RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2022

Turnus VI (19.08-29.08.2022)


Dzień 3 - Aktywna i wesoła niedziela

Dodany: 2022.08.21
Komentarze: 0
Zdjęcia: 789
Wideo: 1

33 Przygody, grupa Pani Anny Z.
Dzisiaj nauczyliśmy się wielu tańców animacyjnych i integrowaliśmy się na świeżym powietrzu. Uczyliśmy się jeździć quadem i pokonywaliśmy, jako kierowcy, wymagający tor. Następnie jeździliśmy dwukołowymi pojazdami, czyli segwayami. Po obiedzie pływaliśmy pojedynczymi kajakami sit on top po jeziorze Łęsk. Byliśmy dziś również w lesie, gdzie wzięliśmy udział w podchodach i rozwiązywaliśmy zadania pozostawione przez naszych kolegów i koleżanki. Wieczorem wykorzystaliśmy nowo zdobyte umiejętności i tańczyliśmy podczas dyskoteki.

33 Przygody, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od wejścia na ściankę wspinaczkową o czterech poziomach trudności. Każdy z nas mógł spróbować swoich sił na jednej z wybranej przez siebie. Następnie poznaliśmy gry z różnych zakątków świata, takie jak molkky, bule oraz kubb. Wybraliśmy się dziś na wyprawę kajakami sit on top po jeziorze Łęsk. Bawiliśmy się w mafię, graliśmy w badmintona oraz piłkę nożną. Zagraliśmy dziś również w podchody. Podzieleni na dwie grupy chowaliśmy kartki z zadaniami, które następnie druga grupa wykonywała. Wieczorem odbyła się dyskoteka w Cool Clubie, podczas której tańczyliśmy, bawiliśmy się oraz poznawaliśmy nowych kolegów i koleżanki. Był to bardzo aktywny i wesoły dzień.

Adrenalina, grupa Pani Julii O.
Kolejny dzień przygód na kolonii w Kulce rozpoczęliśmy od Archery Challenge, czyli pojedynku łuczników. Po emocjonującej rozgrywce udaliśmy się nad jezioro, gdzie doskonaliliśmy techniki pływackie i wspólnie pływaliśmy. Następnie graliśmy w gry ruchowe, a potem odbyliśmy trening kosmonautów w symulatorze lotów kosmicznych - żyroskopie. Przed kolacją w specjalnych strojach stoczyliśmy walki sumo. Nasz dzień zakończyliśmy imprezą w kulkowej hali koncertowej.

Adrenalina, grupa Pani Magdaleny B.
Piękną niedzielę przywitaliśmy poranną rywalizacją sportową. Była nią walka gladiatorów. Stoczyliśmy podczas niej serię pojedynków w systemie pucharowym. Świetnie się przy tym bawiliśmy. Następnie udaliśmy się na kąpielisko, na którym przeszliśmy kurs doskonalenia technik pływania. Później graliśmy w gry rozwijające zręczność i refleks. Kolejnymi zajęciami była Enigma, na której zapoznaliśmy się z różnymi sposobami szyfrowania wiadomości. Dzięki nabytej podczas części teoretycznej wiedzy zagraliśmy w grę terenową. Następnie udaliśmy się na zajęcia z technik strzeleckich. Tam też uczestniczyliśmy w konkursie łuczniczym. Ależ to były emocje! Ostatnią atrakcją tego dnia była dyskoteka w naszym Cool Clubie. To było świetne zakończenie dnia.

Adrenalina, grupa Pani Roksany P.
Uderzenie w gong rozpoczyna walkę sumo, a my właśnie takimi zajęciami wystartowaliśmy z samego rana. Zawalczyliśmy w specjalnych strojach i wyłoniliśmy zwycięzcę. Skorzystaliśmy z pięknej pogody i popluskaliśmy się w jeziorze, a potem nauczyliśmy się nowej gry Ninja. Seans w gwiezdnym kinie zachwycił nas i spowodował, że uwierzyliśmy, że znajdujemy się w centrum akcji wyświetlanej historii. Gra terenowa Tajna Misja sprawiła, że mogliśmy poczuć się jak prawdziwi agenci. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X!

