RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus I (01.07-11.07.2012)


Dzień 3 - Zaklinamy pogodę i kontynuujemy przygodę!

Dodany: 2012.07.03
Komentarze: 3
Zdjęcia: 30
Wideo: 1

Oj ta pogoda to nas straszy!! Budzimy się, a tu deszcz i jakieś grzmoty… ale mamy już na nią tajny sposób. Jak tylko opuszczamy pokoje, to przestaje padać i wychodzi słoneczko :-D
Grupy: Aktywne Wakacje, Can You Dance, Hannah Montana i Super Misja Specjalna wyjechały na drugą turę wycieczki trasą Mikołajki-Gierłoż-Święta Lipka. Koloniści zobaczyli Wilczy Szaniec, zwiedzili bazylikę w Św. Lipce oraz przeżyli prawdziwe szaleństwo w parku wodnym „Tropikana”.
Chłopcy i dziewczynki z Turbo Przygody po śniadaniu odbyli zajęcia prowadzone przez plastyka, który opowiedział im o sposobach projektowania modeli seryjnych, a zwłaszcza samochodów sportowych, a następnie wykonali własne projekty. Najlepszą pracę przedstawił Arek Grzywaczyk. Następnie udoskonalali umiejętności jazdy na quadach, najlepszą techniką wykazali się: Szymon Wincencik i Maksymilian Wysocki. Super Misja Specjalna, która została na ośrodku, po śniadaniu rozegrała grę „Poszukiwanie Skarbów”, a następnie wszyscy integrowali się podczas Pakietu Super Integracyjnego ;-) Niesamowite wrażenie na kolonistach wywarła nauka jazdy na quadach pod czujnym okiem instruktora.
Uczestnikom Aktywnych Wakacji na porannych zajęciach najbardziej podobały się wspinaczki na skrzynkach. Najwyższe wieże zbudowali bracia - Maciej oraz Mateusz Starostecki. Mateusz z 18 skrzynek, a starszy brat Maciej pobił rekord i wspiął się na 19 ;-) Brawo! Uczestnicy Aktywnych Wakacji o poranku, na rozgrzewkę, wspinali się na skrzynki. Po południu, podczas plażowania pod okiem ratownika, koloniści rozegrali w jeziorze mecz siatkówki Dziewczyny z Fabryki Gwiazd podczas zajęć z aerobiku połączonego z nauką tańca wyginały się jak sprężynki :-D Dlatego po południu podczas karaoke mogły zgodnie z prawdą zaśpiewać: "wyginam śmiało ciało…" :-D
Obóz Paintballowy rozegrał dziś swój własny turniej „Euro”. Następnie przeszli trening snajperski na specjalnie przygotowanej strzelnicy. Po południu rozegrali kilka gier na polu paintballowym, najlepszymi snajperami zostali: Maciek Magnowski i Kamil Rudolf. Musimy bardzo pochwalić naszych paintballowców, ich dyscyplinę w sprzątaniu i utrzymywaniu czystości, gdyż osiągają najwyższe noty -nasze czyściochy :-D
Ekstremalne Wakacje i Kulko-Odporni, mimo burzy, rozpoczęli dzień w dobrych humorach. Podczas zajęć interpersonalnych dowiedzieli się jakie są dobre i złe strony ich osobowości. Po obiedzie wybrali się do lasu, aby poznać tajniki kamuflażu i zasady poruszania się w terenie. Wieczorem przeżyli czyste szaleństwo na torze quadowym!
Nasi mali Jedi z Gwiezdnych Wojen spotkali się z wielkim mistrzem Yoda, w klimacie spokoju i opanowania. Warsztaty opierały się na wykonywaniu ćwiczeń jogi. Nasze maluchy były tak zrelaksowane, że po pewnym czasie zaczęły im się kleić oczka do snu :-P Następnie wyruszyli do lasu i wraz z instruktorem budowali Wioske Ewoków! Nasi mali Jedi doświadczyli dziś również sztuki lewitacji podczas zajęć linowych.
Na obiad wcinaliśmy dziś ogórkową i kotlety mielone z pysznymi buraczkami ;-D Mniam!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 3

Pokaż

Mariusz
Dodany: 2012.07.05 13:56

Prosze o pokazanie jak się bawią chłopcy z Akademi młodych agentów.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.07.05 15:36

Prosimy o wyrozumiałość. Staramy się fotografować jak największą ilość dzieci i na bieżąco spełniać Państwa prośby. Zachęcamy do śledzenia dalszych wpisów.

kaśka
Dodany: 2012.07.04 10:25

A gdzie są dziewczynki z Hanki Montanki bo ani na zdjęciach ani w filmie nie widać ich.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.07.04 10:39

Prosimy o cierpliwość. Staramy się fotografować jak największą ilość dzieci. Grupy mają często zajęcia poza terenem ośrodka, wyjeżdżają na wycieczki - stąd opóźnienia w relacjach odnośnie określonych form. Zachęcamy do śledzenia kolejnych wpisów.

Marta
Dodany: 2012.07.04 09:09

Chłopcy z Turbo Przygody po śniadaniu odbyli zajęcia prowadzone przez plastyka - a co robiły dziewczynki?

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.07.04 09:28

Do tekstu wkradł się chochlik - oczywiście dziewczynki również uczestniczyły w tych zajęciach! Za błąd przepraszamy i jednocześnie zapraszamy do lektury poprawionego tekstu.


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.