RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus III (23.07-02.08.2012)


Dzień 5 - Relaks na plaży i atrakcji moc

Dodany: 2012.07.27
Komentarze: 1
Zdjęcia: 32
Wideo: 1

Kolejny bardzo ciepły dzień! Bez wiatru i opadów. Może to i dziwne, ale chcemy, żeby spadł deszcz!
Dzisiejszy dzień Hannah Montana był pełen kreatywności. Dziewczynki dokończyły swoje modowe projekty, a następnie wzięły udział w konkursie plastycznym, podczas którego przedstawiały ulubione miejsce ze swojego rodzinnego miasta.
Nasi Padawani z Gwiezdnych Wojen są już w połowie szkolenia. Podczas spaceru po lesie trenowali sztukę koncentracji. Wieczorem rozpalając ognisko, mogli sprawdzić swoje umiejętności zdobyte podczas warsztatów survivalowych.
Uczestnicy Turbo Przygody udoskonalali dziś swoją technikę jazdy na quadach. Trzeba przyznać, że wychodzi im to coraz lepiej!
Dziewczynki z Fabryki Gwiazd rozpoczęły dzień od kąpieli i plażowania. Zachwycone pogodą beztrosko relaksowały się na słońcu. Nie zapomniały jednak, jak ważny jest w życiu każdej gwiazdy wysiłek fizyczny, więc ruszyły szybkim krokiem na długi spacer po lesie.
Po śniadaniu Obóz z Warsztatami i Aktywne Wakacje brały udział w zajęciach integracyjnych z innymi grupami kolonii. Zabawa w „grę francuską” pozwoliła uczestnikom poznać innych kolonistów oraz kadrę pracującą na ośrodku.
Dziewczynki z Can You Dance po śniadaniu leniuchowały na plaży, by zebrać siły na kolejne warsztaty taneczne, podczas których poznały nowe kroki.
Uczestnicy Super Misji Specjalnej podczas zajęć z orienteeringu nabyli umiejętności potrzebne każdemu tajnemu agentowi. Zaznajomili się z czytaniem map, obsługą kompasu oraz dowiedzieli się, jakie zalety ma GPS.
Paintballowcy opanowali dziś do perfekcji sztukę survivalu. Na zajęciach nauczyli się budować szałasy oraz poznali podstawowe stosy ogniskowe.
Koloniści z Akademii Młodego Agenta odwiedzili dziś Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Dzieci oglądały broń na strzelnicy, salę do ćwiczeń oraz nowoczesną bibliotekę. Największe emocje wzbudziła oczywiście strzelnica. Następnie udali się do pobliskiej Komendy, by zobaczyć, jak pracują policjanci na konkretnych stanowiskach.
Ekstremalni i Kulko-Odporni zaraz po śniadaniu ruszyli na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Na koniec trasy czekał na nich „chrzest kajakowicza” i widowiskowy skok do wody.
Na obiad wcinaliśmy dziś zupę jarzynową i rybę w chrupiącej panierce z buraczkami.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

M@M@
Dodany: 2012.07.29 12:00

dzisiejsza sesja zdjęciowa super kolorowa i słoneczna !


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.