RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2021

Turnus II (07.07-17.07.2021)

starszy

Dzień 1 - Poznajmy się!

Dodany: 2021.07.07
Komentarze: 1
Zdjęcia: 189
Wideo: 1

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja M.
Pierwszy dzień obozu był super. Po przyjeździe do Kulki poznaliśmy mnóstwo nowych osób. Bawiliśmy się w zabawy integracyjne oraz poznaliśmy wszystkie reguły i zasady wspólnego życia w podobozie. Wieczorem przy ognisku przydzielone zostały nam mundury.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pani Wiktorii C.
Dziś zameldowaliśmy się na koloniach. Zakwaterowaliśmy się w swoich namiotach i zjedliśmy obiad. Potem spędziliśmy trochę czasu razem w podobozie. Nawiązaliśmy pierwsze znajomości. Następnie udaliśmy się na kolację oraz apel rozpoczynający obóz. Umyliśmy się i poszliśmy spać.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Karoliny C.
Dzisiaj był pierwszy dzień obozu. Przyjechaliśmy z bardzo pozytywnym nastawieniem. Poznaliśmy nowe osoby. Bawiliśmy się w zabawy integracyjne. Zapoznaliśmy się z  wszystkimi regulaminami i zasadami wspólnego życia na obozie. Wieczorem był czas na kąpiel.

Kulka Extra, grupa Pani Oliwii M.
Dziś pierwszy dzień naszej kolonii. Po przyjeździe poznaliśmy się, następnie udaliśmy się na pyszny obiad i po powrocie do namiotów odczytaliśmy regulamin. Zapoznaliśmy się z ośrodkiem. Od razu się zaaklimatyzowałyśmy. Wykonaliśmy wspólne grupowe zdjęcia i załatwiliśmy wszystkie sprawy organizacyjne. Po kolacji uczestniczyliśmy w zajęciach integracyjnych. Po wspólnej zabawie przyszedł czas na prysznic i układanie się do snu. Pierwszy dzień był bardzo udany.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja Ż.
Nasz pierwszy dzień w Kulce był świetny. Po przyjeździe poznaliśmy wiele nowych osób i mogliśmy wziąć udział w zabawach integracyjnych zorganizowanych przez wychowawców. Następnie, podzieleni na grupy, poznaliśmy zasady obowiązujące w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później wzięliśmy udział w apelu rozpoczynającym kolonię, gdzie przedstawiono nam kierownictwo, kadrę wychowawców i instruktorów. Zapowiada się bardzo ciekawy obóz i nie możemy doczekać się kolejnych dni.

Harry Potter, grupa Pani Natalii K.
Po przyjeździe do OW Kulka wspólnie bawiłyśmy się i zapoznawałyśmy. Było przy tym dużo śmiechu. Następnie przygotowałyśmy tablice na punkty dla poszczególnych domów Hogwartu. Po pysznym obiedzie grałyśmy w zbijaka i kluchę, miło spędzając czas. Wieczorem odbył się uroczysty przydział do Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclavu i Slytherinu.

Harry Potter, grupa Pani Emilii S.
Przyjechaliśmy do OW Kulka. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu się, poszliśmy na pyszny obiad. Następnie spotkaliśmy się i omówiliśmy regulamin oraz inne ważne sprawy organizacyjne. Później, aby lepiej się poznać, graliśmy w gry integracyjne. Następnie przygotowaliśmy tablice, na których pojawią się punkty dla naszych domów w Hogwarcie. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu powitalnym. Natomiast na koniec Tiara Przydziału oznajmiła, kto należy do domu Gryfinfdor, Huffelpuff, Ravenclav, i Slytherin.

Projekt Kulka, grupa Pani Ewy Ś.
Dzisiaj rozpoczęliśmy nasz Projekt Kulka. Po dotarciu na miejsce rozpakowaliśmy nasze walizki. Po obiedzie poznawaliśmy się nawzajem, grając w gry integracyjne. Wszyscy mieli przy tym dużo zabawy. Zaznajomiliśmy się także z regulaminami i zasadami panującymi na koloniach. Następnie chłopcy grali w koszykówkę, a dziewczyny w badmintona. Po kolacji odbył się apel, który rozpoczął nasz obóz. Nie możemy się doczekać następnych dni!

Harry Potter, grupa Pani Weroniki Z.
Przyjechaliśmy do OW Kulka. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu się̨ poszliśmy na pyszny obiad. Następnie spotkaliśmy się, aby omówić́ regulamin oraz inne ważne sprawy organizacyjne. Później zaczęliśmy się wzajemnie poznawać́ i bawić́. Następnie przygotowaliśmy tablice, na których pojawią się punkty dla Gryffindoru, Hufflepuffu, Slytherinu oraz Ravenclavu. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu powitalnym. Natomiast na koniec dnia odbyło się przydzielanie osób do poszczególnych domów Hogwartu.

BFF, grupa Pani Wiktorii T.
Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Wykorzystaliśmy ten czas, aby lepiej się poznać. Graliśmy w gry, pląsaliśmy i dużo rozmawialiśmy. Śmiechu była co niemiara. Rozpoczynamy wspaniały turnus.

BFF, grupa Pani Kingi B.
Po przyjeździe i zakwaterowaniu się w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka graliśmy w gry integracyjne, aby lepiej się poznać. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi na terenie obiektu oraz topografią. Wieczorem odbył się apel dla nas wszystkich. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia pełnego wrażeń!

Kulka Extra, grupa Pana Krzysztofa K.
Dzisiejszego dnia po przyjeździe do Kulki zaczęliśmy się kwaterować. Po zadomowieniu się w nowych pokojach i smacznym obiedzie poznaliśmy się, świetnie się przy tym bawiąc. Graliśmy w gry i zabawy integracyjne, poznając się przy tym jeszcze lepiej i nawiązując nowe przyjaźnie.

33 Przygody, grupa Pani Aleksandry L.
Przyjechaliśmy do OW Kulka. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu się poszliśmy na pyszny obiad. Następnie spotkaliśmy się, aby omówić́ regulamin oraz inne ważne sprawy organizacyjne. Później zaczęliśmy się wzajemnie poznawać́ poprzez zabawy integracyjne.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Weroniki Ł.
Dzisiaj przyjechaliśmy na obóz Kulka pełni oczekiwań i ciekawości. Dzięki grom integracyjnym szybko się zapoznaliśmy i zaprzyjaźniliśmy. Mieliśmy również okazję zapoznać się z regulaminem. Stworzyliśmy własne zasady, które umilą nam pobyt. Po pełnym wrażeń dniu udaliśmy się na kolację i apel powitalny, na którym poznaliśmy wszystkich wychowawców i instruktorów.

Power Jump, grupa Pani Anny Z.
Dziś po przyjeździe do miejsca zakwaterowania rozpakowaliśmy walizki i rozgościliśmy się w pokojach. Poznaliśmy swoich nowych kolegów, przedstawiliśmy się sobie i wzięliśmy udział w wielu zabawach integracyjnych. Przeczytaliśmy wspólnie regulamin i zaznajomiliśmy się z infrastrukturą ośrodka. Odbyliśmy już pierwsze tańce animacyjne. Następnie uczestniczyliśmy w oficjalnym apelu przywitalnym.

Kulka Open, grupa Pani Pauliny K.
Dzisiaj przyjechaliśmy do Kulki. Oprócz kierownictwa kolonii, instruktorów i wychowawców, przywitała nas piękna pogoda. Mieliśmy okazję przejść się po ośrodku i zobaczyć, co zmieniło się od ostatniego czasu. Nowe osoby zapoznały się z tym klimatycznym miejscem. Podczas gry integracyjnej udało nam się zapamiętać większość imion. Stworzyliśmy własny regulamin, który będziemy staraliśmy się przestrzegać. Wieczorem mieliśmy apel, podczas którego poznaliśmy wszystkich wychowawców i instruktorów. A później przed ciszą nocną pograliśmy w ziemniaka.

Kulka Open, grupa Pani Martyny B.
Dzisiejszy dzień upłynął bardzo szybko, ponieważ tuż po przyjeździe do ośrodka Kulka wypakowaliśmy swoje rzeczy oraz zapoznaliśmy się z nowymi obozowiczami z naszego turnus. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminem oraz z zasadami, jakie panują na naszym obozie. Po kolacji przyszedł czas na ogólny apel, który odbył się na rozległym placu.

Kulka na Okrągło, grupa Pani Luizy R.
Dzień pierwszy. Ekscytujący i fascynujący! Dzisiejszego dnia zapoznawaliśmy się ze sobą, spotykaliśmy znajomych z lat poprzednich z Kulki , a do grona przyjaciół zapraszaliśmy nowe osoby. Wieczór upłynął nam przy ognisku integracyjnym, podczas którego mogliśmy bliżej poznać osoby, z którymi spędzimy kolejne 10 dni mazurskiej przygody.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Emilii S.
Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych zakwaterowałyśmy się w pokojach. Zaczęłyśmy od rozpakowania bagaży i poznawania swoich koleżanek z pokoju. Następnie wraz z wychowawczynią udałyśmy się na spacer po ośrodku OW Kulka oraz zjadłyśmy obiad. Po obiedzie wspólnie z wychowawczynią przeczytałyśmy i omówiłyśmy regulamin obowiązujący na koloniach. Później udałyśmy sie na plażę, gdzie poznałyśmy się lepiej oraz zagrałyśmy w mafię. Następnie wybrałyśmy się na kolację. Po kolacji odbyły się zajęcia integracyjne oraz wieczorny apel.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Weroniki W.
Na dzisiejszy dzień czekaliśmy od bardzo dawna. Gdy wysiedliśmy z autokaru, przed naszymi oczami ukazał się Ośrodek Wypoczynkowy Kulka. Po zakwaterowaniu oraz rozpakowaniu się udaliśmy się na boisko. Następnie zwiedziliśmy cały ośrodek wraz z cudowna plażą. Grając w różne gry poznaliśmy swoje imiona oraz zainteresowana.

#CampGirl, grupa Pani Agnieszki W.
Dzisiaj był dzień przyjazdu. Wszystkie się zakwaterowałyśmy i poznałyśmy nasz ośrodek. Nauczyłyśmy się swoich imion, ćwiczyłyśmy piosenki do karaoke i komplementowałyśmy siebie nawzajem, pisząc na kartkach na naszych plecach, co w sobie lubimy. Poznałyśmy regulamin obozu oraz stworzyłyśmy swój, grupowy. Bawiłyśmy się w zabawy zespołowe, w których musiałyśmy wykazać się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem. Czeka nas pierwsza noc w Kulce.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Z.
Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Wykorzystaliśmy ten czas, aby lepiej się poznać. Graliśmy w gry, pląsaliśmy i dużo rozmawialiśmy, śmiechu była co niemiara. Rozpoczynamy wspaniały turnus.

Przygody Młodego Kadeta, grupa Pani Gabrieli O.
Dzisiaj w końcu zobaczyliśmy się w Kulce. Poznaliśmy się i zagraliśmy w kilka gier. Co najciekawsze, wieczorem złożyliśmy uroczystą przysięgę, która dała nam możliwość noszenia miana Młodych Kadetów!

Summer Art, grupa Pani Urszuli R.
Wspólną przygodę w OW Kulka zaczęłyśmy od zajęć integracyjnych, podczas których poznałyśmy swoje imiona, cechy charakteru oraz pasje. Następnie zapoznałyśmy się z terenem ośrodka oraz zasadami, które na nim panują. W międzyczasie rozegrałyśmy emocjonujący turniej w dwa ognie. Dzień zakończyłyśmy uczestnicząc w apelu oraz realizując naszą pasję, którą jest rysowanie. Nie możemy doczekać się następnego dnia!

Adrenalina, grupa Pani Roksany S.
Po przyjeździe zapoznaliśmy się z regulaminem oraz terenem ośrodka. Poszliśmy nad jezioro, gdzie zagraliśmy w gry integracyjne, aby lepiej się poznać. Wieczorem mieliśmy apel rozpoczynający kolonie. Następnie tworzyliśmy własną flagę grupy.

Adrenalina, grupa Pani Katarzyny Ż.
Po przyjeździe poznaliśmy teren ośrodka i zagraliśmy w gry integracyjne na plaży. Następnie odbył się uroczysty apel, po którym stworzyliśmy flagi naszego podobozu.

Summer Challenge, grupa Pani Weroniki F.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się poznaliśmy topografię ośrodka OW Kulka, następnie zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w integracyjną grę, by się lepiej poznać. Następnie wykonaliśmy flagę naszego obozu. Wieczorem odbył się apel dla nas wszystkich. Rozpoczął on nasz pierwszy turnus kolonijny. Później zapoznaliśmy się z ofertą zajęć fakultatywnych. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zaczął realizować nasze programowe zajęcia!

VIP, grupa Pani Karoliny J.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się spędziliśmy trochę czasu razem, zapoznając się z regulaminem obowiązującym w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w grę integracyjną, by się lepiej poznać oraz w parę gier (typu mafia, piłka nożna), żeby miło i aktywnie spędzić czas. Posiedzieliśmy w Cool Barze jedząc lody, aby trochę ochłonąć i mieć siłę na następne aktywności. Poznaliśmy także topografię ośrodka OW Kulka. Na końcu odbył się apel dla nas wszystkich. Rozpoczął on nasz pierwszy turnus kolonijny. Zostaliśmy zapoznani z ofertą zajęć fakultatywnych. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zacząć realizować nasze programowe zajęcia!

VIP, grupa Pani Weroniki P.
Rano witaliśmy się z osobami, które dołączały do naszej grupy. Znaczna część osób z naszej grupy przybyła przed obiadem, pozostali przyjechali dopiero przed kolacją. Po niej zapoznaliśmy się z regulaminami i złożyliśmy potrzebne podpisy. Wieczorem uczestniczyliśmy w apelu rozpoczynającym oficjalnie II turnus. Zapoznaliśmy się z ofertą zajęć fakultatywnych. Wieczorem poszliśmy spać.

VIP, grupa Pani Agaty R.
Pierwszy dzień kolonii rozpoczęliśmy od rozpakowania walizek i zakwaterowania w pokojach, a wspólne rozmowy i gra w mafię pozwoliły nam się dobrze poznać. Nie zabrakło również omówienia zasad bezpieczeństwa i zabaw integracyjnych. Dopiero się poznajemy, ale już czujemy, że to będzie wspaniałe 10 dni i nie możemy się doczekać jutrzejszych atrakcji!

Summer Challenge, grupa Pani Poli Z.
Dzisiaj, zaraz po przyjeździe do ośrodka, zakwaterowaliśmy się w swoich pokojach, rozpakowaliśmy i rozmawialiśmy, żeby się poznać. Następnie udaliśmy się na obiad, a po obiedzie zapoznaliśmy się z ośrodkiem oraz regulaminem obozowym. Później malowaliśmy flagę obozową, graliśmy w piłkę nożną. Wieczorem była kolacja i apel powitalny.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

Kasia
Dodany: 2021.07.08 21:36

Jest moc i uśmiechy, a to najważniejsze


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.


starszy