Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2019

Turnus II (03.07-13.07.2019)

Dzień 11 - Widzimy się za rok!

Kolonia dobiegła końca. Uczestnicy z pięknymi wspomnieniami wracają już do swoich domów. Mimo łez przy pożegnaniu z kolonijnymi przyjaciółmi, każdy z wielkim uśmiechem opuszcza kulkową bramę. Czas spędzony tutaj przyniósł nam wiele pozytywnych wrażeń i wzbogacił każdego o nowe doświadczenia, niepowtarzalne wrażenia i moc przeżytych przygód. Do zobaczenia za rok!

Dodany: 2019.07.13
Komentarze: 0 Zdjęcia: 29

Dzień 10 - Zabawa nigdy się nie kończy

Czas na kolonii zleciał zdecydowanie za szybko. Mija ostatni dzień zajęć programowych. To był czas pełen radosnych chwil spędzonych we wspaniałym towarzystwie. Bez wątpienia przyjaźnie jakie powstały na kulkowej kolonii przetrawiają przez wiele lat. Zostało jeszcze spakować się i wracać z bagażem pełnym wspomnień.

Dodany: 2019.07.12
Komentarze: 0 Zdjęcia: 130 Wideo: 1

Dzień 9 - Pozytywna energia każdego dnia

Podczas dobrej zabawy zawsze czas leci szybciej. Uczestnicy nie narzekają na nudę. Mają za sobą kolejny wspaniały dzień, który przyniósł im jak zawsze wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy spędzali czas na plaży, pływali na kajakach, grali w passball, czyli w piłkę nożną w nietypowych strojach, a także brali udział w zajęciach plastycznych. Naładowani energią koloniści czekają z niecierpliwością na kolejny, przedostatni dzień kolonii.

Dodany: 2019.07.11
Komentarze: 0 Zdjęcia: 122 Wideo: 1

Dzień 8 - Aktywnie i na wesoło

Środa to dzień pełen przygód. Atrakcji nie brakowało od samego rana aż po wieczór. Każda grupa kolonijna spędzała czas na wesoło. Odbyło się mnóstwo ciekawych zajęć, które przyniosły wiele radości. Poranek i popołudnie upłynęły na wspólnych zabawach i grach zespołowych, które sprawiły, że więzi między uczestnikami stały się jeszcze mocniejsze. Wieczorem koloniści mieli okazję wzięcia udziału w pokazie talentów podczas dyskoteki. Bez wątpienia ten dzień pozostanie przez wszystkich niezapomniany.

Dodany: 2019.07.10
Komentarze: 2 Zdjęcia: 128 Wideo: 1

Dzień 7 - Kulkowe przygody

Dzisiaj część uczestników wzięła udział w zajęciach fakultatywnych i wyruszyła na wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz Parku Wodnego Tropikana w Mikołajkach. W ośrodku również nie brakowało atrakcji. Każda grupa spędzała czas ze swoim wychowawcą. Dzisiejsze zajęcia pozwolały kolonistom rozwijać swoje zdolności artystyczne, np. podczas tworzenia różnych prac plastycznych oraz śpiewania największych hitów na karaoke. Ten dzień na pewno zostanie jednym  z lepszych wspomnień każdego uczestnika.

Dodany: 2019.07.09
Komentarze: 0 Zdjęcia: 114 Wideo: 1

Dzień 6 - Chwile pełne uśmiechu

W poniedziałek humory dopisywały kolonistom od samego rana. Uczestnikom kolonii nie brakuje zajęć. Zabawa trwa na okrągło i każdemu towarzyszą tylko pozytywne emocje. Dzisiaj grupy kolonijne mogły poczuć się jak astronauci na symulatorze lotów kosmicznych i stanąć do walki w strojach sumo. Każdego dnia nie brakuje wrażeń, koloniści z niecierpliwością czekają na następne dni.

Dodany: 2019.07.08
Komentarze: 4 Zdjęcia: 134 Wideo: 1

Dzień 5 - Moc niedzielnych wrażeń

Uczestnicy kulkowej kolonii mają za sobą kolejny niesamowity dzień, w którym odbył się m.in. Piknik Rodzinny. Do wielu uczestników przyjechali w odwiedziny rodzice, którzy mieli okazję wziąć udział w niektórych atrakcjach. Na gości czekała ścianka wspinaczkowa, żyroskop, mega twister oraz przejażdżka segwayem. Odwiedziny nie przeszkodziły w zajęciach, które odbyły się tak, jak codziennie i przyniosły jak zawsze moc pozytywnych wrażeń i emocji.

Dodany: 2019.07.07
Komentarze: 4 Zdjęcia: 144 Wideo: 1

Dzień 4 - Atrakcje nie tylko na poligonie

Dzisiaj część grup przeniosła się na kulkowy poligon, na którym czekały na nich niesamowite atrakcje. Był to doskonały czas, by poczuć nutkę adrenaliny podczas przejażdżki quadem lub supernowoczesnym, czterokołowym pojazdem terenowym yamaha viking. Na terenie ośrodka również zabawy nie brakowało. Uczestnicy zgłębiali między innymi tajniki survivalowe a także mieli okazję podziwiać widoki z wysokości na parku linowym. Mogli też spędzić aktywnie czas na plaży lub wykazać się zdolnościami plastycznymi podczas zajęć z lepienia gliny.

Dodany: 2019.07.06
Komentarze: 0 Zdjęcia: 145 Wideo: 1

Dzień 3 - Piątkowy zastrzyk emocji

Piątek to dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Koloniści w różnych środowiskach mogli przeżywać wspaniałe przygody. Część z nich z uwagi na militarny charakter obozu zwiedzała Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie. Inni mogli spróbować swoich sił na wodzie pływając kajakami lub smoczą łodzią. Inni z kolei trenowali swoją celność na strzelnicy paintballowej lub na strzelnicy łuczniczej. Od rana do wieczora nikt nie mógł narzekać na nudę, ponieważ na kolonii dużo się dzieje. Wokoło słychać było śpiewy i radosne okrzyki uczestników. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny dzień.

Dodany: 2019.07.05
Komentarze: 0 Zdjęcia: 147 Wideo: 1

Dzień 2 - Zabawa: czas start!

Dzisiaj ruszyły pierwsze zajęcia programowe, na które koloniści ruszyli z wielkimi uśmiechami na buziach. Każdy był ciekawy atrakcji, jakie czekają na niego tego dnia. Dzięki wspólnej zabawie uczestnicy mogli zawiązać i zacieśnić znajomości, co sprawiło, że na dyskotece i wieczornych ogniskach bawili się już jako zgrana załoga. Po całym dniu pełnym pozytywnych emocji, szczęśliwi koloniści położyli się do swoich łóżkach, żeby dobrze wypocząć, ponieważ przed nimi jeszcze wiele niezwykłych chwil.  

Dodany: 2019.07.04
Komentarze: 0 Zdjęcia: 144 Wideo: 1

Dzień 1 – Witamy w kulkowym świecie!

Rozpoczynamy kulkową przygodę! Koloniści zawitali w bramach OW Kulka. Od samego początku nie było czasu na nudę. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy próbowali swoich sił w muzycznych zmaganiach na karaoke lub testowali swoją sprawność fizyczną na torze z przeszkodami. Animatorki zajęły się dzisiaj malowaniem buziek. Wychowawcy zadbali o to, aby od pierwszych minut pobytu na kolonii każde dziecko czuło się bezpiecznie i szybko odnalazło się wśród nowych znajomych. Przed nami wiele dni pozytywnych emocji i świetnej zabawy.

Dodany: 2019.07.04
Komentarze: 0 Zdjęcia: 20 Wideo: 1