RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2023

Turnus III (16.07-26.07.2023)


Dzień 7 - Zabawa trwa w najlepsze

Dodany: 2023.07.22
Komentarze: 0
Zdjęcia: 644
Wideo: 1

Od rana rozeszliśmy się na różnorodne zajęcia na wodzie, lądzie i w powietrzu. Każda grupa osobno zdobywała inne doświadczenia, umiejętności, wiedzę. Indywidualnie walczyliśmy w różnych potyczkach, w walkach gladiatorów, sumo, pojedynkach łuczniczych, w strzelaniu na punkty, czy w turnieju wiedzy. Walczyliśmy także ze swoimi słabościami, aby podjąć różne wyzwania, ze wsparciem koleżanek, kolegów, wychowawców i instruktorów. Takim wyzwaniem dla występujących był dzisiaj również Talent Show, który zgromadził nas wszystkich na placu głównym ośrodka. Pokonanie tremy okazało się łatwe, bo publiczność była bardzo przyjazna i życzliwa.

33 Przygody, grupa Pani Marty P.
Poranek rozpoczęliśmy od walk gladiatorów. Następnie uczestniczyliśmy w warsztatach tanecznych, podczas których nauczyliśmy się wielu nowych kroków oraz przygotowaliśmy w grupach układ taneczny. Potem graliśmy w mega gry - jenga, bierki oraz twister. Uczestniczyliśmy w Talent Show i mogliśmy zobaczyć wiele wspaniałych występów naszych kolegów i koleżanek z obozu. Bawiliśmy się w gry integracyjne. Wieczorem odbyła się impreza na Poziomie X, na której super się bawiliśmy.

33 Przygody, grupa Pani Mileny K.
Dzień zaczęliśmy od śniadania. Następnie sprawdziliśmy swoją wiedzę w różnych kategoriach, np. historia czy sztuka w grze Awantura o Wiedzę. Drużyna chłopaków wygrała. Następnie pod okiem wychowawczyni przygotowywaliśmy się do poobiedniego konkursu Talent Show. Później zagraliśmy w terenową grę francuską. Szukaliśmy instruktorów i zadawaliśmy im pytania na temat ośrodka. Po obiedzie mogliśmy oglądać nasze występy podczas Talent Show. Następnie ćwiczyliśmy zręczność, łapiąc w ręczniki balony podczas baloniady. Po kolacji wytańczyliśmy się na imprezie na Poziomie X.

Adrenalina, grupa Pani Agaty G.
Po śniadaniu zostaliśmy wyposażeni w uprząż i oddawaliśmy skoki na eurobungee. Następnie zagraliśmy mecz siatkówki na boisku. Potem poszliśmy na plażę, na której się opalaliśmy, odbijaliśmy piłkę i kąpaliśmy się w jeziorze Łęsk. Po obiedzie odbył się Talent Show, na którym podziwialiśmy talenty innych uczestników kolonii. Na kolejnych zajęciach zagraliśmy w państwa, miasta na kartkach. Po kolacji tanecznym krokiem udaliśmy się na imprezę na Poziomie X.

Adrenalina, grupa Pani Aleksandry Sz.
Kolejny dzień minął nam wprost wyśmienicie! Pierwszymi zajęciami, w których braliśmy udział, był żyroskop. Stanowił on symulację lotu w kosmos. Następnie udaliśmy się nad jezioro i doskonaliliśmy nasze umiejętności pływackie pod okiem ratownika. Po południu przyszedł czas na zabawy oraz Talent Show. Kolejną atrakcją, którą wręcz pokochaliśmy, był park linowy. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X.

Adrenalina, grupa Pani Julii M.
Na początku byliśmy na ściance wspinaczkowej, gdzie mogliśmy pokonać cztery trasy o różnych poziomach trudności. Nauczyliśmy się też podstawowych technik szyfrowania wiadomości oraz mogliśmy je wykorzystać podczas gry na ośrodku. Potem obejrzeliśmy przeróżne talenty uczestników naszej kolonii podczas Talent Show. Krzysiek dał świetny pokaz z wykorzystaniem jojo! Następnie wzięliśmy udział w pełnej emocji rozgrywce Awantury o Wiedzę z pytaniami z różnych dziedzin. Na koniec dnia bawiliśmy się na dyskotece na Poziomie X!

