Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2019

Turnus IV (25.07-04.08.2019)

Dzień 11 - Widzimy się za rok!

Kulkowa kolonia właśnie się kończy, uczestnicy czwartego turnusu wracają już do swoich domów. Mimo czasu pożegnań, uczestnicy wyjeżdżają z wielkimi uśmiechami na buziach. Przeżyli tutaj wspaniałe chwile i zabierają ze sobą piękne wspomnienia. Wiedzą, że nie ma co się smucić, bo wszystkie te cudowne przeżycia zostaną w ich pamięci na długo, a kto wie - może za rok znowu wszyscy spotkają się na Kulce...

Dodany: 2019.08.04
Komentarze: 0 Zdjęcia: 28

Dzień 10 - Przygodo trwaj!

Za nami przedostatni dzień kolonii. Kończymy go apelem i dyskoteką na finał tych wspaniałych kolonijnych dni. Uczestnicy jutro wrócą do swoich domów, każdy z bagażem pełnym niezwykłych wrażeń i pozytywnych emocji. Przez te dni przeżyli wiele pięknych przygód, dużo się nauczyli i powiększyli grono swoich przyjaciół. To co dobre, kończy się zdecydowanie za szybko, ale na pewno były to piękne chwile!

Dodany: 2019.08.03
Komentarze: 0 Zdjęcia: 163 Wideo: 1

Dzień 9 - Uśmiechy na okrągło

Koloniści mają za sobą kolejny dzień pełen kulkowych przygód. Atrakcji jak zwykle nie brakowało, a na nudę i smutek nie było czasu. Było trochę tańczenia i śpiewania, były również zajęcia wodne i leśne. Każda aktywność na pewno przypadła do gustu wszystkim uczestnikom. Wychowawcy, instruktorzy oraz animatorzy doskonale zadbali o to, by każdy położył się spać z wielkim uśmiechem na buzi i z radością czekał na kolejny wspaniały dzień.

Dodany: 2019.08.02
Komentarze: 0 Zdjęcia: 93 Wideo: 1

Dzień 8 - Dla każdego coś dobrego

Kolejny dzień kolonii wypełniony był uśmiechami na twarzach uczestników, ciekawymi zajęciami i pozytywnymi emocjami. Koloniści korzystali z pięknej pogody i mazurskiego klimatu. Było mnóstwo ciekawych zajęć aktywnych, które pozostaną w pamięci każdego na długo. Grupy mogły poczuć się jak astronauci na symulatorze lotów kosmicznych, podziwiać kulkową panoramę na parku linowym, grać w mega gry i brać udział w wielu innych wspaniałych atrakcjach.

Dodany: 2019.08.01
Komentarze: 0 Zdjęcia: 146 Wideo: 1

Dzień 7 - Kulkowy świat przygód

W ten kolejny wspaniały dzień część kolonistów pojechała na wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz do Parku Wodnego Tropikana w Mikołajkach. Osoby, które zostały miały zapewnione mnóstwo atrakcji zorganizowanych przez wychowawców i instruktorów wraz z animatorami. Co więcej ratownicy na plaży zorganizowali Dzień Ratownika. Były wspólne tańce, było plażowanie i mnóstwo ciekawych zabaw. Radosną atmosferę dodatkowo wspierało piękne słońce, które nie opuściło Kulki nawet na chwilę.

Dodany: 2019.07.31
Komentarze: 0 Zdjęcia: 146 Wideo: 1

Dzień 6 - Dobra zabawa to podstawa

Na Kulce zawsze dużo się dzieje. Koloniści dzisiaj nabywali nowe umiejętności i mogli doświadczyć czegoś zupełnie nowego. Każda minuta mija tutaj w bardzo przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Zabawa trwa od świtu do nocy, a na nudę nie ma miejsca. Uczestnicy mogli dzisiaj spróbować swoich sił w chodzeniu na szczudłach lub jazdy na wyjątkowym rowerze. Grupy kolonijne przypominały sobie wiadomości na temat pierwszej pomocy, brały udział w zajęciach plastycznych i wielu innych wspaniałych atrakcjach.

Dodany: 2019.07.30
Komentarze: 0 Zdjęcia: 127 Wideo: 1

Dzień 5 - Pełnia szczęścia!

Niektórym grupom poniedziałek przyniósł moc wrażeń na kulkowym poligonie. Przez kilka godzin koloniści mogli pojeździć quadem, segwayem na nieco zmienionym i bardziej wymagającym torze oraz pojazdem yamaha viking, a do tego mieli jeszcze okazję spróbować zorbingu. Dla tych, którzy zostali na terenie ośrodka atrakcji oczywiście nie zabrakło. W tak słoneczny i ciepły dzień nie mogło zabraknąć balonady, czyli rzucania i łapania balonów z wodą. Odbywały się również zajęcia na parku linowym, a także zajęcia tematyczne dla poszczególnych obozów fabularyzowanych oraz artystyczne z przemiłymi animatorkami.

Dodany: 2019.07.29
Komentarze: 0 Zdjęcia: 130 Wideo: 1

Dzień 4 - Wakacje bez końca

Po dzisiejszych przygodach uczestnicy mają jeszcze większe uśmiechy niż wczoraj. Czas upłynął przy pięknej pogodzie i aktywnych zajęciach. Koloniści korzystali ze słońca podczas plażowania, pływania kajakami, budowania tratw lub tradycyjnej kąpieli w jeziorze. Niektóre grupy miały okazję obcować z naturą podczas zajęć z tropienia zwierząt i innych leśnych aktywności. Nie zabrakło również gier terenowych i zabaw z wychowawcami. Tutaj wszyscy są szczęśliwi! Kolejny dzień to kolejna dawka pozytywnych emocji. Czy wszyscy chcą więcej? Oczywiście, że tak!

Dodany: 2019.07.28
Komentarze: 0 Zdjęcia: 115 Wideo: 1

Dzień 3 - Moc uśmiechów

Zabawa trwa, uśmiechy nie znikają, pogoda sprzyja – nic więcej nie potrzeba kulkowym kolonistom. Dzisiaj było aktywnie i na wesoło. Grupy spędzały miło czas zarówno na terenie ośrodka, jak i poza nim. Były zajęcia wodne, był survival, gry zespołowe i inne aktywności. Można śmiało stwierdzić, że każdy wykorzystał dzień na 100 procent i na pewno nie miał czasu na nudę. Wieczorem tradycyjnie część grup bawiła się wspólnie na dyskotece przy znakomitej muzyce lub na ognisku przy wspólnych zabawach, śpiewie i pieczeniu kiełbasek. Uczestnicy już nie mogą się doczekać, co przyniesie im kolejny dzień.

Dodany: 2019.07.27
Komentarze: 0 Zdjęcia: 133 Wideo: 1

Dzień 2 - Czas na zabawę!

Pierwszy dzień programowy już prawie dobiegł końca. Był on po brzegi wypełniony przeróżnymi atrakcjami. Na kolonistów czekały zabawy integracyjne i zajęcia aktywne. Dzisiaj grupy kolonijne poznawały się bliżej. Na pewno zawiązały się już pierwsze przyjaźnie. Kulkowa kolonia dla każdego uczestnika będzie niezwykłą przygodą. Każdy z niecierpliwością czeka na kolejne dni pełne zabawy i pozytywnych wrażeń.

Dodany: 2019.07.26
Komentarze: 0 Zdjęcia: 129 Wideo: 1

Dzień 1 - Początek wielkiej przygody!

Koloniści radośnie przekroczyli bramy kulkowego świata. Niektórzy wracają tu po raz kolejny, a inni są pierwszy raz. Nie ma to znaczenia, ponieważ w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka każdy uczestnik czuje się wspaniale! Z wielkimi uśmiechami koloniści, prowadzeni przez opiekunów, trafili do swoich miejsc zakwaterowania, a w oczekiwaniu na przyjazd koleżanek i kolegów korzystali z atrakcji przygotowanych przez instruktorów i animatorów. Były to między innymi tor sprawnościowy i piłkarzyki dla fanów sportu oraz karaoke i malowanie twarzy dla artystycznych dusz. W kulkowym świecie nie brakuje przygód, nikt nie będzie narzekał na nudę. Czeka nas czas wspaniałych kulkowych wrażeń!

Dodany: 2019.07.25
Komentarze: 2 Zdjęcia: 28 Wideo: 1