RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2023

Turnus IV (27.07-06.08.2023)


Dzień 4 - Dalej, celniej, wyżej!

Dodany: 2023.07.30
Komentarze: 0
Zdjęcia: 650
Wideo: 1

Od rana podejmowaliśmy różne aktywności, aby doskonalić swoje umiejętności, przekraczać swoje ograniczenia, wszechstronnie się rozwijać. Wychodziliśmy poza ośrodek do lasu na zajęcia wprowadzające w tajniki sztuki przetrwania, wypływaliśmy w błękitną dal jeziora, coraz celniej strzelaliśmy z łuku, wiatrówki i markera paintballowego, wspinaliśmy się wysoko na ściankach wspinaczkowych, na skrzynki, na trasy parku linowego. Tyle już atrakcji za nami, a jeszcze więcej przed nami!

33 Przygody, grupa Pani Natalii K.
Czwarty dzień obozu rozpoczęliśmy od nauki jazdy na segwayu, czyli elektrycznym dwukołowym pojeździe po specjalnie przygotowanym torze. Po południu spędziliśmy miło czas skacząc na trampolinach eurobungee. Po obiedzie mieliśmy zajęcia cyrkowe, podczas których przeszliśmy trening chodzenia na szczudłach oraz jazdy na nietypowym rowerze. Oddaliśmy się również rozgrywkom sportowym. Zwieńczeniem dnia była nocna gra terenowa Mafia.

33 Przygody, grupa Pani Kornelii W.
Kolejny dzień pełen wrażeń rozpoczęliśmy od rywalizacji w walkach sumo. Następnie świetnie spędziliśmy czas na grze terenowej Błędny Azymut, podczas której nauczyliśmy się korzystania z kompasów. Poznaliśmy również podstawowe kroki hip hopu i udało nam się ułożyć z nich układ taneczny. Po obiedzie nie zwolniliśmy tempa i pływaliśmy jednoosobowymi kajakami sit on top po jeziorze Łęsk. Odbyliśmy również zajęcia plastyczne, podczas których stworzyliśmy znaczki oraz prace z wykorzystaniem metody quillingu. Natomiast wieczorem rozegraliśmy nocną grę terenową Mafia, która rozwinęła nasze detektywistyczne zdolności.

Adrenalina, grupa Pani Wiktorii G.
To już czwarty dzień kolonii. Zaczęliśmy dzisiaj od gry w siatkówkę. Następnie poszliśmy na pole paintballowe, na którym stoczyliśmy walkę między drużynami. Zwiedziliśmy tajną Strefę UFO, w której wylądował spodek kosmiczny. Aby nie wychodzić z tego klimatu, spróbowaliśmy swoich sił na żyroskopie. To była wspaniała zabawa! Wieczorem, by odpocząć, oglądaliśmy film 3D w sferycznym kinie. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, jak to jest naprawdę z porami roku.

Adrenalina, grupa Pani Gabrieli K.
Czwarty dzień na kolonii zaczęliśmy od poznania podstaw survivalu oraz jego rodzaje. Nauczyliśmy się także budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Następnie podczas gry terenowej Enigma poznaliśmy techniki szyfrowania, a później wykorzystaliśmy je w praktyce. Przy grze terenowej Błędny Azymut poznaliśmy sposoby wyznaczania kierunków, budowę kompasu i wyznaczanie azymutu, a później jak wykorzystać to w praktyce. Zostaliśmy także wtajemniczeni w sekrety Strefy UFO, we wszystkie poziomy tajności. Dzień zakończyliśmy ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

Adrenalina, grupa Pani Magdy K.
Dzień rozpoczęliśmy od gry paintballowej. Podzieliliśmy się na dwie drużyny i na specjalnym polu painballowym rozpoczęliśmy zabawę. Następnie mieliśmy zajęcia ze wspinania się na skrzynkach. Najlepsi z nas wspięli się na maksymalną liczbę, czyli 15 skrzynek i wykonali jaskółkę. Jesteśmy bardzo dumni z siebie! Po obiedzie mieliśmy zajęcia Archery Challenge. Najpierw odbyliśmy trening z łukami, a następnie rozpoczęliśmy grę. Podzieliliśmy się na dwie drużyny, zbudowaliśmy forty i bawiliśmy się świetnie. Przed kolacją ćwiczyliśmy nasze mózgi podczas gry Awantura o Wiedzę! Podzieliliśmy się na trzy drużyny i licytując się, odpowiadaliśmy na pytania i zdobywaliśmy punkty. Na koniec tak aktywnego dnia udaliśmy się do sferycznego kina 3D, aby obejrzeć niesamowity seans.

