Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2019

Turnus III (14.07-24.07.2019)

Dzień 11 – Do zobaczenia za rok

Za nami wspaniała przygoda. Podczas pobytu poznaliśmy wielu nowych znajomych, a być może przyjaciół na lata. Dziś nadszedł czas pożegnania, który przyniósł wiele wzruszeń i emocji. Pozostały wspomnienia i oczekiwanie na kolejny turnus w Kulce, a to już za rok ;). Do zobaczenia!

Dodany: 2019.07.24
Komentarze: 0 Zdjęcia: 28

Dzień 10 – Niech stanie w miejscu czas…

Za nami ostatni dzień, w którym braliśmy udział w programowych atrakcjach. Pozostaje przygotować się do jutrzejszej podróży i spędzić ostatnie chwile w gronie kolonijnych przyjaciół. Ostatnie dziesięć dni przyniosły nam wiele pozytywnych wrażeń i emocji. Chcielibyśmy, by czas stanął w miejscu... 

Dodany: 2019.07.23
Komentarze: 2 Zdjęcia: 143 Wideo: 1

Dzień 9 – Bawimy się w najlepsze

Dzisiaj nie dało się spędzić dnia inaczej, jak podczas aktywności na świeżym powietrzu. Chętnie braliśmy udział w zajęciach programowych, które jak zwykle sprawiły nam wiele radości :). Nie zabrakło również spacerów po lesie i plażowania. Mamy jeszcze większą ochotę na zabawę, na okrągło – rzecz jasna!

Dodany: 2019.07.22
Komentarze: 0 Zdjęcia: 172 Wideo: 1

Dzień 8 – Rodzinna niedziela

Za nami wyjątkowy dzień. Dziś odwiedzający część z nas najbliżsi mogli poczuć się kulkowiczami. Członkowie naszych rodzin mieli okazję skorzystania z wybranych atrakcji w boju o nagrody. Wszystkim uczestnikom również nie brakowało wrażeń! Chętnie braliśmy udział w zajęciach programowych, oczywiście między plażowaniem… jak to na Mazurach :)

Dodany: 2019.07.21
Komentarze: 0 Zdjęcia: 148 Wideo: 1

Dzień 7 – Sobota pełna wrażeń

Dziś mija pięćdziesiąta rocznica lądowania na Księżycu. Z tej okazji wielu z nas odbyło trening kosmonauty za pomocą żyroskopu. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć ;). Braliśmy też udział w bardziej przyziemnych atrakcjach na ośrodku i poligonie oraz przygotowywaliśmy się do Wieczoru Talentów zorganizowanego w trakcie dyskoteki. Mimo że kusi lot na Księżyc… my zdecydowaliśmy - zostajemy w Kulce!

Dodany: 2019.07.20
Komentarze: 0 Zdjęcia: 171 Wideo: 1

Dzień 6 – Zabawy ciąg dalszy

Dziś wraz z pogodą dopisał nam dobry humor! Ten dzień zaczęliśmy aktywnie. Część z nas wybrała się na wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz do Tropikany w Mikołajkach. W ośrodku również wiele sie działo! Panowie ratownicy zorganizowali na plaży Dzień Ratownika. Mieliśmy czas na gry, zabawy i kąpiele przy dźwiękach muzyki :). Mazurski klimat zdecydowanie nam służy!

Dodany: 2019.07.19
Komentarze: 2 Zdjęcia: 158 Wideo: 1

Dzień 5 – Nie tylko poligonowy zawrót głowy

Ten dzień spędziliśmy na umacnianiu grupowych więzi. Wielu z nas miało okazję brać udział w wyjściu na poligon. Tam było mnóstwo możliwości do spożytkowania energii! W ośrodku także działo się wiele, oprócz zajęć programowych nie zabrakło czasu na plażowanie i gry zespołowe. Za nami wspaniały dzień – potwierdzają to nasze uśmiechy :)

Dodany: 2019.07.18
Komentarze: 0 Zdjęcia: 168 Wideo: 1

Dzień 4 - Aktywnie i na wesoło

Dziś każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Żądni ekstremalnych wrażeń wybrali się na poligon, na którym uczestniczyli w zaawansowanych zajęciach. Wszyscy ceniący ponad wszystko obozową atmosferę chętnie korzystali z zajęć na ośrodku. Pasjonaci militariów z zainteresowaniem zwiedzili Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie. Duży wachlarz możliwości to jest to, co lubimy najbardziej ;)

Dodany: 2019.07.17
Komentarze: 0 Zdjęcia: 169 Wideo: 1

Dzień 3 – Nie zwalniamy tempa...

Dziś nikt nie mógł narzekać na nudę. Ten dzień spędziliśmy bardzo aktywnie biorąc udział w zajęciach programowych. Mieliśmy okazję poznać las, jezioro oraz odkryć nieznane dotąd tajemnice ośrodka podczas gier terenowych. Grupy najbardziej zainteresowane tematyką militariów odwiedziły Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie. Za nami dzień pełen wrażeń ;) a rozmowom i śmiechom nie było końca...

Dodany: 2019.07.16
Komentarze: 3 Zdjęcia: 169 Wideo: 1

Dzień 2 – Bawimy się na okrągło!

Za nami pasowania i ślubowania, dzięki którym już w pełni czujemy się przynależni do kulkowego świata. Dzisiejszy dzień spędziliśmy na wspólnych zabawach i integracjach, które umocniły grupowe więzi, a zajęcia programowe, w których uczestniczyliśmy zagwarantowały dobrą zabawę oraz entuzjazm na kolejne dni turnusu ;) to będą super wakacje!

Dodany: 2019.07.15
Komentarze: 1 Zdjęcia: 164 Wideo: 1

Dzień 1 – Zaczynamy zabawę!

Przed nami wiele dni zabawy, którą rozpoczęliśmy właśnie dzisiaj. Braliśmy udział w atrakcjach przygotowanych przez instruktorów oraz poznawaliśmy ośrodek i kadrę podczas gry francuskiej. Niektórzy z nas zdecydowali się na występ przy akompaniamencie karaoke lub na umalowanie buziek ;). Nie zabrakło też czasu na grupowe integracje, a pomogły przy tym zabawy na świeżym powietrzu oraz wspólne ogniska.

Dodany: 2019.07.13
Komentarze: 0 Zdjęcia: 20 Wideo: 1