Adrenalina, grupa Pani Kingi S.
Błędny Azymut, czyli gra terenowa z użyciem kompasów, rozpoczęła nasz dzień. Następnie na zajęciach eurobungee byliśmy wyposażeni w uprząż i oddawaliśmy skoki na trampolinie. Dzisiaj również oglądaliśmy Talent Show, podczas którego występowali nasi koledzy i koleżanki. Później doskonaliliśmy nasze techniki pływackie podczas zajęć na kąpielisku w jeziorze Łęsk. Nasz dzień zakończył się tanecznie podczas imprezy na Poziomie X.

BFF Extra, grupa Pani Julii C.
Dzień zaczęłyśmy od zajęć na kąpielisku, podczas których doskonaliłyśmy techniki pływackie. Następnie bawiłyśmy się wszystkie razem podczas zajęć integracyjnych prowadzonych przez instruktora. Ważnym wydarzeniem dzisiejszego dnia było Talent Show, podczas którego podziwiałyśmy zdolności naszych kolonistów. Jak by tego było mało, brałyśmy dziś udział w survivalu! Zajęcia te odbyły się w pobliskim lesie i polegały na wykonywaniu określonych zadań. Każda z nas super się bawiła!

BFF Extra, grupa Pani Klaudii P.
Za nami już siódmy dzień kolonijny. Rozpoczęłyśmy go od zajęć z podstaw survivalu. Dzięki nim miałyśmy możliwość sprawdzić, czy poradziłybyśmy sobie w bardzo trudnych warunkach. Następnie przeniosłyśmy się na tor do jazdy segwayem. Utrzymanie równowagi i prowadzenie dwukołowca wcale nie należy do łatwych zadań! Później przyszła pora na kolonijny Talent Show, podczas którego każdy zgłoszony uczestnik mógł się pochwalić swoimi talentami! Wieczór spędziłyśmy na zajęciach tanecznych oraz plastycznych, na których każda z nas miała możliwość zaprezentować i ćwiczyć swoje taneczne umiejętności oraz wykonać indywidualną przypinkę.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Emilii S.
Dziś rano odbył się trening musztry. Nauczyliśmy się ustawiać w dwuszeregu, chodzić krokiem marszowym i śpiewać piosenki. Wybraliśmy także naszego dowódcę. Następnie mogliśmy pod okiem ratownika doskonalić swoje umiejętności pływackie. Później graliśmy w gry planszowe. Po pysznym obiedzie udaliśmy się na Talent Show i podziwialiśmy talenty kolonistów. Później poszliśmy do kina sferycznego i obejrzeliśmy film „Magiczny Glob”. Wieczorem wzięliśmy udział w grze paintballowej. To był świetny dzień.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Justyny W.
Dzień zaczęliśmy od gry francuskiej, która polegała na tym, że grupami szukaliśmy odpowiedzi na pytania dotyczące ośrodka. Następnie udaliśmy się na Archery Challenge - braliśmy udział w starciu łuczników. Byliśmy również publicznością na Talent Show, w którym brali udział koloniści. Uczestniczyliśmy też w zajęciach, podczas których poznaliśmy podstawy taktyki i strategii. Z użyciem imitacji broni AK-47 pokonaliśmy trasę poza ośrodkiem, poznaliśmy zasady poruszania się w różnych szykach i formacjach. Na koniec dnia przeszliśmy ćwiczenia astronauty na żyroskopie. Dzięki temu odczuwaliśmy wrażenia podobne do odczuwanych podczas lotu w rakiecie kosmicznej.

Harry Potter, grupa Pani Kamili Ch.
Poranek rozpoczęliśmy od wesołego turnieju w kalambury. Drużynowo zgadywaliśmy hasła, które nasi koleżanki i koledzy pokazywali i rysowali na tablicy. Po drugim śniadaniu bawiliśmy się w reporterów podczas wesołej gry francuskiej, w której musieliśmy poznać odpowiedzi na pytania dotyczące ośrodka oraz kadry. Następnie nauczyliśmy się tworzyć magiczne bransoletki przyjaźni. Po obiedzie czekał na nas niesamowity Talent Show, podczas którego wszystkie grupy podziwiały talenty innych. Zachwycały nas występy taneczne, wokalne, a nawet sztuczki wykonywane na yo-yo czy układanie kostki Rubika na czas. Po tej niesamowitej rozrywce czekało na nas doskonalenie technik pływackich w towarzystwie Wielkiej Kałamarnicy. Ten dzień pełen wrażeń zakończyliśmy niesamowitą imprezą na Poziomie X.

