RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2019

Turnus II (03.07-13.07.2019)


Dzień 8 - Aktywnie i na wesoło

Dodany: 2019.07.10
Komentarze: 2
Zdjęcia: 128
Wideo: 1

Active Camp, grupa Pani Angeliki P.
Z samego rana wzięliśmy udział w Olimpiadzie Sportowej. Następnie uczyliśmy się korzystania z kompasu. Później rozegraliśmy pełen emocji mecz siatkówki. Wieczorem odbyła się dyskoteka połączona z pokazem naszych talentów!

Kraina Smyka, grupa Pani Mai R.
Środa rozpoczęła się bardzo wesoło, ponieważ mieliśmy okazję nauczyć się puszczać bańki mydlane w rozmiarze XXL. Następnie udaliśmy się na plażę i pan ratownik przeprowadził zajęcia na temat różnych stylów pływackich. Po południu uczestniczyliśmy w grach i zabawach, które opierały się na logicznym myśleniu i rozwiązywaniu zagadek. Wieczorem odbyła się kolejna dyskoteka razem z wieczorem talentów. To dopiero było widowisko!

Magiczny Świat Bajek, grupa Pani Adriany M.
Dzisiaj robiłyśmy wyklejanki bibułą z naszą panią. Byłyśmy również na urodzinach Kubusia Puchatka. Grałyśmy w grę terenową, w której celem było znalezienie prezentu dla Puchatka. Robiłyśmy też wielkie bańki mydlane ze SpongeBobem. Po południu budowałyśmy twierdzę zielonych świnek. Wieczorem tańczyłyśmy na dyskotece. Była to dyskoteka z wieczorem talentów.

Przygody Młodego Kadeta, grupa Pani Katarzyny H.
Ósmy dzień naszej przygody rozpoczęliśmy od olimpiady sportowej, podczas której mogliśmy zmierzyć się z innymi grupami. Następnie udaliśmy się na karaoke. Po karaoke tworzyliśmy swoje własne gry planszowe. Po obiedzie udaliśmy się na plażę i budowaliśmy samodzielnie tratwy pod nadzorem ratownika. Później graliśmy w dwa ognie. Po kolacji udaliśmy się na dyskotekę, na której odbył się pokaz talentów.

Przygody Młodego Kadeta, grupa Pani Patrycji K.
Dzień rozpoczęliśmy od olimpiady sportowej. Następnie ćwiczyliśmy swój talent muzyczny podczas karaoke. Nasza pani wychowawczyni przeprowadziła nam zajęcia z fitnessu. Graliśmy także w zbijaka i Szpiona. Dzisiaj mogliśmy dowiedzieć się wielu nowych rzeczy od pana ratownika podczas zajęć doskonalenia technik pływackich. Wieczorem odbyła się dyskoteka z pokazem talentów.

Gwiezdne Wojny, grupa Pani Elizy W.
Po śniadaniu poszliśmy na szkolenie Luke’a Skywalkera. Tor przeszkód był bardzo ciekawy. Następnie graliśmy w żywioły. Świetnie się bawiliśmy! Graliśmy w badmintona i piłkę nożną. Na kolejnych zajęciach graliśmy w Simon mówi. Następnie rozegraliśmy mecz hokeja. Wygrała jasna strona mocy. Po obiedzie graliśmy w chowanego w grupach. Następnie malowaliśmy maski. Po kolacji poszliśmy na dyskotekę. Była świetna zabawa!

Kulka Express, grupa Pani Nikoli B.
Kolejny dzień rozpoczęliśmy od wycieczki krajoznawczej. Spacerowaliśmy w lesie i podziwialiśmy piękno przyrody. Następnie przenieśliśmy się w świat indiańskiej przygody, podczas której stoczyliśmy Bitwę Plemion. Po obiedzie ruszyliśmy na poligon i skorzystaliśmy z przejażdżki segwayem po specjalnie przygotowanym torze a także odbyliśmy spacer w dmuchanej kuli. Swój dzień zakończyliśmy dyskoteką z wieczorem talentów.

