RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2023

Turnus III (16.07-26.07.2023)


Dzień 8 - Aktywny wypoczynek

Dodany: 2023.07.23
Komentarze: 1
Zdjęcia: 678
Wideo: 1

W niedzielę wypoczywaliśmy... aktywnie! Każda grupa miała, jak co dzień, swój własny program zapewniający nowe atrakcje w dobrze już znanym gronie koleżanek i kolegów z grupy kolonijnej lub obozowej. Podczas zajęć, na posiłkach, w przerwach, widać zgranie i zżycie grupowych zespołów i zawiązane przyjaźnie. Rozbrzmiewają rozmowy i radosne śmiechy. Zajęciom towarzyszą pozytywne emocje. Twarze rozjaśniają miłe uśmiechy. Kulka tętni kolonijnym życiem!

33 Przygody, grupa Pani Marty P.
Poranek rozpoczęliśmy od gry Awantura o Wiedzę, podczas której każdy z nas licytował pytania i mógł na nie odpowiadać. Następnie odbyły się zajęcia, na których malowaliśmy farbami przeróżne postacie oraz elementy przyrody i krajobrazu na specjalnej folii. Pływaliśmy dzisiaj na rowerkach wodnych, przy okazji podziwiając piękną przyrodę, która otacza nasz ośrodek. Poszliśmy na park linowy i mogliśmy pokonać trasy o dwóch stopniach trudności. Potem udaliśmy się na plażę. Pod koniec dnia odbyły się zabawy integracyjne.

33 Przygody, grupa Pani Mileny K.
Dzień zaczęliśmy od śniadania. Następnie poszliśmy doskonalić nasze umiejętności gry w koszykówkę pod okiem wychowawczyni. Na koniec rozegraliśmy mecz dziewczynki kontra chłopcy. Później skorzystaliśmy z uroków ładnej pogody i plażowaliśmy. Blok porannych zajęć zakończyliśmy naszą ulubioną siatkówką. Po obiedzie poszliśmy na zajęcia taneczne z panią instruktor. Uczyliśmy się podstawowych kroków hip-hop, tworzyliśmy własne układy i tańczyliśmy belgijkę. Później graliśmy w gry planszowe na świeżym powietrzu. Po kolacji pograliśmy w gry integracyjne, aby podczas ostatnich dni obozu jeszcze bardziej ze sobą się zżyć.

Adrenalina, grupa Pani Agaty G.
Kolejny dzień naszej adrenalinowej przygody rozpoczęliśmy od poznania budowy łuku i strzał oraz prawidłowej postawy strzeleckiej. Również nauczyliśmy się strzelać z łuku. Następnie całą grupą zagraliśmy w ziemniaka i w jajo. Potem odbyły się zajęcia, podczas których nauczyliśmy się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Naukę tą mogliśmy wykorzystać podczas fabularyzowanej gry terenowej Ranny Lotnik. Po obiedzie zagraliśmy mecz piłki nożnej. Następnie odbyła się gra francuska, podczas której dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Po kolacji był Nocny Desant, czyli gra terenowa, podczas której wcieliliśmy się w rolę oddziału wojskowego, który musiał odbić obóz przeciwnika.

Adrenalina, grupa Pani Aleksandry Sz.
Dzień rozpoczęliśmy wyprawą kajakową po jeziorze Łęsk. Podziwialiśmy jego urok i piękno. Następnie uczestniczyliśmy w turnieju typu familiada oraz graliśmy wspólnie w siatkówkę. Wieczorem udaliśmy się do lasu, gdzie uczyliśmy się podstaw survivalu. Dzień zakończyliśmy grą terenową Nocny Desant.

Adrenalina, grupa Pani Julii M.
Dzień rozpoczęliśmy walkami gladiatorów, podczas których rywalizowaliśmy między sobą na specjalnej macie. Wyposażeni w gumowe lance i kaski ochronne, próbowaliśmy zrzucić się wzajemnie z podestów. Poznaliśmy też podstawy survivalu i jego rodzaje oraz zobaczyliśmy wyposażenie puszki survivalowej. Nauczyliśmy się także budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Wieczór spędziliśmy na grze Nocny Desant. Wcielaliśmy się w rolę oddziału wojskowego i wykorzystywaliśmy umiejętności nabyte podczas zajęć na temat taktyki i strategii.