Adrenalina, grupa Pani Aleksandry P.
Kolejny dzień w Ośrodku Kulka rozpoczął się od zabaw integracyjnych na boisku. Później każdy miał okazję spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Następnie udaliśmy się na plażę, gdzie każdy z nas zażył orzeźwiającej kąpieli i zregenerował siły, aby wystarczyło ich na aktywności zaplanowane na później. Po obiedzie wzięliśmy udział w emocjonującej grze paintballowej. Nie zwalniając tempa, od razu po paintballu udaliśmy się na krótką integrację. Zwieńczeniem dnia była Mafia, czyli nocna gra terenowa, która zapewniła nam niezapomniane wspomnienia. Nie możemy się doczekać następnych dni wspaniałej przygody.

BFF Extra, grupa Pani Kingi S.
Niedzielę zaczęłyśmy od różnych gier i zabaw, m.in. grałyśmy w planszówki. Następnie pływałyśmy kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk. Sprawdziłyśmy również swoje siły podczas walk gladiatorek. Byłyśmy wyposażone w gumowe lance i rywalizowałyśmy na specjalnej macie. Na kolejnych zajęciach pokonałyśmy cztery trasy na ściance wspinaczkowej. Każda z nas dała sobie świetnie radę! Następnie rozegrałyśmy turniej baloniady. Ognisko z pieczeniem kiełbasek zakończyło nasz dzień.

BFF Extra, grupa Pani Julii Z.
Dzień zaczęłyśmy od wspólnego grania w planszówki. Następnie udałyśmy się na rowery wodne, którymi pływałyśmy po jeziorze Łęsk. Po krótkiej przerwie zaczęłyśmy tworzyć nasze własne spersonalizowane koszulki. Po obiedzie integrowałyśmy się, rywalizując w wyścigach na wielonartach, w wielospodniach i przeciągając linę. Przed kolacją bawiłyśmy się balonami z wodą, przerzucałyśmy je przez siatkę i łapałyśmy za pomocą ręczników na boisku do siatkówki. Wieczorem zasiadłyśmy przy ognisku, śpiewałyśmy piosenki i piekłyśmy kiełbaski.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Kai E.
Dzień rozpoczęliśmy naprawdę ekscytująco! Na początek uczyliśmy się jeździć quadem. Później uczyliśmy się strzelać do tarcz za pomocą markera paintballowego. Po południu nauczyliśmy się technik szyfrowania wiadomości, by następnie wykorzystać je w grze odbywającej się na terenie ośrodka. Było naprawdę fajnie! Po obiedzie poszliśmy skakać na trampolinie eurobungee w specjalnych uprzężach. Potem mieliśmy chwilę wytchnienia przy tworzeniu specjalnych bransoletek z linki. Wieczorem graliśmy w laserowy paintball. Było super! Nie możemy się doczekać jutra.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Julii A.
Kolejny dzień rozpoczęliśmy od kajaków sit on top. Wraz z ratownikiem wypłynęliśmy na jezioro. Potem udaliśmy się na pojedynki sumo. Po walkach sumo bawiliśmy się w zabawę foto Kulka z wychowawczynią. Gra polegała na robieniu selfie z różnymi obiektami na terenie Kulki. Po obiedzie uczyliśmy się jazdy na segwayach, a potem udaliśmy się na teren paintballowy. Rozegraliśmy rozgrywkę między czerwonymi a niebieskimi. Po kolacji mieliśmy grę terenową Mafia.

Kulka Max, grupa Pani Kingi B.
Dzień rozpoczęliśmy od parku linowego. Pokonaliśmy niską trasę parku linowego, a niektórzy z nas także tę o wyższym poziomie trudności. Kolejnym punktem naszego dnia było kino gwiezdne, w którym obejrzeliśmy film 3D „Magiczny Glob”. Odkryliśmy również trzeci poziom tajności w Strefie UFO. Po obiedzie poszliśmy na plażę, opalaliśmy się i kąpaliśmy w jeziorze, a później sprawdziliśmy swoją celność na strzelnicy paintballowej. Wieczorem mogliśmy poczuć się jak prawdziwi astronauci, uczestnicząc w ćwiczeniach na żyroskopie.

