RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus VI (19.08-29.08.2022)


Dzień 7 - Atrakcje od rana do wieczora

Dodany: 2022.08.25
Komentarze: 0
Zdjęcia: 788
Wideo: 1

33 Przygody, grupa Pani Anny Z.
Dziś wzięliśmy udział w Bitwie Plemion. Podzieliliśmy się na drużyny, stworzyliśmy swoje flagi i próbowaliśmy odbić je przeciwnikom. Wybraliśmy się na plażę i kąpaliśmy się w jeziorze. Uczyliśmy się grać na niesamowitym instrumencie, jakim są bum bum rurki, podczas zajęć Wszystko Gra. Jeździliśmy dziś rangerem off road, czyli samochodem terenowym po specjalnie przygotowanym torze. Następnie podziwialiśmy talenty naszych kolegów i koleżanek podczas Talent Show. Dziś ostatnią atrakcją była impreza na Poziomie X w hali koncertowej.

33 Przygody, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od gry terenowej z użyciem kompasów o nazwie Błędny Azymut. Nauczyliśmy się wyznaczać azymut przy użyciu kompasu, a następnie rozwiązywaliśmy zagadki. Następnie ćwiczyliśmy naszą kreatywność i wyobraźnię podczas zajęć z quillingu. Tworzyliśmy ozdoby i obrazki za pomocą kolorowych pasków. Pokonaliśmy dziś przeszkody i wzniesienia na specjalnie przygotowanym torze jadąc rangerem. Malowaliśmy też w chmurach oraz tworzyliśmy bańki mydlane XXL. Dziś odbył się też pokaz talentów, podczas którego nasi koledzy i koleżanki przedstawiali swoje umiejętności. Wieczorem odbyła się impreza na Poziomie X. Był to bardzo kreatywny oraz aktywny dzień.

Adrenalina, grupa Pani Julii O.
Nowy dzień rozpoczęliśmy od poznawania tajników pracy detektywów i rozwiązaliśmy zagadkę w przygotowanej grze terenowej. Następnie udaliśmy się nad jezioro Łęsk, gdzie kąpaliśmy się i plażowaliśmy. Później wspólnie graliśmy w siatkówkę i inne zabawy ruchowe. Po obiedzie szukaliśmy wskazówek do gry Tajna Misja, które pomogły nam wykonać powierzone ważne zadanie. Po południu podziwialiśmy występy kolegów i koleżanek na kolonijnym Talent Show. Nasz dzień zakończyła dyskoteka.

Adrenalina, grupa Pani Magdaleny B.
Czwartek rozpoczęliśmy od podzielenia się na dwie grupy. Jedna udała się, w ramach zajęć fakultatywnych, na strzelnicę paintballową. Tam poznaliśmy pozycje strzeleckie oraz zasady bezpiecznego korzystania ze strzelnicy, dzięki czemu mogliśmy rozegrać turniej oraz przygotować się do kolejnych zajęć pakietowych, czyli gry paintballowej na polu znajdującym się na terenie naszego ośrodka. Druga grupa w tym czasie rozgrywała mecz siatkówki oraz grała w gry integracyjne. Następnymi zajęciami tego dnia była gra Błędny Azymut, podczas której nauczyliśmy się wyznaczać kierunki dzięki obserwacji przyrody oraz za pomocą kompasu. Tę wiedzę wykorzystaliśmy podczas gry terenowej. Później udaliśmy się na plażę. Następnie wszyscy zebraliśmy się na placu, gdzie podziwialiśmy występy uczestników podczas Talent Show. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X w naszej hali koncertowej.

Adrenalina, grupa Pani Roksany P.
Dzień rozpoczęliśmy od zajęć dla osób, które korzystały z fakultatywnego pakietu Mega Paintball. Wyruszyły one na strzelnicę, a potem zagrały mecz paintballowy. Już wszyscy razem podczas gry Ranny Lotnik przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy i zbudowaliśmy nosze z tego, co znaleźliśmy w lesie. Dwuosobowymi kajakami turystycznymi przepłynęliśmy trasę po jeziorze Łęsk i podziwialiśmy naturę, tym razem były to piękne kormorany. Na obozowym Talent Show obejrzeliśmy masę różnorodnych, wzruszających i porywających występów, a wieczorem wytańczyliśmy się na dyskotece.

