliśmy się na grę terenową.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Roksany S.
Dzień był bardzo aktywny. Z samego rana zwiedziliśmy statek kosmiczny, który rozbił się niedaleko nas i oglądaliśmy raport, który wtajemniczył nas jeszcze bardziej w historię naszego ufoludka. Następnie stoczyliśmy walki gladiatorów, chwilę później walki sumo. W ten sposób znaleźliśmy mistrzów tych oto walk. Po obiedzie zagraliśmy w wiele wirtualnych gier na tzw. magicznych dywanach.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Weroniki W.
Dzisiejszego kosmicznego dnia poznaliśmy zasady bycia eko. Teraz już każdy z nas wie, jak dbać o środowisko. Przekroczyliśmy również bramę tajnej bazy, weszliśmy do spodka, którym przyleciał zahibernowany Yazrum oraz testowaliśmy urządzenia w tajnym laboratorium. Na kolejnych zajęciach szkicowaliśmy obrazki, które uzyskaliśmy później z tekstylnej drukarki. Odwiedziliśmy również plażę, aby popłynąć smoczą łodzią. Wieczorem poznaliśmy kultury wielu zakątków świata.

Kulka Open, grupa Pani Magdy K.
Dzień rozpoczęliśmy w bardzo dobrych humorach. Pierwszą część dnia spędziliśmy na różnych zabawach integracyjnych w namiocie. Uczyliśmy się ze sobą współpracować oraz sprawdzać, jakie mocne i słabe strony posiada nasza grupa. Nie zabrakło zabaw z naszego dzieciństwa, co spowodowało, że bawiliśmy się jeszcze lepiej. Następnie ruszyliśmy z ratownikiem na wyprawę rowerkami wodnymi po jeziorze. Było wspaniale. Później uczyliśmy się, jak zrobić własną bransoletkę ze sznurka. Wydawałoby się, że to atrakcja typowo dla dziewczyn, ale chłopcy bawili się równie dobrze. Ostatnim punktem dnia dzisiejszego była gra terenowa Mafia, podczas której udało nam się odkryć sprawcę kradzieży w pewny włoskim miasteczku…

Kulka Open, grupa Pani Martyny B.
Dzień zaczęliśmy od gier planszowych: jenga, uno oraz chińczyk. Następnie udaliśmy się na żyroskop, było kosmicznie. Później bawiliśmy się w śpiewające fortepiany. Każdy z nas wynalazł świetne piosenki. Po obiedzie nadszedł czas na grę w mafię oraz w siatkówkę. Pod koniec dnia zagraliśmy w Archery Challenge, była mega zabawa. Z niecierpliwością czekamy na kolejny udany dzień.

Kulka Party, grupa Pani Agaty G.
Czwarty dzień w Kulce rozpoczęliśmy śpiewająco. Mieliśmy karaoke, podczas którego zaśpiewaliśmy wiele radosnych piosenek. Następnie graliśmy w dwadzieścia pytań, a także w głuchy telefon. Potem graliśmy w żywioły oraz w bystre oko. Po obiedzie udaliśmy się na strzelnicę paintballową, na której oddaliśmy strzały ze stanowisk strzeleckich do tarcz. Również zagraliśmy w mafię w miasteczku. Po kolacji odbyła się nocna gra terenowa Tropami Wodza.

Na Orbicie, grupa Pana Mikołaja M.
Dzień zaczęliśmy od seansu kinowego pod tytułem „Explore”, podczas którego dowiedzieliśmy się trochę więcej o naszej planecie i otaczającym nas wszechświecie. Następnie poszliśmy pograć w dwa ognie oraz w zabawę mafia w miasteczku. Po obiedzie odbyliśmy jazdę quadami po naszym kulkowym torze. Jazda sprawiła nam wiele emocji. Po kolacji udaliśmy się na grę terenową w lesie pod tytułem Mafia, podczas której szukaliśmy wskazówek, które były potrzebne do wytropienia sprawcy przestępstwa.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Mateusza P.
Dzień minął nam bardzo pracowicie i aktywnie. Zaraz po śniadaniu zrobiliśmy naszą flagę obozową, która udała się pięknie i jesteśmy z niej dumni. Następnie udaliśmy się do Cool Clubu, gdzie śpiewaliśmy piosenki karaoke. Po obiadku przyszedł czas na laserowy paintball, na którym świetnie się wspólnie bawiliśmy. Koniec dnia zwieńczyła nam gra terenowa Tropami Wodza. Zabawa była świetna.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Dawida K.
Kulkowa przygoda kolejny raz przyniosła nam masę wrażeń. Rozpoczęliśmy od gry w mafię i karty. Następnie udaliśmy się na zajęcia z taktyki, podczas których nauczyliśmy się podstaw taktyki wojskowej. Potem miały miejsce zajęcia z survivalu, podczas których mogliśmy z pomocą pani instruktor dowiedzieć się wielu wiadomości na temat survivalu. Po survivalu udaliśmy się na zajęcia z łączności, rozwijając wiedzę na ten temat. Dzień zakończyliśmy grą terenową Ranny Lotnik, która poprawiła nasze umiejętności związane z pierwszą pomocą.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Jana N.
Od rana czas płynie na pełnych zabawy szkoleniach i rozrywkach. Zapoznaliśmy się z podstawami strategii oraz taktyki w terenie, a później poznaliśmy historię współczesnych form komunikacji, aż w końcu przeszliśmy do szkolenia z łączności wojskowej i szyfrowanej. Po obiedzie rozwinęliśmy wspólnie nasze umiejętności z zakresu pierwszej pomocy i praktycznie przećwiczyliśmy je podczas gry Ranny Lotnik, a wieczór spędziliśmy na prawdziwej rywalizacji w postaci walk gladiatorów.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Natalii K.
Pierwszym punktem programu była wizyta w tajnej bazie UFO i spotkanie z Oficerem Tajności. Następnie w sali koncertowej mogliśmy pokonywać tory przeszkód na nowoczesnym pojeździe segway. Tego dnia przyszedł również czas na przypomnienie sobie podstawowych zasad pierwszej pomocy oraz możliwość praktyki w formie ćwiczeń na fantomie. W międzyczasie złożyliśmy życzenia koledze z grupy z okazji jego urodzin. Po przerwie obiadowej wybraliśmy się na miejsce ogniskowe, aby zagrać na świeżym powietrzu w mafię i rozwijać przy tym umiejętność pracy w grupach. Emocjonującym blokiem zajęć była gra w laserowy paintball, który wymagał pełnego zaangażowania od zawodników. Ostatnią atrakcją tego dnia były gry i zabawy integracyjne, w których poznawaliśmy swoje zainteresowania.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Olgi Dz.
Kolejny dzień pełen przeżyć za nami. Zaczęliśmy go od śniadania, a następnie zmierzyliśmy się w turnieju na najlepszego i najsilniejszego gladiatora. Po krótkiej przerwie udaliśmy się na magiczne dywany, które pozwoliły nam zagrać w przeróżne gry i rozwinęły naszą wyobraźnię. Po zajęciach nadszedł czas na obiad, a po nim rowerki wodne, które przysporzyły nam wiele radości. Po rowerkach udaliśmy się na kolację, a po niej nadszedł czas na przeróżne gry i zabawy takie jak historyjka ABC czy kalambury. Po grach i zabawach nadszedł czas na wieczorną toaletę i sen. Z niecierpliwością czekamy na kolejne niesamowite dni.

Power Jump, grupa Pani Zuzanny L.
Kolejny dzień w świecie odlotowej zabawy zaliczony. Na początek bawiliśmy się w ja to kto, czyli grę, w której odgadywaliśmy kim jesteśmy. Potem wybraliśmy się na zajęcia z survivalu, podczas których poznaliśmy jego podstawy i rodzaje oraz nauczyliśmy się budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Po południu próbowaliśmy utrzymać równowagę w kuli dryfującej po wodzie oraz tworzyliśmy własne teatrzyki. Zabawa była udana. Nasz wieczór zakończyliśmy graniem na nietypowych instrumentach. Już nie są nam obce bum bum rurki.

Summer Challenge, grupa Pani Doroty Ł.
Kolejny dzień rozpoczęliśmy graniem w gry na wirtualnych dywanach. Później podczas integracji z innymi grupami braliśmy udział w wyścigu z przeszkodami. Odbyły się także walki wojowników sumo i turniej mistrzów. Po obiedzie oglądaliśmy film „Magiczny glob" w kulkowym kinie sferycznym 3D, a później kolorowaliśmy obrazki i odpoczywaliśmy. Pływaliśmy też na kajakach jednoosobowych oraz graliśmy w leśną Mafię.

Summer Challenge, grupa Pani Kamili W.
Niedzielę rozpoczęliśmy od gry o nazwie Awantura o Wiedzę, podczas której musieliśmy licytować się o pytania z różnych dziedzin nauki. Następnie integrując się z innymi grupami braliśmy udział w wyścigach z przeszkodami. Potem udaliśmy się na najprawdziwszy symulator lotów kosmicznych, czyli żyroskop i mogliśmy przez chwilę poczuć się jak astronauci na chwilę przed startem rakiety kosmicznej. Po obiedzie wybraliśmy się na wyprawę kajakami sit on top po naszym malowniczym jeziorze Łęsk. Następnie uczyliśmy się różnych technik szyfrowania wiadomości, a wiedza ta przyda nam się później podczas gry terenowej. Wieczór natomiast spędziliśmy na grze terenowej poza ośrodkiem, podczas której rozwiązywaliśmy zagadkę skradzionej biżuterii.

