Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2019

Turnus VI (16.08-26.08.2019)

Dzień 11 - Do zobaczenia!

Kolonia na Kulce właśnie się kończy. Uczestnicy powoli opuszczają ośrodek. Wrócą do swoich domów szczęśliwi, bogatsi o nowe przygody, doświadczenia i umiejętności. Ten czas z pewnością nie został zmarnowany. Koloniści zaprzyjaźnili się ze sobą i być może będą to przyjaźnie na całe życie. Wszyscy wracają uśmiechnięci, zabierają ze sobą najlepsze wspomnienia, którymi na pewno podzielą się z innymi po powrocie. Każdy już będzie wiedział, że na kulkowych koloniach zawsze jest super!

Dodany: 2019.08.26
Komentarze: 0 Zdjęcia: 37

Dzień 10 - Niech uśmiechy się nie kończą

Ostatni dzień programowy powoli dobiega końca. Po apelu na uczestników czeka już tylko dyskoteka i następnego poranka piękna przygoda na kulkowej kolonii zakończy się. Mimo tego na twarzach uczestników ani razu nie pojawiły się łzy smutku, a jedynie wielkie uśmiechy, które wywołane są przez wszystkie wspaniałe rzeczy, jakie spotkały ich w tym magicznym kulkowym świecie. Przy dobrej zabawie czas leci zdecydowanie za szybko, ale nikt tutaj nie przejmuje się tym, bo za rok na pewno wszyscy ponownie spotkają się w tym samym miejscu!

Dodany: 2019.08.25
Komentarze: 0 Zdjęcia: 148 Wideo: 1

Dzień 9 - Czas wspaniałych przygód

Zabawy nigdy dość! Wie o tym cała kadra kulkowych kolonii. Dlatego uczestnicy każdego dnia bawią się w najlepsze od rana do wieczora. Dzisiaj koloniści między innymi spędzali czas na plaży, sprawdzali swoją celność strzelając do tarcz z wiatrówek i starali ułożyć się jak najwyższą wieżę ze skrzynek. Emocji i przygód nie brakowało. Atrakcji jest tyle, że na pewno każdy znalazł już coś dla siebie. To był wspaniały dzień w pełni jak najlepiej wykorzystany.

Dodany: 2019.08.24
Komentarze: 2 Zdjęcia: 144 Wideo: 1

Dzień 8 - Zabawa bez końca

Kolejny dzień kulkowej kolonii obfitował jak zawsze w wiele nowych i niezapomnianych przygód. Uczestnicy spędzili go bardzo aktywnie, przy pięknym mazurskim słońcu. Na zajęciach koloniści mogli między innymi wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi i umiejętnościami malowania bez użycia rąk, doskonalić techniki pływackie a także nauczyć się jak przetrwać w lesie w trudnych warunkach. Na uczestników czekało bardzo wiele zajęć zarówno z instruktorami, jak i wychowawcami, które na pewno przyniosły moc wspaniałych wrażeń.

Dodany: 2019.08.23
Komentarze: 0 Zdjęcia: 151 Wideo: 1

Dzień 7 - Słoneczne chwile radości

Część uczestników kolonii zmieniła dziś nieco otoczenie i pojechała na wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz do Parku Wodnego Tropikana w Mikołajkach. Reszta uczestników bardzo chciała skorzystać z uroków pięknej pogody oraz mazurskiego klimatu, więc spędziła ten czas na plaży oraz na wspólnej zabawie z wychowawcami a także z instruktorami i animatorami. Gdy już wszyscy powrócili na teren kulkowej kolonii, radośnie ruszyli na aktywne zajęcia. Ten dzień, jak każdy, obfitował w same pozytywne uczucia i nastroje!

Dodany: 2019.08.22
Komentarze: 0 Zdjęcia: 142 Wideo: 1

Dzień 6 - Zastrzyk pozytywnych emocji

Zabawa trwa w najlepsze i niech nigdy się nie kończy! Kulkowicze na nadmiar wolnego czasu nie mogą narzekać, ponieważ każdy dzień wypełniony jest mnóstwem atrakcji. Obozowicze dzisiaj dzielnie uczestniczyli w różnych zajęciach, na których bez wątpienia bawili się wspaniale. Utrwalali sobie zagadnienia z pierwszej pomocy, zgłębiali tajniki szyfrowania i brali udział w różnych grach terenowych. Na zakończenie dnia wielu wystąpiło na wieczorze talentów, wszyscy mogli potańczyć na dyskotece, po czym udali się do swoich łóżek zbierać siły na kolejny wspaniały dzień.

