RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2021

Turnus V (09.08-19.08.2021)

starszy

Dzień 1 - Nasz turnus rozpoczęty!

Dodany: 2021.08.09
Komentarze: 1
Zdjęcia: 172
Wideo: 1

#CampGirl, grupa Pani Darii G.
Dzisiaj zajmowaliśmy się grami integracyjnymi i poznawaliśmy swoje imiona. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminem i zasadami obowiązującymi na obozie oraz odbyliśmy spacer po terenie ośrodka. Na zakończenie dnia odbył się apel powitalny, podczas którego każdy uczestnik miał okazję poznać kadrę.

33 Przygody, grupa Pani Natalii P.
Dzisiaj rozpoczęliśmy nasz obóz 33 Przygody w gronie dwunastu entuzjastycznie nastawionych chłopaków! Zaraz po przyjeździe rozpakowaliśmy nasze walizki, pościeliliśmy łóżka i zapoznaliśmy się ze współlokatorami. Po obiedzie graliśmy w gry integracyjne, by lepiej się poczuć w swoim towarzystwie. Później nastąpiło zapoznanie ze wszystkimi regulaminami i zasadami panującymi na obozie, żeby pobyt tutaj upłynął nam miło i bezpiecznie. Wieczorem natomiast braliśmy udział w apelu, podczas którego została nam przedstawiona cała kadra obozu.

33 Przygody, grupa Pani Weroniki W.
Dziś zaczęłyśmy przygodę! Zakwaterowałyśmy się w pokojach, zapoznałyśmy się z obowiązującymi tutaj zasadami oraz z terenem ośrodka. Zabawy integracyjne sprawiły, że lepiej się poznałyśmy.

Adrenalina, grupa Pani Martyny B.
Dzisiejszy dzień upłynął bardzo szybko, ponieważ tuż po przyjeździe do ośrodka Kulka wypakowaliśmy swoje rzeczy oraz zapoznaliśmy się z nowymi obozowiczami z naszego turnusu. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminem oraz z zasadami, jakie obowiązują na naszym obozie. Po kolacji przyszedł czas na ogólny apel, który odbył się na wspólnym placu obozowym.

Adrenalina, grupa Pani Anny D.
Pierwszy dzień w Kulce był bardzo interesujący. Po podróży zakwaterowaliśmy się w trzecim pawilonie i zajęliśmy łóżka. Poznaliśmy nowych kolegów i nowe koleżanki z pokojów, nauczyliśmy się ich imion oraz poznaliśmy zainteresowania poprzez zabawy integracyjne. Zapoznaliśmy się też z regulaminem kolonii, aby bezpiecznie spędzić ten czas wypoczynku. Zakończyliśmy dzień na wesołym apelu powitalnym.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Joanny K.
Naszą kolonijną przygodę rozpoczęliśmy po zapoznaniu się z wychowawcą, który oprowadził nas po ośrodku Kulka, a także zapoznał nas z regulaminami obowiązującymi na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego. Kolejnym elementem naszego dnia były zabawy integracyjne i poznawcze. Dzień zakończyliśmy apelem rozpoczynającym turnus. Jesteśmy ciekawi, jakie wrażenia i atrakcje przyniosą kolejne dni.

Aktywne Wakacje, grupa Pana Karola M.
Pierwszy dzień zaraz po zakwaterowaniu obfitował w nowe znajomości. Poznawaliśmy się na zajęciach integracyjnych. Po spacerze zapoznawczym z infrastrukturą ośrodka odbyliśmy pogadankę i przeczytaliśmy wspólnie regulamin. Apel początkowy wypełniły gromkie brawa wszystkich uczestników nowego turnusu dla kadry obozu.

BFF, grupa Pani Aleksandry Z.
Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Wykorzystałyśmy ten czas, aby lepiej się poznać. Grałyśmy w gry, pląsałyśmy i dużo rozmawiałyśmy. Śmiechu było co niemiara. Od razu się ze sobą zaprzyjaźniłyśmy. Rozpoczynamy wspaniały turnus.