BFF, grupa Pani Aleksandry Ch.
Niedzielę spędziłyśmy bardzo przyjemnie. Zajęcia rozpoczęłyśmy od karaoke, na którym świetnie się bawiłyśmy. Następnie wybrałyśmy się na rowerki wodne. Czas minął nam szybko i przyjemnie. Po obiedzie postanowiłyśmy potańczyć. Wykonałyśmy znane tance takie jak skrzypek, belgijka i wiele innych. Przed kolacją przeszłyśmy szkolenie na żyroskopie, dzięki któremu mogłyśmy poczuć się jak podczas startu rakiety kosmicznej. Na koniec dnia odbyła się impreza na Poziomie X.

Gry i Zabawy, grupa Pani Anny M.
Trzeci dzień kolonii już za nami. Po śniadaniu i posprzątaniu swoich pokoi wybraliśmy się na park linowy, w którym pokonaliśmy dwie trasy. Później graliśmy w piłkę na opak, podczas której mieliśmy na sobie spódnice utrudniające śledzenie piłki. Mieliśmy też zajęcia artystyczne, na których rysowaliśmy laurki dla rodziców. Po obiedzie braliśmy udział w zajęciach tanecznych, graliśmy w gry karciane i w siatkówkę. Później spróbowaliśmy swoich sił w jeździe segwayem. Po pysznej kolacji wyszykowaliśmy się na dyskotekę, w czasie której szaleliśmy na parkiecie. Nie możemy się już doczekać jutrzejszych atrakcji.

Harry Potter, grupa Pani Aleksandry Ch.
Kolejny dzień w Hogwarcie rozpoczęliśmy od tanecznej rozgrzewki. Następnie udaliśmy się do lasu w poszukiwaniu wymarzonej miotły dla każdego z nas. Po odnalezieniu wspaniałego nimbusa odbyliśmy lekcje wróżbiarstwa: wróżyliśmy z ręki oraz fusów od herbaty. Po obiedzie zagraliśmy w grę terenową o nazwie Komnata Tajemnic. Zwycięstwo zdobył dom Ravenclaw. Próbowaliśmy swoich magicznych sił w kajakarstwie i okazało się, że w tym również jesteśmy wybitnymi magami. Na koniec dnia udaliśmy się do Wielkiej Sali na dyskotekę.

Harry Potter, grupa Pani Angeliki P.
Dzień trzeci zleciał zanim zdążyłyśmy powiedzieć „alohomora”! Najpierw nauczyłyśmy się pleść bransoletki, które są identyfikatorami naszych domów. Następnie wykonałyśmy najnowszy model czarodziejskiej miotły Nimbus 2022 oraz odbyła się lekcja wróżbiarstwa, na której uczyłyśmy się chiromancji, wróżenia z dłoni, Wróżyłyśmy także z fusów herbaty. Po obiedzie spotkałyśmy Jęczącą Martę i pokonałyśmy bazyliszka w czasie gry terenowej o nazwie Komnata Tajemnic. Oprócz tego grałyśmy w sztandary i berka, a wieczorem bawiłyśmy się na dyskotece w klimatycznym Cool Clubie!

Harry Potter, grupa Pani Zuzanny L.
Kolejny magiczny dzień za nami. Poranek rozpoczęłyśmy tanecznym krokiem. Następnie wybrałyśmy się do lasu, gdzie odbył się konkurs Nimbus 2022, podczas którego wykonałyśmy własne magiczne miotły. Potem wzięłyśmy udział w lekcji eksperymentów z profesorem Severusem Snape’em. Po południu wzięłyśmy udział w grze Komnata Tajemnic, w trakcie której pokonałyśmy bazyliszka. Nasz dzień zakończył się zabawą na dyskotece. Codziennie odkrywamy Hogwart.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Natalii P.
Niedzielę zaczęliśmy od wirtualnych dywanów, na których aktywnie mogliśmy pograć w różne gry oraz quizy. Następnie zagraliśmy w laserowy paintball. Świetnie się bawiliśmy. Kolejną atrakcją był symulator lotów kosmicznych, na którym mogliśmy się poczuć jak podczas startu rakiety. Następnie mieliśmy zajęcia, na których wyobrażaliśmy sobie kultury wszechświata oraz malowaliśmy wymyślone światy. Przed kolacją zobaczyliśmy dostępną nielicznym tajną Strefę UFO, w której m.in. zwiedziliśmy Laboratorium. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Olgi Dz.
Kolejny bardzo ciekawy dzień w Kulce już za nami. Rozpoczęliśmy go od starcia na laserowym paintballu. Następnie udaliśmy się na zajęcia, na których daliśmy upust naszej wyobraźni. Robiliśmy na nich przypinki, które projektowaliśmy całkowicie sami. Później poszliśmy na zajęcia, na których chodziliśmy po wodzie w szczelnie zamkniętej kuli. Po obiedzie natomiast zwiedziliśmy Strefę UFO. Weszliśmy do spodka kosmicznego, obejrzeliśmy materiał na temat UFO oraz poznaliśmy Yazruma, który dawno temu wylądował na terenie Kulki. Przed kolacją wypłynęliśmy kajakami na jezioro Łęsk, a wieczorem poszliśmy na dyskotekę. To był bardzo interesujący i aktywny dzień.