BFF, grupa Pani Aleksandry Ch.
Czwartek rozpoczęłyśmy zajęciami wodnymi, czyli pływaniem kajakami turystycznymi, którymi wybrałyśmy się na wyprawę. Następnie wzięłyśmy udział w warsztatach teatralnych, na których przełamywałyśmy swoje bariery i odgrywałyśmy sceny. Dzień był upalny, więc poszłyśmy na plażę, aby się schłodzić. Po obiedzie rozegrałyśmy turniej baloniady. O godzinie siedemnastej odbył się Talent Show, na którym miałyśmy okazję obejrzeć różnego rodzaju występy. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Bawiłyśmy się świetnie!

Gry i Zabawy, grupa Pani Anny M.
Czwartkowy poranek spędziliśmy nad wodą, pływaliśmy rowerkami wodnymi. Po krótkiej przerwie poszliśmy do lasu, gdzie podzieleni na dwie drużyny stoczyliśmy Bitwę Plemion. Rozgrywka bardzo nam się podobała. Po obiedzie braliśmy udział w pierwszej dzisiejszej imprezie - Urodzinach Kubusia Puchatka. Przed poczęstunkiem musieliśmy jednak wykonać kilka zadań i korzystając z mapy dotrzeć do słoiczka ze smakołykami. Później byliśmy na pokazie talentów, na którym obserwowaliśmy występny innych kolonistów. Wieczorem poszliśmy na kolejną zabawę, czyli imprezę na Poziomie X.

Harry Potter, grupa Pani Aleksandry Ch.
Dzień rozpoczęliśmy od tanecznej rozgrzewki i od rozgrywki na punkty w zbijaka. Następnie, jako czarodzieje, wcieliliśmy się w łuczników i strzelaliśmy do celu. Potem gimnastykowaliśmy szare komórki na lekcji profesor McGonagall. Po obiedzie poszliśmy odpocząć na plaży, a potem udaliśmy się na Talent Show obejrzeć występy uczestników i zaprezentować pokaz przygotowany przez nas. Na koniec dnia udaliśmy się na imprezę na Poziomie X do ogromnej hali koncertowej.

Harry Potter, grupa Pani Angeliki P.
Dzień siódmy to dzień, do którego długo się przygotowywałyśmy. Dziś odbył się Talent Show, na którym zatańczyłyśmy całą grupą. Poza tym nasza koleżanka pięknie zaśpiewała piosenkę z filmu „Zwierzogród” pod tytułem „Nie bój się chcieć”. Oprócz tego grałyśmy dzisiaj w zbijaka oraz pływałyśmy kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk. Przy okazji mogłyśmy zobaczyć kormorany zamieszkujące wybrzeże pobliskiego rezerwatu przyrody Kulka. Dzisiaj również tworzyłyśmy ciekawe prace plastyczne metodą quillingu, a wieczorem bawiłyśmy się na imprezie w nowoczesnej sali koncertowej!

Harry Potter, grupa Pani Zuzanny L.
Siódmy dzień w Hogwarcie za nami. Na początek dnia zagrałyśmy w tradycyjny mecz czarodziejów, czyli quidditch. Potem bawiłyśmy się w mega gry. Udało nam się zdobyć bardzo dużo punktów dla naszych domów. Po pysznym obiedzie wybrałyśmy się na plażę, aby doskonalić techniki pływackie z Wielką Kałamarnicą. To nie koniec jeszcze magicznych atrakcji. Wystąpiłyśmy na pokazie talentów jako Potter Show razem z innymi grupami Harry’ego Pottera. Dzień zakończył się imprezą na Poziomie X.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Natalii P.
Czwartek zaczęliśmy zabawami i grami integracyjnymi. Następnie wybraliśmy się na plażę i kąpaliśmy w jeziorze. Na kolejnych zajęciach wspinaliśmy się po skrzynkach. Po obiedzie wypłynęliśmy w rejs smocza łodzią po naszym jeziorze Łęsk. Następnie uczestniczyliśmy w Talent Show, na którym utalentowani uczestnicy kolonii zaprezentowali nam swoje umiejętności. Wieczorem wybraliśmy się na imprezę na Poziomie X w naszej sali koncertowej.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Olgi Dz.
Kolejny dzień na naszym obozie rozpoczęliśmy od strzelania z wiatrówek i zorganizowaliśmy turniej na najlepszego strzelca. Później zagraliśmy w gry planszowe oraz w koszykówkę. Następnie wchodziliśmy na ściankę wspinaczkową o różnych poziomach trudności. Po obiedzie wchodziliśmy na wieżę ze skrzynek, którą wcześniej sami budowaliśmy. Przed kolacją odbył się Talent Show, podczas którego kibicowaliśmy wszystkim uczestnikom w ich występach. Wieczorem odbyła się impreza na Poziomie X.