Kulka Express, grupa Pani Patrycji Z.
Po śniadaniu udaliśmy się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Następnie graliśmy w piłkę nożną na wesoło, czyli passball. Było to dla nas ciekawe doświadczenie. Po obiedzie udaliśmy się na poligon, na którym spróbowaliśmy swoich sił na segwayach. Mogliśmy odbyć spacer w dmuchanej kuli. Wieczorem odbyła się dyskoteka z pokazem talentów.

Summer Art, grupa Pani Aleksandry Ś.
Dzień zaczęłyśmy aktywnie kolejną lekcją tańca. Później miałyśmy okazje przedstawić naszą własną sztukę. Dziś mogłyśmy stworzyć wielkie bańki mydlane. Grałyśmy też na plaży w waterpolo. Następnie robiłyśmy unikalne rzeźby z masy solnej. Wieczorem była dyskoteka z pokazem talentów.

Summer Art, grupa Pani Julii S.
Dzisiaj rano zaczęłyśmy od gier i zabaw. Potem miałyśmy drugą część zajęć teatralnych. Później lepiłyśmy oryginalne rzeźby z masy solnej. Po obiedzie uczyłyśmy się do wieczoru talentów. Potem robiłyśmy własną grę planszową i w nią grałyśmy. Po kolacji był wieczór talentów.

Summer Challenge, grupa Pani Alicji R.
W środę od razu po śniadaniu udaliśmy się na poligon. Tam trenowaliśmy jazdę quadem i na segwayu a także wzięliśmy udział w zorbingu. Te zajęcia bardzo nam się podobały. Po obiedzie próbowaliśmy naszych sił w chodzeniu na szczudłach i jeździe na dziwnym rowerze. Graliśmy też w gry integracyjne. Wieczorem świetnie bawiliśmy się na dyskotece. Ciekawe co będziemy robić jutro!

Summer Challenge, grupa Pani Patrycji K.
Dzisiaj spędziliśmy dzień na poligonie. W trudniejszych warunkach jeździliśmy na quadach, segwayach i turlaliśmy się w zorbie. Po poligonie zagraliśmy mecz korfballu. Na koniec dnia byliśmy na super dyskotece!

Summer Challenge, grupa Pani Katarzyny Ch.
W żołnierskim stylu rozpoczęliśmy dzień poligonem. Szliśmy magiczną leśną dróżką aż dotarliśmy do głównych atrakcji. Na miejscu jeździliśmy segwayem, quadem i turlaliśmy się w zorbie. Sprawdziliśmy swoje siły w kierowaniu pojazdami na wyboistych i błotnistych trasach. Zamknięci w wielkiej bańce toczyliśmy się z górki, a później jak gryzonie na karuzeli wybiegaliśmy na szczyt. Wieczorem rozegraliśmy mecz piłki plażowej.

Summer Challenge, grupa Pani Pauliny L.
Nadszedł dzień poligonu. Na pierwszy rzut poszły quady, a następnie zorba, segway i przejażdżka samochodem terenowym po ekstremalnym torze. Po powrocie udaliśmy się ponownie na zajęcia z segwayem, tym razem już na terenie ośrodka. Dzięki temu mieliśmy możliwość doskonalenia umiejętności jazdy na tym pojeździe. Wieczorem odbył się Wieczór Talentów, podczas którego oglądaliśmy występy kolegów i koleżanek z całej kolonii. Intensywny dzień zakończyliśmy dyskoteką w Cool Clubie.

VIP, grupa Pani Anny B.
To był dzień z poligonem. Najpierw były quady, potem zorba, segway i przejażdżka yamahą vikingiem po ekstremalnym torze. Po powrocie rozegraliśmy mecz siatkówki i innych gier z użyciem piłki. Wieczorem odbył się Wieczór Talentów, podczas którego oglądaliśmy występy kolegów i koleżanek z całej kolonii. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy dyskoteką w Cool Clubie.