Kulka Party, grupa Pani Oliwii M.
Kolejny dzień kolonii rozpoczęłyśmy wspólnymi tańcami, aby rozbudzić się przed nowym dniem. Uczyłyśmy się układów do różnych piosenek. Następnie udałyśmy się na plażę. Szkoda by było nie skorzystać z tak pięknej pogody. Kąpałyśmy się w jeziorze, opalałyśmy i grałyśmy w karty. Po chwili relaksu próbowałyśmy jazdy quadem na torze off-roadowym. Każda z nas miała możliwość poprowadzić pojazd samodzielnie. Po obiedzie grałyśmy wspólnie w grę mafia, a później każda z nas przygotowywała dla siebie znaczki, czyli spersonalizowane przypinki z własnymi rysunkami. Wieczorem odbyła się pierwsza impreza na Poziomie X. Było cudownie. Wszystkie się wybawiłyśmy, a następnie udałyśmy się do pokoi, aby wypocząć przed następnym dniem pełnym wrażeń.

Obóz Herosów, grupa Pani Agaty G.
Po śniadaniu, mając do dyspozycji koraliki, żyłkę oraz zestawy do tworzenia kolczyków, wykonałyśmy biżuterię. Następnie zagrałyśmy w mafię i w czółko. Potem udałyśmy się na wyprawę dwuosobowymi kajakami po jeziorze Łęsk. Po obiedzie zagrałyśmy w ziemniaka. Na kolejnych zajęciach poznałyśmy nietypowy instrument, jakim są bum bum rurki i zagrałyśmy na nich kilka piosenek. Po kolacji odbyła się impreza na Poziomie X, na której wspaniale się bawiłyśmy. Tym oto tanecznym akcentem skończył się trzeci dzień naszej przygody.

Obóz Herosów, grupa Pani Emilii K.
Nasz dzień w Kulce rozpoczęłyśmy od przyjemnego spaceru. Następnie stoczyłyśmy walki gladiatorów, podczas których naszym zadaniem było strącenie przeciwniczki na matę przy użyciu lancy. Na zajęciach Ale Cyrk! uczyłyśmy się chodzić na szczudłach i jeździć dziwną machiną. Podczas karaoke zaśpiewałyśmy klasyczne hity i ulubione piosenki. Wieczorem świetnie bawiłyśmy się na imprezie na Poziomie X.

Obóz Herosów, grupa Pani Gabrieli K.
Trzeci dzień na Kulce zaczęliśmy grami planszowymi i karcianymi. Następnie ubrani w kaski i uprzęże zmierzyliśmy się ze ścianką wspinaczkową. Sprawdziliśmy, który z herosów jest w stanie wejść najwyżej. Przed obiadem nauczyliśmy się szyfrów Enigmy, a następnie podzieleni na drużyny zaszyfrowaliśmy i ukryliśmy sobie nawzajem zadania. Po południu wybraliśmy się w rejs kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk, na którym udało nam się stworzyć tratwę. Później tworzyliśmy wspólnie hymn herosów. Wieczorem bawiliśmy się na imprezie na Poziomie X.