Dodany: 2019.08.21
Komentarze: 0 Zdjęcia: 150 Wideo: 1

Dzień 5 - Uśmiechu nigdy dość

Wtorkowy poranek dla niektórych grup rozpoczął się od wędrówki na kulkowy poligon. Od samego początku koloniści byli bardzo podekscytowani na myśl o atrakcjach, które na nich tam czekają. Były to między innymi przejażdżka pojazdem yamaha viking 700, quadem oraz segwayem po torze terenowym a także zorbing. Na Kulce emocji również nie brakowało. Uczestnicy chętnie uczestniczyli w zajęciach wodnych oraz w plażowaniu, jak również w zajęciach aktywnych z instruktorami i animatorami oraz w zabawach przygotowanych przez wychowawców.

Dodany: 2019.08.20
Komentarze: 0 Zdjęcia: 154 Wideo: 1

Dzień 4 - Moc wrażeń

W poniedziałek pozytywna atmosfera nie opuszczała kolonistów przebywających w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka. Grupy z Obozu Super Militarnego i Obozu Mega Paintballowego swoje radosne nastroje przeniosły również do Mrągowa, w którym zwiedzały Muzeum Sprzętu Wojskowego. Reszta uczestniczyła w różnych aktywnych zajęciach, nabywając przy tym nowych umiejętności oraz zdobywając wiedzę, a przede wszystkim przeżywając wspaniałe przygody, które zostaną w ich pamięci na zawsze. Dzień wszyscy uznali za bardzo udany!

Dodany: 2019.08.19
Komentarze: 0 Zdjęcia: 148 Wideo: 1

Dzień 3 - Zabawa w najlepsze

Kulkowa kolonia coraz bardziej się rozkręca. Zapowiada się, że dobra zabawa będzie z uczestnikami na okrągło przez każdą sekundę, podobnie jak wielkie uśmiechy na ich buziach. W tę piękną niedzielę koloniści korzystali z uroków mazurskiego klimatu podczas plażowania i zajęć wodnych, zgłębiali tajniki survivalu poznając przy tym mazurskie widoki. Podziwiali krajobrazy z góry będąc na ściance wspinaczkowej i na parku linowym. A w Obozie Herosów było wielkie świętowanie, ponieważ ich idol Percy Jackson obchodził dzisiaj swoje dwudzieste szóste urodziny! To był wspaniały dzień.

Dodany: 2019.08.18
Komentarze: 0 Zdjęcia: 167 Wideo: 1

Dzień 2 - Magiczny świat przygód

Powoli mija pierwszy dzień programowy kolonistów. Kulkowicze mogli zapoznać się z terenem ośrodka, w którym spędzą magiczny czas. Skorzystali dziś z pierwszych atrakcji przewidzianych w programie każdej formy kolonijnej. Było na wesoło i aktywnie! Czas mijał w pozytywnej atmosferze. Po tym dniu każdy już na sto procent jest pewny, że w kulkowym świecie nie da się nudzić! Jeszcze tylko dyskoteka, ogniska, gra nocna i można iść spać, żeby w pełni sił rozpocząć kolejny dzień bogaty w nowe, wspaniałe przygody.

Dodany: 2019.08.17
Komentarze: 0 Zdjęcia: 151 Wideo: 1

Dzień 1 – Przystanek Kulka!

Właśnie rozpoczęła się wielka kulkowa przygoda. Uczestnicy kolonii zameldowali się w miejscu, w którym zabawa nigdy się nie kończy. Cała kadra przywitała ich z wielkimi uśmiechami i otoczyła należytą opieką już od pierwszych sekund pobytu. Pomiędzy zakwaterowaniem, a poznawaniem nowych znajomych uczestnicy mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji. Było karaoke i malowanie buziek, były również rozgrywki w piłkarzyki oraz tor sprawnościowy a także gra francuska. Dzięki grze francuskiej uczestnicy mogli poznać ośrodek poprzez zdobywanie informacji i odpowiedzi na pytania odnoszące się do miejsca, w którym przez najbliższe kilkanaście dni będą doświadczać wspaniałych wrażeń. Pozytywnych emocji na pewno nie zabraknie!

Dodany: 2019.08.16
Komentarze: 1 Zdjęcia: 24 Wideo: 1