Harry Potter, grupa Pani Oliwii P.
Po pysznym śniadaniu udaliśmy się na magiczny test sprawności na parku linowym. Następnie rozegraliśmy ekscytujący turniej w kalambury. Później odbył się finał Talent Show, w którym brali udział koloniści. Przed kolacją zostaliśmy przeszkoleni ze strzelania z łuku z gumowymi przyssawkami. Na zakończenie dnia udaliśmy się na świetną imprezę taneczną na Poziomie X.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Kamili W.
Dzień rozpoczęliśmy od zajęć na parku linowym, na którym mieliśmy możliwość skorzystania z dwóch tras o różnych poziomach trudności. Poznaliśmy także budowę quadu i nabyliśmy podstawowe umiejętności związane z jazdą na torze. Następnie odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których każdy z nas mógł zrobić dla siebie kolorową przypinkę oraz wykonać pracę metodą quillingu. Po obiedzie wszyscy braliśmy udział w obozowym Talent Show i kibicowaliśmy naszym przyjaciołom występującym na kulkowej scenie. Potem udaliśmy się na kosmiczne warsztaty kulinarne i warsztaty wrażliwości estetycznej, które uruchomiły naszą wyobraźnię. Natomiast wieczór spędziliśmy na grach i zabawach zespołowych.

Kulka Max, grupa Pani Aleksandry Ch.
Sobotę rozpoczęliśmy od zajęć Ale Cyrk!, podczas których nauczyliśmy się chodzić na szczudłach oraz jeździć na dziwnym rowerze. Później poznaliśmy techniki kodowania i szyfrowania, aby móc wykorzystać je w grze terenowej. Następnie wyruszyliśmy na wyprawę rowerkami wodnymi. Po obiedzie odbyło się Talent Show, na którym wspieraliśmy i oglądaliśmy naszych kolegów i koleżanki. Poznaliśmy dziś również mega gry, czyli takie gry jak bierki, jengę, scrabble, tylko w powiększonej wersji. A wieczorem wybraliśmy się na imprezę na Poziomie X, na której świetnie się bawiliśmy.

Kulka Max, grupa Pani Anny Z.
Dziś rano wybraliśmy się na plażę. Następnie uczestniczyliśmy w zajęciach Ale Cyrk!, podczas których uczyliśmy się chodzić na szczudłach oraz jeździliśmy na dziwnym rowerze. Wspinaliśmy się także na wieżę ze skrzynek, którą samodzielnie budowaliśmy. Po południu oglądaliśmy kolonijny Talent Show i kibicowaliśmy naszemu reprezentantowi. Wieczorem bawiliśmy się, tańcząc, na imprezie na Poziomie X w hali koncertowej.

Kulka Max, grupa Pani Gabrieli W.
Sobotę rozpoczęliśmy od plażowania i grania w różne gry ruchowe. Skakaliśmy również na eurobungee i zagraliśmy w grę terenową Błędny Azymut, podczas której nauczyliśmy się wyznaczać azymut przy użyciu kompasu. Po obiedzie przyszedł czas na kulkowy Talent Show oraz rowery wodne. Po kolacji świetnie się bawiliśmy tańcząc na dyskotece na Poziomie X.

Kulka Max, grupa Pani Martyny B.
Kolejny dzień był pełen atrakcji. Po pysznym śniadaniu udaliśmy się na jednoosobowe kajaki. Każdy płynął samodzielnie! Była świetna zabawa. Jezioro dziś było piękne, spokojne, było bezwietrznie. Dobrze się nam płynęło. Następnie poszliśmy na strzelnicę. Strzelaliśmy tam z łuków do tarczy. Pani instruktor nauczyła nas, jak trzymać łuki i celnie strzelać. Następnie poszliśmy na laserowy paintball. Było super. Po pysznym obiedzie był Talent Show. Wystąpiliśmy całą grupą. Zaśpiewaliśmy piosenkę, a kolega akompaniował nam na gitarze. Było świetnie. Potem poszliśmy na żyroskop. Mogliśmy poczuć się jak astronauci. Było to niesamowite przeżycie. Po kolacji mieliśmy imprezę w sali koncertowej. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy do naszych ulubionych piosenek.