Kulka Party, grupa Pani Oliwii M.
Dzień rozpoczęliśmy przeróżnymi grami planszowymi, grałyśmy w uno, kalambury, alians czy jengę. Następnie odbyły się zajęcia Enigma, czyli rozszyfrowywanie za pomocą różnych kodów używanych na świecie. Dużo się na tych zajęciach dowiedziałyśmy, a później wykorzystałyśmy to w grze terenowej, gdzie szyfrowałyśmy zadania dla drugiej części naszej grupy. Potem udałyśmy się na plażę, aby popływać rowerkami wodnymi, podziwiając przy tym uroki jeziora Łęsk. Po obiedzie grałyśmy w podchody, a później odbył się Talent Show, na którym mogliśmy podziwiać umiejętności uczestników kolonii. Dzień zakończył się dyskoteką.

Obóz Herosów, grupa Pani Agaty G.
Po śniadaniu udałyśmy się na ściankę wspinaczkową, na której pokonałyśmy cztery poziomy trudności i pokazałyśmy swoje umiejętności we wspinaniu się. Następnie zagrałyśmy w dwa ognie przy użyciu piłki do siatkówki. Potem udałyśmy się na plażę, na której grałyśmy w mafię w miasteczku, czytałyśmy książki i grałyśmy w uno. Po obiedzie zagrałyśmy również w grę terenową Zaginiony Piorun, podczas której musiałyśmy wykonać zadania, żeby na koniec odnaleźć zgubę. Również dzisiaj odbył się Talent Show, na którym podziwiałyśmy talenty wyłonione wśród wszystkich uczestników kolonii. Po kolacji odbyła się zabawa taneczna, na której wspaniale się bawiłyśmy.

Obóz Herosów, grupa Pani Emilii K.
Kolejny dzień w Kulce to kolejne emocje i atrakcje. Rano szykowałyśmy się do naszego przedstawienia, tworząc scenariusz i dzieląc się rolami. Następnie wyruszyłyśmy na wyprawę smoczą łodzią, a do wiosłowania zagrzewały nas dźwięki bębna. Brałyśmy udział w poszukiwaniu pioruna Zeusa, stawiając czoła zadaniom powierzonym przez olimpijskich bogów oraz Meduzę i Sfinksa. Podczas Talent Show zaśpiewałyśmy oficjalny hymn herosów, a wieczorem świetnie bawiłyśmy się na dyskotece.

Obóz Herosów, grupa Pani Gabrieli K.
Siódmy dzień naszej przygody zaczęliśmy herosową wersją mafii. Odbyła się próba generalna hymnu przed pokazem talentów. Integrowaliśmy się także grając w adwokata, przy którym było dużo śmiechu. Po obiedzie podczas gry terenowej Zaginiony Piorun wykonywaliśmy zadania od bogów. Rozpaliliśmy ognisko Hestii, strzelaliśmy wraz z Artemidą, rozwiązywaliśmy zagadki Sfinksa i zmierzyliśmy się z Meduzą i Apollem. Przed kolacją odbył się Talent Show, podczas którego oglądaliśmy występy naszych przyjaciół, a także sami przedstawiliśmy nasz tegoroczny hymn herosów. Dzień zakończyliśmy wieczorną dyskoteką, na której wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Obóz Herosów, grupa Pani Magdy K.
Dzień rozpoczęliśmy od decoupage’u, na których ozdabialiśmy swoje greckie wazy. Były to bardzo kreatywne zajęcia i każdy z nas świetnie się bawił. Następnie wszyscy herosi udali się na wspólną próbę przed konkursem talentów, na którym wystąpiliśmy. Udaliśmy się na plażę i korzystaliśmy z przepięknej pogody. Wykąpaliśmy się w jeziorze, czytaliśmy książki o Percym Jacksonie i graliśmy w różne gry karciane. Po obiedzie wzięliśmy udział w grze terenowej Zaginiony Piorun. Byliśmy bardzo blisko wygranej, ale drużyna Apolla była od nas szybsza i znalazła sekundę przed nami utracony piorun. Odbył się dzisiaj również konkurs talentów, w którym wzięliśmy udział. W naszej grupie był jedyny reprezentant z herosów - Martyna, która zaprezentowała taniec jazzowy w przepięknym układzie. Dzień skończyliśmy na dyskotece z Apollinem. To było idealne zakończenie dnia.