VIP, grupa Pani Karoliny Ż.
Dziś zaczęliśmy wyprawą na poligon. Najpierw quady, następnie zorba, segway i przejażdżka vikingiem po specjalnym torze. Po zasłużonym odpoczynku poszliśmy na park linowy, na którym próbowaliśmy swoich sił na trasie parku linowego. Wieczorem odbył się Wieczór Talentów, podczas którego oglądaliśmy występy kolegów i koleżanek z całej kolonii. Intensywny dzień zakończyliśmy dyskoteką w Cool Clubie.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Aurelii D.
Siódmy dzień rozpoczęliśmy zajęciami survivalowymi, podczas których robiliśmy szałasy w lesie. Potem strzelaliśmy z wiatrówek. Dzisiaj braliśmy udział w olimpiadzie sportowej a także uczyliśmy się gry w korfball. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Weroniki Sz.
Ósmy dzień kolonii zaczęliśmy od gry w cechy charakteru. Każdy mówił swoje imię i swoją cechę charakteru i każdy powtarzał imiona oraz cechy innych. Odbyły się rozgrywki z koszykówki oraz uczyliśmy się odbijania piłki do siatkówki. Kolejną atrakcją była nauka strzelania z łuków. Po obiedzie mieliśmy olimpiadę sportową. Wszyscy bawili się wspaniale. Na koniec dnia byliśmy na dyskotece z wieczorem talentów.

Bohaterki Disneya, grupa Pani Kingi P.
Od samego rana była dobra zabawa. Najpierw razem z Violettą wykonałyśmy własne unikalne przypinki. Później zamknięte jak chomiki w dmuchanej kuli biegałyśmy po wodzie. Po obiedzie razem z Pocahontas puszczałyśmy bańki mydlane w rozmiarze XXL. Dzień zakończył się dyskoteką, na której każdy mógł pochwalić się swoim talentem.

Cztery Żywioły, grupa Pani Wiktorii G.
Dzień ósmy rozpoczęliśmy od warsztatów plastycznych, na których każdy malował autorski plakat bez użycia rąk. Później wybraliśmy się do lasu i tropiliśmy ślady zwierząt oraz uczyliśmy się je rozróżniać. Następnie mieliśmy możliwość dopracowania swoich umiejętności pływackich pod okiem ratowników. Dzień zakończyliśmy bawiąc się na dyskotece z wieczorem talentów.

Projekt Kulka, grupa Pani Moniki Ch.
Kolejny dzień przyniósł nam wiele emocji i wrażeń. Graliśmy w Gry Świata. Mogliśmy poznać najstarsze i egzotyczne rozrywki na świecie. Następnie uczyliśmy się jak przeżyć w lesie podczas zajęć z survivalu. Na kolejnych zajęciach mogliśmy się wcielić w detektywa. Wieczorem integrowaliśmy się podczas kulkowej dyskoteki.

Projekt Kulka, grupa Pani Weroniki W.
Początek dnia był bardzo tajemniczy. Zaczęliśmy od gry terenowej Tajna Misja z wykorzystaniem GPS-u. Od dzisiaj wiemy jak posługiwać się GPS-em. Kolejny punkt programu to graffiti. Podzieliliśmy się na grupy i tworzyliśmy piękne graffiti. Następnie pan instruktor nauczył nas grać w korfball. Jest to gra zespołowa, która jeszcze bardziej zintegrowała naszą kulkodrużynę. Ostatnie zajęcia to savoir-vivre, czyli podstawowe reguły grzecznościowe. Każdy z nas na pewno zapamięta je do końca życia. Na koniec dnia wybraliśmy się na dyskotekę, na której mogliśmy zaprezentować nasze talenty.