Kulka Max, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od gry paintballowej, podczas której każdy z nas ubrany w specjalny strój ochronny oddawał strzały z markera. Następnie stoczyliśmy walki w strojach sumo. Wybraliśmy się na mini regaty bezburtowymi, jednoosobowymi kajakami sit on top. Odbył się dziś również pokaz talentów, podczas którego oglądaliśmy występy, a także wspieraliśmy kolegów i koleżanki z kolonii. Poznaliśmy alfabet Morse’a, nauczyliśmy się nadawać wiadomości w tym alfabecie za pomocą rąk i chorągiewek oraz poznaliśmy zasady działania telefonów polowych. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Aleksandry Ś.
Dzisiaj na obozie mieliśmy bardzo intensywny dzień! Rano, po śniadaniu, wszyscy udaliśmy się na strzelnicę, gdzie odbyły się zawody strzeleckie z wiatrówek. Każdy miał okazję sprawdzić swoją celność i umiejętności strzeleckie. Było bardzo emocjonująco! Po zawodach strzeleckich przyszedł czas na ściankę wspinaczkową. Zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z różnymi trudnościami, a ci, którzy osiągnęli szczyt ścianki, byli nagradzani gromkimi brawami. Po południu wszyscy zgromadziliśmy się na obozowym placu, gdzie odbył się Talent Show. Było tam wiele różnych występów, od tańca, przez śpiew, aż po układanie kostki Rubika. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem umiejętności naszych kolegów i koleżanek. Na koniec dnia czekała na nas niesamowita bitwa paintballowa. Wszyscy byliśmy w pełnej gotowości, a pole bitwy było przygotowane w każdym szczególe. Było to niesamowite doświadczenie, które na pewno zostanie na długo w naszej pamięci!

Obóz Super Militarny, grupa Pana Mikołaja M.
Dzień zaczęliśmy od zajęć z łucznictwa, na których pani instruktor wyjaśniła nam, jaką powinniśmy przyjąć postawę podczas strzelania z łuku, omówiliśmy też budowę łuku. Dzięki temu oddaliśmy dużo celnych strzałów. Następnie graliśmy w gry karciane, a przed południem poszliśmy do sferycznego kina na seans filmowy 3D „Explore”, na którym poznaliśmy bliżej nasz świat i kosmos. Po obiedzie oglądaliśmy Talent Show. Koloniści przedstawili swoje talenty, a my nagrodziliśmy ich oklaskami. Potem poszliśmy poćwiczyć różne strategie oraz taktykę. Pod wieczór udaliśmy się na park linowy, na którym przeszliśmy trasy o dwóch poziomach trudności.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Natalii K.
Od rana mieliśmy dzień pełen przeżyć. Zaczęliśmy od drugiej części survivalu, podczas której poznaliśmy sposoby pobierania oraz filtrowania wody, a także dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie i skutecznie rozpalić ognisko. Później czekał nas przejazd quadem po specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Po obiedzie oglądaliśmy, dopingując, starania naszych kolegów i koleżanek na pokazie talentów. Następnie przepłynęliśmy przez jezioro Łęsk kajakami dwuosobowymi. Wieczorem pokonaliśmy ściankę wspinaczkową o czterech różnych poziomach trudności.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Wiktora D.
Po dzisiejszym śniadaniu czekała nas wyprawa kajakami po jeziorze. Zwiedziliśmy spory fragment jeziora, a ratownik opowiedział nam wiele ciekawostek na temat okolicznych wód i lasów. Potem w sferycznym kinie 3D obejrzeliśmy wspólnie film edukacyjny „Explore”, opowiadający o funkcjonowaniu naszego układu słonecznego. Po obiedzie oglądaliśmy występy artystyczne i innego rodzaju widowiska podczas obozowego Talent Show. Potem udaliśmy na grę terenową do lasu. Po kolacji wspinaliśmy się na wieżę ze skrzynek.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Agnieszki M.
Kolejny dzień za nami, a my wciąż nie zwalniamy tempa. Rano udaliśmy się do Strefy UFO, w której odbyliśmy zajęcia z wrażliwości estetycznej. Każdy z nas przygotował las w słoiku. Znalazł się tam między innymi mech, magiczny pył oraz kora drzewa. Następnie udaliśmy się na spacer leśną ścieżką edukacyjną, podczas którego czytaliśmy ciekawostki dotyczące roślin i zwierząt. Następnie zaczęliśmy przygotowania do Talent Show. Wykonywaliśmy plakaty, ćwiczyliśmy układ oraz przygotowywaliśmy stroje. Po obiedzie wystąpiliśmy w pokazie oraz oglądaliśmy talenty naszych koleżanek oraz kolegów z kolonii. Na koniec dnia wzięliśmy udział w grze terenowej Mazurska Pułapka.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Julii S.
Dzień zaczęliśmy od wspólnego grania w planszówki. Poznaliśmy nowe gry. Później czekała na nas strzelnica paintballowa. Po obiedzie obejrzeliśmy występy innych uczestników kolonii na Talent Show. Z naszej grupy wystąpił Michał - tańczył break dance! Po wszystkich występach postanowiliśmy pograć razem w piłkę i w berka. Wieczorem uczyliśmy się jeździć na quadach, co również bardzo nam się spodobało. Jesteśmy przekonani, że jutrzejszy dzień też będzie bardzo udany!