Obóz Herosów, grupa Pani Weroniki W.
Nasz kolejny dzień przygód na Obozie Herosów rozpoczęliśmy od gier integracyjnych. Korzystając z pięknej pogody udaliśmy się na plażę, aby pływać i się opalać. Po obiedzie odbyła się gra Zaginiony Piorun. Dzięki naszej woli walki, sprytowi i dzielności udało się znaleźć zgubę. Później poszliśmy na Talent Show, na którym wraz z pozostałymi herosami zaśpiewaliśmy nasz obozowy hymn. Wieczór zakończyliśmy świetnie się bawiąc przy muzyce na dyskotece.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Mateusza P.
Dzień rozpoczął się od lekcji taktyki oraz strategii. Poznaliśmy tajniki poruszania się w różnych formacjach oraz dowiedzieliśmy się wiele na temat taktyk wojskowych. Następnie udaliśmy się na długi spacer, podczas którego przeszliśmy leśną ścieżkę edukacyjną i odwiedziliśmy pobliską wieś. Po powrocie czekał na nas obiad, po którym udaliśmy się na Archery Challenge. Jest to gra polegająca na strzeleniu z łuków specjalnymi, bezpiecznymi strzałami. Potem odbył się Talent Show, na którym podziwialiśmy naszych kolegów i koleżanki. Na koniec dnia poszliśmy na dyskotekę, na której wspólnie się bawiliśmy i tańczyliśmy.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Zuzanny C.
Czwartek rozpoczęliśmy od dynamicznego treningu snajperskiego odbywającego się na arenie paintballowej. Przed rozpoczęciem strzelania omówiliśmy taktykę i pozycje strzeleckie. Każdy z nas podszedł poważnie do wyznaczonego mu zadania oraz wykorzystał wszystkie wskazówki dane przez instruktora. Przed obiadem wybraliśmy się na plażę nad jeziorem. Skakaliśmy do wody i graliśmy w piłkę. Po obiedzie ruszyliśmy na survival do lasu. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób maskować się, by nie być zauważonym przez przeciwnika. Później odbył się Talent Show, a wieczorem bawiliśmy się na dyskotece.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Dzień zaczęliśmy od porannej gimnastyki, aby przygotować się na cały dzień atrakcji. Następnie zagraliśmy krótki mecz siatkówki, a później wzięliśmy udział w kilku zabawach, które miały wpłynąć na lepszą współpracę, jak np. wyścig w wieloosobowych spodniach czy nartach, przeciąganie liny i wiele innych. Później wcieliliśmy się w rolę rozbitków i budowaliśmy tratwy, aby następnie pokonać nimi wyznaczony dystans. Później wzięliśmy udział w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zakończonych krótką grą terenową. Następnie wzięliśmy udział w pokazie talentów, podczas których mogliśmy obejrzeć występy uzdolnionych uczestników całej kolonii i samemu się zaprezentować. W godzinach wieczornych śpiewaliśmy i tańczyliśmy razem na dyskotece przy akompaniamencie DJ-a Carola.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Pauliny B.
Dzień zaczęliśmy od nauki jazdy na quadach. Pod czujnym okiem instruktora nauczyliśmy się bezpiecznej jazdy na specjalnie przygotowanym torze. Następnie udaliśmy się na plażę, gdzie bawiliśmy się i oczekiwaliśmy na kolejny punkt naszego programu, którym było tworzenie tratw. Po obiedzie udaliśmy się na Talent Show, tam mieliśmy okazję obejrzeć występy naszych kolegów i koleżanek. Rozegraliśmy w międzyczasie wiele rozgrywek uno, a dzień zakończyliśmy dyskoteką, na której bawiliśmy się świetnie.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Adrianny H.
Pierwszym wyzwaniem siódmego dnia naszej kolonii było dla niektórych pływanie na smoczych łodziach w ramach fakultatywnego Pakietu Aktywnego. W tym samym czasie część z nas grała w gry integracyjne z wychowawcą. Następnie tworzyliśmy bańki mydlane w rozmiarze XXL i malowaliśmy na specjalnie przygotowanym materiale kosmiczne wizerunki. Po drugim śniadaniu spędziliśmy czas na wykonaniu ciekawych doświadczeń chemicznych. Byliśmy również na strzelnicy paintballowej oddając strzały ze stanowisk strzeleckich do tarcz. Późnym południem kibicowaliśmy swoim koleżankom i kolegom na konkursie Talent Show. Po kolacji wzięliśmy udział w imprezie na Poziomie X.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Gabrieli O.
Czwartek rozpoczęliśmy od gier na nowoczesnych wirtualnych dywanach. Były tam gry grupowe oraz indywidualne, quizy, a każdy z nas znalazł coś dla siebie. Następnie niczym cyrkowcy chodziliśmy na szczudłach i uczyliśmy się jeździć na dziwnym rowerze. Po południu mieliśmy swoją wyczekiwaną grę paintballową. Dostarczyło to nam naprawdę dużo emocji. Po niej przeszliśmy na kulkowy Talent Show, a wieczorem tańczyliśmy w ogromnej hali, czyli podczas imprezy na Poziomie X.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Kai B.
Dzień zaczęliśmy od zajęć integracyjnych z wychowawcą. Następnie otrzymaliśmy odrobinę ekologicznej wiedzy. Po tym sprawdziliśmy się w roli strzelca paintballowego, a naszym celem była tarcza z punktami. Po obiedzie wzięliśmy udział w emocjonujących zajęciach na ściance wspinaczkowej, a za raz po nich udaliśmy się na Talent Show, gdzie mogliśmy podziwiać nasze kulkowe talenty. Dzień zakończyliśmy naprawdę dobrą imprezą na Poziomie X.

Power Jump, grupa Pani Magdaleny M.
Kolejny słoneczny dzień za nami. Już od rana mieliśmy mnóstwo atrakcji. Na początku dużo tańczyliśmy na dance!, dance!, dance! Później puszczaliśmy bańki mydlane XXL oraz malowaliśmy w chmurach. Po obiedzie bezpiecznie przeprawiliśmy się przez jezioro wspólnie zbudowaną tratwą. Odbył się również Talent Show, na którym bardzo mocno kibicowaliśmy swoim koleżankom i kolegom. Na koniec dnia świetnie się bawiliśmy na imprezie na Poziomie X.

Summer Challenge, grupa Pani Emilii S.
Nasz dzień rozpoczęliśmy od Archery Challenge, czyli starcia łuczników. Zajęcia dodały nam ogrom energii i dostarczyły wiele emocji. Następnie udaliśmy się na park linowy. Bardzo nam się podobało. Po obiedzie poszliśmy na plażę, by kapać się w jeziorze i odpoczywać. Tego dnia także mogliśmy pokazać swoje talenty podczas Talent Show. Po kolacji odbyła się impreza na Poziomie X w hali koncertowej, która była bardzo ciekawym doświadczeniem.

Summer Challenge, grupa Pani Kariny Z.
Rano odbyły się zajęcia fakultatywnego Pakietu Aktywnego, czyli pływanie smoczymi łodziami. Następnie już wszyscy udaliśmy się na zajęcia z łucznictwa, na których okazało się, że jesteśmy wyborowymi łucznikami. Mieliśmy też okazję licytować pytania podczas zajęć Awantura o Wiedzę. Mogliśmy wykazać się tam wiedzą z zakresu kultury i sztuki, sportu, natury oraz muzyki. Po obiedzie poszliśmy odpocząć na plażę, gdzie skorzystaliśmy z kąpieli w ciepłej wodzie jeziora. Następnie odbył się Talent Show, podczas którego jeden z nas mógł pochwalić się grą na gitarze elektrycznej. Na koniec dnia udaliśmy się na dyskotekę, gdzie odbywały się tańce i śpiewy.