Kulka Max, grupa Pani Julii K.
Niedzielne zajęcia zaczęliśmy od eurobungee, a następnie udaliśmy się na walki gladiatorów. Później sprawdziliśmy nasze umiejętności strzeleckie na arenie paintballowej. Po obiedzie zagraliśmy w Awanturę o Wiedzę i pływaliśmy kajakami typu sit on top. Na dobre zakończenie dnia wraz z inną grupą świetnie się bawiliśmy przy ognisku.

Kulka Max, grupa Pani Julii R.
To już nasz czwarty dzień w Kulce! Zaczęliśmy go od wspinania się na wieżę, układając po kolei skrzynki. Oglądaliśmy film w kinie sferycznym 3D, czyli centrum audiowizualnych prezentacji kosmosu, gdzie zanurzyliśmy się w trójwymiarową projekcję na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów. Byliśmy na strzelnicy paintballowej, oddając strzały ze stanowisk strzeleckich do tarcz. Wybraliśmy się również na wyprawę smoczą łodzią. Dzień zakończyliśmy grą terenową Mafia. To był cudowny dzień!

Kulka Max, grupa Pani Pauliny S.
Dzień rozpoczęliśmy ścianką wspinaczkową, pokonując trzy trasy o różnej trudności. Następnie udaliśmy się na laserowy paintball. Wyposażeni w specjalne karabiny i opaski rywalizowaliśmy w drużynach. Kolejną atrakcją była piłka na opak, czyli rozgrywka piłki nożnej w dużych, kolorowych spódnicach. Wzięliśmy także udział w zajęciach łącznościowych, podczas których nauczyliśmy się szyfrować wiadomości, a później popłynęliśmy w rejs rowerami wodnymi. Wieczorem wybraliśmy się do lasu, gdzie rozegraliśmy grę terenową Mafia, rozwiązując owianą tajemnicą zagadkę.

Kulka Open, grupa Pani Zuzanny S.
Ten dzień minął nam pod hasłem integracji i ciekawych aktywności. Rozpoczęliśmy go od gier karcianych. Następnie doskonaliliśmy nasze zdobyte w poprzednim dniu umiejętności strzeleckie na zajęciach strzelania z łuku. Rozegraliśmy również turniej strzelecki. Każdy z nas ochoczo wziął w nim udział. To była świetna zabawa. Następnie wcieliliśmy się w uczestników teleturnieju Awantura o Wiedzę. Podzieleni na trzy zespoły rywalizowaliśmy w quizie z wiedzy ogólnej. Częścią artystyczną dnia było robienie przypinek z rysunkami, które mieliśmy okazję własnoręcznie wykonać i wykazać się kreatywnością. Wieczór wykorzystaliśmy na grę w nasze przeróżne ulubione planszówki i karty. To zdecydowanie jedna z naszych ulubionych form spędzania wspólnego czasu. Poznajemy się przy tym coraz lepiej, mamy wtedy dużo powodów do śmiechu i żartów. Dzień zaliczamy do udanych!

Kulka Open, grupa Pani Zuzanny Ś.
Dzień rozpoczęliśmy od nauki strzelania z łuków oraz konkursu strzeleckiego. Wzięliśmy udział w Akcji Integracji, podczas której staliśmy się jeszcze bardziej zwartą grupą! Po obiedzie i odpoczynku przyszedł czas na kąpiele w naszym cudownym jeziorze. Wieczorem poznaliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy podczas gry terenowej Ranny Lotnik, w czasie której połączyliśmy naszą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. To był kolejny piękny dzień naszej grupy w ośrodku Kulka.

Kulkowe Zabawy, grupa Pani Emilii K.
Kolejny dzień na kolonii w Kulce to kolejne zakręcone zabawy i atrakcje! Dziś starałyśmy się utrzymać równowagę, układając wieżę ze skrzynek. Wymagało to od nas skupienia i sprytu. Następnie udałyśmy się na wyprawę kajakami po malowniczym jeziorze Łęsk. Płynęłyśmy, podziwiając piękno rezerwatu przyrody na drugim brzegu jeziora. Później toczyłyśmy się w waterballach w przystosowanym do tego basenie. Naprawdę trudno było utrzymać równowagę, a naszym zabawom towarzyszyły wybuchy śmiechu. Jesteśmy ciekawe, co czeka nas jutro!

