RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2023

Turnus IV (27.07-06.08.2023)


Dzień 6 - Z przyrodą za pan brat

Dodany: 2023.08.01
Komentarze: 0
Zdjęcia: 716
Wideo: 1

Minął następny dzień kolonii, już sierpniowy, i przyniósł nowe atrakcje. Grupami i indywidualnie pracowicie zbieraliśmy wrażenia, doświadczenia, umiejętności i wiedzę, także historyczną. Cały czas, jak co dzień, towarzyszyła nam radość i przyroda – sosny pachnące żywicą, różne gatunki drzew, uspakajająca zieleń lasu. Do tego jezioro Łęsk, słynące z przejrzystości wody i pierwszej klasy czystości oraz świeże powietrze. Jest to świetna przestrzeń do rekreacji, aktywności fizycznej i interakcji społecznych.

33 Przygody, grupa Pani Natalii K.
Kolejny dzień obozu rozpoczęła jazda na quadach z instruktorem po specjalnie przygotowanym torze. Rano odbyły się również zajęcia integracyjne oraz walki gladiatorów - bitwy z użyciem gumowych lanc. Wtorek był również dniem pierwszych zajęć fakultatywnych z Pakietu Ekstra Aktywnego - jazdy na segwayach i gry na wirtualnych dywanach. Na koniec w wyjątkowym miejscu – w hali koncertowej, odbyła się kosmiczna impreza na Poziomie X.

33 Przygody, grupa Pani Kornelii W.
Wtorek rozpoczęliśmy bardzo intensywnie od walk gladiatorów. Wyposażeni w gumowe lance rywalizowaliśmy ze sobą na specjalnej, kolorowej macie. Następnie opanowaliśmy technikę jazdy nietypowym rowerem oraz przeszliśmy trening chodzenia na szczudłach na zajęciach Ale Cyrk! Kolejnym naszym zadaniem było zrobienie prac plastycznych upamiętniających wybuch powstania warszawskiego. Po obiedzie odbyliśmy rekreacyjną wyprawę czteroosobowymi rowerkami wodnymi po jeziorze Łęsk - świetnie spędziliśmy czas w przyjemnej atmosferze. Dzień zakończyliśmy tanecznym krokiem na imprezie na Poziomie X.

Adrenalina, grupa Pani Wiktorii G.
Dzisiejszy dzień był bardzo aktywny! Zaczęliśmy od nauki strzelania z wiatrówki. Większość z nas ma naprawdę dobrą celność. Następnie poznawaliśmy szkołę przetrwania, w lesie budowaliśmy własne szałasy za pomocą pałatek. Dzień umilił nam również waterball. Potem niektórzy z nas wybrali się na Pakiet Ekstra Paintballowy, a reszta wraz z wychowawcami uczestniczyła w grach i zabawach.

Adrenalina, grupa Pani Gabrieli K.
Dzisiejszy poranek spędziliśmy na grach i zabawach integrujących. Graliśmy w gry planszowe i karciane, a także poznawaliśmy swoje zainteresowania i poszerzaliśmy swoje horyzonty. Graliśmy także w siatkówkę i piłkę nożną. Odbył się również trening celności. Nauczyliśmy się budowy łuku i technik strzelania, a później urządziliśmy konkurs strzelecki. Wybraliśmy się też w rejs po jeziorze Łęsk kajakami sit on top. Wieczorem walczyliśmy, jako gladiatorzy, ubrani w specjalne hełmy i ze specjalnymi gumowymi lancami, spychaliśmy się z podestów.

Adrenalina, grupa Pani Magdy K.
Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy do lasu na zajęcia z survivalu. Dowiedzieliśmy się, czym jest puszka survivalowa oraz do czego służy pałatka. Dodatkowo w grupach wykonaliśmy własne szałasy, znalazły się tam nawet łóżka! Następnie udaliśmy się na plażę, gdzie zostały przeprowadzone zajęcia z pierwszej pomocy, dowiedzieliśmy się, jak jej udzielać i co znajduje się w apteczce. Następnie udzielaliśmy pomocy w czasie gry Ranny Lotnik i budowaliśmy własne nosze. Po obiedzie wykonaliśmy flagę obozu oraz rozegraliśmy mecz piłki siatkowej. Dzień zakończyliśmy na zajęciach Enigma. Nauczyliśmy się kodować i rozkodowywać wiadomości różnymi szyframi.

