RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2023

Turnus V (07.08-17.08.2023)


Dzień 4 - W Kulce kręcą nas wyzwania

Dodany: 2023.08.10
Komentarze: 0
Zdjęcia: 734
Wideo: 1

Podejmowanie każdego nowego działania, a tych jest na kolonii mnóstwo, jest wyzwaniem. Codziennie podejmujemy jakiś nowy challenge, i to kilkakrotnie, w różnych dziedzinach. Dla kogoś dużym wyzwaniem jest jazda na quadzie lub strzelanie, a dla kogoś innego zrobienie bransoletki lub malowanie w chmurach. Każdy ma okazję zaznać czegoś nowego, pobić swój własny rekord, udoskonalić swoje umiejętności, rozwinąć własne zdolności. Podjąć wyzwanie i… zwyciężyć, zdobywając również podziw koleżanek i kolegów!

Adrenalina, grupa Pani Dominiki B.
Czwartek rozpoczęliśmy żyroskopem, na którym mogliśmy sprawdzić, jakie uczucia towarzyszą astronautom podczas startu rakiety kosmicznej. Następnie nauczyliśmy się podstaw pierwszej pomocy oraz zagraliśmy w grę terenową Ranny Lotnik, podczas której wykorzystaliśmy wcześniej zdobytą wiedzę. Korzystając ze słonecznej pogody, wybraliśmy się również nad jezioro, aby odbyć rejs kajakami. Było cudownie! Dzień skończyliśmy imprezą taneczną na Poziomie X!

Adrenalina, grupa Pani Oliwii M.
Dzisiejszy poranek rozpoczęliśmy od gry terenowej Błędny Azymut. W części teoretycznej poznaliśmy tajniki wyznaczania kierunków świata oraz zdobyliśmy wiedzę na temat busoli. Te doświadczenia mogliśmy później wykorzystać podczas praktycznej części gry. Następnie udaliśmy się na plażę, aby wykąpać się w jeziorze i poopalać w promieniach słońca. Potem odbył się konkurs na najwyższą wieżę ze skrzynek, który wygrał Szczepan. Po obiedzie graliśmy w koszykówkę i różne gry karciane, a później udaliśmy się na zajęcia z waterballami. Pływaliśmy w basenie w wielkich dmuchanych kulach. Na zakończenie dnia odbyła się impreza na Poziomie X. To był świetny dzień.

BFF Extra, grupa Pani Anny M.
Czwarty dzień na koloniach był niezwykle emocjonujący! Po śniadaniu brałyśmy udział w zajęciach na ściance wspinaczkowej, gdzie mogłyśmy spróbować swoich sił na czterech różnych poziomach. Później rozegrałyśmy turniej w państwa i miasta. Następnie poczułyśmy się jak w prawdziwym cyrku - chodziłyśmy na szczudłach i jeździłyśmy na nietypowym rowerze. Miałyśmy też zajęcia taneczne. Po obiedzie pływałyśmy kajakami turystycznymi po jeziorze. Dzień zakończyłyśmy na żyroskopie, gdzie poczułyśmy się jak w rakiecie kosmicznej podczas startu.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Doroty Ł.
Czwarty dzień był pełen ekscytujących przeżyć. W parku linowym pokonaliśmy obie trasy. Później wzięliśmy udział w warsztatach teatralnych. Odgrywaliśmy scenki i uczyliśmy się rozpoznawać oraz wyrażać różne emocje. Strzelaliśmy również z łuków, poznaliśmy prawidłową postawę strzelecką, a także podstawy taktyki i strategii. Poruszaliśmy się w szykach oraz formacjach. Potem jeździliśmy quadem po specjalnie przygotowanym torze, a wieczorem bawiliśmy się na imprezie na Poziomie X.

Gwiezdny Kadet, grupa Pani Igi O.
Dzień zaczęliśmy od wiatrówek. Każdy miał okazję zobaczyć i spróbować, jak się strzela. To jednak nie koniec strzelania na dzisiaj, ponieważ po wiatrówkach mieliśmy Archery Challenge, czyli strzelanie ze specjalnych łuków. Po tak wystrzałowym poranku przyszedł czas na trochę zmagań z grawitacją, czyli eurobungee. Później wybraliśmy się na zajęcia z taktyki i strategii z użyciem imitacji broni AK-47 oraz naukę poruszania się w szyku i formacji. Po tak intensywnym dniu przyszedł czas na imprezę na Poziomie X.