Obóz Herosów, grupa Pani Magdy K.
Dzień rozpoczęliśmy od tworzenia hymnu herosów. Wybraliśmy melodię oraz ustaliliśmy, co chcemy w nim zawrzeć. Okazało się, że mamy wiele muzycznie utalentowanych osób. Następnie udaliśmy się na zajęcia teatralne z Dionizosem, na których uczyliśmy się podstaw aktorstwa oraz sztuki improwizacji. Na ściance wspinaczkowej urządziliśmy drużynowe zawody wspinania się po ściance o czterech poziomach trudności. Było dużo zabawy, śmiechu oraz zdrowej rywalizacji. Po obiedzie udaliśmy się na rejs smoczą łodzią, na której wspólnie z ratownikiem przepłynęliśmy po jeziorze Łęsk. Dokończyliśmy również pierwsze dwie zwrotki naszego hymnu. Dzień zakończyliśmy na wspólnej obozowej imprezie na Poziomie X.

Obóz Herosów, grupa Pani Weroniki W.
Kolejny dzień rozpoczęliśmy od zajęć w parku linowym. Sprawdzaliśmy swoje umiejętności na wysokościach. Później rozpoczęliśmy pisanie naszego hymnu herosów. Po obiedzie odbyły się zajęcia gry na bum bum rurkach. Za pomocą tego instrumentu zagraliśmy kilka piosenek. Jeszcze przed kolacją wybraliśmy się na wyprawę starożytnych herosów po jeziorze Łęsk. Wieczorem odbyła się impreza na Poziomie X, na której świetnie się bawiliśmy.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Mateusza P.
Niedzielną przygodę w Kulce rozpoczęliśmy dość intensywnie, a mianowicie od gry zespołowej w paintball, która sprawiła nam mnóstwo satysfakcji. Następnie poszliśmy się ochłodzić w jeziorze Łęsk. Kąpaliśmy się nie tylko w jeziorze, ale plażując zażywaliśmy również kąpieli w promieniach słonecznych. Kolejnymi aktywnościami były: jazda na segwayu i gra Awantura o Wiedzę, które dały nam całą masę radości. Ostatnimi punktami naszego dziennego planu była musztra, a także mecz piłki nożnej. Uwieńczeniem dnia była impreza na Poziomie X. Szczęśliwi i pełni wrażeń poszliśmy ładować akumulatory na następny emocjonujący dzień.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Zuzanny C.
Niedzielę rozpoczęliśmy od pierwszej gry paintballowej. Po wysłuchaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, ubraniu się w mundury, szyjki i maski paintballowe zostaliśmy podzieleni na dwie drużyny i zaczęliśmy zabawę. Mieliśmy do wystrzelenia aż 300 kulek! Daliśmy z siebie wszystko! Następnie udaliśmy się na strzelnicę. Każdy z nas spróbował swoich sił w strzelaniu do tarczy, a później zorganizowaliśmy konkurs strzelecki. Po obiedzie graliśmy w karty i gry planszowe, a następnie wybraliśmy się na wyprawę rowerkami wodnymi. Podziwialiśmy piękne widoki i relaksowaliśmy się przy spokojnej muzyce. Wieczór upłynął nam na imprezie na Poziomie X.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Dzień zaczęliśmy rozgrzewką, aby przygotować się na dzień pełen wrażeń. Następnie wzięliśmy udział w pełnej emocji grze Awanturą o Wiedzę. Później dowiedzieliśmy się, czym jest łączność i komunikacja oraz poznaliśmy jej rodzaje. Poznaliśmy zastosowania alfabetu Morse’a oraz innych sposobów szyfrowania wiadomości. Wiedzę wykorzystaliśmy w praktyce podczas gry terenowej z użyciem telefonów polowych. Później poznaliśmy postawy strzeleckie i ćwiczyliśmy je w praktyce. Następnie strzelaliśmy do celu z wiatrówek. W godzinach wieczornych śpiewaliśmy i tańczyliśmy razem na dyskotece przy akompaniamencie DJ-a Carola.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Pauliny B.
Ten dzień powitaliśmy na zajęciach, na których przekazywaliśmy sobie zadania alfabetem Morse’a używając telefonów polowych. Następnie mieliśmy zajęcia z bronią, podczas których poznaliśmy zasady jej użytkowania. Zagraliśmy tego dnia również w Awanturę o Wiedzę, na której sprawdziliśmy swoje wiadomości na temat wojska. Po obiedzie nauczyliśmy się kilku nowych gier, po czym udaliśmy się na zajęcia z survivalu, na których mieliśmy okazje stworzyć filtr wodny oraz rozpalić ognisko krzesiwem. Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Adrianny H.
Dzień rozpoczęliśmy zwiedzaniem tajnej Strefy UFO, oglądając film o historii Kosmicznych Mazur, a w Laboratorium testując urządzenia kosmitów. Po drugim śniadaniu wzięliśmy udział w walce gladiatorów. Rywalizowaliśmy ze sobą na specjalnej macie, próbując strącić się z podestów. Byliśmy również w gwiezdnym kinie na przygodowo-edukacyjnym filmie 3D o porach roku. Wspólnie konstruowaliśmy gigantyczne budowle z klocków Lego i bambonady. Za pomocą specjalnych patyczków i złączeń stworzyliśmy domek, parasolkę, miecz i różne figury geometryczne. Przeszliśmy również dwa poziomy trudności w parku linowym. Po kolacji odbyła się dyskoteka w Cool Clubie, na której śpiewaliśmy i tańczyliśmy.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Gabrieli O.
Dzisiaj dowiedzieliśmy się, czym jest survival, jakie są jego rodzaje oraz mieliśmy okazję zbudować leśne obozowisko. Później nauczyliśmy się jeździć i utrzymywać równowagę na segwayu. Po południu obejrzeliśmy film 3D o porach roku w gwiezdnym kinie oraz pływaliśmy na rowerkach wodnych. Pod wieczór stoczyliśmy ekscytujące walki gladiatorów, a następnie śpiewaliśmy i tańczyliśmy podczas dyskoteki.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Kai B.
Ten dzień zaczęliśmy od zajęć na żyroskopie. Następnie udaliśmy się na pewne zajęcia, które są tak tajne, że chyba nie możemy zdradzić nic więcej niż to, że odbyły się w zamkniętej Strefie UFO. Potem wzięliśmy udział w laserowym paintballu. Oprócz niego mieliśmy też zajęcia jazdy segwayem oraz warsztaty konstruktorów. Na koniec dnia odbyła się dyskoteka.

