RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus IV (03.08-13.08.2012)


Dzień 3 - Atrakcji moc

Dodany: 2012.08.05
Komentarze: 10
Zdjęcia: 32
Wideo: 1

Zaraz po śniadaniu na wycieczkę trasą- Mikołajki-Gierłoż-Święta Lipka wyruszyły: Gwiezdne Wojny, Obóz z Warsztatami, Akademia Młodego Agenta, Can You Dance i Hannah Montana.
Grupa Aktywnych Wakacji rozpoczęła dzień od jazdy na quadach. Męska część grupy nie mogła się nimi nacieszyć, a dziewczynki głośno się śmiały. Następnie przeżyli rozgrywkę na wysokim poziomie, czyli przejście po parku linowym.
Dziewczynki z Fabryki Gwiazd uczestniczyły w zajęciach, które dotyczyły zasad prawidłowego odżywiania się. Poznały również fakty i mity na temat odchudzania. Kolonistki wykazały się dużą wiedzą na ten temat.
Uczestnicy Super Misji Specjalnej po śniadaniu udali się na most linowy, a następnie podzielni na grupy budowali tratwy. Okazało się, że to zadanie sprawiło im dużo frajdy. Następnie wszyscy jeździli na quadach.
Po porannych porządkach Paintballowcy udali się na zajęcia z orienteeringu. Uczestnicy zapoznali się z możliwościami jednego z najnowocześniejszych GPSów. Następnie w celu podniesienia bezpieczeństwa na polu paintballowym, jedna z grup grała w „Memory”, związane z regulaminem gry. Następnie uczestnicy pokonywali swój lęk wysokości na moście linowym.
Prawdziwi Herosi oprócz tężyzny fizycznej, szybkości i zręczności muszą dbać o rozwój duchowy. Muza Talia (grecka muza komedii) przeniosła uczestników w magiczny świat mitologii. Teatr, a co z nim najbardziej związane - mowa, dykcja i kostiumy - zafascynowały naszych Herosów. Muza Talia przekazała ich w ręce Prometeusza, który nauczył kolonistów wzniecać ogień oraz prawidłowo stawiać różne stosy ogniskowe. Herosi mieli misję specjalną - zaginął Piorun. Tylko oni byli w stanie go odnaleźć. Po słownych potyczkach zadanie zostało wykonane. Piorun odnaleziono.
Ekstremalni rozpoczęli dzień od zajęć z survivalu podczas, których uczestnikom udało się zbudować profesjonalne szałasy. Po obiedzie odbyły się zajęcia na quadach podczas, których koloniści dowiedzieli się jak zbudowane są czterokołowce oraz jak emocjonująca może być na nich jazda.
Kulko-Odporni rozpoczęli dzień od zajęć z terenoznawstwa, podczas których poznali zasady działania GPS. Nauczyli się wyznaczać azymuty za pomocą kompasu, a następnie sprawdzili tę wiedzę podczas biegu na orientację.
Uczestnicy Turbo Przygody po śniadaniu udali się na plażę, gdzie rozegrali grę, dzięki której wszyscy znają już dobrze swoje imiona. Przed obiadem odbyły się kolejne zajęcia survivalu, na których Kulkowicze nauczyli się sztuki kamuflażu.
Pogody można nam zazdrościć - bezchmurne niebo, piękne słoneczko w ciągu dnia i ciepły wieczór.
Na obiad jedliśmy dziś zupę neapolitańską i gołąbki w sosie pomidorowym.
Dzień zakończyliśmy dyskoteką w Cool CLUB. Na ten punkt programu z niecierpliwością czekali wszyscy koloniści!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 10

Pokaż

Asia
Dodany: 2012.08.23 10:19

No i nareszcie ja się doczekałam Adasia na pierwszym zdjęciu :) Już nie mogę sie doczekać, tęsknię :)

Mama Nika
Dodany: 2012.08.07 19:22

Pozdrawiam chłopaków z Białegostoku Nikodema Adriana oraz Olka życzę dobrej zabawy trzymajcie się chłopaki wielkie buziaki - mama Nikodema. :) pozdrawiam wszystkich uczestników i Wychowawców pa

Ewa
Dodany: 2012.08.07 06:58

Mój syn odezwał się pierwszy raz dopiero wczoraj. Skomentował, że nie ma czasu ze mną rozmawiać bo tyle tutaj do robienia. Jest bardzo zadowolony.

Kate
Dodany: 2012.08.06 22:13

Poproszę o więcej zdjęć herosów!

Iza
Dodany: 2012.08.06 21:51

Kochani organizatorzy bardzo prosze o przekazywanie wieczorem lub rano dzieciom informacji o tym jakie zajęcia będą w danym dniu. Chodzi o wczesniejsze przygotowanie ubrań np. na zajęcia w lesie itp ( gdzie odziez moze sie zniszczyć ) z góry dziekuje Pozdrawiam

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.08.07 08:29

Osoby odpowiedzialne zostaną poinformowane. Prosimy jednak uwagi niedotyczące pracy relacji kierować bezpośrednio do obsługi ośrodka. Pozwoli to na szybsze podjęcie właściwych działań.

Beata
Dodany: 2012.08.06 15:04

Moja córka jest w grupie Hannah Montana i jest bardzo zadowolona.Dzieciaki się nie nudzą .Kolonie fajnie zorganizowane.Pozdrowienia dla p. Natalii-opiekunki grupy i całej kadry.Rodzice Natalki:)

Mama
Dodany: 2012.08.06 13:04

Pozdrowienia dla Antosia,Marcela i Szymona chłopaków z Gwiezdnych Wojen .Bawcie się dobrze chłopaki

Ewa
Dodany: 2012.08.06 11:02

Bardzo fajne kolonie, córka dobrze się bawi i ma wiele nowych koleżanek. Życzymy dalszej pięknej pogody i wielu wrażeń - rodzice Izy.

mama
Dodany: 2012.08.06 11:00

Prosze o zdjecia z wyciecyki grupy Gwiezdnych Wojen - pokazujcie ich więcej a nie tylko na kocyku.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.08.06 12:52

Staramy się robić dzieciom jak najwięcej różnorodnych zdjęć. Prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie zdjęcia będą dostępne w ciągu 14 dni po zakończeniu turnusu w galerii.

Mama
Dodany: 2012.08.06 10:18

Napisaliście że grupa Hannah Montana wyruszyła na wycieczkę a pokazujecie że brała kapiel w jeziorze i malowała tatuaże , jutro mam nadzieję że zobaczę choć jedno zdjęcie z basenu w Mikołajkach.Poślizg 2- dniowy ale dobre i to :)

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.08.06 12:54

Dzieci na wycieczkach są większość dnia, jednak poranki i popołudnia/wieczory spędzają w ośrodku. Zdjęcia z wycieczek będą dostępne w ciągu 14 dni po zakończeniu turnusu w galerii.


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.