RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus V (14.08-24.08.2012)


Dzień 3 - Grunt to dobrze się bawić

Dodany: 2012.08.16
Komentarze: 0
Zdjęcia: 69
Wideo: 1

Pogoda u nas różna - raz świeci słoneczko, a za chwile przychodzą chmurki, ale na szczęście nie pada i wszystkie zajęcia odbywają się planowo.
Dzisiaj dzieci z grupy Aktywne Wakacje, Obóz Paintballowy Kulko- Odporni i Extremalne Wakacje zaraz po śniadaniu wyruszyły na wycieczkę trasą Mikołajki-Gierłoż-Święta Lipka .
Nasza grupa warsztatowa miała mnóstwo zajęć – rano odbyły się zajęcia z samoobrony, na których dzieci poznały jej tajniki. Pózniej miały warsztat survivalowy, dzięki któremu dowiedzały się jak przetrwać w lesie, rozpalić ognisko czy dobrze zakamuflować się, dzieci podczas zajęć wykazały się dużą pomysłowością.
Gwiezdne Wojny odbyły dzisiaj spotkanie z Yodą - nauczyły się bardzo trudnej rzeczy jaką jest sztuka koncentracji. Kolejnym wyzwaniem jakie czekało na naszych jedi to wyjątkowy pojedynek. Stoczyli starcie gwiezdnych wojowników na macie sumo. Kolejnym zadaniem było wcielenie się w małych budowniczych i zbudowanie wioski Ewoków. Najlepsze schronienie wykonali Kubiak Sebastian, Kurant Adrian i Macieszko Zuzia.
Fabryka Gwiazd miała dzisiaj zajęcia z podstaw kosmetyki. Dziewczynki poznały rodzaje cer i zasady odpowiedniego doboru kosmetyków, po południu natomiast spalały swoje kalorie na aerobiku połączonym z nauką tańca disco .
Super Misja Specjalna miała dzisiaj zajęcia, na których mogła wykazać się umiejętnościami takimi jak koncentracja, skupienie czy zachowanie zimnej krwi, ponieważ każdy kolonista wchodził na plastikową wieżę ze skrzynek. Póznej nasza brygada specjalna miała wyprawę kajakową po jeziorze Łęsk, było to dla nich nie lada zadanie, gdyż muszą być czujni, mieć oczy dookoła głowy i uważnie słuchać tego, co mówi ratownik.
Natomiast Akademia młodego agenta ćwiczyła umiejętnosć strzelania z łuków i wiatrówek. Każdy nieustraszony agent musi być przecież mistrzem w strzelaniu. Kolejną ważną rzeczą, jakiej nauczyli się dzisiaj to zasady udzielania pierwszej pomocy, jest to jedna z ważniejszych umiejetności. Każdą zdobytą informację przetestowali w praktyce.
Grupa Can You Dance miała dzisiaj zajęcia z cheerleadingu. Na początku trochę teorii, następnie praktyka. Tancerki świetnie sobie radziły z nowym układem i chętnie ćwiczyły.
Nasze małe gwiazdy podczas warsztatów z charakteryzacji tworzyły profesjonalne makijaże stylizowane na Hannah Montana. Każda prawdziwa fanka Hannah Montana chciałaby wyglądać, jak jej bohaterka, lub przynajmniej być do niej podobna.
Nasi rajdowcy z Turbo Przygody zaraz po śniadaniu wybrali się na upragnione zajęcia z Quadów - poznali budowę sprzętu oraz tajniki prowadzenia tej niezwykłej maszyny. Stali się dzisiaj projektantami wymarzonych samochodów, wykazali się niezwykła kreatywnością, wśród nowoczesnych ciężarówek powstały także samochody fryzjerskie dla psów czy też samochód Flinstona.
Grupa Herosów zaczęła dzisiejszy dzień od Starcia Herosów w grze terenowej- paintball. Nastepnie poszli na specjalnie przygotowany tor dla wyścigów rydwanami – quadami. Celność, spryt i sokoli wzrok to cechy, które szlifowali podczas warsztatów łuczniczych. Sam Chejron mógłby być dumny z naszych Herosów, łuki nie sprawiły im najmniejszych problemów.
Na obiad wcinaliśmy dziś zupę neapolitańską i gołąbki w sosie pomidorowym. Po kolacji wszystkie grupy spotkały się na dyskotekowym szaleństwie w Cool CLUB.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.