Cztery Żywioły, grupa Pani Martyny M.
Pierwszego dnia naszej kolonii poznaliśmy naszego wychowawcę oraz zostaliśmy zakwaterowani w pokojach. Po zjedzeniu smacznego obiadu wraz z naszym opiekunem zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi w OW Kulka oraz poznaliśmy ośrodek. Kolejnym punktem w naszym planie było zrobienie grupowego zdjęcia oraz zabawy integracyjne, abyśmy mogli się lepiej poznać. Pod koniec dnia uczestniczyliśmy w apelu, który oficjalnie rozpoczął nasz turnus.

Gwiezdne Wojny, grupa Pani Zofii M.
Po zakwaterowaniu w ośrodku zwiedziliśmy teren. Poznaliśmy regulamin ośrodka. Następnie zajęliśmy się poznawaniem siebie i zabawami integracyjnymi. Odbył się także apel, który rozpoczął turnus oraz pasowanie na padawanów, podczas którego otrzymaliśmy peleryny. Nie możemy doczekać się kolejnych dni i nowych wrażeń.

Kulka na Okrągło, grupa Pani Dominiki N.
Dzisiaj rozpoczęliśmy naszą przygodę z obozem w Kulce. Poznaliśmy się wszyscy w grupie Kulka na Okrągło. Po rozpakowaniu się zapoznaliśmy się z regulaminem oraz zagraliśmy w gry integracyjne, a dzień zakończyliśmy ogniskiem.

Kulka Open, grupa Pani Luizy R.
Dzień pierwszy! Jakże ekscytujący i fascynujący. Dzisiejszego dnia zapoznawaliśmy się ze sobą, spotykaliśmy znajomych z lat poprzednich z Kulki, a do grona przyjaciół zapraszaliśmy nowe osoby. Wieczór upłynął nam przy integracji grupowej, gdzie mogliśmy bliżej poznać osoby, z którym spędzimy kolejne dziesięć dni mazurskiej przygody! Nie możemy się doczekać!

Kulka Open, grupa Pani Hanny S.
Za nami pierwszy dzień obozu. Przyjechaliśmy do Kulki, rozpakowaliśmy walizki i rozpoczęliśmy naszą wspólną przygodę. Wychowawczyni zapoznała nas z regulaminami i zasadami panującymi na obozie. Przeszliśmy się po terenie całego ośrodka, z zaciekawieniem oglądając miejsca, w których już od jutra odbywać się będzie wiele atrakcji. Następnie poznaliśmy się, bawiąc się w gry integracyjne. Uczestniczyliśmy także w apelu otwierającym nasz turnus obozu. Jutro będzie bardzo aktywny dzień.

Obóz Herosów, grupa Pani Agaty G.
Nasz długo wyczekiwany Obóz Herosów rozpoczęliśmy od rozpakowania się, poukładania rzeczy i pościelenia łóżek. Po obiedzie odbyły się gry i zabawy integracyjne w grupie, aby każdy mógł się lepiej poznać. Poznaliśmy zasady, jakie obowiązują na kolonii, regulaminy i teren ośrodka. Po kolacji udaliśmy się na wieczorny apel, na którym oficjalnie rozpoczęliśmy kolonię i poznaliśmy całą kadrę. Po apelu czekała na nas wyrocznia delficka, która przydzieliła nam greckiego boga Apolla. Będzie on naszym patronem do końca herosowej przygody w Kulce.

Obóz Herosów, grupa Pani Małgorzaty K.
Nadszedł długo wyczekiwany Obóz Herosów. W pierwszym dniu poznaliśmy się nawzajem, swoje imiona, zainteresowania, zapoznaliśmy się z terenem ośrodka oraz regulaminami. Następnie graliśmy w gry integracyjne oraz ruchowe. Po apelu rozpoczynającym turnus czekała na nas wyrocznia delficka. Przydzieliła nam greckiego boga Dionizosa, który będzie naszym patronem do końca herosowej przygody w Kulce.

Obóz Herosów, grupa Pani Weroniki Z.
Przyjechaliśmy do OW Kulka. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu się̨ poszliśmy na pyszny obiad. Następnie spotkaliśmy się, aby omówić regulamin oraz inne ważne sprawy organizacyjne. Później zaczęliśmy się wzajemnie poznawać i bawić. Po apelu czekała na nas wyrocznia delficka, która przydzieliła nam jako patrona naszej kolonii greckiego boga Posejdona.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Celiny K.
Dzisiejszy dzień́ był pełen wrażeń. Po przyjeździe wszystkich uczestników i zakwaterowaniu w namiotach zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem ośrodka. Bawiliśmy się razem i integrowaliśmy, a śmiechom nie było końca. Po kolacji udaliśmy się na apel rozpoczynający turnus. Pełni energii czekamy na kolejne dni i nowe wyzwania.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pani Wiktorii Ch.
Dziś́ zameldowaliśmy się̨ na koloniach. Zakwaterowaliśmy się̨ w swoich namiotach i zjedliśmy obiad. Potem spędziliśmy trochę czasu razem w podobozie. Zawiązaliśmy pierwsze znajomości. Następnie udaliśmy się na kolację oraz apel rozpoczynający. Umyliśmy się i poszliśmy spać.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Pauliny B.
Dzień rozpoczęliśmy od zakwaterowania się w ośrodku Kulka. Poznaliśmy się podczas zabaw oraz graliśmy w piłkę. Zapoznaliśmy się również z naszym najbliższym otoczeniem. Dzień zakończyliśmy oficjalnym przydzieleniem mundurów.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Karoliny Cz.
Dzisiaj minął pierwszy dzień obozu, podczas którego przeżyliśmy bardzo dużo wrażeń, ponieważ poznaliśmy nowe osoby na obozie. Bawiliśmy się w zabawy integracyjne. Zapoznawaliśmy się z wszystkimi regulaminami i zasadami wspólnego życia na obozie. Po kolacji wzięliśmy udział w apelu rozpoczynającym kolonię. Wieczorem przy ognisku zostały rozdane nam bluzy polowe. Nie możemy doczekać się kolejnych dni.

Power Jump, grupa Pani Angeliki P.
Nasz pierwszy dzień spędziliśmy pod hasłem integracji! Bawiliśmy się w dziuplę, jeźdźców i konie oraz węzeł gordyjski. Oprócz tego wypakowaliśmy się i zapoznaliśmy z ośrodkiem. Wieczorem wzięliśmy udział w apelu powitalnym i graliśmy w piłkę.

Projekt Kulka, grupa Pani Kamili W.
Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od zakwaterowania się i spraw organizacyjnych. Poznaliśmy regulamin i zasady obowiązujące na kolonii. Po obiedzie mieliśmy czas na zapoznanie się, wspólne gry i zabawy integracyjne. Dzień zakończyliśmy apelem powitalnym.

Przygody Młodego Kadeta, grupa Pani Zuzanny L.
Oficjalnie rozpoczęliśmy przygodę miłośników wojskowości. Na początek rozpakowaliśmy swoje rzeczy oraz zapoznaliśmy się z ośrodkiem i jego regulaminami. Potem napisaliśmy kodeks młodych kadetów, by każdy pamiętał, jak należy się zachowywać i jakie zasady nas obowiązują. Nie zabrakło wspólnych zabaw integracyjnych, by poznać siebie bliżej. Wieczorem odbyło się ognisko rozpoczynające, na którym spotkaliśmy naszego dowódcę, złożyliśmy przysięgę oraz otrzymaliśmy czapki polowe. Pierwszy dzień kadetów zaliczony!

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Igi B.
Wszyscy przyjechaliśmy do Kulki z ogromnym uśmiechem na twarzach i równie dużym entuzjazmem zaczęliśmy od poznania nowych koleżanek i kolegów. Uczyliśmy się naszych imion, a następnie poznawaliśmy nasze największe zainteresowania przez granie w różne gry. Następnie poznaliśmy zasady obowiązujące w ośrodku i obiecaliśmy ich przestrzegać. Wieczorem poświęciliśmy czas na rozpakowanie naszych rzeczy i podsumowanie całego dnia.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Wiktorii D.
Pierwszy dzień minął nam na dojeździe na kolonie i zapoznaniu się z ośrodkiem. Oprócz tego każdy z nas rozpakował się w swoim pokoju. Dowiedzieliśmy się, jakie zasady obowiązują na terenie kolonijnym. Poznaliśmy naszą wychowawczynię i bawiliśmy się w różne gry i zabawy, żeby bardziej się zintegrować. Każdy z nas już wie, jak musimy się zachowywać, żeby ten czas minął nam ciekawie i bezpiecznie.

Summer Challenge, grupa Pani Weroniki F.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się poznaliśmy topografię OW Kulka, następnie zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w integracyjne gry, by lepiej poznać siebie i nasze imiona. Następnie wykonaliśmy flagę naszego obozu! Wyszła cudownie! Na końcu odbył się apel dla nas wszystkich. Rozpoczął on nasz turnus kolonijny. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zacząć realizować nasze programowe zajęcia!

Summer Challenge, grupa Pani Sandry G.
Po dotarciu do ośrodka i zakwaterowaniu poszliśmy na spacer, aby poznać topografię ośrodka. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminami oraz zagraliśmy w gry integracyjne, by lepiej się poznać. Udało nam się stworzyć flagę naszego obozu, a na zakończenie dnia spotkaliśmy się na apelu z okazji rozpoczęcia piątego turnusu kolonii.

Summer Challenge, grupa Pani Karoliny J.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się spędziliśmy trochę czasu zapoznając się z regulaminem obowiązującym w naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w grę integracyjną, by się lepiej poznać oraz w parę gier sprawnościowych, żeby miło i aktywnie spędzić czas. Poznaliśmy także topografię OW Kulka. Na końcu odbył się apel dla nas wszystkich, który rozpoczął nasz pierwszy turnus kolonijny. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zacząć realizować nasze programowe zajęcia!

Summer Challenge, grupa Pani Ady K.
Nasza kolonijna przygoda rozpoczęła się od przyjazdu i zakwaterowania. Pierwszym etapem naszej przygody było zapoznanie się z terenem ośrodka. Dowiedzieliśmy się, gdzie będą odbywały się zajęcia. Ponadto poznaliśmy zasady obowiązujące w Kulce, poprzez zapoznanie się z regulaminami. Resztę dnia zapewniliśmy świetnymi grami integracyjnymi. Dzięki nim lepiej się poznaliśmy i zaprzyjaźniliśmy. Na koniec dnia odbył się apel rozpoczynający turnus w OW Kulka.

VIP, grupa Pani Weroniki W.
Pierwszy dzień kolonii już za nami. Po przyjeździe do ośrodka Kulka zakwaterowaliśmy się w swoich pokojach. Zapoznanie z regulaminem przebiegło przyjemnie. Podczas gier i zabaw poznaliśmy swoje imiona oraz zainteresowania. Wieczorem rozegraliśmy mecz siatkówki oraz odbył się apel powitalny.

VIP, grupa Pani Anny Z.
Pierwszy dzień kolonii był super. Po przyjeździe do Kulki poznaliśmy mnóstwo nowych osób. Zapoznaliśmy się też z ośrodkiem. Bawiliśmy się w zabawy integracyjne oraz poznaliśmy wszystkie reguły i zasady wspólnego życia w pawilonie.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

Sylwia
Dodany: 2021.08.10 14:17

Witam. Pierwszy dzień przyjęcia dzieci na obóz oceniam pozytywnie:) Dobrze zorganizowany. Czekam na kolejne zdjęcia i informacje z zajęć programowych. Pozdrawiam


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.


starszy