Harry Potter, grupa Pani Aleksandry Ch.
Czwartek rozpoczęłyśmy od tworzenia swoich własnych mioteł Nimbus 2023. Następnie udałyśmy się na plażowanie nad jeziorem Łęsk. Również dziś poznałyśmy podstawy survivalu, a następnie tworzyłyśmy swoje bazy. Najlepszą bazą okazała się baza dziewczyn: Anastazji, Leny, Hani, Ady oraz Zuzi. Po obiedzie rozegrała się kolejna gra terenowa, w której musiałyśmy uwolnić Syriusza Blacka. Nasze Nimbusy 2023 tak nas pochłonęły, że na następnych zajęciach kończyłyśmy je i je ulepszałyśmy. Na koniec dnia udałyśmy się do kina sferycznego 3D na seans „Magiczny Glob”.

Harry Potter, grupa Pani Mai Sz.
Dzień zaczęliśmy od stworzenia naszych własnych latających mioteł. Następnie mieliśmy plażowanie oraz kąpaliśmy się w jeziorze. Potem wzięliśmy udział w kilku grach integracyjnych w ramach zajęć Akcja Integracja. Po obiedzie wzięliśmy udział w grze, podczas której musieliśmy odszukać schwytanego Syriusza Blacka. Następnie kończyliśmy tworzenie naszych magicznych mioteł. Po kolacji mieliśmy seans „Magiczny Glob” w gwiezdnym kinie 3D.

Kosmiczna Misja, grupa Pani Kornelii B.
Dzisiaj po śniadaniu udaliśmy się do tajnej Strefy UFO. Weszliśmy tam do kokpitu spodka, zobaczyliśmy film o historii Kosmicznych Mazur oraz przetestowaliśmy urządzenia kosmitów w Laboratorium. Na następnych zajęciach poznaliśmy alfabet Morse’a i uczyliśmy się nadawać wiadomości w tym alfabecie. Po tych zajęciach poszliśmy na plażę, gdzie korzystaliśmy ze słonecznej pogody. Po obiedzie stoczyliśmy potyczkę paintballową, polegająca na pozornej walce przy użyciu broni barwiącej. Na koniec dnia odbyła się impreza na Poziomie X w hali koncertowej.

Kulka Max, grupa Pani Justyny B.
Czwarty dzień obozu zaczęliśmy od zajęć na kulkowym poligonie. Jeździliśmy na quadach, rangerze oraz toczyliśmy się w ogromnej zorbie. Po południu nauczyliśmy się prowadzić segway, przejechaliśmy specjalnie przygotowanym torem bez żadnego problemu! Następnie udaliśmy się na strzelnicę paintballową i strzelaliśmy do tarcz. W ten sposób poprawialiśmy swoją celność. Wieczorem wzięliśmy udział w walkach prawdziwych gladiatorów. Wczuliśmy się w rolę i poznaliśmy różne techniki bezpiecznej walki. Nie możemy się doczekać, co przyniesie nam kolejny dzień!

Kulka Max, grupa Pani Moniki L.
Dzień był naprawdę aktywny. Rozpoczęliśmy go od pływania kajakami turystycznymi. Pogoda nam dopisywała, więc wszyscy byliśmy zadowoleni oraz gotowi do działania. Później zostaliśmy wtajemniczeni w historię niezwykłej Strefy UFO. Mogliśmy zobaczyć prawdziwy statek kosmiczny z innej planety! Bawiliśmy się również na parku linowym pod okiem instruktora. Następnie uczestniczyliśmy w zajęciach paintballowych na strzelnicy. Po kolacji zakończyliśmy dzień grą Awantura o Wiedzę oraz zabawą na magicznych wirtualnych dywanach.