Summer Challenge, grupa Pani Patrycji W.
Czwarty kulkowy dzień rozpoczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Następnie wraz z innymi grupami urządziliśmy tor przeszkód, który każdemu udało się pokonać. Nauczyliśmy się strzelać z wiatrówek i całkiem nieźle nam to szło. Malowaliśmy postacie z bajek, a dzień zakończyliśmy leśną grą terenową Mafia.

Summer Challenge, grupa Pani Weroniki K.
Niedziela za nami! Na pierwszych zajęciach mogłyśmy poczuć się jak prawdziwi astronauci, gdyż kręciłyśmy się we wszystkie strony świata na żyroskopie. Następnie odbyły się zajęcia sumo, na których w specjalnych strojach stoczyłyśmy walkę jak prawdziwi zapaśnicy! Po wyczerpujących walkach oglądałyśmy film 3D w gwiezdnym kinie, z którego dowiedziałyśmy się jak nastają po sobie pory roku i dlaczego towarzyszy im dana pogoda. Sferyczne kino 3D przyniosło nam pełno nowych wrażeń! Po obiedzie odbyło się karaoke, na którym śpiewałyśmy ulubione piosenki znanych wykonawców, takich jak: Sanah, Dawid Podsiadło, Rihanna i wiele innych. Był to dzień pełen pozytywnej energii!

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Niedzielny poranek rozpoczęliśmy od wizyty w kinie sferycznym 3D. Obejrzeliśmy fascynujący przygodowy film o kosmosie. Następnie poszliśmy na strzelnicę paintballową, na której strzelaliśmy kulkami z farbą do tarcz i stoczyliśmy turniej, który wyłonił najlepszego strzelca. Po obiedzie poszliśmy sprawdzić na własnej skórze, jak się czuje kosmonauta podczas startu rakiety kosmicznej, kręcąc się na żyroskopie. Wieczorem graliśmy w gry na magicznych dywanach, co było realną zabawą w wirtualnym świecie. Tego dnia wydarzyło się tak wiele, że już nie możemy doczekać się jutra!

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Czwarty dzień kolonii rozpoczęliśmy od nauki prawidłowej postawy strzeleckiej z wiatrówki oraz budowy wiatrówki sprężynowej, mieliśmy okazję strzelać do papierowych tarcz. Następnie zagraliśmy w gry karciane takie jak uno oraz wojna. Po obiedzie udaliśmy się do lasu na zajęcia z survivalu, poznaliśmy wyposażenie puszki survivalowej i zbudowaliśmy schronienie z wojskowej pałatki. Wieczorem zagraliśmy w zbijaka oraz wcieliliśmy się w miasteczkową mafię.

VIP, grupa Pani Roksany M.
Czwarty dzień pełen wrażeń już za nami! Rozpoczęliśmy go od zajęć od nazwie Archery Challenge, podczas których zbudowaliśmy samodzielnie fortece i strzelaliśmy do siebie specjalnymi strzałami. Następnie graliśmy w mafię, podczas której każdy z nas mógł wcielić się w role członków mafii oraz lekarza. Kolejnym punktem naszego dnia była wyprawa smoczą łodzią po jeziorze Łęsk, podczas której musieliśmy wykazać się współpracą. Potem odbyły się zajęcia Błędny Azymut, dzięki którym doskonale nauczyliśmy się korzystać z kompasu, a dzień zakończyliśmy turniejem w siatkówkę.

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Kariny Z.
Dzisiejszy poranek rozpoczęliśmy od jazdy na quadach. Następnie uczyliśmy się opanowywania segwaya i mieliśmy tor przeszkód, który sprawdzał nasze nabyte umiejętności. Później nadszedł czas na relaks w kinie sferycznym 3D, gdzie oglądaliśmy seans o porach roku. Po obiedzie mieliśmy okazję wykazać się jako wiatrówkowi strzelcy. Lekki wiatr sprzyjał naszej wyprawie kajakami po jeziorze. A na sam koniec dnia mieliśmy Gwiezdny Wieczór, podczas którego staraliśmy się podziwiać gwiazdy na nieboskłonie oraz oglądaliśmy film z gwiazdorską obsadą.