Odkrywcy UFO, grupa Pani Magdaleny M.
Dzisiaj obudziliśmy się w świetnych humorach. Z samego rana graliśmy w różne gry planszowe. Następnie czekały nas warsztaty wrażliwości estetycznej, które uruchomiły naszą wyobraźnię w oparciu o przeżycia z tajnej strefy oraz warsztaty kulinarne, na których omówiliśmy pakiet żywności kosmicznej. Później oglądaliśmy występy naszych znajomych w Talent Show. Trzymaliśmy za nich bardzo mocno kciuki. Poszło im świetnie. Jeszcze dzisiaj wyruszyliśmy na strzelnicę paintballową, na której oddawaliśmy strzały ze stanowisk strzeleckich do tarcz ustawionych w różnych odległościach. Na koniec dnia toczyliśmy walki gladiatorów. Nie możemy się doczekać jutra.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Ch.
Dzień rozpoczęliśmy od rozgrywki w Archery Challenge - grę z łukami, maskami i strzałami. Następnie udaliśmy się do kosmicznej Strefy UFO, która zrobiła na każdym wielkie wrażenie. Przed obiadem bawiliśmy się w grę zgadnij, kto to? z przeróżnymi kategoriami. Dziś również oglądaliśmy kulkowy Talent Show, podczas którego mieliśmy okazję popatrzeć na wszystkie talenty, jakie się zgromadziły na naszym turnusie. Następnie spędzaliśmy swój wolny czas, integrując się poprzez zabawy oraz sporty zespołowe. Na koniec dnia byliśmy na zajęciach strzeleckich z wiatrówek.

Summer Challenge, grupa Pani Anny N.
Kolejny dzień zaczęliśmy od zajęć survivalowych. Poznaliśmy tam podstawy survivalu i jego rodzaje. Nauczyliśmy się budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Kolejną atrakcją był konkurs Talent Show. Nie zabrakło tam naszego występu! Następnie uczestniczyliśmy w grze terenowej Błędny Azymut. Nauczyliśmy się wyznaczać azymut za pomocą kompasu i z tą umiejętnością rozwiązywaliśmy przygotowane dla nas zagadki. Dzień zakończyliśmy grą w różne gry i zabawy.

Summer Challenge, grupa Pani Gabrieli Cz.
Dzisiaj od rana bawiliśmy się w gry integracyjne takie jak murarz, ludzie do ludzi czy ciuciubabkę. Poznawaliśmy szyfr czekoladka, za pomocą którego szyfrowaliśmy nasze imiona i nazwy ulubionych zwierząt. Następnie po podzieleniu na grupy szyfrowaliśmy zadania i ukrywaliśmy je tak, by druga grupa je odnalazła i wykonała. Po obiedzie wszyscy udaliśmy się na kolonijny Talent Show, aby wspólnie móc podziwiać talenty naszych kolegów i koleżanek. Potem odbyła się gra francuska i dzięki niej poznaliśmy ciekawe informacje o naszych wychowawczyniach i Ośrodku Kulka. Wieczorem poszliśmy na Archery Challenge. Było to emocjonujące starcie łuczników, a strzelaliśmy strzałami zakończonymi gąbkami. Wszyscy się świetnie przy tym bawiliśmy.