Kulkowe Zabawy, grupa Pani Aleksandry Sz.
Czwarty dzień na Kulce właśnie dobiegł końca. Dzisiaj byliśmy na parku linowym, który ma dwa poziomy. Pokonaliśmy je bez trudu. Dużo czasu spędziliśmy też nad wodą. Czas umiliły nam smocze łodzie. Wieczorem udaliśmy się na quady. Poznaliśmy ich budowę oraz zdobyliśmy podstawowe umiejętności związane z jazdą po torze.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Natalii T.
Nasz dzień zaczęliśmy od wyprawy rowerami wodnymi. Pływając nimi każdy się świetnie bawił. Później z wychowawcą wyszliśmy na spacer po lesie. Następnie zajęliśmy się łucznictwem. Nauczyliśmy się strzelać z łuków oraz stoczyliśmy bój strzelecki Archery Challenge. Po obiedzie poszliśmy na plażę. Powygrzewaliśmy się w słońcu, mogliśmy się też pobawić w wodzie. Odpowiednio ubrani poszliśmy wspinać się na skrzynki. Układaliśmy wieżę ze specjalnych skrzynek, po których jednocześnie wspinaliśmy się w uprzęży z asekuracją. Po kolacji mieliśmy okazję poczuć się jak za dawnych czasów, grając w zbijaka oraz w klasy.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Zuzanny C.
Niedzielę rozpoczęliśmy od taktyki i strategii. Poznaliśmy różne szyki, które możemy wykorzystać podczas przemarszu w lesie. Dowiedzieliśmy się, jakie są rodzaje taktyk i jak przyjmować różne postawy strzeleckie. Następnie wybraliśmy się na plażowanie nad naszym jeziorem. Integrowaliśmy się i graliśmy w karty. Następnie wzięliśmy udział w grze terenowej Błędny Azymut. Dowiedzieliśmy się też, jakie są sposoby wyznaczania kierunków świata bez pomocy kompasu. Następnie podzieleni na grupy szukaliśmy numerków rozłożonych w różnych miejscach na terenie ośrodka, co wiązało się z ciekawymi zadaniami. Po obiedzie wybraliśmy się na strzelanie z łuków. Ćwiczyliśmy swoją celność, strzelając do tarczy. Następnie wspólnie z instruktorką zorganizowaliśmy turniej strzelecki. Wieczorne godziny poświęciliśmy na doskonalenie taktyki i strategii. To był intensywny dzień!

Obóz Super Militarny, grupa Pani Zuzanny D.
Dzień zaczęliśmy od nauki strzelania z wiatrówki, tę umiejętność udało nam się opanować z łatwością. Następnie mieliśmy zajęcia z taktyki, które miały przygotować nas do jednej z najbardziej wyczekiwanych atrakcji. Na tych zajęciach uczyliśmy się, jak poruszać się po nieznanym terenie z bronią, było to bardzo ciekawe. Po tych zajęciach zabraliśmy się do malowania flagi naszej grupy. Podczas malowania słuchaliśmy muzyki, śpiewaliśmy i dobrze się bawiliśmy. Po obiedzie rozegraliśmy turniej baloniady. Na kolejnych zajęciach uczyliśmy się techniki strzelania z łuku, a potem zrobiliśmy sobie turniej. Na ostatnich zajęciach dalej ćwiczyliśmy taktykę, bardzo nam się to podoba i niedługo opanujemy to do perfekcji.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Aleksandry Ś.
Dzień na obozie był pełen różnorodnych aktywności. Rano pływaliśmy kajakami. Rejs dostarczył nam mnóstwa radości i ekscytacji. Następnie odbyło się omawianie strategii wojskowych, co było zarówno pouczające, jak i zabawne, a zaraz po omówieniu ich zaczęliśmy wykorzystywać je w terenie. Po południu odbyła się baloniada, podczas której wszyscy bawili się doskonale, rzucając balonami z wodą przez siatkę. Atmosfera była fantastyczna, a uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy. Kolejną atrakcją była ścianka wspinaczkowa, która pozwoliła nam przetestować nasze zdolności i odwagę. Wieczorem mieliśmy zajęcia z wychowawczynią, które pozwoliły nam zintegrować się jako grupa oraz pogłębić więzi. Wspólnie spędzony czas na obozie na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo!

Odkrywcy UFO, grupa Pani Aleksandry M.
Czwarty dzień kolonii minął nam bardzo intensywnie i dobrze. Rano uczestniczyliśmy w zajęciach integracyjnych, żeby się lepiej poznać. Następnie wzięliśmy udział w zajęciach, podczas których skakaliśmy na trampolinach eurobungee, a potem strzelaliśmy z markera paintballowego na strzelnicy. Mieliśmy do dyspozycji 50 kulek. Korzystając ze słonecznej pogody, poszliśmy na plażę. Mieliśmy także grę terenową Błędny Azymut i zapasy sumo. To był piękny dzień!

Odkrywcy UFO, grupa Pani Emilii S.
Dziś rano ćwiczyłyśmy celność na strzelnicy paintballowej. Najwięcej punktów zdobyła drużyna Masełek, ustrzeliła aż 177 punktów. Następnie jeździłyśmy segwayem po specjalnie przygotowanym torze. Później udałyśmy się na plażę i mogłyśmy skorzystać z kąpieli w jeziorze Łęsk. Po pysznym obiedzie miałyśmy wyprawę kajakami turystycznymi po jeziorze. Pan ratownik opowiadał nam różne ciekawostki. Następnie budowałyśmy wielkie budowle z bambonady. Wieczorem zostałyśmy gladiatorkami i rozegrałyśmy turniej walcząc lancami z gąbki. To był świetny dzień.

Power Jump, grupa Pani Julii S.
Dziś rano uczyliśmy się tańców nowoczesnych. Później odpoczywaliśmy, grając w gry i rysując. Bawiliśmy się też w podchody i na plaży - było bardzo fajnie! Po południu wybraliśmy się do lasu, gdzie poznaliśmy podstawy prawdziwego survivalu. To było bardzo pouczające. Wieczorem miło spędziliśmy czas przy grach i zabawach. Z niecierpliwością czekamy już na jutro!

Summer Challenge, grupa Pani Joanny B.
O poranku wzięliśmy udział w zajęciach Archery Challenge, czyli bitwie łuczników, podczas której strzelaliśmy do siebie strzałami zakończonymi gąbką. Następnie rozpoczęliśmy plażowanie i kąpiel w jeziorze pod czujnym okiem ratownika. Tuż przed obiadem wzięliśmy udział w zajęciach z wielkimi kulami, do których wchodziliśmy i bawiliśmy się w utrzymywanie równowagi na wodzie. Aktywne popołudnie rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych, przy których poznaliśmy się z innymi uczestnikami. Następnie popłynęliśmy w rejs kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk. Wieczorem udaliśmy się do lasu na nocną grę terenową Mafia, by poznać tajemnicę pewnej kradzieży. Czekamy na kolejne przygody!

Summer Challenge, grupa Pani Kamili Ch.
Dzień rozpoczęliśmy od emocjonujących i bardzo zabawnych rozgrywek piłki na opak. Rozegraliśmy mecz passballu w strojach, które utrudniały podążanie za piłką, a następnie próbowaliśmy naszych sił w korfballu, czyli zmodyfikowanej wersji koszykówki. Na zajęciach z survivalu poznaliśmy jego podstawy oraz rodzaje. Nauczyliśmy się też budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Zobaczyliśmy też, co znajduje się w puszce survivalowej. Pogoda dopisała i po obiedzie wybraliśmy się na plażę. Potem na parku linowym udowodniliśmy, że jesteśmy nieustraszeni i dwa jego poziomy trudności zdobyliśmy bez problemu. Wieczorem wcieliliśmy się w prawdziwych detektywów i podczas gry terenowej Mafia próbowaliśmy odnaleźć sprawcę przestępstwa, które miało miejsce w pewnym włoskim miasteczku.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Ch.
Nasz dzień rozpoczął się od wyprawy smoczą łodzią. Następnie zagraliśmy w grę foto Kulka, aby się zintegrować z ośrodkiem i z całą kolonią - grę wygrał zespół Wojtek i Julia. Udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, na której każdy z nas miał okazję spróbować swoich sił we wspinaniu na czterech różnych poziomach trudności. Świetnie bawiliśmy się grając w piłkę na opak w specjalnych strojach. Również dziś udaliśmy się na strzelanie z wiatrówek, a po kolacji zagraliśmy w grę terenową Mafia, podczas której rozwiązywaliśmy zagadki detektywistyczne.

Summer Challenge, grupa Pani Agaty G.
Kolejny dzień naszej przygody rozpoczęliśmy od Awantury o Wiedzę, czyli pełnej emocji rozgrywki z ciekawymi pytaniami. Następnie udaliśmy się na plażę, na której się opalaliśmy, graliśmy w karty i kąpaliśmy się w jeziorze Łęsk. Później udaliśmy się na park linowy, na którym pokonaliśmy dwa poziomy trudności. Po obiedzie udaliśmy się na zajęcia walki sumo, podczas których rywalizowaliśmy na specjalnej macie, w zabawnych i bezpiecznych strojach oraz kaskach ochronnych. Również zagraliśmy w piłkę na opak, czyli w korfball i passball. Po kolacji odbyła się Mafia, czyli nocna gra terenowa.

Summer Challenge, grupa Pani Mileny K.
Dzień zaczęliśmy od gier w pif paf, talarka i ninję. Później poznaliśmy budowę wiatrówki i nauczyliśmy się z niej strzelać. Strzelaliśmy do tarczy. Następnie udaliśmy się na rozgrywki w piłkę nożną, którą nasza grupa lubi najbardziej. Po obiedzie poszliśmy poplażować i popływać. Po plażowaniu mieliśmy różne konkurencje integracyjne - synchroniczne chodzenie w wielonartach, chodzenie we trójkę w zszytych ze sobą spodniach i przeciąganie liny. Po kolacji udaliśmy się na grę terenową Mafia. Szukaliśmy podpowiedzi, aby odgadnąć zagadkę.

Summer Challenge, grupa Pani Anny N.
Kolejny dzień za nami! Dzień zaczęliśmy od Akcji Integracji. Świetnie się bawiliśmy, biegając w wielonartach i wielospodniach oraz przeciągając linę. Nie zabrakło w naszym dniu również plażowania i kąpieli. Wspinaliśmy się na wieżę ze skrzynek, którą samodzielnie budowaliśmy. Nie możemy doczekać się jutra!

Summer Challenge, grupa Pani Kamili W.
Dzień rozpoczęłyśmy od nauki wyznaczania azymutu przy użyciu kompasu, a następnie rozwiązywałyśmy specjalnie przygotowane zagadki. Udałyśmy się również na plażę, gdzie mogłyśmy skorzystać z kąpieli w jeziorze pod czujnym okiem ratownika oraz urządziłyśmy sobie rozgrywki piłki siatkowej. Po obiedzie poszłyśmy na park linowy. Miałyśmy możliwość skorzystania z dwóch tras o różnych poziomach trudności. Potem miałyśmy za zadanie zbudować jak największą i najzabawniejszą wieżę ze specjalnych patyczków. Natomiast wieczór spędziłyśmy na nocnej grze terenowej Mafia poza ośrodkiem, a naszym zadaniem było wytypowanie sprawcy przestępstwa, które miało miejsce w pewnym włoskim miasteczku.

VIP, grupa Pani Oliwii S.
Dzień zaczęliśmy od zaciętych rozgrywek w planszówki. Po tej atrakcji udaliśmy się do Strefy UFO i zdobyliśmy trzeci stopień wtajemniczenia, oglądając film o kosmitach na Mazurach, zaglądając do latającego spodka i badając urządzenia kosmitów w Laboratorium. Następnie udaliśmy się na plażowanie. Część z nas pływała. Po obiedzie poznaliśmy podstawy survivalu oraz budowaliśmy swój własny szałas. Wieczór spędziliśmy przy ognisku, które jeszcze bardziej umocniło nasze relacje.

VIP, grupa Pani Aleksandry Z.
Ten piękny słoneczny dzień rozpoczęłyśmy od wizyty w Strefie UFO: weszłyśmy do spodka oraz byłyśmy w Laboratorium, gdzie osiągnęłyśmy trzeci, najwyższy stopień wtajemniczenia. Następnie zagrałyśmy w piłkę na opak, czyli w znane gry zespołowe z piłką, ale ze zmienionymi zasadami. Po obiedzie wybrałyśmy się na walki gladiatorek. Na specjalnej macie stoczyłyśmy ekscytujące pojedynki. Wieczorem natomiast czekało na nas ognisko z kiełbaskami. Ten dzień kończymy z uśmiechami na twarzy.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.