Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2019

Turnus I (22.06-02.07.2019)

Dzień 11 – Do zobaczenia!

Ostatni dzień to czas wyjazdów, pożegnań i wzruszeń. Za nami wspaniała przygoda, która zostanie w pamięci na długo. Dziś towarzyszyły nam uściski, łzy, a nawet… śpiew ;). Wspomnienia będą nam towarzyszyć przez cały rok do czasu, aż znów wszyscy razem zobaczymy się w Kulce. Do zobaczenia!

Dodany: 2019.07.02
Komentarze: 3 Zdjęcia: 39

Dzień 10 – To jeszcze nie koniec…

Za nami ostatni dzień, w którym braliśmy udział w programowych atrakcjach. Pozostało dopakować walizki i przygotować się do jutrzejszej podróży. Ale zanim pożegnamy się z kolonijnymi przyjaciółmi, spędzimy razem czas na rozmowach i wspólnych zabawach. Za nami dni pełne radości, ekscytacji, a nawet odrobiny szaleństwa ;). To był wspaniały czas - potwierdzają to nasze uśmiechy.

Dodany: 2019.07.01
Komentarze: 0 Zdjęcia: 149 Wideo: 1

Dzień 9 – Z rodziną w kulkowym świecie

Ten dzień był wyjątkowy! Wielu z nas odwiedzili najbliżsi i oddali się beztroskiej zabawie podczas Pikniku Rodzinnego. Oprócz udziału w zajęciach trzymaliśmy mocno kciuki za nasze rodziny podczas boju o bonusowe atrakcje ;). Emocje i ekscytacja sprawiły, że mamy jeszcze większą ochotę na kolejne dwa dni pobytu. Ten dzień sprawił nam wiele radości. A my – nie zwalniamy tempa!

Dodany: 2019.06.30
Komentarze: 1 Zdjęcia: 151 Wideo: 1

Dzień 8 – Sobota pełna wrażeń!

Weekendowy dzień spędziliśmy na wzmacnianiu grupowych więzi. Spacerowaliśmy, tańczyliśmy i plażowaliśmy. Nie obyło się również bez zajęć aktywnych, podczas których bawiliśmy się świetnie wraz z instruktorami i ratownikami ;). Wraz z pogodą dopisywał nam dobry humor i ochota na zabawę.
Niech żyją wakacje!

Dodany: 2019.06.29
Komentarze: 1 Zdjęcia: 149 Wideo: 1

Dzień 7 – Bawimy się w najlepsze!

Ten dzień był bardzo ekscytujący. Dziś oprócz aktywnych zajęć na ośrodku i na poligonie przygotowywaliśmy się do udziału w Wieczorze Talentów. Próby generalne, które trwały podczas przerw w zajęciach, zaowocowały świetnymi występami na sali dyskotekowej. Wielu z nas zaprezentowało sztuczki gimnastyczne i taniec, ale zdecydowanie najwięcej Kulkowych Gwiazd specjalizuje się w muzyce. Wszystkie występy były fantaKULKAstyczne! Jak wiadomo, śpiewać każdy może ;)

Dodany: 2019.06.28
Komentarze: 2 Zdjęcia: 130 Wideo: 1

Dzień 6 – Zabawa na okrągło!

Część z nas miała dziś okazję odwiedzić Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz Park Wodny Tropikana w Mikołajkach. Mogliśmy zrelaksować się i nabrać sił przed kolejną połową kulkowej przygody. Atrakcje na ośrodku zorganizowali nam panowie ratownicy i wychowawcy urządzając na plaży Dzień Ratownika. Tam wspólnie spędzaliśmy czas grając w gry zespołowe przy dziękach muzyki ;). To był udany dzień!

Dodany: 2019.06.27
Komentarze: 0 Zdjęcia: 140 Wideo: 1

Dzień 5 – Raz, dwa, trzy… (nie tylko) fakultety!

Na ten dzień czekał każdy miłośnik adrenaliny. Wielu z nas miało okazję skorzystać z dodatkowych atrakcji na ośrodku. Pakietowe aktywności pomogły nam spożytkować energię ;) Za nami również wiele gier zespołowych i plażowanie, tam mieliśmy okazję na rozmowy i integrację. Co prawda jutro już półmetek naszej kulkowej przygody, ale my nadal jesteśmy głodni wrażeń!

Dodany: 2019.06.26
Komentarze: 1 Zdjęcia: 142

Dzień 4 – Poligon czas start!

Dziś wszyscy żądni ekstremalnych wyzwań wzięliśmy udział w wyjściu na poligon. Tam mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności prowadząc quady, odwagę będąc w ogromnej zorbie, taktykę przy okazji gry w paintball i równowagę na dwukołowym pojeździe zwanym segwayem. Na ośrodku również nie próżnowaliśmy ;) Braliśmy aktywny udział w zajęciach, oczywiście w przerwach między plażowaniem, jak to na Mazurach…

Dodany: 2019.06.25
Komentarze: 5 Zdjęcia: 125 Wideo: 1

Dzień 3 – Zabawy ciąg dalszy...

Poniedziałek przyniósł nam wiele wrażeń. Dziś zmierzyliśmy się z wysokością na parku linowym i ściance wspinaczkowej. Przepłynęliśmy jezioro Łęsk
na wiele sposobów. Poznaliśmy zasady przetrwania w trudnych leśnych warunkach, a na zajęciach strzeleckich mieliśmy okazję poćwiczyć celność.
Naszym azymutem jest świetna zabawa :). To będzie aktywny tydzień!

Dodany: 2019.06.24
Komentarze: 0 Zdjęcia: 115 Wideo: 1

Dzień 2 - Akcja integracja!

Dziś jest pierwszy dzień prawdziwych kolonii. Za nami ślubowania, pasowania i zdobycie sztandaru. Od tego dnia czujemy się pełnoprawnymi kolonistami w Kulce. Odbyły się pierwsze zajęcia programowe, w których aktywnie uczestniczyliśmy, a przy świetle ognisk poznaliśmy nowych kolegów, a być może przyjaciół na długie lata. Pierwszy aktywny dzień pełen rozmów za nami, ale my czekamy na więcej :)

Dodany: 2019.06.23
Komentarze: 0 Zdjęcia: 80 Wideo: 1

Dzień 1 - Znów mamy wakacje!

Pierwszy dzień pobytu zawsze wiąże się z dużymi emocjami. U stałych bywalców ożywają wspomnienia, a u debiutantów ciekawość nowych znajomości i wrażeń.

Dodany: 2019.06.22
Komentarze: 0 Zdjęcia: 30 Wideo: 1