Kulka Max, grupa Pani Gabrieli O.
Czwartkowy poranek przywitał nas pięknym słoneczkiem! Wszyscy razem wyruszyliśmy na kulkowy poligon, na którym jeździliśmy po specjalnych torach pojazdami takimi jak quad czy ranger. Toczyliśmy się także z górki przypięci w wielkiej dmuchanej kuli zwanej zorbą. Wróciliśmy na obiad, a później zrobiliśmy pamiątkowe znaczki. Pływaliśmy także jednoosobowymi kajakami sit on top po jeziorze Łęsk. Wieczorem stoczyliśmy walki sumo. A jutro kolejny dzień i następna dawka wrażeń.

Kulka Open, grupa Pana Mikołaja M.
Nasz obozowy dzień zaczęliśmy od wyjścia na kulkowy poligon, na którym skorzystaliśmy z takich atrakcji jak jazda na quadzie oraz jazda na pojeździe terenowym ranger. Po powrocie z kulkowego poligonu zagraliśmy w baloniadę. Następnie po południu poszliśmy popływać po jeziorze na rowerkach wodnych. Później mieliśmy grę paintballową, a dzień zakończyliśmy robieniem przypinek. Czekamy na następny udany dzień!

Kulka Open, grupa Pani Aleksandry Ś.
Kolejny dzień za nami. Rozpoczęliśmy go od zawodów z celności na strzelnicy paintballowej. Najlepszymi strzelcami okazała się drużyna chłopaków o nazwie Broccoli. Spróbowaliśmy też swoich sił, wspinając się ściankę wspinaczkową. Mieliśmy również okazję konkurować ze sobą podczas gry Awantura o Wiedzę. Musieliśmy wykazać się refleksem oraz wiedzą w różnych kategoriach. W ramach odpoczynku udaliśmy się na wyprawę rowerkami wodnymi po jeziorze. A dzień zakończyliśmy zabawą w dmuchanej kuli, czyli waterballu.

Kulkowe Zabawy, grupa Pani Kornelii W.
Kolejny świetny dzień za nami, a rozpoczęliśmy go od szkolenia z łucznictwa, podczas którego strzelaliśmy do tarcz strzałami z gumowymi przyssawkami. Następnie przenieśliśmy się do zabaw w wirtualnym świecie! Mecze, pojedynki, rozgrywki - a wszystko to dzięki komputerowo sterowanym urządzeniom, które wyświetlały interaktywny obraz na podłodze. Po południu wsiedliśmy do smoczej łodzi i odbyliśmy wyprawę wieloosobową łodzią po jeziorze Łęsk, gdzie jeden z nas nadawał całej załodze łodzi rytm wiosłowania, uderzając w bęben. Wieczorem wzięliśmy udział w nocnej grze terenowej Mazurska Pułapka. Musieliśmy rozwiązać wszystkie zagadki, aby uratować świat!

Obóz Herosów, grupa Pani Kamili Ch.
Czwartek rozpoczął się pod patronatem Posejdona. Dwuosobowymi kajakami pływaliśmy po jeziorze Łęsk. Pogoda dopisała, więc nasza wyprawa była naprawdę bardzo przyjemna. Przed obiadem znowu zawitał do nas Apollo i razem z nim ćwiczyliśmy nasz hymn, śpiewając i grając na bębnie. Artemida wzięła nas pod swoją opiekę na kolejne Wielkie Starcie Herosów - zawody łucznicze. Dzięki jej przeszkoleniu i zapoznaniu nas z budową łuku i strzały oraz prawidłową postawą strzelecką, poszło nam naprawdę dobrze i wielu z nas trafiło w sam środek tarczy. Najlepszym łucznikiem spośród herosów okazała się Maja. Kolejną atrakcją czwartku był żyroskop, który zapewnił nam wrażenia niczym podczas podróży po Chaosie. Wieczorem podczas wesołej gry terenowej foto Kulka musieliśmy znaleźć na terenie ośrodka i sfotografować opisane miejsca, obiekty oraz osoby.

Obóz Herosów, grupa Pani Agaty G.
Kolejny dzień rozpoczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Zagraliśmy w tabu i w kalambury. Potem mieliśmy wyprawę wieloosobową smoczą łodzią. Następnie po raz kolejny ćwiczyliśmy śpiewanie naszego hymnu, bo konkurs zbliża się wielkimi krokami. Po obiedzie udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, na której pokonaliśmy cztery poziomy trudności i pokazaliśmy swoje umiejętności we wspinaniu się. Na kolejnych zajęciach poznaliśmy podstawy survivalu oraz jego rodzaje. Również uczyliśmy się budować schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Po kolacji zagraliśmy w ziemniaka.