Kulka Express, grupa Pana Michała A.
Dzisiaj rozpoczęliśmy od zabawy w Bitwę Plemion. Później budowaliśmy tratwy. Po obiedzie poszliśmy na poligon, gdzie turlaliśmy się w zorbie a także jeździliśmy na segwayach. Pod koniec dnia mieliśmy dyskotekę z pokazem talentów, śpiewami i tańcami.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Gabrieli O.
Dzień zaczęliśmy bardzo aktywnie. Zaraz po śniadaniu wybraliśmy się na poligon. Na miejscu rozegraliśmy trzy gry paintballowe, podczas których mogliśmy sprawdzić zdobyte podczas obozu umiejętności. Po powrocie wybraliśmy się na grę terenową Tajna Misja. Przy pomocy GPS-u szukaliśmy wskazówek, które doprowadziły nas do celu. Dzień zakończyliśmy dyskoteką, podczas której odbył się wieczór talentów. Świetnie się bawiliśmy się i tańczyliśmy integrując się z innymi uczestnikami kolonii.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Pauliny M.
Dzisiaj w połowie spędziliśmy dzień na poligonie, na którym rozegraliśmy trzy mecze paintballowe. Po obiedzie mieliśmy misję, którą mogliśmy wykonać dzięki posługiwaniu się GPS-em. Wieczór spędziliśmy na dyskotece. Bawiliśmy się do późnego wieczora.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pana Piotra L.
Dzień zaczęliśmy od poznania kolejnych technik survivalu. Tym razem dowiedzieliśmy się w jaki sposób rozpalić ognisko i filtrować wodę zdatną do picia. Następnie udaliśmy się na poligon i rozegraliśmy zaciętą potyczkę paintballową. Po kolacji udaliśmy się potańczyć na dyskotece, podczas której zorganizowany został pokaz talentów.

Obóz Paintballowo-Survivalowy, grupa Pana Sebastiana M.
Dziś większość dnia spędziliśmy na poligonie. Przed obiadem wszyscy razem rozgrywaliśmy mecze paintballowe na dużym polu. Po obiedzie część z nas poszła po raz kolejny na poligon wykorzystać wykupione zajęcia fakultatywne. Druga część bawiła się razem i grała w piłkę. Po kolacji mieliśmy pokaz talentów połączony z dyskoteką, na której świetnie się bawiliśmy.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Joanny K.
Całe przedpołudnie spędziliśmy na poligonie. Zmierzyliśmy się z torem przeszkód. Później wygraliśmy z drugą grupą w rozgrywce paintballowej. Popołudnie zajęły nam zajęcia z survivalu. Nauczyliśmy się budować schronienie, rozpalać ogień a także filtrować wodę. Wieczór upłynął tanecznie na dyskotece.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja M.
W środowy poranek zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy na pobliski poligon. Wszyscy z nas przeszli wojskowy tor przeszkód. Zmierzyliśmy się tam w paintballowej walce o flagę z inną grupą. Zakończyliśmy słodkim zwycięstwem. Po powrocie do Kulki na zajęciach z survivalu zobaczyliśmy jak wyglądają racje wojskowe oraz poznaliśmy tajniki sztuki kamuflażu. Na koniec dnia spotkaliśmy się z innymi grupami na wspaniałej zabawie dyskotekowej.

Wakacyjna Przygoda, grupa Pani Weroniki H.
Kolejny dzień kolonii rozpoczęliśmy grą passball. Byliśmy podzieleni na dwie grupy. Każdy z nas miał na sobie specjalną spódnicę, w których rozegraliśmy mecz piłki nożnej. Następnie mieliśmy kolejne zajęcia z survivalu, na których nauczyliśmy się robić filtr do brudnej wody oraz w jaki sposób rozpala się ognisko. Resztę dnia spędziliśmy grając w różne gry i wspólnie się bawiąc. Na koniec odbyła się dyskoteka wraz z pokazem talentów uczestników.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 2

Pokaż

mama2
Dodany: 2019.07.11 10:13

I znów grupa Paintballowo-Survivalowa pominięta, ehhhh

Agnieszka
Dodany: 2019.07.10 23:10

Każdego wieczoru czekam na Wasze relacje z kolonii i bardzo chętnie oglądam jak dzieciom mija kolonijny czas. I myślę, że wielu rodziców korzysta z Waszych relacji - szczególnie tych dzieci, którzy pierwszy raz zawitali do KULKI. Super pomysł!!! Pozdrawiam i pogody życzę!


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.