Adrenalina, grupa Pani Aleksandry P.
Nie zwalniamy tempa! Po śniadaniu udaliśmy się w rejs kajakami jednoosobowymi po malowniczym jeziorze Łęsk. Następnie wraz z wychowawcą ćwiczyliśmy do zbliżającego się desantu, co jednocześnie posłużyło nam za integrację wewnątrz grupy. Później udaliśmy się na zajęcia wspinaczki po skrzynkach, podczas których każdy z nas miał szansę wykazać się sprytem i zręcznością. Po obiedzie przy użyciu specjalnych kul próbowaliśmy chodzić po wodzie, co zafundowało nam mnóstwo frajdy. Wieczorem toczyliśmy zacięte pojedynki sumo. To był niesamowity dzień pełen wrażeń.

BFF Extra, grupa Pani Kingi S.
Wtorkowy poranek spędziłyśmy na robieniu naklejek oraz rysowaniu. Następnie grałyśmy w głuchy telefon oraz w co jest czyje? Rozegrałyśmy również mecz siatkówki. Na kolejnych zajęciach nauczyłyśmy się wyznaczać azymut przy użyciu kompasu. Mogłyśmy tą wiedzę sprawdzić i wykorzystać rozwiązując różne zagadki podczas gry terenowej Błędny Azymut. Na kolejnych zajęciach, teatralnych, uczyłyśmy się podstaw pracy aktora, poprawnego oddechu i zdobyłyśmy bardzo potrzebną wiedzę, aby stworzyć przedstawienie. Wieczorem bawiłyśmy się na Wieczorze Rozrywkowym, podczas którego oglądałyśmy film.

BFF Extra, grupa Pani Julii Z.
Dzień zaczęłyśmy od tworzenia naszych własnych naklejek. Kontynuowałyśmy naszą kreatywność, grając później na nietypowych instrumentach - plastikowych bum bum rurkach. Następnie próbowałyśmy zapamiętać składniki naszych kanapek, które stale rosły. Po obiedzie szlifowałyśmy nasze umiejętności aktorskie i uczyłyśmy się ciekawych technik teatralnych. Po tak kreatywnym dniu, przed kolacją, poszłyśmy na ściankę wspinaczkową. Dzień zakończyłyśmy na Wieczorze Rozrywkowym, podczas którego oglądałyśmy film.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Kai E.
Dzień rozpoczęliśmy od nauki podstaw taktyki i strategii, a także poruszania się w szykach i formacjach, którą wykorzystaliśmy później w praktyce w pobliskim lesie. Następnie poznaliśmy podstawy survivalu oraz jego rodzaje. Nauczyliśmy się również budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki oraz poznaliśmy wyposażenie puszki survivalowej. Na kolejnych zajęciach nauczyliśmy się zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wykorzystaliśmy te umiejętności podczas gry terenowej. Później graliśmy w piłkę nożną, ziemniaka oraz inne gry zespołowe. Było super! Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X. Wytańczyliśmy się na całego! Czekamy z niecierpliwością na jutro.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Julii A.
Nasz kolejny dzień rozpoczęliśmy od poznania Zagadki Yazruma. Później sprawdziliśmy swoje zdolności w prowadzeniu quadów. Po tym wyzwaniu nabyliśmy umiejętności strzelania z wiatrówek i rozegraliśmy turniej. Później mieliśmy zajęcia z naszą wychowawczynią. Zabawa foto Kulka była świetna. Na koniec dnia tańczyliśmy przy najlepszych wakacyjnych przebojach lata na dyskotece. Kosmiczna misja - dzień szósty zaliczony!

Kulka Max, grupa Pani Kingi B.
Dziś rozpoczęliśmy dzień od wspólnej zabawy - graliśmy w karty, gry planszowe, śpiewaliśmy oraz uczyliśmy się wspólnie różnych układów tanecznych. W tym samym czasie część z nas uczestniczyła w fakultatywnej wycieczce do Olsztyna. Po obiedzie mieliśmy okazję nauczyć się obsługi wiatrówki oraz prawidłowej postawy strzeleckiej, a także przećwiczyć swoją celność podczas strzelania. Z niecierpliwości wyczekujemy kolejnego dnia!