Power Jump, grupa Pani Magdaleny M.
Dzisiaj obudziło nas piękne słońce. Na początku dnia bardzo dużo tańczyliśmy. Następnie poszliśmy na plażę, gdzie pływaliśmy w jeziorze oraz się opalaliśmy. Później stworzyliśmy swoje własne znaczki. Po obiedzie pokonywaliśmy tor na dwuśladowym pojeździe elektrycznym, czyli segwayu. Na koniec dnia udaliśmy się na wspaniałą dyskotekę, na której bardzo dużo tańczyliśmy. To był wspaniały dzień! Nie możemy się doczekać, co przyniesie nam jutro.

Summer Challenge, grupa Pani Emilii S.
Dziś z samego rana udaliśmy się popływać na rowerkach wodnych po jeziorze Łęsk. Później poszliśmy do kina gwiezdnego, w którym mogliśmy zobaczyć seans filmowy o przygodach dziewczynki poznającej pory roku. Jeszcze przed obiadem odbyły się zajęcia plastyczne „Nasza grupa na Kulce”. Następnie braliśmy udział w karaoke, które dostarczyło nam wielu wrażeń oraz poszliśmy na spacer ścieżką edukacyjną, podczas którego zdobyliśmy wiele nowych informacji. Po kolacji poszliśmy potańczyć na dyskotece.

Summer Challenge, grupa Pani Kariny Z.
Z rana udaliśmy się wspólnie na wyprawę kajakami turystyczni po jeziorze Łęsk. Następną atrakcją był waterball, czyli dmuchana kula, w której chodziliśmy po wodzie w basenie. Po obiedzie poszliśmy na seans do kina sferycznego, gdzie oglądaliśmy film 3D o porach roku i otaczającej nas przyrodzie. Na koniec udaliśmy się na imprezę na Poziomie X, gdzie tańczyliśmy i śpiewaliśmy.