Obóz Herosów, grupa Pani Gabrieli K.
Czwarty dzień na Obozie Herosów zaczęliśmy od malowania w chmurach. Później przeszliśmy na strzelnicę łuczniczą, na trening celności z Artemidą, a także zmierzyliśmy się w turnieju strzelniczym. Przed obiadem wyruszyliśmy w rejs kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk. Po południu zeszliśmy na plażę, aby skorzystać z ładnej pogody i popływać, a następnie odbyły się zajęcia Enigma, podczas których nauczyliśmy się szyfrować. Wieczorem wykorzystaliśmy nasz wcześniejszy trening strzelecki podczas Archery Challenge, w którym zmierzyliśmy się w starciu łuczników w hełmach i ze specjalnymi strzałami.

Obóz Herosów, grupa Pani Emilii K.
Następny dzień na Obozie Herosów oznacza kolejne ciekawe atrakcje! Dziś pokonywałyśmy park linowy na dwóch różnych poziomach trudności. Następnie wypłynęłyśmy smoczą łodzią na piękne i wyjątkowe jezioro Łęsk. Wieczorem zaś spróbowałyśmy swoich sił w sztuce chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnej machinie przypominającej rower. Już nie możemy doczekać się jutra!

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Szymona B.
Czwartek rozpoczęliśmy od wyprawy na kulkowy poligon. Po porannym spacerze rozpoczęliśmy swoje zajęcia. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy i rozegraliśmy paintballowy mecz o flagę. Kolejna rozgrywka odbyła się przeciwko innej grupie. Deathmatch wymagał od nas obmyślenia dobrej strategii i wykorzystania wszystkich nabytych umiejętności, by wygrać z przeciwną drużyną. Po powrocie na ośrodek odpoczywaliśmy i dużo rozmawialiśmy. Po pysznym obiedzie odbyło się Archery Challenge. Po wysłuchaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa nauczyliśmy się strzelać z łuków zakończonych miękką gąbką. Następnie podzieliliśmy się na dwie drużyny i walczyliśmy. Wieczór upłynął nam na wspólnej integracji przy ognisku. Piekliśmy kiełbaski, piliśmy herbatkę i śpiewaliśmy piosenki.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Wiktorii Ch.
Dzisiaj rano udaliśmy się na kulkowy poligon, na którym sprawdziliśmy nasze wojskowe umiejętności podczas Wojskowego Toru Przeszkód. Rozegraliśmy również mecz paintballowy na większej arenie. Po powrocie odbyły się zajęcia strzelania z wiatrówek, podczas których poznaliśmy jej budowę i wzięliśmy udział w turnieju strzeleckim. Dzień zakończyliśmy ogniskiem, na którym wspólnie się bawiliśmy i jedliśmy kiełbaski.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Zuzanny C.
Dzień rozpoczęliśmy od wyprawy na kulkowy poligon. Mieliśmy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na Wojskowym Torze Przeszkód. Każdy z nas miał za zadanie pokonać tor w jak najkrótszym czasie. Następnie rozegraliśmy emocjonującą grę paintballową Deathmatch. Po smacznym obiedzie odbyły się zajęcia łącznościowe. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób poprawnie korzystać z telefonów polowych oraz poćwiczyliśmy nadawanie informacji za pomocą alfabetu Morse’a. Liczyła się szybkość i dokładność. Musieliśmy bardzo się skupić, wiedząc, że umiejętności z tych zajęć będą nam potrzebne w przyszłości. Wspólna integracja na podobozie poprawiła nasze nastroje. Tańczyliśmy belgijkę oraz skrzypka. Uwielbiamy spędzać razem czas. Dzięki temu tworzą się najwspanialsze wspomnienia. Wieczór upłynął nam przyjemnie przy ognisku. Piekliśmy kiełbaski, piliśmy herbatę i graliśmy w różne gry.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Zofii M.
Dziś odbyła się wyprawa na kulkowy poligon, na którym pokonaliśmy Wojskowy Tor Przeszkód oraz rozegraliśmy grę paintballową. Po powrocie na teren ośrodka nauczyliśmy się podstaw nawigacji w terenie i obsługi busoli podczas zajęć Błędny Azymut. Resztę dnia spędziliśmy na integracji, wspólnych zabawach. Wieczorem odbyło się ognisko, podczas którego śpiewaliśmy i jedliśmy kiełbaski.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Agnieszki M.
Czwartek rozpoczęliśmy od nauki strzelenia z łuków. Następnie braliśmy udział w grze terenowej Błędny Azymut, podczas której wyznaczaliśmy azymut oraz rozwiązywaliśmy zagadki. Przed obiadem mieliśmy zajęcia na strzelnicy paintballowej. Szło nam świetnie. Po południu jeździliśmy na quadach. Dzień zakończyliśmy bawiąc się na imprezie tanecznej na Poziomie X. To był kolejny dzień pełen emocji oraz zabawy.

Odkrywcy UFO, grupa Pani Anny N.
Czwarty dzień za nami! Rozpoczął się od seansu w kinie sferycznym 3D. Następnie przeszliśmy paintballowy trening snajperski na stanowisku strzeleckim. Później wchodziliśmy na ściankę wspinaczkową o czterech poziomach trudności. Przeprawiliśmy się również trasami parku linowego o dwóch stopniach trudności. Dzień zakończyliśmy świetną imprezą taneczną na Poziomie X!

Power Jump, grupa Pani Laury M.
Czwartek zaczęliśmy od eurobungee. Każdy z nas skakał na trampolinach w specjalnej uprzęży. Przed południem poszliśmy na plażę, na której spędziliśmy czas grając w karty i bawiąc się piłką. Przed samym obiadem zagraliśmy jeszcze w baloniadę, czyli rzucanie balonami z wodą za pomocą ręczników przez siatkę. Za to po obiedzie wzięliśmy udział w zajęciach dance! dance! dance!, podczas których poznaliśmy podstawowe układy taneczne nowoczesnych tańców. Zagraliśmy w grę francuską, podczas której szukaliśmy odpowiedzi na przeróżne pytania dotyczące naszych kolonii. Na sam koniec dnia uratowaliśmy świat, rozwiązując zagadki w Mazurskiej Pułapce. To był kolejny dzień pełen atrakcji.

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny L.
Dzisiaj przywitało nas piękne słońce. Najpierw wzięliśmy udział w Akcji Integracji, czyli szalonej zabawie z wielonartami, wielospodniami i przeciąganiem liny. Korzystając z pogody spędziliśmy czas na plaży. Potem skakaliśmy na trampolinach z asekuracją. Po obiedzie pokonywaliśmy tor, utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym segway oraz wspólnie spędziliśmy czas, poznając różne pląsy i zabawy. Dzień zakończył się imprezą na Poziomie X. Czekamy na kolejne atrakcje z niecierpliwością!

Summer Challenge, grupa Pani Magdaleny M.
To był wspaniały dzień! Na samym początku udaliśmy się do kina gwiezdnego, gdzie zanurzyliśmy się w trójwymiarowej projekcji filmu „Magiczny Glob” na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów. Następnie zagraliśmy w nietypową grę z piłką, czyli w piłkę na opak. Po niej poszliśmy się ochłodzić w jeziorze oraz odpoczywać na plaży. Po obiedzie uczestniczyliśmy w Akcji Integracji, na której braliśmy udział w zabawach z wielonartami i wielospodniami. Idealnym zakończeniem dnia dla nas była odlotowa impreza na Poziomie X, na której świetnie się bawiliśmy!

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry P.
Kolejny dzień za nami. Po śniadaniu stoczyliśmy pojedynki w przebraniach zawodników sumo. Bawiliśmy się niesamowicie. Następnie uczestniczyliśmy w Akcji Integracji, rywalizując drużynowo w kilku konkurencjach. Po obiedzie udaliśmy się na boisko i oddaliśmy się sportowym rozgrywkom. Później uczyliśmy się strzelania z łuku. Każdy doskonale się bawił. Zwieńczeniem dnia była impreza na Poziomie X, podczas której aktywnie uczestniczyliśmy w wydarzeniu tańcząc, śpiewając i zawierając nowe znajomości.

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny S.
Kulkowy czas przebiega nam bardzo aktywnie. Dzisiaj rano udaliśmy się na rejs kajakami sit on top po jeziorze Łęsk. Przed obiadem dostąpiliśmy wtajemniczenia w Strefie UFO. To było intrygujące, owiane tajemnicą doświadczenie. Później okazało się, że nawet zwykły mecz piłki nożnej może być ciekawy. Rozegraliśmy go w specjalnych strojach. Budując wieżę ze skrzynek, wykazaliśmy się skupieniem i dobrą równowagą. Każdemu udało się wspiąć na wieżę przy asyście kolegi i asekuracji instruktora. Wisienką na torcie dzisiejszego dnia okazała się wspaniała dyskoteka z muzyką będąca aktualnie na czasie. Czekamy na kolejne atrakcje!

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Sz.
Na początek dnia przyszła pora na wyprawę czteroosobowymi rowerami wodnymi po jeziorze Łęsk. Następnie poznaliśmy podstawy survivalu oraz jego rodzaje. Zbudowaliśmy schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. To wszystko na zajęciach z survivalu! Enigma, to zajęcia, podczas których uczyliśmy się podstawowych technik szyfrowania wiadomości i ich praktycznego zastosowania podczas gry terenowej. Później odwiedziliśmy tajną Strefę UFO. Wieczorem robiliśmy bransoletki z muliny, a później bawiliśmy się w rytm muzyki na imprezie na Poziomie X.

Summer Challenge, grupa Pani Zuzanny Ś.
Czwartkowy poranek rozpoczęliśmy od wyprawy wieloosobową smoczą łodzią po jeziorze. Korzystając z pogody, spędziliśmy wspólny czas na plaży, grając w grę siedem oraz w siatkówkę. Rozegraliśmy kilka rund piłki na opak na naszych kulkowych boiskach. Po obiedzie zabawiliśmy się w cyrk. Uczyliśmy się chodzić na szczudłach oraz jeździć na specyficznym, dziwnym rowerze. Wzięliśmy udział w grze terenowej Błędy Azymut, podczas której nauczyliśmy się wyznaczać azymut przy użyciu kompasów. Dzień zakończyliśmy na szalonej imprezie na Poziomie X, żywiołowo tańcząc w naszej hali koncertowej!

VIP, grupa Pani Aleksandry Ch.
Dzień rozpoczęliśmy od wyprawy na kulkowy poligon, na którym stoczyliśmy się po specjalnym torze wewnątrz dmuchanej kuli, skorzystaliśmy z przejażdżki quadem po naturalnym terenie oraz przejechaliśmy się pojazdem ranger specjalną trasą. Po powrocie korzystając z pięknej pogody poszliśmy na plażę, aby wypocząć oraz skorzystać z kąpieliska. Później zostaliśmy wtajemniczeni w historię Strefy UFO, w której mogliśmy zobaczyć i przetestować kosmiczne Laboratorium, obejrzeć film o historii Kosmicznych Mazur oraz weszliśmy do kokpitu latającego talerza. Na koniec dnia wzięliśmy udział w imprezie na Poziomie X.

VIP, grupa Pani Roksany M.
Czwartek rozpoczęliśmy od wyjścia na kulkowy poligon, podczas którego mieliśmy okazję skorzystać z atrakcji takich jak jazda quadem na dużym torze, jazda rangerem oraz staczanie się zorbą. Następnie udaliśmy się na plażę, by odpocząć. Następnym punktem naszego dnia był park linowy, na którym mieliśmy do pokonania dwie trasy o różnym stopniu trudności. Dzień zakończyliśmy imprezą na Poziomie X z darmowym napojem.

VIP, grupa Pani Anny Z.
Dziś wybraliśmy się na kulkowy poligon. Tam toczyliśmy się w zorbie ze specjalnej górki, jeździliśmy quadami oraz rangerem po torach w naturalnym terenie. Po powrocie do ośrodka wybraliśmy się na plażę, opalaliśmy się i pływaliśmy w jeziorze. Następnie wspinaliśmy się na ściankę wspinaczkową o czterech poziomach trudności i o wysokości 8,6 m. Wieczorem bawiliśmy się na imprezie na Poziomie X w hali koncertowej.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.