Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2019

Turnus V (05.08-15.08.2019)

Dzień 11 – Do zobaczenia!

Nasza przygoda w Kulce dobiegła końca. Ostatni dzień turnusu to czas uścisków i wzruszeń. Za nami wspaniała przygoda, która zostanie w pamięci na długo. Będzie nam brakowało mazurskiego klimatu i kolonijnej atmosfery, która przyniosła mnóstwo pozytywnej energii. Oprócz wspomnień w naszych głowach już snują się plany na kolejne kulkowe wakacje ;). Do zobaczenia za rok!

Dodany: 2019.08.15
Komentarze: 2 Zdjęcia: 30

Dzień 10 – Chwilo trwaj!

Za nami ostatni dzień, w którym braliśmy udział w atrakcjach programowych. Pozostaje dopakować walizki i przygotować się do jutrzejszej podróży. Przygoda, która właśnie się kończy, przyniosła nam wiele wrażeń, emocji i uśmiechu. Ten turnus zakończymy w gronie kolonijnych przyjaciół podczas wspólnych zabaw i rozmów. Chcielibyśmy, aby czas stanął w miejscu!

Dodany: 2019.08.14
Komentarze: 2 Zdjęcia: 165 Wideo: 1

Dzień 9 – Zabawy ciąg dalszy

Dzisiaj mieliśmy mnóstwo okazji do spożytkowania energii. Zajęcia w ośrodku, na poligonie, spacery i plażowanie to tylko część atrakcji, które nam towarzyszyły. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu i wieczornej dyskoteki ;). Niech żyją wakacje!

Dodany: 2019.08.13
Komentarze: 0 Zdjęcia: 230 Wideo: 1

Dzień 8 – Bawimy się w najlepsze

Ten dzień na długo pozostanie nam w pamięci. W przerwach pomiędzy zajęciami programowymi przygotowywaliśmy się do udziału w Wieczorze Talentów. Mimo starannych przygotowań mieliśmy wystarczająco energii, aby dać z siebie wszystko podczas prezentacji. Wszystkie nasze występy były fantaKULKAstyczne, a sama impreza przyniosła wiele radości i uśmiechów!

Dodany: 2019.08.12
Komentarze: 0 Zdjęcia: 209 Wideo: 1

Dzień 7 – Z rodziną w kulkowym świecie

Ten dzień był inny niż wszystkie. W ośrodku odbył się Piknik Rodzinny, na który przyjechało wielu rodziców naszych uczestników. Emocje towarzyszyły nam jak zwykle podczas zajęć programowych oraz w czasie kibicowania naszym najbliższym w boju o dodatkowe atrakcje ;). Pozytywne wrażenia sprawiły, że mamy jeszcze większą ochotę na kolejne dni pobytu.

Dodany: 2019.08.11
Komentarze: 0 Zdjęcia: 236 Wideo: 1

Dzień 6 – Na poligonie i w ośrodku

Na ten dzień czekali wszyscy żądni najbardziej ekstremalnych doznań. Część z nas miała okazję wyjścia na poligon, na którym czekały nas specjalne atrakcje. Podczas tej wyprawy zdobyliśmy umiejętność prowadzenia terenowych pojazdów, a w ogromnej kuli zwaną zorbą świat wręcz zawirował! Wrażeń nie zabrakło również w ośrodku ;) . Braliśmy aktywny udział w zajęciach programowych, oczywiście w przerwach na plażowanie – jak to na Mazurach.

Dodany: 2019.08.10
Komentarze: 0 Zdjęcia: 219 Wideo: 1

Dzień 5 - Nie zwalniamy tempa...

Ten dzień spędziliśmy tak, jak lubimy najbardziej, czyli aktywnie i na świeżym powietrzu. Część z nas wybrała się na fakultatywną wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz do Tropikany w Mikołajkach. W tym czasie w ośrodku nikt nie próżnował! Na plaży został zorganizowany Dzień Ratownika. Tam, w pobliżu jeziora, mieliśmy czas na gry, konkursy i kąpiele w towarzystwie muzyki ;).

Dodany: 2019.08.09
Komentarze: 2 Zdjęcia: 213 Wideo: 1

Dzień 4 – Kolorowe dni

Ten dzień przyniósł wiele nowości. Mieliśmy okazję poznać las, przepłynąć jezioro Łęsk, pokonać wysokość w czasie wspinaczki. Dobry humor i zabawa panują u nas bez zmian ;). Mazurski klimat zdecydowanie nam sprzyja – potwierdzają to nasze uśmiechy.

Dodany: 2019.08.08
Komentarze: 0 Zdjęcia: 197 Wideo: 1

Dzień 3 – Zabawa na okrągło

Za nami dzień pełen wrażeń. Miłośnicy militariów mieli okazję zwiedzić Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie. Podczas gier w ośrodku również działo się wiele. Odbyło się mnóstwo ciekawych zajęć na lądzie, wodzie i wysoko nad ziemią;). Nikt nie narzekał na nudę, a rozmowom i śmiechom nie było końca… Dopiero się rozkręcamy!

Dodany: 2019.08.07
Komentarze: 0 Zdjęcia: 205 Wideo: 1

Dzień 2 – Akcja… INTEGRACJA!

Po tym dniu już w pełni czujemy się Kulkowiczami. Poznaliśmy cały ośrodek, obozowych kolegów i część atrakcji. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i rozmów. Instruktorzy zadbali o to, abyśmy spędzili czas aktywnie, a wychowawcy o przyjemną atmosferę w grupach ;). Za nami dzień pełen nowych wyzwań i przygód, a my wciąż chcemy więcej. Te wakacje będą fantaKULKAstyczne!

Dodany: 2019.08.06
Komentarze: 0 Zdjęcia: 179 Wideo: 1

Dzień 1 – Zabawa: czas start!

Przed nami wielka przygoda, którą zaczynamy właśnie dzisiaj. Bramę ośrodka przekroczyliśmy z uśmiechami na twarzy, gotowi na nowe wyzwania i emocje. Mamy zamiar wykorzystać ten czas na sto procent ;). Z pewnością pomogą nam w tym gry i zabawy integracyjne przygotowane dziś na ośrodku oraz wspólne ogniska.

Dodany: 2019.08.05
Komentarze: 2 Zdjęcia: 28