RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus I (01.07-11.07.2012)


Dzień 4 - Uciechy za uśmiechy, uśmiechy za uciechy

Dodany: 2012.07.04
Komentarze: 1
Zdjęcia: 30
Wideo: 1

Taka zasada obowiązuje w naszym ośrodku ;-P W jej realizacji pomogły nam promyczki słońca, które namalowały dziś o poranku uśmiechy na naszych twarzach. Utrzymały się oczywiście przez cały dzień, ponieważ nie brakowało rozrywek, a pogoda nam dopisywała.
Dziś na trzecią turę wycieczki trasą Mikołajki-Gierłoż-Święta Lipka wyruszyły grupy: Super Misja Specjalna, Turbo Przygoda, Fabryka Gwiazd, Akademia Młodego Agenta, Obóz Paintballowy, Ekstremalne Wakacje i Kulko-Odporni ;-)
A my na ośrodku realizowaliśmy Pakiet Super Aktywny i część Pakietu Super Aktywnego Plus. Nasi Kulkowicze jeździli na segway’u - dwuśladowym pojeździe elektrycznym, który sam utrzymuje równowagę. Zorbing, który polega na toczeniu się w kuli sferycznej, dał naszym kolonistom możliwość poczucia się jak astronauci na orbicie. Jazda na quadach to prawdziwy deszcz emocji, adrenaliny i niezapomniane przeżycie ;-)
Uczestnicy Obozu z Warsztatów po śniadaniu bawili się w poszukiwaczy skarbów przy wykorzystaniu wykrywaczy metalu. Następnie uczestnicy wykonali maski z odlewów gipsowych ;-)
Can You Dance szalało dziś na sali dyskotekowej Cool CLUB. Zajęcia zaczęły się od części teoretycznej, na której kolonistki nabyły wiedzę z zakresu tańca współczesnego. Następnie dziewczynki wspólnie z instruktorką uczyły się choreografii. Najbardziej zaangażowaną uczestniczką była Ula Sołtykowska.
Super Misja Specjalna - nasza mała brygada - uczyła się dziś budować szałasy, ponieważ misja specjalna wymaga czasem umiejętności budowania schronienia w najmniej oczekiwanym momencie. Następnie tajni agenci przeszli specjalne szkolenie quadowe, by umieć przemieszczać się z niebywałą prędkością podczas tajnych misji.
Nasi mali Jedi z Gwiezdnych Wojen, odbyli dziś wyjątkowy pojedynek - starcie gwiezdnych wojowników na macie sumo. Następnie gwiezdni wojownicy wyruszyli do tajemniczego lasu, by budować wioski Ewoków. Uczestnicy Aktywnych Wakacji przełamywali dziś wewnętrzny strach przed wysokością. Dla większości uczestników wspinaczka po parku linowym okazała się prawdziwym wyzwaniem. Największą bohaterką okazała się Zuzanna Jasińska – najpierw bała się wejść po drabinie, a później przeszła całą trasę. Rewelacyjnie pokazali się również: Sebastian Michalak i Kasia Olbryś. Po obiedzie grupa miała przejażdżki quadem. Dziewczynki Edyta i Weronika były naprawdę dobre w jeździe, ale reszta grupy radziła sobie równie dobrze, a najważniejsze jest to, że wszyscy świetnie się bawili.
Dziewczyny z Hannah Montana zaraz po śniadaniu zostały pochłonięte przez zajęcia z makijażu. Dziewczynki poznały kolejne etapy nakładania make-up’u oraz stosowały w praktyce poznane zasady robienia prawdziwego makijażu. Zabawa była przednia. Po luźnych zajęciach przyszedł czas na nieco wysiłku. Dzieci spożytkowały swoją energię na aerobowych zajęciach, które wzmocniły ich kondycję. Wieczorem wszyscy szaleliśmy na wspólnej dyskotece i co chwile było słychać: „na, na, na, na dobry DJ tutaj gra”. Po obiedzie uczestniczki udały się na zajęcia z charakteryzacji.
Na obiad wcinaliśmy dziś zupę neapolitańską i gołąbki w sosie pomidorowym.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

Alicja
Dodany: 2012.07.05 14:48

Jest mały mankament tych kolonii brak papieru toaletowego

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.07.05 15:36

Informacja zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym, jednak prosimy o kierowanie uwag i spostrzeżeń niedotyczących działania relacji bezpośrednio do ośrodka - skróci to czas reakcji obsługi.


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.