Summer Challenge, grupa Pani Magdaleny Sz.
Kolejny dzień rozpoczął się przepięknym słońcem. Po śniadaniu wybraliśmy się na smoczą łódź i podziwialiśmy mazurską przyrodę otaczającą jezioro. Później oglądaliśmy film 3D pod tytułem „Magiczny Glob” w gwiezdnym kinie sferycznym. Po drugim śniadaniu spędziliśmy czas na plaży. Po tak aktywnej części dnia zjedliśmy obiad. Później wybraliśmy się na naukę strzelania z wiatrówki. Później zagraliśmy w kalambury i państwa-miasta. Po kolacji tańczyliśmy na imprezie na Poziomie X.

Summer Challenge, grupa Pani Oliwii P.
Niedzielę rozpoczęliśmy na wodzie. Pływaliśmy na jeziorze kajakami sit on top. Następnie stoczyliśmy pojedynek w zabawnych strojach sumo. Śmiechu było co nie miara! Później rozegraliśmy mecz piłki nożnej, który zakończył się dla nas wynikiem 4:2 dla naszej drużyny! Po obiedzie mieliśmy możliwość oderwać się od ziemi w strefie antygrawitacyjnej. Ćwiczyliśmy skoki na eurobungee i trampolinie. Następnie wzięliśmy udział w grach i zabawach integracyjnych. Na zakończenie dnia spędziliśmy czas na fantastycznej dyskotece.

Summer Challenge, grupa Pani Pauliny S.
Trzeci dzień naszej kolonii minął nam na sportowo. Na pierwszych zajęciach zagraliśmy w siatkówkę oraz przeprowadziliśmy konkurs na to, kto najwięcej razy odbije piłkę. Następnie przenieśliśmy się do wirtualnego świata grając w gry wyświetlane na podłodze. Po południu wybraliśmy się na wyprawę smoczą łodzią, a po obiedzie rozegraliśmy mecz piłki nożnej. Wieczorem mieliśmy możliwość pokonania czterech tras o różnych poziomach trudności na ściance wspinaczkowej, a na zakończenie dnia odbyła się dyskoteka.

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Niedzielny poranek rozpoczęliśmy od wyjścia do lasu, gdzie poznaliśmy historię survivalu, techniki przetrwania oraz samodzielnie rozbiliśmy szałasy z pałatek. Następnie wybraliśmy się na wyprawę kajakami. Musieliśmy użyć dużo siły, aby dostać się w miejsca, których nie widać z plaży. Było to bardzo ekscytujące. Kolejno graliśmy w piłkę na opak, czyli w piłkę nożną oraz koszykówkę ze zmienionymi zasadami. Po obiedzie podjęliśmy wyzwanie ułożenia najwyższej wieży ze skrzynek jednocześnie się na nią wspinając. Okazało się to świetną zabawą. Wieczorem odbyła się impreza na Poziomie X w rytm naszych ulubionych hitów. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy świetnie się bawiąc.

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Trzeci dzień kolonii rozpoczęliśmy od zajęć strzeleckich. Poznaliśmy budowę wiatrówki, prawidłową postawę strzelecką i mieliśmy okazje strzelać do papierowych tarcz. Następnie odbyła się wyprawa smoczą łodzią po jeziorze Łęsk. Przed obiadem plażowaliśmy i graliśmy w gry. Odbyły się również tańce animacyjne. Później zagraliśmy w mega gry, czyli gry XXL: jenga, twister, scrabble oraz bierki. Dzień zakończyliśmy super zabawą na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Roksany M.
Niedziela już za nami! Rozpoczęliśmy ją od turnieju siatkówki, następnie wybraliśmy się na żyroskop, na którym mogliśmy poczuć jak astronauci w kosmosie. Kolejnym punktem naszego dnia był survival. Tym razem nauczyliśmy się jak filtrować wodę oraz jak rozpalać ognisko krzesiwem. Po obiedzie wzięliśmy udział w zajęciach tanecznych. Następnie wybraliśmy się na tor quadowy, na którym zapoznaliśmy się z budową pojazdu oraz samodzielnie pod okiem instruktora przejechaliśmy tor. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X. Bawiliśmy się super!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.