Kulka Max, grupa Pani Julii K.
Dzisiaj nasz dzień rozpoczęliśmy od zajęć plastycznych, robiliśmy znaczki z własnych projektów oraz techniką quillingu. Następnie uczyliśmy się strzelać z łuku i mieliśmy zajęcia Archery Challenge, a później odbyły się zajęcia łącznościowe, na których nauczyliśmy się różnych sposobów komunikacji, w tym szyfru czekoladka oraz alfabetu Morse’a. Po obiedzie zagraliśmy w wiele gier integracyjnych oraz gry planszowe. Na zakończenie dnia zagraliśmy na wirtualnych dywanach.

Kulka Max, grupa Pani Julii R.
Dzień zaczęliśmy od gry w paintball, czyli gry zespołowej polegającej na pozornej walce przy użyciu broni barwiącej. Następnie stoczyliśmy walki gladiatorów za pomocą gumowych lanc. Poznaliśmy podstawy survivalu i jego rodzaje, nauczyliśmy się jak budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Graliśmy w laserowy paintball. Na zakończenie tego dnia próbowaliśmy utrzymać równowagę w dmuchanej kuli umieszczonej na wodzie. Zabawa była przednia!

Kulka Max, grupa Pani Pauliny S.
Podczas pierwszych dzisiejszych zajęć uczyliśmy się strzelania z łuku oraz poznaliśmy budowę łuku i strzały. Następnie skorzystaliśmy z waterballu, świetnie się bawiąc w dmuchanej kuli na wodzie. Wyposażeni w specjalne stroje i maski wyruszyliśmy zagrać w paintball. Korzystając z pogody wybraliśmy się także na plażę i rejs kajakami po jeziorze Łęsk. Dzień zakończyliśmy pojedynkiem Archery Challenge, czyli strzelaniem do siebie strzałami zakończonymi miękkimi gąbkami.

Kulka Open, grupa Pani Zuzanny S.
Dzień zaczął się aktywnością niemalże z innej planety. Mieliśmy okazje wsiąść na żyroskop. Była to zabawa nie z tej ziemi. Wcieliliśmy się też w japońskich wojowników sumo. Stoczyliśmy pojedynki w specjalnych strojach. Wyłoniliśmy mistrza tego sportu. Tego dnia graliśmy w różne gry integracyjne, np. głuchy telefon czy pif paf . Tradycyjnie zagraliśmy całą grupą w koszykówkę. To chyba nasz ulubiony sport. Zorganizowaliśmy sobie również wspólne tańce, takie jak belgijka czy pingwin. Nadszedł też czas na wyczekaną przez nas wodną atrakcję, czyli rowery wodne. Podzieleni na czteroosobowe grupy wypłynęliśmy w niezapomniany rejs po jeziorze Łęsk. Podziwialiśmy piękne krajobrazy. Wieczór spędziliśmy na rozmowach przy muzyce, dzięki którym poznaliśmy się jeszcze lepiej.

Kulka Open, grupa Pani Zuzanny Ś.
Dzień rozpoczęliśmy od wspinaczki po wieży ze skrzynek, którą sami budowaliśmy. Udało nam się zdobyć jej szczyt. Mogliśmy stamtąd zobaczyć nasz ośrodek. Odbyliśmy również emocjonującą rozgrywkę paintballową. Stanęliśmy do rywalizacji drużynowej, podczas której strzelaliśmy do siebie z markerów na kulki. Następnie miło spędziliśmy wspólny czas na grach integracyjnych oraz zabawach na uważność. Nauczyliśmy się również jeździć na segwayu po specjalnie przygotowanym do tego torze przeszkód. Wieczór spędziliśmy na tworzeniu swoich przypinek kolonijnych, które na zawsze będą nam przypominać o tutaj spędzonym czasie.