Summer Challenge, grupa Pani Magdaleny Sz.
Po śniadaniu, dla części grupy korzystającej z zajęć fakultatywnych, odbyła się podróż smoczą łodzią. Później przyszedł czas na budowanie wieży ze skrzynek. Następnie uczyliśmy się szyfrów podczas zabawy o nazwie Enigma. Podzieleni na dwie drużyny, poprzez szyfry, zadaliśmy przeciwnikom zadania do wykonania. Później korzystając z przepięknej pogody pływaliśmy w jeziorze Łęsk. Kolejną atrakcją było Talent Show, podczas którego kibicowaliśmy koleżankom i kolegom w ich występach artystycznych. Po kolacji bawiliśmy się wspólnie na dyskotece.

Summer Challenge, grupa Pani Oliwii P.
Po śniadaniu niektórzy z nas wzięli udział w zajęciach fakultatywnych pływając smoczymi łodziami po jeziorze Łęsk. Następnie wszyscy ćwiczyliśmy równowagę chodząc na szczudłach oraz jeżdżąc bardzo dziwnym rowerem. Świetnie bawiliśmy się również na karaoke w Cool Clubie, gdzie śpiewaliśmy największe hity ostatnich lat. Później kibicowaliśmy kolonistom podczas Talent Show, którzy zaprezentowali przed nami swoje różnorodne umiejętności. Dzień zakończyliśmy świetną imprezą na Poziomie X.

Summer Challenge, grupa Pani Pauliny S.
Siódmy dzień naszej kolonii zaczęliśmy od zajęć z wychowawcą i integrowaliśmy się grając w piłkę nożną i czółko. Następnie poszliśmy pływać kajakami sit on top, a później na niektórych czekały zajęcia fakultatywne - laserowy paintball. Po obiedzie wzięliśmy udział w zajęciach tanecznych, natomiast wieczorem odbył się Talent Show, podczas którego prezentowaliśmy nasze niezwykłe umiejętności. Po kolacji wszyscy świetnie się bawiliśmy na imprezie na Poziomie X. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Kolejny poranek rozpoczęliśmy od zajęć w parku linowym, gdzie mogliśmy wspinać się pośród drzew pokonując trasy o różnych stopniach trudności. Później jeździliśmy quadem po specjalnym torze, mogliśmy nawet sami spróbować kierować pojazdem. Kolejno poszliśmy na plażę, aby skorzystać z pięknej pogody i kąpać się w jeziorze. Po obiedzie braliśmy udział w zajęciach, podczas których graliśmy w gry podwórkowe z całego świata. Fajnie było poznać zabawy naszych rówieśników z innych miejsc na Ziemi. Dalej oglądaliśmy Talent Show i z zachwytem podziwialiśmy niesamowite występy naszych koleżanek i kolegów z kolonii. Wieczorem czekała na nas dyskoteka, na której tańczyliśmy, śpiewaliśmy i świetnie się bawiliśmy. To był bardzo pozytywny dzień.

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Kolejny dzień kolonii zaczęliśmy od zajęć z survivalu, na których nauczyliśmy się jak przygotować wodę, aby była zdatna do picia. Poznaliśmy też rodzaje ognisk oraz sposoby budowania ich. Na następnych zajęciach strzelaliśmy na strzelnicy paintaballowej do tablic ustawionych w różnych odległościach od nas. Później nauczyliśmy się form kamuflowania w lesie oraz posługiwania się kompasem. Po obiedzie wzięliśmy udział w Talent Show i kibicowaliśmy naszym kolegom i koleżankom. Dzień zakończyliśmy super zabawą na imprezie na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Roksany M.
Siódmy dzień kolonii już za nami. Rozpoczęliśmy go od budowania wieży ze skrzynek, po której wspinaliśmy się aż do nieba. Następnie udaliśmy się na zajęcia z wiatrówek, podczas których poznaliśmy budowę tej broni oraz oddaliśmy strzały do tarcz. Później poszliśmy nad jezioro, gdzie kąpaliśmy się oraz odpoczywaliśmy. Po obiedzie wzięliśmy udział w mega grach, między innymi w twisterze i scrabblach. Kolejnym punktem naszego dnia był Talent Show, podczas którego dopingowaliśmy naszych znajomych z całych kolonii. Dzień zakończyliśmy dyskoteką, na której bawiliśmy się wyśmienicie.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.