Adrenalina, grupa Pani Kingi S.
Dzień zaczęliśmy od zajęć z wychowawcą, na których świetnie się bawiliśmy podczas gier i zabaw. Następnie mieliśmy survival, poznaliśmy jego podstawy i rodzaje. Nauczyliśmy się również budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Na zajęciach walki gladiatorów byliśmy wyposażeni w gumowe lance i walczyliśmy na specjalnej arenie. Nasz dzień zakończyliśmy nocną grą terenową, podczas której wcieliliśmy się w oddział wojskowy, który musiał zdobyć obóz przeciwnika.

BFF Extra, grupa Pani Julii C.
Dzisiaj część z nas wybrała się na poligon, podczas którego w ramach zajęć fakultatywnych jeździłyśmy na quadach, rangerach i zorbie. Była to bardzo aktywna wyprawa, dlatego wszystkim bardzo się podobała. Po obiedzie zorganizowałyśmy tak zwane malowanie w chmurach, polegające na malowaniu specjalnymi farbami na folii rozciągniętej między drzewami. Kolejnym naszym zajęciem była niezwykła lekcja muzyki, w trakcie której grałyśmy na bum bum rurkach! Potem przygotowałyśmy się do naszego wieczoru, którym było wspaniałe Piżama Party!

BFF Extra, grupa Pani Klaudii P.
Część z nas przedpołudnie spędziła na poligonie. Miałyśmy tam okazję przejechać się quadami, rangerami a na koniec zorbą. Pozostałe z nas spędziły ten czas na plaży, doskonaląc wymyślone przez nas spektakle oraz grając w turnieju siatkówki. Następną atrakcją były zajęcia z bum bum rurkami. Za pomocą rurek różnej długości musiałyśmy zagrać rozmaite piosenki. Poszło nam całkiem dobrze! Później przyszła pora na rejs kajakami po jeziorze Łęsk. Piękno jeziora nie przestaje nas zaskakiwać! Dzień zakończyłyśmy imprezą Piżama Party, wykonując sobie nawzajem maseczki, śpiewając piosenki i słuchając naszej ulubionej muzyki!

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Emilii S.
Dziś rano rozegraliśmy mecz baloniady. Następnie liczyliśmy kolorowe rzeczy w naszym ośrodku. Okazało się, że Kulka jest bardzo kolorowym miejscem. Następnie podzieliliśmy się na dwie drużyny, które rywalizowały o silnik statku. Przeszkadzał nam przy tym szpieg z Plutona. Odbyliśmy również trening strzelecki przy użyciu wiatrówek. Wieczorem graliśmy w gry planszowe i kalambury. To był niesamowity dzień.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Justyny W.
Dzień rozpoczęliśmy od baloniady. Później graliśmy w grę z szukaniem kolorów na terenie ośrodka. Następnie doskonaliliśmy nasze umiejętności pływackie pod czujnym okiem ratownika. Dzisiaj strzelaliśmy również z łuków.

Harry Potter, grupa Pani Kamili Ch.
W niedzielę część z nas w ramach fakultetu odwiedziła poligon, na którym pokonywaliśmy leśne przeszkody i wzniesienia pojazdem terenowym z napędem 4x4. W wielkiej dmuchanej kuli przemieszczaliśmy się po kilkudziesięciometrowej rampie, a po specjalnym torze dla motomaniaków jeździliśmy terenowymi quadami. Później już wszystkich razem czekał nas wyścig smoczych łodzi. Spędziliśmy też bardzo miło czas na plaży, graliśmy w uno, dobble i trochę odpoczywaliśmy, ponieważ po obiedzie czekały na nas rozgrywki w quidditcha, czyli najpopularniejszej gry zespołowej w Hogwarcie. Podczas meczu okazało się, że nasze miotły sprawdziły się perfekcyjnie, były bardzo szybkie.

Harry Potter, grupa Pani Oliwii P.
Dzień rozpoczęliśmy od gry w mafię. Następnie wybraliśmy się na plażę, gdzie plażowaliśmy oraz graliśmy w gry i zabawy integracyjne. Później zagraliśmy w statki. Po pysznym obiedzie rozegraliśmy turniej w quidditcha z profesor Hooch. Dzisiaj również rozgrywaliśmy mecz siatkówki.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Kamili W.
Dzień rozpoczęliśmy od wyprawy na poligon. Mieliśmy tam możliwość przejażdżki quadem po trudnym terenie, off road pojazdem ranger oraz stoczenie się specjalnym torem wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli, czyli zorby. Po obiedzie rozpoczęliśmy ćwiczenia na żyroskopie. Dzięki temu mogliśmy poczuć się jak astronauci podczas startu rakiety kosmicznej. Udaliśmy się także na plażę, żeby spędzić wspólnie czas, pograć w gry zespołowe oraz zażyć kąpieli w naszym jeziorze Łęsk. Natomiast wieczór spędziliśmy na emocjonujących rozgrywkach w zbijaka.

Kulka Max, grupa Pani Aleksandry Ch.
Dzień rozpoczęliśmy od miniregat bezburtowymi, jednoosobowymi kajakami sit on top. Na początku zrobiliśmy mały trening a później wyruszyliśmy na wyprawę. Następnie nauczyliśmy posługiwać się wiatrówką sprężynową oraz poznaliśmy postawy strzeleckie, abyśmy mogli rywalizować ze sobą, strzelając do papierowych tarcz. Później rozegraliśmy dwie nietypowe gry z piłką, w których zasady były na opak. Wieczór spędziliśmy razem przy grach i zabawach.

Kulka Max, grupa Pani Anny Z.
Dzień rozpoczęliśmy od spaceru po lesie i gry w podchody. Następnie pływaliśmy rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody. Przypomnieliśmy sobie także budowę łuku oraz zasady strzelania i urządziliśmy sobie turniej łuczniczy. Strzelaliśmy do tarcz. Po obiedzie poszliśmy na plażę. Wzięliśmy udział w grze terenowej Błędny Azymut i uczyliśmy się obsługi kompasu. Wieczorem poznaliśmy nowe układy taneczne i wspólnie się bawiliśmy.

Kulka Max, grupa Pani Gabrieli W.
Dzień zaczęliśmy od wyzwania: wspinania się na wieżę ze skrzynek! Musieliśmy stanąć na piętnastu skrzynkach, oczywiście z asekuracją, i zrobić jaskółkę - było przy tym dużo zabawy! Następnie rozegraliśmy pojedynki gladiatorów i pływaliśmy na kajakach sit on top. Po obiedzie poszliśmy na długi spacer leśną ścieżką edukacyjną oraz zagraliśmy w gry integracyjne. Wieczorem wraz z innymi grupami tańczyliśmy i wymyśliliśmy układy taneczne do znanych piosenek! To był super dzień!

Kulka Max, grupa Pani Martyny B.
Dzień znowu był pełen atrakcji. Po śniadaniu udaliśmy się do lasu na podchody. Poszukiwaliśmy znaczków a następnie kopert z zagadkami. Aż w końcu znaleźliśmy grupę, która ukryła się przed nami. Było super. Potem poszliśmy na plażę. Pływaliśmy w jeziorze, graliśmy w karty. Następnie poszliśmy na paintball. Ubraliśmy specjalne kombinezony, maski oraz dostaliśmy broń z kulkami i na specjalnym terenie graliśmy. Była świetna zabawa. Po obiedzie udaliśmy się na strzelnicę, gdzie uczyliśmy się strzelać z wiatrówki. Pan instruktor wszystko nam pokazał, nauczył jak dobrze strzelać. Następnie mieliśmy zajęcia z łączności. Poznaliśmy jej historię i uczyliśmy się szyfru czekoladka oraz alfabetu Morse’a. Po kolacji mieliśmy zajęcia taneczne z naszą wychowawczynią.

Kulka Max, grupa Pani Zofii M.
Dzień rozpoczęliśmy od skoków na eurobungee. Każdy z nas wyposażony w uprząż oddawał skoki na trampolinie. Skacząc, mieliśmy wrażenie, że dotykamy chmur. Następnie rozegraliśmy mecz piłki siatkowej. Wykonaliśmy również pracę plastyczną, która sprawiła nam wiele radości. Poznaliśmy budowę łuku i strzał, a także prawidłową postawę strzelecką. Nauczyliśmy się strzelać z łuków do tarcz. Wybraliśmy się na rekreacyjną wyprawę czteroosobowymi rowerami wodnymi po jeziorze Łęsk. Dzień zakończyliśmy na zabawie i tańcach. Był to bardzo wesoły i ciekawy dzień. Nie możemy doczekać się kolejnych atrakcji.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Aleksandry Ś.
Poranek rozpoczęliśmy od meczy paintballowych, w których musieliśmy bronić sztabu. Było to naprawdę emocjonujące, ponieważ musieliśmy działać, jako drużyna i pracować razem, aby obronić nasz cel. Zdobywanie terytorium i wykonywanie misji było bardzo satysfakcjonujące, a podnosząca adrenalinę gra z pewnością nas zjednoczyła. Po obiedzie rozegraliśmy turniej Awantura o Wiedzę, podczas której każdy się świetnie bawił i mógł sprawdzić swoją wiedzę w różnych kategoriach. Potem zagraliśmy w laserowy paintball, co było świetną zabawą. Używając laserowych karabinów, musieliśmy działać szybko i sprawnie, aby wygrać. Było to bardzo emocjonujące, ponieważ światła i dźwięki dodawały grze jeszcze więcej realizmu. W końcu, po całym dniu aktywności, mieliśmy wieczorne zajęcia, podczas których rozmawialiśmy o naszych wrażeniach i doświadczeniach dnia. To był wspaniały dzień, pełen emocji, zabawy i nauki.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Mikołaja M.
Za nami kolejny dzień kulkowej zabawy. Po porannej zaprawie mieliśmy Letni Trójbój Obronny, na którym mieliśmy sprawdzian z podłączania telefonu polowego, rzutu granatem oraz przenoszenia ciężkiego ładunku. Następnie poszliśmy pograć w siatkówkę. Po zjedzonym obiedzie pograliśmy w karty i szachy. Później mieliśmy walki gladiatorów, podczas których stojąc na platformie w specjalnym stroju strącaliśmy przeciwnika za pomocą lancy. Dzień zakończyliśmy obozową dyskoteką! Nie możemy doczekać się następnego dnia!

Obóz Super Militarny, grupa Pani Natalii K.
Od rana czekało na nas wiele atrakcji. Po rozruchu udaliśmy się do lasu, aby przećwiczyć strategię oraz zagrać w grę taktyczną z inną grupą militarną. Zadaniem jednej grupy było schowanie się w lesie i przygotowanie zasadzki, a drugiej odparcie ataku. Później stoczyliśmy zacięty pojedynek w Letnim Trójboju Obronnym, podczas którego sprawdziliśmy nasze umiejętności komunikacyjne, celność w rzucie granatem oraz szybkość w poruszaniu się ze specjalnym ładunkiem. Po obiedzie stworzyliśmy własną flagę, która stała się symbolem naszej grupy, a później pokonaliśmy dwa poziomy trudności na parku linowym. Wieczorem mieliśmy świetną zabawę na podobozowej dyskotece, którą urządziliśmy razem z pozostałymi grupami mieszkającymi w namiotach.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Wiktora D.
Poranny rozruch i syte śniadanie dobrze przygotowały nas na kolejny dzień pełen wyzwań. Rozpoczęliśmy go od Letniego Trójboju Obronnego, podczas którego sprawdziliśmy się w wyzwaniach: podłączanie telefonów polowych, rzut granatem i transport skrzyni - wszystko na czas. Później wychowawcy zabrali nas na ćwiczenia do lasu, podczas których trenowaliśmy robienie zasadzek. Przed obiadem wzięliśmy udział w turnieju strzeleckim, w czasie którego główną rolę grały wiatrówki. Później rozegraliśmy mecz siatkówki i spróbowaliśmy swoich sił podczas wspinaczki na ściance. Po kolacji urządziliśmy sobie wieczór taneczny w naszym podobozie.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Agnieszki M.
Ale to był udany dzień! Rano graliśmy w gry oraz byliśmy na plaży. Część z nas uczestniczyła w Pakiecie Mega Aktywnym i w związku z tym odbyła wyprawę na kulkowy poligon. Po obiedzie braliśmy udział w grze terenowej, podczas której odpowiadaliśmy na pytania związane ze Strefą UFO oraz wszechświatem. Następnie uczyliśmy się jeździć na segwayu oraz pokonywaliśmy tor przeszkód. Dzień zakończyliśmy, grając w gry planszowe oraz w siatkówkę. Ciekawe, co czeka nas jutro.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Julii S.
Nadal świetnie się tu bawimy! Rano graliśmy razem w piłkę i w karty, a potem wyskoczyliśmy na plażę. Przed obiadem malowaliśmy piękne wzory na kamieniach i zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcie, a gdy zjedliśmy i odpoczęliśmy, wspinaliśmy się na prawdziwą ściankę wspinaczkową! Później znowu postanowiliśmy zagrać w uno i w gry, które poznaliśmy wczoraj - bardzo się nam spodobały! Wieczorem za to czekała na nas Mazurska Pułapka, czyli gra terenowa, przy której spędziliśmy superciekawie czas! Z niecierpliwością czekamy już na jutrzejsze zajęcia!

Odkrywcy UFO, grupa Pani Magdaleny M.
Nasz dzień rozpoczęliśmy od grania w planszówki oraz w piłkę nożną. Następnie wyruszyliśmy na plażę, gdzie odpoczywaliśmy. Później mieliśmy zajęcia plastyczne, na których dużo malowaliśmy farbami. Po obiedzie doskonaliliśmy techniki pływackie oraz rozwiązywaliśmy zagadkę Yazruma. Próbowaliśmy nawiązać kontakt z przedstawicielem innej cywilizacji przygotowując za pomocą drukarki tekstylnej przesłanie do kosmitów. Na koniec dnia graliśmy w różne mega gry, takie jak scrabble, twister, jengę lub bierki. Czekamy na kolejne dni!

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Ch.
Nasza niedziela rozpoczęła się od Akcji Integracji, podczas której dzięki przeróżnym przedmiotom, np. wielonartom, ćwiczyliśmy zgranie w mniejszych zespołach. Następnie udaliśmy się na zajęcia z survivalu, podczas których budowaliśmy szałasy i wykazaliśmy się tak ogromną kreatywnością, że aż instruktor, pan Wiktor, był pod wielkim wrażeniem. Spędzaliśmy również swobodnie czas bawiąc się i grając w piłkę. Potem udaliśmy się na plażę, na której mogliśmy sobie odpocząć. Udaliśmy się na leśną wyprawę, na której podziwialiśmy otaczającą nas przyrodę oraz wiele się nauczyliśmy. Pod wieczór razem z trzema grupami zagraliśmy w wielką grę w chowanego na terenie naszego ośrodka.

Summer Challenge, grupa Pani Anny N.
Dzień zaczął się od wyjścia na poligon. Tam przemieszczaliśmy się w wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli. Pokonywaliśmy trudny teren quadem w specjalnie wydzielonej strefie. Pokonaliśmy tor, utrzymując równowagę, na rangerze. Po południu wybraliśmy się na plażę, gdzie kąpaliśmy się w jeziorze Łęsk oraz graliśmy w waterpolo, czyli wodną grę zespołową. Na koniec dnia wspinaliśmy się na ściankę wspinaczkową o czterech poziomach trudności. Nie możemy doczekać się jutra!

Summer Challenge, grupa Pani Gabrieli Cz.
Dzień zaczęliśmy od wyprawy na poligon, aby tam pojeździć quadem po trudnym terenie. Odbyliśmy off – roadowy przejazd pojazdem ranger oraz stoczyliśmy się po specjalnym torze wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli. Po pysznym obiedzie i odpoczynku całą grupą graliśmy w piłkę nożną, a następnie skakaliśmy na eurobungee w uprzężach z pomocą specjalnych gum. Wieczorem udaliśmy się na teren tajnej Strefy UFO, aby poznać jej tajemnice.

Summer Challenge, grupa Pani Joanny B.
O poranku wybraliśmy się na poligon, gdzie czekały nas takie atrakcje, jak quady, ranger oraz zorba. Było dużo śmiechu i wzrósł nasz poziom adrenaliny. Następnie wybraliśmy się na plażę, gdzie pograliśmy w piłkę siatkową, kąpaliśmy w jeziorze Łęsk pod czujnym okiem ratowników. Zagraliśmy też w Awanturę o Wiedzę. Podczas gry była zacięta rywalizacja i sporo emocji. Wieczorem rozegraliśmy kilka partyjek szachów oraz innych gier planszowych.

Summer Challenge, grupa Pani Julii A.
Nasz kolejny dzień rozpoczęliśmy od śniadanka. Następnie udaliśmy się na boisko, by rozegrać mecz piłki nożnej, a potem graliśmy w mafię. Przed obiadem bawiliśmy się w czasie gry terenowej Błędny Azymut. Za pomocą kompasów szukaliśmy wskazówek i rozwiązaliśmy zagadki. Po obiedzie bawiliśmy się w waterballu. Walczyliśmy o utrzymanie równowagi w kuli wypełnionej powietrzem, umieszczonej w wodzie na basenie. Następnie wybraliśmy się na spacer na łono natury i mieliśmy zajęcia z naszą wychowawczynią. Wieczorem wykąpaliśmy się i poszliśmy spać.

Summer Challenge, grupa Pani Wiktorii B.
Dzisiaj udaliśmy się na poligon. Po niedługim marszu dotarliśmy na miejsce. Czekały tam na nas atrakcje takie jak quady, zorba czy pojazd ranger. Po powrocie do ośrodka skakaliśmy na eurobungee. Następnie część z nas, w ramach Pakietu Ekstra Aktywnego, wybrała się na rejs po jeziorze smoczą łodzią. Łódź płynęła dzięki sile naszych mięśni. Wiosłowaliśmy w rytm wybijany na bębnie. Resztę dnia spędziliśmy na wspólnych grach i zabawach.

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny D.
Dzisiaj nasz poranek był owiany tajemnicą, ponieważ poznaliśmy tajną Strefę UFO. Za dużo o tym powiedzieć nam nie wolno, ale bawiliśmy się bardzo dobrze. Była również Awantura o Wiedzę, wiele pytań nas zaskoczyło, dzięki tej zabawie zapamiętaliśmy wiele ciekawostek o świecie. Udaliśmy się również na plażę. Część z nas pływała, inni rysowali, a jeszcze inni odbijali piłkę. Czas na plaży upłynął nam bardzo szybko, oczywiście dzięki dobrej zabawie. Znaleźliśmy też czas na nasze ulubione zabawy w grupie, dziś najbardziej do gustu przypadła nam mafia. Po południu wyszliśmy na spacer do lasu, aby podziwiać mazurski krajobraz. Dzień zakończyliśmy turniejem gier i zabaw z naszymi kolegami i koleżankami. To był bardzo udany dzień!

VIP, grupa Pani Oliwii M.
Niedziela rozpoczęła się od rozegrania meczu piłki nożnej w dziwnych strojach, które powodowały, że rozgrywka przebiegała nietypowo. Następnie odbyły się zajęcia na żyroskopie, podczas których mogliśmy poczuć się jak astronauci w startującej rakiecie kosmicznej. Po obiedzie poszliśmy na plażę oraz zagraliśmy w mafię. Dzień zakończyliśmy rozgrywkami w gry planszowe.

VIP, grupa Pani Roksany M.
Nie zwalniamy tempa! Niedzielę zaczęliśmy od wyprawy kajakami po jeziorze Łęsk, następnie udaliśmy się na boisko do piłki nożnej i rozegraliśmy mecz, ale w specjalnych strojach, które utrudniały nam widoczność piłki. Następnie graliśmy w planszówki, a kolejnym punktem naszego dnia był żyroskop, na którym każdy z nas mógł poczuć się jak astronauta wyruszający w kosmos. Dzień zakończyliśmy nauką jazdy na seqwayu po specjalnym torze oraz z przeszkodami.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

Asia
Dodany: 2023.07.24 22:37

Super pomysł z tymi zdjęciami.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2023.07.24 22:42

Też tak uważamy :)
Pozdrawiamy!