Kulkowe Zabawy, grupa Pani Emilii K.
Ten dzień był pełen atrakcji! Z samego rana wzięłyśmy udział w przyjęciu urodzinowym Kubusia Puchatka. Pomogłyśmy jego przyjaciołom i znalazłyśmy słodką niespodziankę. Następnie grałyśmy w mega gry, takie jak mega twister i mega jenga. Później pokonałyśmy tor przeszkód na segwayu. Wieczorem odbyłyśmy podróż po jeziorze Łęsk smoczą łodzią, a następnie obejrzałyśmy seans filmowy w kinie 3D. Było wspaniale!

Kulkowe Zabawy, grupa Pani Aleksandry Sz.
Szósty dzień minął nam błyskawicznie. Był on pełen atrakcji. Pierwszymi zajęciami dnia był waterball. Następnie udaliśmy się na eurobungee. To było ekscytujące! Na zajęciach z survivalu dowiedzieliśmy się wielu przydatnych rzeczy na temat przetrwania oraz budowaliśmy schronienie z pałatki. Później przyszła pora na plażowanie. Wieczorem tworzyliśmy flagi pokojów. Mogliśmy obudzić w sobie prawdziwych artystów. Dzień zakończyliśmy seansem 3D w gwiezdnym kinie.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Natalii T.
Nasz dzień zaczęliśmy od porannego rozruchu, podczas którego trochę potańczyliśmy. Gdy zjedliśmy śniadanie, żwawo ruszyliśmy na nasze zajęcia z wychowawcą, na których graliśmy w baloniadę, a potem postanowiliśmy pograć w siatkówkę. Na zakończenie zagraliśmy w ziemniaka. Po obiedzie nadszedł czas na naszą ulubioną grę paintballową, podczas której odbijaliśmy flagę przeciwnej drużyny. Gdy skończyliśmy, ruszyliśmy na zajęcia z survivalu, podczas których uczyliśmy się o tym, jak filtrować wodę oraz jak rozpalić ogień.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Zuzanny C.
Wtorek rozpoczęliśmy od wspólnej integracji na podobozie. Graliśmy w gorącego ziemniaka, a następnie zajęliśmy się ulubionymi grami planszowymi. Następnie wybraliśmy się na plażowanie nad naszym jeziorem. Jeszcze przed obiadem zdążyliśmy przećwiczyć nasz występ na Talent Show, który przedstawimy całą naszą grupą. Później odbyły się quady. Po wysłuchaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, każdy z nas mógł sprawdzić swoje umiejętności podczas przejazdu po specjalnym torze. Wykazaliśmy się rozwagą i opanowaniem, siedząc za kierownicą pojazdu. Dzień zaliczamy do udanych.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Zuzanny D.
Nasz dzień rozpoczęliśmy od wspólnych gier i zabaw. Nasze ulubione to ziemniak i mafia. Dziś skupiliśmy się również na przygotowaniach do nadchodzącego Talent Show, w którym część naszej grupy bierze udział jako wykonawcy. Poza tym przed obiadem wybraliśmy się również na plażę, gdzie spędziliśmy wspólnie czas, między innymi grając w karty. Kolejne zajęcia to była wieża ze skrzynek. Mogliśmy wspinać się na wieżę, jednocześnie ją budując. Było przy tym wiele zabawy. Następny blok zajęć to żyroskop. Mogliśmy wypróbować maszynę, na której ćwiczą prawdziwi astronauci. To był bardzo udany dzień!

Obóz Super Militarny, grupa Pani Aleksandry Ś.
Dzisiaj mieliśmy dzień pełen atrakcji. Zaczęliśmy od zajęć z wychowawcą, podczas których dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy i mogliśmy spędzić czas z przyjaciółmi. Potem mieliśmy czas na odpoczynek na plaży i kąpiel w jeziorze. Po tym mieliśmy zajęcia z łączności, gdzie ćwiczyliśmy nasze umiejętności komunikacyjne i dowiedzieliśmy się dużo informacji o rozwoju komunikacji. Następnie mieliśmy niesamowitą przygodę - jazdę na quadach. To był naprawdę udany dzień pełen różnych aktywności i zabawy.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Aleksandry M.
Nasza grupa rozpoczęła dzień od pływania kajakami po jeziorze Łęsk. Następnie spędzaliśmy czas nad jeziorem. Kąpaliśmy się i relaksowaliśmy się nad wodą. Potem pojeździliśmy quadem, a po obiedzie obejrzeliśmy film w sferycznym kinie 3D. To był bardzo wyjątkowy seans! Pod wieczór odbyliśmy szkolenie na kosmicznym żyroskopie i każdy przez kilka minut mógł się poczuć jak prawdziwy astronauta.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Emilii S.
Dziś rano uczestniczyłyśmy w wyprawie rowerami wodnymi po jeziorze Łęsk. Następnie ćwiczyłyśmy celność na strzelnicy łuczniczej. Później poznałyśmy zasady działania kompasu. Pomogło nam to w czasie gry terenowej Błędny Azymut. Po pysznym obiedzie udałyśmy się na plażę i mogłyśmy skorzystać z kąpieli w jeziorze Łęsk. Następnie odbyłyśmy pojedynki w strojach sumo. Wieczorem odbyła się impreza taneczna na Poziomie X, na której świetnie się bawiłyśmy.

Power Jump, grupa Pani Julii S.
Z samego rana wspinaliśmy się na cztery poziomy ścianki wspinaczkowej. To było super doświadczenie! Później wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych, w czasie których tworzyliśmy własne przypinki i poznaliśmy metodę quillingu. Dużo czasu spędziliśmy z wychowawczynią - malowaliśmy wspólnie kamienie, zrobiliśmy sobie zabawną sesję zdjęciową i graliśmy w różne gry. Było bardzo fajnie i wiemy, że jutro też tak będzie!

Summer Challenge, grupa Pani Joanny B.
O poranku rywalizowaliśmy grupami w grze selfie challenge, podczas której dużo biegaliśmy i integrowaliśmy się z osobami spoza naszej grupy. Poranny blok zajęć zakończyliśmy małą lekcją historii, słuchając ważnych informacji o powstaniu warszawskim oraz tworząc kartki dla powstańców, w których okazaliśmy wdzięczność za odwagę i walkę za Ojczyznę. Po pysznym obiedzie nauczyliśmy się jeździć na segwayu i pokonaliśmy specjalny tor przeszkód. Następnie przeszliśmy mały kurs survivalu, podczas którego dowiedzieliśmy się, co to jest puszka survivalova oraz jak budować szałasy. Po kolacji udaliśmy się na imprezę na Poziomie X, podczas której dużo tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Czekamy na kolejne przygody!

Summer Challenge, grupa Pani Kamili Ch.
Wesołe zajęcia Ale Cyrk! wprawiły nas rano w dobry humor. Staraliśmy się opanować jazdę nietypowym rowerem, to było wyzwanie. Przeszliśmy też trening chodzenia na szczudłach, więc spokojnie możemy już nazwać się prawdziwymi cyrkowcami. Następnie na plaży graliśmy w karty i czytaliśmy książki, a część z nas zdecydowała się na kąpiel w jeziorze. Seans w kinie gwiezdnym umilił nam czas przed obiadem. Na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów obejrzeliśmy trójwymiarowy film przygodowo-edukacyjny „Magiczny Glob”. Po obiedzie czekała nas kolejna wyprawa na jezioro, tym razem na jednoosobowych kajakach sit on top. Urządziliśmy nawet mini regaty. Potem urządziliśmy sobie turniej gier planszowych, takich jak kalambury i jenga. Wieczorem podczas niesamowitej imprezy na Poziomie X bawiliśmy się w rytm największych hitów.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Ch.
Wtorek rozpoczęliśmy od udania się na plażę, następnie wybraliśmy się z oficerem tajności do Strefy UFO, po wizycie w której już nikt z nas nie miał wątpliwości co do istnienia kosmitów! Spędzaliśmy też wspólnie czas podczas gier w siatkówkę, piłkę nożną oraz w koszykówkę. Po obiedzie rozpoczęła się zacięta rywalizacja podczas walk sumo, przy której było wiele śmiechów i radości. Również dziś mieliśmy okazję świetnie się bawić przy grach integracyjnych, a na koniec dnia odbyła się długo wyczekiwana impreza na Poziomie X.

Summer Challenge, grupa Pani Agaty G.
Po śniadaniu zostaliśmy podzieleni na grupy i zagraliśmy w różne planszówki, do których potrzebna jest umiejętność strategicznego myślenia. Następnie zagraliśmy w ziemniaka. Potem wszyscy razem graliśmy w mafię w miasteczku. Po obiedzie zostaliśmy wyposażeni w gumowe lance, ubrani w kaski ochronne i rywalizowaliśmy na specjalnej macie, starając się strącić wzajemnie z podestów. Potem rozegraliśmy mecz siatkówki. Po kolacji odbyła się impreza na Poziomie X, na której wszyscy razem tańczyliśmy.

Summer Challenge, grupa Pani Mileny K.
Dzień zaczęliśmy od śniadania. Następnie udaliśmy się na eurobungee. Skakaliśmy na wielkich trampolinach, przypięci na sprężynujących linach. Mogliśmy dzięki temu wyskoczyć bardzo wysoko. Następnie czteroosobowymi rowerami wodnymi pływaliśmy po jeziorze. Jeszcze przed obiadem, na zajęciach cyrkowych, uczyliśmy się chodzić na szczudłach i jeździć nietypowym rowerem. Po obiedzie plażowaliśmy. Następnie część z nas udała się na fakultety - jazdę segwayem i gry na wirtualnym dywanie, a część integrowała się z kolonistami w innych grupach. Na koniec dnia mieliśmy imprezę na Poziomie X, podczas której dużo śpiewaliśmy i tańczyliśmy.

Summer Challenge, grupa Pani Anny N.
Kolejny dzień pełen emocji za nami! Pierwszą atrakcją była wyprawa dwuosobowymi kajakami po jeziorze Łęsk. Następnie przechodziliśmy przez park linowy na dwóch poziomach trudności. W naszym dniu nie zabrakło też plażowania. Na koniec dnia odbyła się impreza taneczna na Poziomie X. To była świetna zabawa! Nie możemy się doczekać jutrzejszych atrakcji!

Summer Challenge, grupa Pani Kamili W.
Dzień rozpoczęłyśmy od spaceru leśnymi dróżkami do pobliskiej miejscowości oraz przejścia leśną ścieżką edukacyjną, podczas których zdobywałyśmy ciekawe informacje o lesie. Po obiedzie wzięłyśmy udział w zajęciach z waterballem, czyli próbowałyśmy utrzymać równowagę, będąc w środku dużej, dmuchanej kuli umieszczonej na wodzie. Potem wzięłyśmy udział w walkach gladiatorów. Wyposażone w gumowe lance rywalizowałyśmy na specjalnej macie, próbując stracić się wzajemnie z podestów. Natomiast wieczór spędziłyśmy na niesamowitej imprezie na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Oliwii S.
Wtorek rozpoczęliśmy od zajęć na parku linowym. Prawie wszyscy z nas przeszli dwie trasy. Chętnie powtórzylibyśmy te zajęcia. Następnie udaliśmy się na pole paintballowe. Rozegraliśmy turniej drużynowy. Przed obiadem stoczyliśmy pojedynek Archery Challenge. Jak na pierwszy raz, bardzo dobrze nam się udało go rozegrać. Pod koniec dnia mieliśmy wystrzałową imprezę taneczną na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Wtorkowy poranek rozpoczęłyśmy od przeprawy smoczą łodzią po jeziorze Łęsk. W rytm dźwięków wybijanych na bębnie płynęłyśmy podziwiając niesamowite widoki. Następnie udałyśmy się na ściankę wspinaczkową, gdzie pokonywałyśmy cztery poziomy trudności, wspinając się na sam szczyt i pokonując swoje rekordy. Potem poszłyśmy sprawdzić, jak się czuje kosmonauta podczas startu rakiety kosmicznej, kręcąc się na żyroskopie. Po obiedzie na strzelnicy paintballowej strzelałyśmy kulkami z farbą do tarcz i stoczyłyśmy turniej o tytuł najlepszego strzelca. A po kolacji odbyła się impreza na Poziomie X. W rytm naszych ulubionych hitów śpiewałyśmy i tańczyłyśmy, świetnie się bawiąc.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż