Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2021

Turnus I (26.06-06.07.2021)

Dzień 11 - Dziękujemy i do zobaczenia :)

Miło było spędzić z Wami ostatnich 11 dni wypełnionych przygodami, zabawą, uśmiechami, nowymi przyjaźniami i milionem innych rzeczy, które daje Kulka... Do zobaczenia za rok!

Dodany: 2021.07.06
Komentarze: 1 Zdjęcia: 29

Dzień 10 - Nie, to jeszcze nie koniec

Kolonijny czas minął zdecydowanie za szybko. Za nami ostatni dzień zajęć. To był czas pełen radosnych chwil i przygód spędzonych w sympatycznym towarzystwie. Przyjaźnie, które zawiązały się na kulkowej kolonii, przetrwają przez wiele lat. Pozostało jeszcze spakować się i wracać z bagażem pełnym wspomnień.

Dodany: 2021.07.05
Komentarze: 0 Zdjęcia: 383 Wideo: 1

Dzień 9 - Cel: aktywny wypoczynek

Dzisiaj spędziliśmy czas jak co dzień - aktywnie na świeżym powietrzu. Chętnie braliśmy udział w zajęciach, które jak zwykle sprawiły nam wiele radości. Przyszedł czas na Turniej Trójmagiczny i Wieczór Talentów. Nie zabrakło również tańców, rozgrywek piłkarskich, pływania i plażowania. Mamy coraz większą ochotę na zabawę, na okrągło!

Dodany: 2021.07.04
Komentarze: 1 Zdjęcia: 369 Wideo: 1

Dzień 8 - Zabawa na... całego!

To był wspaniały dzień. Nasi koloniści i obozowicze pływali kajakami, spławiali tratwy, kąpali się w jeziorze, grali w piłkę, pokonywali trasy parku linowego, tworzyli arcydzieła, budowali i burzyli mury oraz uczestniczyli w innych atrakcyjnych zajęciach zgodnych ze swoim programem prowadzonych przez życzliwych i wspierających wychowawców i instruktorów. Uśmiechy na twarzach były tak piękne jak dzisiejsza pogoda.

Dodany: 2021.07.03
Komentarze: 0 Zdjęcia: 441 Wideo: 1

Dzień 7 - Przygoda Kulką się toczy

Przedpołudnie spędziliśmy na wzmacnianiu grupowych więzi. Graliśmy w różne gry, tańczyliśmy i czytaliśmy. Kolejne grupy odbyły zajęcia na poligonie. Nie obyło się również bez zajęć aktywnych, podczas których bawiliśmy się świetnie wraz z instruktorami i ratownikami. Dopisywał nam dobry humor i ochota na zabawę. Niech żyją wakacje!

Dodany: 2021.07.02
Komentarze: 0 Zdjęcia: 395 Wideo: 1

Dzień 6 - Zabawa trwa w najlepsze

Połowa turnusu za nami. Nie zwalniamy tempa! Czwartek przyniósł nam wiele wrażeń. Bawimy się razem ze swoimi wychowawcami na plaży i na boiskach. Pakietowe aktywności pomagają nam spożytkować energię. Za nami również wiele gier zespołowych, mieliśmy też czas na rozmowy i integrację. A wieczorem? Nocna gra terenowa, podczas której próbowaliśmy odkryć, czy pośród nas nie ma ludzi współpracujących ze złoczyńcami lub… dyskoteka w Cool Clubie!

Dodany: 2021.07.01
Komentarze: 1 Zdjęcia: 504 Wideo: 1

Dzień 5 - Azymut poligon!

Dziś wszyscy spragnieni mocnych wrażeń wzięliśmy udział w wymarszu na poligon. Tam mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności prowadząc quady, taktykę przy okazji gry w paintball i równowagę na dwukołowym pojeździe zwanym segwayem. Na jeziorze również nie próżnowaliśmy. Mieliśmy okazję poczuć siłę zespołu wiosłując w rytm bębna na smoczej łodzi. Braliśmy aktywny udział w różnych zajęciach, oczywiście w przerwach między plażowaniem, jak to nad jeziorem…

Dodany: 2021.06.30
Komentarze: 0 Zdjęcia: 431 Wideo: 1

Dzień 4 - Kręci się, kręci busola naszych zajęć...

Kolejny dzień aktywnych wodnych i sportowych zajęć. Wyzwania, relaks i rozrywka. Zabawa razem z grupą, z którą odkrywasz to, co jest specjalnie dla Was przygotowane.

Dodany: 2021.06.29
Komentarze: 2 Zdjęcia: 500 Wideo: 1

Dzień 3 - Tam w lesie nad jeziorem...

Następny jedyny w swoim rodzaju dzień spędzony na wodnych misjach, w leśnych zakątkach, na poligonie, w powietrzu! Kolejne wyzwania dla spragnionych wrażeń!

Dodany: 2021.06.28
Komentarze: 1 Zdjęcia: 527 Wideo: 1

Dzień 2 - Ahoj, przygodo!

Kolejny wakacyjny dzień powitał nas słońcem. Z zapałem i energią wyruszyliśmy nad jezioro, do lasu, na boiska, miejsca zajęć specjalnych, aby podejmować kolejne wyzwania, sprawdzać swoje umiejętności, rozwijać zdolności i kondycję. W dodatku w znakomitym towarzystwie!

Dodany: 2021.06.27
Komentarze: 1 Zdjęcia: 603 Wideo: 1

Dzień 1 - Wystartowaliśmy!

Po zakończeniu roku szkolnego w promieniach słońca rozpoczęliśmy wymarzone wakacje. Powitały nas roześmiane twarze koleżanek i kolegów, mazurski las i jezioro. Jakie zdarzenia i wrażenia przyniósł pierwszy dzień? 

Dodany: 2021.06.26
Komentarze: 2 Zdjęcia: 209 Wideo: 1