Zabawa Nie z Tej Ziemi, grupa Pani Zuzanny Ś.
Dzisiaj z pełnym zapałem ruszyliśmy na sagwaye. Pokonywaliśmy nim tor przeszkód z niesamowitą precyzją. Podczas zajęć w Cool Barze odbyło się karaoke, gdzie mogliśmy zaśpiewać największe hity z naszymi przyjaciółmi. Stworzyliśmy też własne pole bitwy, na którym zmierzyliśmy się w laserowym paintballu. Po obiedzie wygodnie ułożeni na poduchach obejrzeliśmy film w naszym kinie sferycznym 3D. Wystawiliśmy na próbę naszą celność przy pomocy wiatrówek sprężynowych. Wieczór spędziliśmy pod kocykami, oglądając wspólnie film.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 9

Pokaż

Marian
Dodany: 2022.08.02 19:05

Jestem dziadkiem uczestników tej wspaniałej imprezy .Podglądam Was ,jestem zachwycony ogromem zajęć .Życzę najlepszego, SUUPER

Patrycja
Dodany: 2022.08.01 14:53

Szkoda tylko, że grupa Paintballowa ma zawsze najmniej zdjęć i przeważnie są robione z boku lub od tyłu.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2022.08.01 16:28

Zapewniamy, że w każdej grupie powstaje podobna liczba zdjęć. W sprawie jakości postaramy się o poprawę.
Pozdrawiamy :)

Kasia
Dodany: 2022.08.01 11:36

Co do grupy OPEN miałam na myśli, że mają bardzo mało zajęć aktywnych - robienie bransoletek? granie w Chińczyka? granie w mafię? to są nastolatkowie. Wybraliśmy ten rodzaj rozrywki gdyż miało być AKTYWNIE.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2022.08.01 11:57

Tworzenie bransoletek jest w programie podstawowym tych kolonii, opisanym w katalogu. Kulka Open to około 20 zajęć podstawowych (łuki, Archery Challenge, wiatrówki  sprężynowe, wiatrówki PCP, gra terenowa z elementami pierwszej pomocy Ranny Lotnik, Akcja Integracja, tworzenie znaczków, tworzenie bransoletek, wyprawa na poligon (quady + ranger), strzelnica paintballowa, gra paintballowa, kajaki turystyczne - wyprawa 3 h, rowery wodne, plażowanie i kąpiele, gra prawda czy wyzwanie, dyskoteka, impreza na Poziomie X, Talent Show, ognisko z pieczeniem kiełbasek) oraz 10 zajęć, które grupa wybiera z kilkudziesięciu propozycji (żyroskop, ścianka wspinaczkowa, park linowy, segway, waterball, walki sumo, walki gladiatorów, wieża ze skrzynek, survival, Tajna Misja, Błędny Azymut, Enigma, Mazurska Pułapka, Kulkowe Podchody, decoupage, Mafia, mega gry, piłka na opak - korfball i passball, Gry Świata, wykonanie flagi obozu, karaoke, przeprawa tratwami, waterpolo). Oprócz wymienionych wyżej bloków programowych realizowane są tzw. zajęcia uzupełniające. Wszystkie zajęcia z programu podstawowego i ze strefy wyboru zostaną na pewno zrealizowane. Staramy się rozłożyć atrakcje na cały czas obozu.

Paula
Dodany: 2022.08.01 11:13

Witam, od 2 dni nie widać na filmach (lub jest 1 maleńki urywek) grupy Sommer challenge Pani Doroty.

Emka
Dodany: 2022.08.01 11:11

Niech się hartują. Jak będą chodzić, czy dojeżdżać do szkoły nie zawsze będzie świeciło słońce...

Aga
Dodany: 2022.08.01 11:03

Wczoraj grupa odkrywcy ufo miala rowerki wodne w tym deszczu i przy 15 stopniach?

Ania
Dodany: 2022.08.01 10:10

Dzień dobry, czy zdjęć dziś nie będzie?

Ośrodek Kulka
Dodany: 2022.08.01 10:17

Oczywiście zdjęcia będą, prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Kasia
Dodany: 2022.08.01 09:58

Grupa OPEN praktycznie nieaktywna. Dlaczego?

Ośrodek Kulka
Dodany: 2022.08.01 11:07

Z każdej grupy zamieszczamy podobną liczbę zdjęć.
Wszystkie zdjęcia w podziale na programy i w lepszej rozdzielczości zamieścimy w naszej stałej galerii tuż po zakończeniu turnusu, wówczas będzie łatwiej wybrać interesujące zdjęcia:
www.szarpie.pl/zdjecia-z-twoich-wakacji

Agnieszka
Dodany: 2022.08.01 09:54

Chciałam zapytać czy będą zdjęcia?


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.