RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2019

Turnus I (22.06-02.07.2019)


Dzień 2 - Akcja integracja!

Dodany: 2019.06.23
Komentarze: 0
Zdjęcia: 80
Wideo: 1

Active Camp, grupa Pani Natalii Rz.
Dzień zaczęliśmy od ścianki spinaczkowej, po której wspinaliśmy się. Potem była emocjonalna gra polegająca. Świetnie bawiliśmy się w grach zespołowych i na treningu snajperskim. Wieczorem wybraliśmy się na dyskotekę, podczas której świetnie się bawiliśmy.

Kulka Ninja Go, grupa Pani Klaudii K.
Dzień rozpoczęliśmy aktywnie meczem piłki nożnej. Następnie przebrani w śmieszne stroje stoczyliśmy walki sumo. Było super! Po obiedzie wybraliśmy się na plażę, na której wspólnie z ratownikiem wyruszyliśmy w rejs smoczą łodzią. Wyprawa przez piękne mazurskie jezioro nasyciła nas spokojem, który zburzony został przez dźwięki najpopularniejszej muzyki. Tak rozpoczęła się skoczna dyskoteka kończąca nasz dzień.

Przygody Młodego Kadeta, grupa Pani Julii S.
Dzisiaj był bardzo energiczny dzień! Na początek dnia zrobiliśmy musztrę i poranną gimnastykę. Potem wybraliśmy się na spotkanie z innymi grupami i graliśmy w gry integracyjne. Następnie zjedliśmy drugie śniadanie. Po posiłku dowiedzieliśmy się, jak działa pierwsza pomoc. Potem poszliśmy do lasu i dowiedzieliśmy się, co to survival oraz zbudowaliśmy szałasy. Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Magdaleny G.
Dzisiaj powitała nas wspaniała pogoda. Od rana pływaliśmy na kajakach sit on top. Następnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej, na zmianę z grą w Mafię. Po pysznym obiedzie uczyliśmy się strzelać z łuku do tarcz. Potem budowaliśmy konstrukcje ze specjalnych słomek. Dzień skończyliśmy bawiąc się na dyskotece.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Nikoli B.
Poranek powitał nas pięknym słońcem. Od razu po śniadaniu graliśmy w gry integracyjne, żeby lepiej się poznać. Następnie udaliśmy się na Tajną Misję, podczas której udało nam się uratować świat przed zagładą. Było super! Po obiedzie nauczyliśmy się obsługiwać kompasem, a zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy w grze Błędny Azymut. Zaraz potem udaliśmy się na wyprawę kajakową po malowniczym jeziorze Łęsk. Dzień zakończyliśmy w Cool Clubie w rytmie największych hitów.

Harry Potter, grupa Pani Darii Sz.
Ten dzień był pełen wrażeń. Uczestniczyliśmy w zajęciach na parku linowym i pokonywaliśmy własne lęki. Sprawnie i z wielką gracją pokonaliśmy trasę. Rozwijaliśmy kreatywność robiąc miotłę czarodzieja. Uczestniczyliśmy w wyścigach na własnoręcznie zrobionych miotłach. Lekcja lewitacji bardzo się nam podobała. Śmiech i nowe doświadczenia to nieustanne elementy dzisiejszego dnia.

Harry Potter, grupa Pani Olgi C.
Dzień zaczęliśmy od eurobungee i nauki lewitacji. Unosiliśmy się w powietrze jak w prawdziwym Hogwarcie. Następnie udaliśmy się na grę terenową, podczas której rozwiązywaliśmy zagadki oraz za pomocą wykrywacza metalu szukaliśmy kamienia filozoficznego na terenie ośrodka i na plaży. Później tworzyliśmy ogromne przestrzenne budowle. Było to bardzo emocjonujące. Następnie mieliśmy wspinaczkę na parku linowym, na którym pokonaliśmy dwupoziomowe trasy przeszkód. Dzień skończyliśmy ogniskiem.

Kulka Open, grupa Pani Magdaleny Ch.
Ten dzień zaczęliśmy z pełnym bakiem energii od nauki strzelania z łuków. Kiedy już nabyliśmy podstawy umiejętności, przyszedł czas na pojedynek. Nie zwalniając z tempa ruszyliśmy na plażę, na której ratownik dokładnie i z humorem przedstawił nam zasady bezpiecznego korzystania z kąpieliska. Dzień zakończyliśmy ogniskiem z kiełbaskami.

Obóz Herosów, grupa Pani Katarzyny H.
Dzień rozpoczęliśmy od gry terenowej Bitwa o Sztandar. Naszą przeciwną drużyną była druga grupa Obozu Herosów. Nasza drużyna okazała się jednak lepsza i zdobyła sztandar. Po wygranej bitwie udaliśmy się na plażę. Odpoczywaliśmy tam i integrowaliśmy się. Bawiliśmy się świetnie podczas gry w Mafię ze zmienioną wersją naszego obozu. Następnie udaliśmy się na ściankę wspinaczkową. Przed snem odbyło się ognisko, na którym odbyła się integracja z innymi grupami.

Obóz Herosów, grupa Pani Patrycji K.
Drugi dzień kolonii rozpoczęliśmy intensywnie na zajęciach Bitwa o Sztandar. Jako herosi walczyliśmy bardzo dzielnie. Następnie uczyliśmy się chodzić na szczudłach oraz jeździć na dziwnym rowerze, który nie ma łańcucha ani typowego napędu. Zjedliśmy pyszny obiad. Po południu mieliśmy możliwość wykupienia dodatkowych zajęć. Wieczorem płynęliśmy smoczą łodzią po jeziorze Łęsk. Udało nam się opłynąć wyspę. Później odbyło się ognisko, podczas którego graliśmy w różne gry i zabawy, a także śpiewaliśmy i piekliśmy kiełbaski.

Summer Challenge, grupa Pani Katarzyny G.
Dzisiejszej słonecznej niedzieli pokonywaliśmy lęk wysokości na ściance wspinaczkowej o wielu stopniach trudnościach. Niektórym z nas udało się wejść na sam szczyt. Po ściance udaliśmy się na plażę. Poznaliśmy tam regulamin kąpieliska. Pod koniec dnia czekały na nas kajaki turystyczne, na których pływając podziwialiśmy piękny krajobraz. Wieczorem świetnie się bawiliśmy podczas dyskoteki.

Summer Challenge, grupa Pani Natalii K.
Dzisiaj rozpoczęliśmy dzień od gier i zabaw integracyjnych. Dzięki temu mogliśmy lepiej się poznać. Następnie udaliśmy się na nasze pierwsze zajęcia programowe, którymi była nauka strzelania z wiatrówki. Było ekstra! Po zajęciach udaliśmy się na plażę, mogliśmy tam pomoczyć też nogi. Po obiedzie udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, na której musieliśmy pokonać swoje lęki. Niektórzy z nas zdobyli szczyt. Na koniec dnia czekała na nas huczna dyskoteka!

Summer Challenge, grupa Pani Sandry G.
Dzień zaczęliśmy od porannej toalety. Następnie odbyliśmy pierwsze zajęcia programowe, którymi był żyroskop, mogliśmy spróbować trzech stopni kręcenia się. Następnie zjedliśmy drugie śniadanie i poszliśmy zapoznać się z regulaminem kąpieliska. O 14:00 zjedliśmy pyszny obiad, po którym wybraliśmy się na paintball. Próbowaliśmy też stanąć w dmuchanych kulkach na wodzie, czyli na waterballu. Wieczorem świetnie bawiliśmy się na dyskotece.

VIP, grupa Pani Julii J.
Dzień rozpoczęliśmy od porannej toalety. Następnie udaliśmy się na śniadanie. Po pysznym śniadaniu pełni sił aktywnie uczestniczyliśmy w zajęciach integracyjnych, takich jak gra w imiona czy ratatum. Od południa do późnego wieczora braliśmy udział w aktywnej i pełnej emocji zabawie, którą prowadzili wyszkoleni instruktorzy. Gdy emocje opadły, udaliśmy się całą grupą na wieczorną dyskotekę, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji, przy których nie zabrakło śmiechu i radości.

VIP, grupa Pani Luizy S.
Dziś podczas zajęć survivalowych nauczyliśmy się budować schronienie z pałatki. Następnie rywalizowaliśmy o najlepszy wynik na ściance wspinaczkowej. Kolejną atrakcją było eurobungee, na którym robliśmy salta w przód i w tył. Na koniec dnia pływaliśmy po jeziorze Łęsk. 

VIP, grupa Pani Sylwii S.
Niedzielę rozpoczęliśmy spotkaniem z ratownikiem wodnym. Świetnie bawiliśmy się na kajakach wodnych. Moc atrakcji i rywalizacji spotkała nas na survivalu, podczas którego budowaliśmy schronienia z pałatki. Później strzelaliśmy z wiatrówki. Wieczorem świetnie bawiliśmy się w Cool Clubie.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Laury K.
Dzień zaczęliśmy od przeprawy kajakami po jeziorze Łęsk. Potem była emocjonująca przejażdżka quadem. Ratownik wodny zapoznał nas z regulaminem kąpieliska. Przeszliśmy również ekscytujący park linowy oraz graliśmy w koszykówkę i siatkówkę.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Sary B.
Dzień w Kulce był bardzo udany. Już od samego rana mieliśmy ręce pełne atrakcji. Poczynając od zajęć na parku linowym, poprzez emocjonującą wyprawę kajakową i przejażdżkę quadami. Dzień skończyliśmy przy ognisku. Wszyscy jesteśmy pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Weroniki K.
Niedziela rozpoczęła się od porannych zabaw. Następnie udaliśmy się na quady, wszyscy przeżyliśmy ekscytującą przygodę. Kolejną atrakcją dnia było pływanie kajakami po malowniczym jeziorze Łęsk. Aktywny dzień skończyliśmy kolejną porcją gier oraz wieczornym ogniskiem.

Bohaterki Disneya, grupa Pani Justyny F.
Dzień zaczęłyśmy od Akcji Integracji, czyli zestawu zabaw i gier integracyjnych. Następnie uczestniczyłyśmy w karaoke, na którym każda z nas mogła zaprezentować się w wybranym repertuarze. Świetnie bawiłyśmy się na eurobungee, czyli powietrznych akrobacjach z Dżasminą. Dzień zakończyłyśmy wieczornym ogniskiem.

Projekt Kulka, grupa Pani Natalii Sz.
Dzień zaczęliśmy od graffiti, każdy z obozowiczów namalował coś od siebie. Potem odbyło się spotkanie z ratownikiem. Następnie przyszedł czas na zabawę i integrację. Świetnie bawiliśmy się na parku. Kajaki dla niektórych były wyzwaniem, ale wszyscy sobie świetnie poradziliśmy. Następnie graliśmy w Gry Świata. Wieczorem mieliśmy nastrojowe ognisko z kiełbaskami. To był niezapomniany dzień.

Projekt Kulka, grupa Pani Weroniki B.
Dzień rozpoczęliśmy wspinaczką na skrzynkach, mistrzem okazała się Marysia! Na nudę nie mogliśmy narzekać - czekała nas wyprawa jednoosobowymi kajakami, zajęcia integracyjne i przejażdżka quadem. Wieczorem graliśmy w Gry Świata i bawiliśmy się przy ognisku. To był zdecydowanie bardzo aktywny dzień.

Cztery Żywioły, grupa Pani Moniki R.
Niedzielę rozpoczęliśmy poranną krótką rozgrzewką. Pierwszymi zajęciami były zajęcia z wiatrówki. Potem udaliśmy się na zajęcia artystyczne polegające na własnoręcznym wykonaniu witraży. Wszystkie wyszły świetnie. Po pysznym obiedzie graliśmy w zbijaka. Czas przed kolacją poświęciliśmy na integrację i bliższe poznanie siebie nawzajem. Ostatnią atrakcją w dzisiaj była dyskoteka obozowa, na której świetnie się bawiliśmy.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Klaudii F.
Niedzielę rozpoczęliśmy krótką rozgrzewką. Pierwszymi zajęciami był trening na strzelnicy paintballowej, na której zrobiliśmy pierwszy mini konkurs. Potem udaliśmy się na arenę na naszym ośrodku. Stoczyliśmy tam swoją pierwszą potyczkę. Jeszcze przed obiadem poszliśmy do lasu na zajęcia survivalowe, na których poznaliśmy podstawowe zasady przetrwania oraz skonstruowaliśmy szałas. Po pysznym obiedzie graliśmy w grę Mafia, podczas której ćwiczyliśmy umiejętność logicznego myślenia. Czas przed kolacją poświęciliśmy na bliższe poznanie siebie nawzajem i swoich zainteresowań. Ostatnią atrakcją dzisiaj była obozowa dyskoteka, na której mogliśmy poznać uczestników innych obozów i kolonii.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pani Weroniki H.
Dzisiaj rozpoczęliśmy dzień przejażdżką quadem. Każdy z nas miał okazję przejechać się kilka okrążeń wraz z instruktorem. Wykonaliśmy flagę naszego obozu, na której każdy mógł wykazać się kreatywnością. Zapoznaliśmy się z regulaminem kąpieliska. Potem zagraliśmy w paintball. Dzień zakończyliśmy dyskoteką. Czekamy co wydarzy się jutro!

Obóz Paintballowo-Survivalowy, grupa Pana Michała W.
Niedziela była dla naszej grupy dniem pełnym wrażeń! Po śniadaniu udaliśmy się na strzelnicę paintballową, lecz na tym nie skończyliśmy przygody z tą aktywnością. Rozegraliśmy również pasjonującą potyczkę paintballową. Strzelaliśmy także z wiatrówek, a dzień skończyliśmy huczną dyskoteką!

Obóz Super Militarny, grupa Pani Dominiki M.
Drugi dzień obozu zaczęliśmy od zajęć survivalowych, podczas których dowiedzieliśmy się czym jest survival i jakie są jego rodzaje. Poznaliśmy zawartość puszki survivalowej i nauczyliśmy się budować szałas. Następnie pływaliśmy smoczą łodzią po jeziorze Łęsk. Po ciepłym posiłku ruszyliśmy na zajęcia strzeleckie, na których strzelaliśmy do tarcz z wiatrówki. Pod wieczór stworzyliśmy własną flagę obozową.

Wakacyjna Przygoda, grupa Pani Karoliny K.
Dzień rozpoczęliśmy aktywnie. Na początku udaliśmy się na rejs smoczą łodzią. Wszyscy byliśmy zachwyceni wycieczką po jeziorze. Następnie mogliśmy się zrelaksować podczas robienia graffiti. Później odbyły się zajęcia z wychowawcą, mające na celu zapoznanie nas z dodatkowymi zajęciami, czyli fakultetami. Kiedy wszyscy zjedliśmy obiad, spaliliśmy kalorie podczas passballu. Następnie udaliśmy się na rajd quadem wraz z instruktorem. Dzień spędziliśmy mając świetny humor.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.