Summer Challenge, grupa Pani Joanny B.
Rano wzięliśmy udział w zajęciach polegających na utrzymywaniu równowagi w pływającej kuli w basenie. Było przy tym dużo śmiechu. Następnie zagraliśmy w grę selfie challenge, podczas której dużo biegaliśmy. Poranny blok zajęć zakończyliśmy nauką survivalu. Dowiedzieliśmy się, co to jest puszka survivalova oraz zajmowaliśmy się budowaniem szałasów. Po pysznym obiedzie wszyscy braliśmy udział w Talent Show. Podziwialiśmy występujących i kibicowaliśmy swoim reprezentantom na kulkowej scenie. Następnie rozegraliśmy mecz siatkówki. Wieczorem wzięliśmy udział w walkach sumo, podczas których było sporo śmiechu. Nie możemy się doczekać następnego dnia!

Summer Challenge, grupa Pani Julii A.
Nasz kolejny kolonijny dzień rozpoczęliśmy od pobudki. Pierwsze zajęcia mieliśmy z wychowawczynią. Wspólnie bawiliśmy się i graliśmy w piłkę. Później w przebraniu zawodników sumo walczyliśmy na specjalnej arenie. Następne nasze zajęcia to był Talent Show. Po rywalizacji między największymi talentami (a było ich dużo) każdy był zwycięzcą. Potem nadszedł czas na zajęcia Akcja Integracja. Wraz z instruktorem uczestniczyliśmy w grach, które zmobilizowały nas do współpracy w zespołach. Po kolacji wybraliśmy się do Strefy UFO, gdzie oficer tajności wprowadził nas w arkana wiedzy o kosmitach.

Summer Challenge, grupa Pani Wiktorii B.
Dziś dzień rozpoczęliśmy od gier i zabaw. Następnie przeszliśmy szkolenie na żyroskopie, doświadczając wrażeń, jakie odczuwają astronauci podczas kosmicznego lotu. Kolejny blok zajęć spędziliśmy na wspólnych grach i zabawach integracyjnych. Oglądaliśmy dziś również pokaz talentów, na którym występowali nasi koledzy z kolonii i obozów w Kulce. Następnie spróbowaliśmy swoich sił we wspinaczce na wieżę ze skrzynek. Dzień zakończyliśmy w wodzie, grając w waterball.

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny D.
Dzień zaczęliśmy od gier i zabaw z piłką. Super się bawiliśmy. Następnie udaliśmy się na plażę, gdzie był czas na relaks i kąpiele w jeziorze. Po plaży czekała nas Akcja Integracja. Podczas niej było wiele śmiechu i upadków, bo zadania zespołowe, które otrzymaliśmy, wcale nie były takie łatwe. Po obiedzie czekał na nas kolonijny Talent Show. Nasz pawilon tańcząc reprezentowała Ala, za którą wszyscy trzymaliśmy kciuki. Występ udał się jej wyśmienicie. Dzisiaj uczyliśmy się też jazdy na segwayu. Każdy z nas miał szansę spróbować się przejechać i wielu z nas jest już specjalistami w tej umiejętności. Po kolacji udaliśmy się na prawdziwy żyroskop, na który wielu z nas czekało przez całą kolonię.

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Sobota rozpoczęła się aktywnie od budowania wieży ze skrzynek. Następnie stoczyliśmy walki gladiatorów oraz strzelaliśmy z wiatrówek. Poznaliśmy ich budowę, pozycję strzelecką i strzelaliśmy do papierowych tarcz. Nie jest to łatwe! Po obiedzie obejrzeliśmy Talent Show, na którym prezentowali swoje artystyczne umiejętności koloniści, a później plażowaliśmy. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Roksany M.
Sobota już za nami! Rozpoczęliśmy ten dzień od strzelania z wiatrówek do tarcz oraz poznaliśmy podstawowe postawy strzeleckie. Kolejnym punktem naszego dnia były zajęcia z łuków, podczas których poznaliśmy budowę łuku oraz nauczyliśmy się z niego strzelać. Po obiedzie udaliśmy się na Talent Show, na którym występowali koloniści. Później udaliśmy się na ścianki wspinaczkowe, na których każdy z nas miał możliwość pokonania czterech tras o różnych poziomach trudności. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż