RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2021

Turnus VI (20.08-30.08.2021)

starszy

Dzień 1 - Początek naszej kulkowej przygody

Dodany: 2021.08.20
Komentarze: 7
Zdjęcia: 147
Wideo: 1

#CampGirl, grupa Pani Urszuli R.
Wspólną przygodę w OW Kulka zaczęłyśmy od zajęć integracyjnych, podczas których poznałyśmy swoje imiona oraz cechy charakteru. Następnie zapoznałyśmy się z terenem ośrodka oraz zasadami, które na nim panują. Dzień zakończyłyśmy uczestnictwem w apelu oraz grą w gry takie jak węzeł gordyjski czy sałatka owocowa. Nie możemy doczekać się następnego dnia!

33 Przygody, grupa Pani Poli Z.
Dzisiaj, zaraz po przyjeździe do ośrodka, zakwaterowaliśmy się w swoich pokojach, rozpakowaliśmy i rozmawialiśmy, aby się nawzajem poznać. Następnie udaliśmy się na obiad, a po nim zapoznaliśmy się z ośrodkiem oraz regulaminem obozowym. Później graliśmy w gry i zabawy integracyjne, a na po nich poszliśmy na kolację i apel powitalny:)

33 Przygody, grupa Pani Sandry G.
Po dotarciu do ośrodka i zakwaterowaniu się, poszliśmy na spacer, aby poznać topografię ośrodka. Zapoznaliśmy się z regulaminami oraz zagraliśmy w gry integracyjne, aby lepiej się poznać. Na zakończenie dnia odbył się apel z okazji rozpoczęcia naszego turnusu kolonii.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Anny Z.
Pierwszy dzień kolonii rozpoczęliśmy od zakwaterowania się w pokojach i rozpakowania walizek. Poznaliśmy naszych nowych współlokatorów oraz innych kolegów i koleżanki. Uczestniczyliśmy w różnych grach i zabawach integracyjnych. Zaznajomiliśmy się również z regulaminami i infrastrukturą ośrodka. Wieczorem zostaliśmy oficjalnie przywitani przez kadrę obozową na apelu.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Katarzyny Z.
Pierwszego dnia naszej kolonii poznaliśmy panią Kasię, naszą wychowawczynię. Zakwaterowaliśmy się w pokojach. Bardzo szybko zapanowała wśród nas miła atmosfera. Po zjedzeniu pysznego obiadu zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi w OW Kulka oraz poznaliśmy teren ośrodka. Kolejnym punktem były zabawy integracyjne. Pozowaliśmy do zabawnych zdjęć naszej grupy. Na koniec dnia odbył się apel, który oficjalnie rozpoczął nasz turnus.

Harry Potter, grupa Pani Angeliki P.
Za nami pierwszy dzień naszej kolonii! Dzisiaj graliśmy w różne zabawy integracyjne m.in. w jeźdźców i koni oraz cebulę. Poza tym bawiliśmy się z piłką grając w kolory oraz pięć podań. Wieczorem zaś uczestniczyliśmy w uroczystym przydziale do naszych hogwardzkich domów.

Harry Potter, grupa Pani Martyny M.
Pierwszego dnia naszej kolonii poznaliśmy naszą wychowawczynię oraz zostaliśmy zakwaterowani w pokojach. Po zjedzeniu smacznego obiadu wraz z naszą opiekunką zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi w OW Kulka oraz poznaliśmy ośrodek. Kolejnym punktem w naszym planie było zrobienie grupowego zdjęcia oraz zabawy integracyjne, abyśmy mogli się lepiej poznać. Na koniec dnia uczestniczyliśmy w apelu, który oficjalnie rozpoczął nasz turnus.

Harry Potter, grupa Pani Natalii Ż.
Dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy naszą magiczną przygodę z obozem w OW Kulka! Zostaliśmy przydzieleni do pokoi i poznaliśmy nowych kolegów. Po pysznym obiedzie mieliśmy potterowe gry integracyjne, a wieczorem po kolacji zostaliśmy przydzieleni do domów przez Tiarę Przydziału!

Harry Potter, grupa Pani Oliwii P.
Po zakwaterowaniu w ośrodku zapoznaliśmy się z naszymi współlokatorami oraz z całą grupą. Wzięliśmy udział w grach oraz zabawach integracyjnych, a także zapoznaliśmy się z regulaminem ośrodka. Na zakończenie dnia udaliśmy się na apel, podczas którego zostaliśmy zapoznani z całą kadrą kolonii.

Kulka Open, grupa Pani Anny D.
Już pierwszy dzień w Kulce był bardzo interesujący! Po podróży zostaliśmy zakwaterowani w drugim pawilonie i zajęliśmy swoje łóżka. Poznaliśmy nowych kolegów i koleżanki z pokojów i nauczyliśmy się ich imion oraz dowiedzieliśmy się o ich zainteresowaniach poprzez gry integracyjne. Zapoznaliśmy się też z regulaminem kolonii, aby bezpiecznie spędzić czas kolonii. Dzień zakończyliśmy uroczystym apelem powitalnym.

Obóz Herosów, grupa Pani Agaty G.
Nasz długo wyczekiwany Obóz Herosów rozpoczęliśmy od rozpakowania się, poukładania rzeczy i pościelenia łóżka. Po obiedzie odbyły się gry i zabawy integracyjne w grupie, aby każdy mógł się lepiej poznać. Dowiedzieliśmy się jakie zasady i regulaminy obowiązują na kolonii i terenie ośrodka. Po kolacji udaliśmy się na wieczorny apel, na którym oficjalnie rozpoczęliśmy naszą kolonię i poznaliśmy całą kadrę. Po apelu czekała na nas wyrocznia delficka, która przydzieliła nam greckiego boga Dionizosa, który będzie naszym patronem do końca herosowej przygody w OW Kulce.

Obóz Herosów, grupa Pani Igi B.
Pierwszy dzień Obozu Herosów rozpoczął się od przybycia wszystkich uczestników. Następnie przystąpiliśmy do rozpakowywania się oraz poznawania się nawzajem. Zapoznaliśmy się z zasadami obowiązującymi w ośrodku. Później wzięliśmy udział w apelu powitalnym, na którym poznaliśmy kadrę kolonii. Wieczorem udaliśmy się do wyroczni delfickiej, która przydzieliła nam naszego patrona – Hermesa.

Obóz Herosów, grupa Pani Małgorzaty K.
Naszedł długo wyczekiwany Obóz Herosów. W pierwszym dniu naszej kolonii poznaliśmy się nawzajem, swoje imiona oraz zainteresowania. Zapoznaliśmy się z terenem ośrodka oraz regulaminami. Następnie graliśmy w gry integracyjne oraz ruchowe. Po apelu rozpoczynajacym turnus czekała na nas wyrocznia delficka. Przydzieliła nam greckiego boga Apolla, który będzie naszym patronem w czasie herosowej przygody w OW Kulka.

Obóz Herosów, grupa Pani Weroniki W.
W pierwszym dniu obozu poznawaliśmy się nawzajem. Poznaliśmy swoje imiona oraz zainteresowania. Zapoznaliśmy się z regulaminami oraz panującymi tutaj zasadami. Następnie odbył się apel rozpoczynający kolonię. Po nim wyrocznia delficka przydzieliła nas pod opiekę Posejdona.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja M.
Pierwszy dzień obozu był super. Po przyjeździe na OW Kulka poznaliśmy mnóstwo nowych osób. Bawiliśmy się w zabawy integracyjne oraz poznaliśmy wszystkie reguły i zasady wspólnego życia na podobozie. Wieczorem dostaliśmy mundury oraz odmówiliśmy przysięgę żołnierza kolonijnego.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Michała A.
Dziś rozpoczął się nasz obóz. Dzień spędziliśmy na zabawach integracyjnych, poznaniu ośrodka oraz zakwaterowaniu się. Ten czas upłynął w miłej atmosferze. Wieczorem udaliśmy się na ognisko, podczas którego otrzymaliśmy mundury, które będziemy nosić do końca obozu.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Piotra L.
Dzień rozpoczęliśmy od zakwaterowania się w OW Kulka. Potem spędziliśmy trochę czasu razem w podobozie, zawiązując pierwsze znajomości. Poznaliśmy się podczas zabaw i gier integracyjnych. Zapoznaliśmy się też z ośrodkiem oraz regulaminem na nim obowiązującym. Po kolacji wzięliśmy udział w apelu rozpoczynającym obóz. Wieczorem przy ognisku zostały rozdane nam mundury.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Aleksandry Ś.
Pobyt w OW Kulka rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych. Poznaliśmy zasady i regulaminy, które nas obowiązują, a następnie zapoznaliśmy się z infrastrukturą ośrodka. Po kolacji spotkaliśmy się na apelu powitalnym, na którym poznaliśmy wszystkich wychowawców i instruktorów. Na koniec dnia udaliśmy się na ognisko, na którym otrzymaliśmy bluzy i złożyliśmy przysięgę. Nie możemy doczekać się kolejnego dnia!

Power Jump, grupa Pani Darii G.
Dzisiaj zaczęliśmy na nasz obóz. Po przyjechaniu poznaliśmy regulaminy i zasady panujące na ośrodku. Potem poznaliśmy swoje imiona i mogliśmy się zintegrować. Wieczorem odbył się apel powitalny. Jesteśmy pełni energii na następne dni!

Power Jump, grupa Pani Martyny B.
Dzisiejszy dzień upłynął bardzo szybko. Zaraz po przyjeździe do OW Kulka wypakowaliśmy swoje rzeczy oraz zapoznaliśmy się z nowymi obozowiczami z naszego turnusu. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminem oraz z zasadami jakie panują na naszym obozie. Po kolacji przyszedł czas na powitalny apel, który odbył się na placu obozowym.

Projekt Kulka, grupa Pani Weroniki W.
Pierwszy dzień kolonii już za nami. Po przyjeździe do OW Kulka zakwaterowaliśmy się w swoich pokojach. Zapoznaliśmy się z regulaminem. Podczas gier i zabaw poznaliśmy swoje imiona oraz zainteresowania. Wieczorem odbył się apel przywitalny, na którym poznaliśmy cała kadrę kolonii.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Natalii P.
Dzisiaj rozpoczęliśmy nasz obóz Strefa Gier i Zabaw w gronie dziesięciu entuzjastycznych chłopaków i pięciu energicznych dziewczyn! Zaraz po przyjeździe rozpakowaliśmy nasze walizki, pościeliliśmy łóżka i poznaliśmy się ze współlokatorami. Po obiedzie graliśmy w gry integracyjne, by lepiej się poczuć w swoim towarzystwie. Później nastąpiło zapoznanie ze wszystkimi regulaminami i zasadami panującymi na obozie, żeby pobyt tutaj upłynął nam miło i bezpiecznie. Wieczorem natomiast braliśmy udział w apelu, gdzie została nam przedstawiona cała kadra obozu.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Z.
Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Wykorzystaliśmy ten czas, aby lepiej się poznać. Graliśmy w gry, pląsaliśmy i dużo rozmawialiśmy. Śmiechu była co nie miara. Od razu się ze sobą zaprzyjaźniłyśmy. Rozpoczynamy wspaniały turnus Summer Challenge.

Summer Challenge, grupa Pani Celiny K.
Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Po przyjeździe wszystkich uczestników udaliśmy się na wspólną integrację. Bawiliśmy się razem, a śmiechom nie było końca. Po kolacji udaliśmy się na apel rozpoczynający turnus. Pełni energii czekamy na kolejne dni i nowe wyzwania.

Summer Challenge, grupa Pani Julii O.
Dziś nasz pierwszy dzień w OW Kulka! Rozpoczęliśmy go zabawami ruchowymi. Zapoznaliśmy się z regulaminem kolonii i ośrodka. Zwiedziliśmy też miejsca, w których będziemy mieć zajęcia. Po kolacji odbył się apel powitalny, po którym integrowaliśmy się w grupie.

Summer Challenge, grupa Pani Pauliny B.
Dzień rozpoczęliśmy od zakwaterowania się na ośrodku Kulka. Poznaliśmy się podczas zabaw oraz graliśmy w piłkę. Zapoznaliśmy się również z naszym najbliższym otoczeniem. Dzień zakończyliśmy apelem powitalnym, na którym poznaliśmy całą kadrę kolonii.

Summer Challenge, grupa Pani Wiktorii Ch.
Przygody czas start! Dziś zameldowaliśmy się w OW Kulka. Cały dzień spędziliśmy na integracji grupy poprzez gry i zabawy. Poznaliśmy również infrastrukturę ośrodka oraz panujące tu zasady. Już nie możemy się doczekać jutrzejszego dnia!

VIP, grupa Pani Julii J.
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od zakwaterowania się, zapoznania z topografią OW Kulka oraz regulaminami obowiązującymi w ośrodku. Następnie graliśmy w gry integracyjne, aby się poznać i zintegrować. Wieczorem odbył się apel, który rozpoczął nasz turnus. Dzisiejszy dzień zakończyliśmy wizytą u pani pielęgniarki, gdzie przypomnieliśmy sobie zasady obowiązujące na kolonii.

VIP, grupa Pani Karoliny J.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się spędziliśmy trochę czasu razem zapoznając się z regulaminem obowiązującym na naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w grę integracyjną, by lepiej się poznać oraz w kilka gier sprawnościowych, aby miło i aktywnie spędzić czas. Poznaliśmy także topografię OW Kulka. Spotkaliśmy się również z panią pielęgniarką, aby zapoznać się z podstawowymi zasadami panującymi w OW Kulka. Zostaliśmy zapoznani także z ofertą zajęć fakultatywnych. Na końcu odbył się wspólny apel, który rozpoczął nasz turnus kolonijny. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zacząć realizować nasze programowe zajęcia!

VIP, grupa Pani Weroniki F.
Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu się, poznaliśmy topografię ośrodka OW Kulka. Następnie zapoznaliśmy się z regulaminami obowiązującymi na naszym ośrodku wypoczynkowym. Później zagraliśmy w integracyjne gry, by lepiej poznać siebie i nasze imiona. Na końcu odbył się apel powitalny, który rozpoczął on nasz turnus kolonijny. Po nim wybraliśmy się na spotkanie z panią pielęgniarką. Później zapoznaliśmy się z ofertą zajęć fakultatywnych. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego dnia, by móc zaczął realizować nasze programowe zajęcia!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 7

Pokaż

Agata
Dodany: 2021.08.21 19:16

Bawcie sie dobrze! pozdrowienia dla opiekunow i instruktorow!

Aga
Dodany: 2021.08.21 17:29

Po zadowoleniu dzieciaków widać, że jest Super

Ewelina
Dodany: 2021.08.21 16:21

Moje dziecko nawet się załapało na zdjęciach Poprosimy o wiecej fotek :)

mama kulkowego kolonisty
Dodany: 2021.08.21 15:19

Ale fajnie

Jola
Dodany: 2021.08.21 10:48

Poprosimy o zdjecia grupy Pania Darii - bo niestety grupy Pawer Jump nie ma na zdjeciach. Pozdrawiam

Iwona
Dodany: 2021.08.21 10:13

Szkoda, że spośród tak dużej ilości zdjęć na ani jednym nie załapała się grupa Harry Potter Pani Oliwii.

Iwona
Dodany: 2021.08.21 09:30

Czy to aby na pewno zdjęcia z VI turnusu?

Ośrodek Kulka
Dodany: 2021.08.21 09:48

Tak, w relacji są zdjęcia z dnia wjazdowego szóstego turnusu. Dziś pierwszy dzień w pełni programowy, zdjęć będzie dużo więcej.


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.


starszy